Grand Theft Auto: Vice City Mod + APK 1.12 Sınırsız para

Grand Theft Auto: Vice City MOD APK Icon
4.5
Uygulama ismi Grand Theft Auto: Vice City
Tür Arcade
geliştirici Rockstar Games
Boyut 1009.47 MB
En son sürüm 1.12
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-20

Grand Theft Auto: Vice City açıklaması

Mod Özellikleri:

Lüks arabaları şehirde, genç kızlarla dalga geçiren tiyatroya sürün

Daha sonra, oyun 2003 yılında hem Xbox hem de PC için mevcuttu. Soygun vakalarına katılmak, uyuşturucu satıcısı olmak, restoranlarda eğlencenin tadını çıkarmak, aynı ideal erkeklerle temas eden barlar. Grand Theft Auto: Vice City yarattı Heyecan verici hikaye yapısıyla oyuncular için benzersiz bir vurgu. Arabanız yok edildikten sonra polis görevlerini durdurmanız gerektiğine dikkat edin.
Bir polis çektiğinizde yıldız sayısını artırırsınız. Scarface, Carlito'nun Yolu ve Blow gibi filmler izlediyseniz, oynarken tanıdık hissedeceksiniz. Vance'in rıhtımdaki evindeyken, korumasını öldürerek orada bir pusu attı ama neyse ki kaçmayı başardı. Her şeyi sadece Grand Theft Auto: Vice City'de yapıyor mu? Lüks arabaları şehirde, genç kızlarla dalga geçiren tiyatroya sürün. Bununla birlikte, hepsi bu değil, ama şiddetli hikaye, oyunculara yeraltı dünyasına farklı bir bakış açısı veren bir mafya olan Tommy etrafında dönüyor.

Grand Theft Auto: Vice City MOD APK

Grand Theft Auto: Vice City oyun deneyimini daha ilginç hale getiriyor ve birçok oyuncuyu çekiyor

Onun ve iskeledeki Vance kardeşler arasındaki işlem sırasında, bilinmeyen bir üçüncü taraf pusuya düşürdü, Tommy'nin korumalarını yakaladı, ancak neyse ki kaçtı. Bir katil silahları ustaca nasıl kullanacağını bilmeli. Bonusları daha modern silahlar satın almak için kullanabilirsiniz. Grand Theft Auto: Vice City'yi herhangi bir sorun olmadan oynayabilirsiniz.
Grand Theft Auto: Vice City hakkında çok şey söylenmesine gerek yok. Ancak, oyuncu görevlere başladıktan sonra görevleri ve ödevleri ciddi şekilde tamamlamalıdır. Ayrıca, silah dükkanı haritanın her yerinde görünecek ve oyunculara her zaman, her yerde silah kullanma konusunda birçok seçenek sunacak. Vice City Deluxe Mod, dev bir görev sistemine sahip olacak ve oyuncuları tüm özelliklerine tanıtma fırsatı sunarken oyunla karışacaklar. Bu, yine de suçlu bir patron olmaya zorlanan bir oyunda yapılacak en mantıklı şey gibi görünmese de, ekstra nakit için bazı polis görevlerini denemelisiniz.
Grand Theft Auto: Vice City bunu bile yapacak Daha şaşırtıcı ve birçok heyecan verici şeyle birçok ziyaretçiyi çekiyor. Sürekli olarak güncellenen grafik görüntülerle, günümüzün modern trendlerine ve yeni yıkıcı trendlerin büyümesine ayak uydurarak. Eski patronlarınızdan intikam almak için, mutlu olmayacak, Vice Şehri.

Grand Theft Auto: Vice City MOD APK

Grand Theft Auto: Vice City, oyuncular için en iyi oyun deneyimini sunar

Grand Theft Auto: Vice City'de her şey gerçekçi görünüyor, bu yüzden Grand Theft Auto: Vice City çok eğleniyor. Vice City Mod APK, önde gelen Sandbox oyun oyunlarından biridir, bu nedenle eğlence ve yaratıcılığı, oyunculara harika deneyimler sunmak için neredeyse sonsuzdur. Buna eşlik etmek, oyunculara yeraltı dünyasının yeni deneyimlerini getirme vaatleri ile çekici bir hikaye. Yaşadığınız şehri fethetin ve evrenin en parlak noktası haline gelir. İlginç ve benzersizleri fethetmek ve bu hayatın derslerini yakalamak için arkadaşlarınıza katılalım. Şüphesiz Grand Theft Auto: Vice City en iyi oyun deneyimini sunar, bu yüzden insanlar Grand Theft Auto: Vice City oynamayı sever. Bu nedenle, oyunun oyunu sürükleyici ve etkileyici, oyuncuların özel mekaniğiyle birlikte keşfetmeleri için zengin bir içerikle. Bu ateşli oyuna katılırken hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Özel bir özellik, modern çekim modunu özelleştirmektir; Yayıncı yeni ve etkili bir hedefleme boyutu sayacı başlattı.

Grand Theft Auto: Vice City MOD APK

Bu oyunda plajlar, yüksek binalar, oteller, restoranlar, kulüpler, polis karakolu gibi birçok ilginç yer

Bu şehirdeki her şey size ait gibi hissetmek. Ne kadar çok yıldız, o kadar çok isterseniz. İnternet bağlantısı olmadan Grand Theft Auto: Vice City oynayabilirsiniz. Buna ek olarak, oyuncular şehri, yarış arabalarını, zorlukları tam olarak keşfedebilir ve şehri veya komşu bir şehri keşfedebilirler. GTA için Mod: Vice City.
Onları çekebilirsiniz, ancak bunu yapmaya teşvik etmiyorum. Bu oyunu ücretsiz bir stil olarak oynayabilirsiniz ya da kariyerinize hikaye modunda başlayabilirsiniz. Yaşam tarzından benzersiz moda anlayışına değişen heyecan verici bir hit üretecek.
Grand Theft Auto: Vice City da çok çeşitlidir. Plajlar, yüksek binalar, oteller, restoranlar, kulüpler, polis karakolu, hastane ve çok daha fazlası vardır. Açılı hizalamaya bağlı olarak, özel bir kit onunla ilgilenecek ve düzgün bir şekilde işleyecektir. Her seviye, iyiliği, benzersiz olanı tanımlayan ve diğer ayrıntılarla örtüşmeyen bir hikayedir.

Bu oyunda kum havuzu öğesi vurgulanıyor

Sizi takip edecekler ve hapse atacaklar. Ne istersen yap çünkü bu oyunun ana oyuncusunuz. Oyunun özü her zaman görevler aracılığıyla dağılacak ve bunun aracılığıyla, aynı zamanda oyuncular için en büyük gelir kaynağıdır. Bu nedenle, sanal alan öğesi vurgulanır ve oyunun eğlence gücü güçlü bir şekilde uyarılır. Grand Theft Auto: Vice City, 1980'lerin değiştiğinin büyümesine dayanan yeni bir nüansı olan ayrı bir aksiyon okuludur.

GTA VC, açık bir dünya ve benzersiz bir oyunla birleştirilmiş bir oyundur

Açık bir dünya ve benzersiz bir oyun ile birlikte oyunu diğer oyunlardan daha az rekabetçi hale getirmeyecektir. Büyük olanı fethetmek ve bu yeri avucunuzda yakalamak için birinci sınıf çekim yeteneklerini kullanın. Criminal haydutları kovalayıp öldürerek çok para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir polis arabasını ele geçirmek ve sonra bonus görevlerini başlatmak.
Belirli bir kişiye suikast yapmaktan, hakimleri mahkemedeki kararlarını etkilemeleri için korkutmaktan veya eşleşmeleri kazanmak için harika savaşlara katılmaktan asla var olacağını bilemeyeceğiniz birçok yeraltı suç faaliyetini keşfedin. Suç imparatorluğunuzu oluşturmaya başladığınızda saatlerce oyunun tadını çıkarın.
Elbette, polis bunu görmezden gelmeyecek. Her zaman sizi bulmak ve tutuklamak isterler. Polis sizi yıkmak için büyük bir gücü harekete geçirecek. Beş yıldızınız varsa, muhtemelen zaten ölüm cezası var.

Şehir çevresindeki farklı kıyafetlerden veya terzi dükkanlarından herhangi birine ulaşmaktan çekinmeyin

Modern sensörlere sahip özelleştirilebilir sürücüler, oyuncuların göz ardı edemeyeceği benzersiz özelliklerdir. Bu modern keskin nişancı uygulaması, kendi karakterimizi çok fazla zaman harcamaktan kurtarıyor.
Ve bir mafya olacağınız için, bir mafya gibi giyinmek isteyebilirsiniz. Şehir çevresindeki farklı kıyafetlerden veya terzi dükkanlarından herhangi birine ulaşmaktan çekinmeyin. Karakterinizin yeni kostümlerini ve ilginç aksesuarlarını giyin. Destansı görevlerinize girerken onu harika kıyafetlerle giydirin. Bunun da ötesinde, bazen dinamik bir oyun içi ortam sunan polise suçlularla savaşan ve daha fazlasına yardım ederek bazen kahraman olmaya çalışabilirsiniz. Oyunda - bekle. Oyunda daha sonra temel özellikleri satın almak için bu paraya ihtiyacınız olacak. Satın almanız gereken mülkler yeni görevlerin kilidini açacak ve oyundaki hikayeyi tamamlamak için gereklidir. Pahalıdırlar, bu yüzden yeterince nakit tasarruf ettiğinizden emin olun.
Paranızı kullanarak çeşitli silahlar satın alabilirsiniz. Bu oyunda makineli tüfekler, tüfekler, tabancalar,… gibi çeşitli tanıdık silahlar kullanabilirsiniz. Senin için iyi haber. Araba satın almanıza gerek yok çünkü hiçbir yerde araba alabilirsiniz. Sadece caddeden inip favori bir araba seçiyorsun. Şehirdeki ışık hızında sürebilir veya… trafik kurallarına uyabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek