Guardian Spirit - Hero Defense Mod + APK 1.7.2 Ücretsiz satın alma

Guardian Spirit - Hero Defense MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Guardian Spirit - Hero Defense
Tür Strategy
geliştirici
Boyut 86.41 MB
En son sürüm 1.7.2
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2022-06-01

Guardian Spirit - Hero Defense açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular yaratıcı oyunu oyun ekranına uygulayabilir

Don enerjisi. Tüm saldırıları yok ederseniz, kazanacaksınız. İlgilendiğimiz şey, oyunculara meydan okumak için yaratılan çeşitli seviyelerdir. Onlara herhangi bir yerde olmanın sizin için zor olamayacağını gösterin. Yeni deneyimler arayan bir heyecan arayansınız mı yoksa zor engellerin üstesinden gelmeye mi çalışıyorsunuz? Aradığınız şey buysa, bu mükemmel bir seçenektir. Bazı özellikler:.

5. Ne kadar çok oynarsanız, cesaretinizi birçok farklı şekilde kazanmak ve göstermek istersiniz. Saldırılar daha fazla birlik ile artırılacak ve kendilerini savunabilirler. Oradan, Guardian Spirit - Kahraman Savunma Modunda daha güçlü şeylerin kilidini açmak için daha fazla avantaj elde edin. Rakibin bunalmış ve korkması için yaratıcı oyununuzu oyun ekranına uygulayabilirsiniz. Güçlü kişilikleri olan kişileri arayın ve onları ekibinize katılmaya davet edin.
[Gems, XP, Altın)
2. Şimdi bir dahi komutanına tamamen dönüşebilirsiniz. Kazanmanız gereken şeyle düşmandan büyük saldırıları püskürtün. Her bölümde, belirli yerlerde savaşacaksınız. Yeni stratejiler uygulayın ve durumlara hızlı bir şekilde uyum sağlayın.

Guardian Spirit - Hero Defense MOD APK

Bu oyunda heyecan verici olan şey, birçok ödülün oyunculara gönderilebilmesidir

Aşamaya girmeden önce etkinleştirin. Oyundaki karakterlerin sevimli bir Chibi anime tarzı tasarıma sahip. Üst düzey bir füzyon oluşturmak için maç sırasında aynı kahramanların üçünü eşleştirmeniz gerekir. Düşman türleri de gelişiyor ve çok daha önemli hale geliyor. Yüzlerce ünlü kahramanca karaktere karşı eğlenceli savaşlara katılmanıza izin verilir ve şüphesiz tüm rakiplerinizin üstesinden gelecek ve zekâ ve yaratıcılığınız sayesinde zirveye çıkacaksınız.
Ücretsiz alışveriş, minimum miktarda sahip olmanız gerekir Satın alabilmek için para birimi azalmayacaktır. Mana Çağırma Kartı, SeekBar Mana'nızı kendiniz seçin. Stratejik düşünceniz şeklinde hiçbir şeyin girmesine izin vermeyin. Kadrosunda seçebileceğiniz birçok farklı kahraman var. Guardian Spirit'teki heyecan verici şey - Kahraman savunması, oyunculara birçok ödül gönderilebilmesidir.

Guardian Spirit - Hero Defense MOD APK

Oyuncular onları hızlı bir şekilde yok etmek için özel saldırılar yaratabilir

Tehlikeli savaş alanındaki en güçlü orduyu kendiniz düzenleyin. Kahramanlar, kadrosundaki düşmanı durdurmada önemli bir rol oynar. Çok sayıda düşmanla durumlarda belirleyici bir rol oynayın. Bu konumlar ayrıca rotalarını ve karakterlerini düzenlediklerini sürekli olarak değiştirecektir. Ayrıca, düşmanın size neden olduğu tehlikeli durumlara dikkat etmek en iyisi olurdu. dezavantajlı olacak. Düşman geçtiği sürece kesinlikle kaybedecekler. Dahası, onları hızlı bir şekilde yok etmek için özel saldırılar da oluşturabilirsiniz. Yeni enerjiler geliştirmek için kahramanlarınızı düzenli olarak güncellemeli ve yenilemelisiniz, onlara ek güç ve benzersiz nitelikler sunar.

Guardian Spirit - Hero Defense MOD APK

Oyuncular birçok tehlikeli ve dehşet verici baskıcı güçlerle karşılaşabilir

Geniş dünyanın masum ruhları için barışı koruyun. Guardian Ruhu - Kahraman Savunması böyle bir strateji oyunudur. Sadece siz - Mighty bir Summoner her şeyi kurtarabilir. Yüce ve keskin reflekslerinizle, belirli savaş planları ve stratejileri yaptınız ve bunlarda çok fazla yaratıcılığa sahip oldunuz. Her gün, tamamlanması gereken çok sayıda atanmış göreviniz olacak zamanında.
Bu, uzun zamandır var olan büyüleyici bir dövüş yöntemidir. Olağanüstü zorlayıcı ama aynı zamanda cesaret göstermeye çalışabilmek için son derece çekici. Kılıç, yay, çapraz yaylar veya sihirli personel kullanabilirler. Bir sonraki dalgada rakiplerinizle başa çıkmayı kolaylaştırın. Bu oyundaki her kahramanın büyülü güçleri ve güçleri vardır ve rakibi hızlı ve etkili bir şekilde nasıl yeneceklerini bileceklerdir. Rahatlamak ve bu süper eğlenceli ve enerjik oyunları geliştirmek için bize katılın.

3. Düzenleme telaşlı değil, oyun sırasında son derece bağımlılık yapıyor.Aynılardan doğan Monsters, ruhların dünyasını istila etmek için beklemede. Birincisi, birliklerinizi koruyucu Ruh'a yönlendiren yol boyunca mevcut pozisyonlara yerleştirmektir, birçok tehlikeli ve dehşet verici baskıcı güçlerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

4. Bu fantezi dünyasında aldığınız heyecan ve eğlence sınırsızdır. Yolu engelleme ve onları yok edene kadar düşmanla savaşma etkisi var. Bu nedenle, dövüş yöntemleri de farklıydı. Sadece düzenli olarak aktif olun ve sunulan çok sayıda teklifiniz olacak. Ayrıca, işi tamamladıktan sonra, programdan olağanüstü başarılar ve binlerce heyecan verici ödül alacaksınız.

Düşmanla savaşmak için güçlerini birleştirmek için mücadele edebilecek güçlü kahramanların enerjisini çağırın

Yüksek hasar, 1hitkill veya daha az, bar arayın, hasarınızı kendiniz seçin.Guardian Ruhu - Kahraman savunması, stratejinizle savunulacağınız yerdir. Düşmanlarınıza göre belirli avantajlar elde etmek için savaşmaya başlayalım. Onların zayıf olmasını nasıl engelleyeceğinizi bulmanız gerekir. Onları durdurabilmek için farklı stratejiler bulmalısınız. Düşmanlar oradan geçmek zorunda kalacak ve ordunuz onları tüm gücüyle durduracak. Düşmanla savaşmak için güçlerini birleştirmek için mücadele edebilen güçlü kahramanların enerjisini çağırın. Ayrıca, kahramanları seçerek harika bir ekip oluşturabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek