Gladiators: Survival in Rome Mod + APK 1.29.5 Mod Menu

Gladiators: Survival in Rome MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Gladiators: Survival in Rome
Tür Roleplaying
geliştirici Colossi Games
Boyut 445.59 MB
En son sürüm 1.29.5
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-12-03

Gladiators: Survival in Rome açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, Roma gladyatörünün tüm yaşayan, çalışma ve dövüş faaliyetlerinin bir kombinasyonudur.

Bu, oyunda gladyatörün en yüksek hedefidir. Bunu iyi yaparsanız, karakterin yaşam yolculuğunun tadını çıkarmak için saatler geçireceksiniz. Ayrıca, görevinizi tamamlamak için gardiyanlar ile savaşmanız gerekir. Hepsi senin yanında olacak. Ayrıca, oyuncular, kötüleri kolayca tuzaklara çekmek ve hızlı bir şekilde büyük kazanmak için evler, çiftlikler ve savaş üsleri inşa edebilirler. Roma'da hayatta kal ve büyüyün, odun gördü, ev inşa et, ye, ye, düşmanlarla savaş, ücretsiz takım arkadaşları, arkadaşlarıyla rahatlayın, genç savaşçıları eğitin, zindanları keşfedin ve sadece belirli bir yöne odaklanmak değil, gladyatörlere odaklanmak: Roma'da hayatta kalma, Roma gladyatörünün tüm yaşayan, çalışma ve dövüş faaliyetlerinin bir kombinasyonudur. Gelişen Roma İmparatorluğu'nun bir parçası olma hissi de oldukça güzel. Gladyatörün sağlığı ve dayanıklılık çubuğuna (Blood Bar) dikkat etmelisiniz. Çok fazla iş olmasına rağmen, düşmanla savaşı ihmal etmeyin.

Gladiators: Survival in Rome MOD APK

Bu oyun, Roman Gladyatör temasında şehir binası ile birleştirilmiş bir aksiyon hayatta kalma oyunudur

Ayağa kalkarsınız, köyde genç adamları toplarsınız, silahlar takarsınız, zırhla donatın, sonra düşmanla savaşın ve yener ve nihayet Roma'da en iyi gladyatör olmak için feat kurarsınız. Her savaş etkinliğinde, göstermeniz gerekir. Girişimi her durumda korumak için çevikliğiniz ve yaratıcılığınız. Her galibiyet size oldukça fayda sağlayacaktır. Sadece bu basit malzemelerle tamamen görkemli bir imparatorluk inşa edebilirsiniz. Buradaki kaynaklar sınırsızdır, böylece ahşabı serbestçe doğrayabilir ve mayınlayabilir, otları toplayabilir ve hatta vahşi hayvanları avlayabilirsiniz.
Neden pasif olduğunu söylüyorum? Örneğin, gladyatörün gövdesini güçlendirmek için çok fazla yemeniz ve içmeniz gerektiğinde, oyun hemen büyük bir et parçası toplamanız için bir yer sunar (çok uzakta aramaya gerek yok). Onunla en düşük basamaktan gideceksiniz: yeni bir toprakta hayatta kalmanın, köylülerle birlikte çiftlikte çalışmanın, sığınak inşa etmek için ahşabı kesin ve gladyatör kariyeri için eğitmenin bir yolunu bulun. Ve kendinizi kurtarmanın bir yolunu bulmalısınız. Bulunan kaynaklar size yardımcı olacaktır; Bu, işlerinizi ve savaşlarınızı organize etme yeteneğinize bağlıdır. Roma İmparatorluğu'nu fethetme yolculuğunun birçok parçası var, araştırmanızı yapın ve eşyaları hızlı bir şekilde toplamak için işi düzgün bir şekilde bölün. Oyunda yer alan her aktivite belirli bir sağlık tüketecektir ve güç bitmeden önce zombileri hızla yenmeli ve hızlı bir imparatorluk oluşturmalısınız.
Enerji azalmaz. Her şeyi sıfırdan başlayacak, kendiniz sömürecek, hayatta kalmanın bir yolunu bulacak, köleleştirilmiş insanları kurtaracak, kötülükle savaşacaksınız. Oldukça ilginç bir özellik, kaynakların madencilikten sonra kısa bir süre sonra yeniden doğabileceğidir. Çekiçler, savaş eksenleri kullanın ve zavallı köleleri ahşap kafeslerden serbest bırakın. Oyun yerleşik bağlantıya sahiptir ve arkadaşlarla oynanabilir. Yaşamaya değer bir hayat, bu eşsiz aksiyon-yaramaz oyununda gözlerinizin önünde ortaya çıkacaktır. Oyundaki ana karakter, Sezar'ın ordusundan kaçan ve kendisi için yeni bir hayat arayan bir kahraman. Keşfetmeniz ve öğrenmeniz için sayısız bağlam olacaktır. Hayatta kalmak için göreviniz, oyunda mevcut olanları tam olarak sömürmektir.

Gladiators: Survival in Rome MOD APK

Gladyatörler: Roma'da Hayatta Kalma Antik Roma'da bir gladyatörün hayatı hakkında

Garip bir ülkede hayatta kal, sonra dövüş, çiftlik, hasat ve inşa… Bu rahatlatıcı hayatta kalma simülasyon oyununda birçok şey yapacaksınız. Roma savaşçısının misyonu rehineleri kurtarmak ve onlara yeni bir huzurlu yaşam vermektir. Terk edilmiş kışlalar en verimli ve verimli topraklardır. Oyundaki görevler dizisiyle sersemletiyorsunuz: Roma'da hayatta kal ama çok fazla endişelenmeyin. Her farklı alanı fethetecek taktikler fethedmeniz kolay olacaktır. Daha sonra savaş sürekli olarak patlıyor. Oyundaki savaş ekranları da oldukça ayrıntılı olarak tasarlandı. Bir düşmana her vurduğunuzda kan kaybedeceksiniz. Oyuna yerleştirilen silahlarla cesurca savaşın. Sadece kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda en güçlü dövüş ekibini oluşturmak için bu rehinelerle tamamen el sıkışabilirsiniz.

Gladiators: Survival in Rome MOD APK

Bu oyun oyuncuları birçok farklı canlı sahneden geçirir

Savaş aşaması, diğer faaliyetlerin mevcut pasif statüsünden kurtulan çok daha yüksek bir girişim gösterilecek yer olacak. Antik Roma dünyası sizi bekliyor, kahramanımız. Ancak bu harika sahne, onlara gerçek yeteneğinizi gösteren birçok düşman ve kötü adam içeriyor. En değerli şeyler önemli yerlerde değil. Güçlü silahlar, savaş zırhı, sağlık iksirleri, hazine sandıkları her zaman burada aranacak. Her gün yeni katılan genç gladyatörleri eğittiğiniz geniş bir nehir… Gladyatörleri yapan bu çeşitlilik: Roma'da hayatta kalma her yerde mobil oyunculardan çok fazla destek alıyor. Oyun hayatta kalma eylemine ve şehir binasına odaklanıyor. Silahları ustaca kullanın, zorlukları fethetin ve görevleri tamamlayın. Bu yüzden egzotik yerlerde koşmaya çok fazla yakalanmayın ve bu değerli alanı unutmayın; Buradaki her toprak parçasından en iyi şekilde yararlanın. Kurtarılan köleler ve arkadaşlar takım arkadaşlarınız olabilir, bu yüzden çok fazla düşmanla savaşmaktan endişe etmeye gerek yoktur.
Ona katılarak, yavaş yavaş gerçek bir savaşçı gibi hissedeceksiniz. Gladyatör, düşmanın kışlalarının kapısını kırmak, her istasyonda gizlenmiş sırları öğrenmek, kaynakları toplamak, yağma, özgür mahkumlar ve köleler almak için olağanüstü güç kullanacak ... savaşta silahları seçebilir ve en uygun savaş taktiklerini seçebilirsiniz. Hedefi tamamlamak için. Sahip olduğunuz tek şey, tüm el değmemiş zengin bir orman. Roma İmparatorluğu'nun en büyük gladyatörü olmak için oyunda mevcut olan her şeyden yararlanın ..
Ateş de hemen mevcuttur (ateş yakmaya gerek yok), o zaman sadece et parçasını mutfağa atmanız gerekir (yemek pişirmeye gerek yok), bu yüzden karakter hemen kaslı bir adama dönüşür (egzersiz yapmaya gerek yok, sadece yemek ve içmeye). Aynı zamanda, eğlenceli, esprili ve enerji dolu hikaye anlatımı sanatını sunar. Hayatta kalma unsuru gladyatörlerin temel bir parçasıdır: Roma'da hayatta kalma. Daha fazla yiyecek almadan günde birçok şey yaptığınızda, enerji ölçeği düşecektir. En iyi vücut durumunu korumanın tek yolu, karakterin her zaman kanla dolu olmasını sağlamaktır ve iyi yemektir. Yani kavga kaçınılmaz.

Gladyatörler potansiyel bir aksiyon rol yapma oyunudur

Savaşçı karakteri enerji dolu ve sınırsız gençlik ile inşa edilmiştir ve her zaman her zirveyi fethetmek istiyor. Ve savaştayken, enerji seviyesi çok düşük olduğunda, amacınız ve saldırınız da gücü ve doğruluğu kaybedecektir. Bu oyunun 3D grafiklerini ve esnek bağlamını görmezden gelemezsiniz. Gladyatörler: Roma'da hayatta kalma potansiyel bir aksiyon rol yapma oyunudur ve ilk günlerinden beri çok takdir edilmiştir. Öyleyse doğanın tüm gücünden yararlanmak için en iyi silahları donatalım. Savunmaya, en gelişmiş silahı, en gelişmiş silahı kullanın. Hayatta kalma türü hakkında tutkuluysanız ve farklı bir şey bulmak istiyorsanız, şimdi Roma'da Gladyatörler: Hayatta Kalma oynayın. Çekiç, kılıç, zırh, enerji her zaman en yüksek savaş verimliliğini elde etmek için canlandırmanızı ve yükseltmenizi bekliyor. Kolayca ahşap, yiyecek ve taş alabilirsiniz, ancak onları hafifçe almayın. Aksiyon Oyunu Dünyası Gladyatörler: Roma'da hayatta kalma hala esir ve işkence edilmiş kölelerle doludur. Yaptığınız zırh ve şapka, kendinizi savaş alanının tehlikelerine dayanmanıza ve korumanıza yardımcı olacaktır.
Çoğu durumda, her şey mevcuttur, sadece ihtiyacınız olan şeye sahip olmak için kolay bir şey yapmanız gerekir. Sonuç olarak, karakterin aktiviteleri bazen inisiyatifte biraz eksiktir ve bir şey yapmadan önce beyin fırtınası yapmanız gerekmez.Ancak karşılığında, deneyimlenecek birçok aktivite vardır. O zaman ordunuzu ve servetinizi kendi şehrinizi inşa etmek için inşa edersiniz. Bu gladyatör hayatını sadece yenilirse değil, aynı zamanda yiyecek ve enerji tükenirse de kaybeder. Roman savaşçılarının son derece güzel darbeleri ve saldırıları olacak.

HappyMod
İndirmek