Geometry Dash Mod + APK 2.1110.7 Kilitli

Geometry Dash MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Geometry Dash
Tür Arcade
geliştirici Robtop Games
Boyut 151.06 MB
En son sürüm 2.1110.7
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-30

Geometry Dash açıklaması

Mod Özellikleri:

Geometri Dash, İnternet ile her yerde kolayca kullanılabilir

Ayrıca, Ses Geometri Dash'in oyununda ikincil bir rol oynar. Bu oyun internette her yerde kolayca mevcuttur, ancak bu oyunu satın almanız gerekir, aksi takdirde indiremezsiniz. Farklı seviyeler oluşturduktan sonra, becerilerini görmek için bunları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Dikkat çekmeye değer, eğer sivri uçların ortaya çıktığını görürseniz, ekranı tutmayı bırakmalısınız. Bu oyun zaman zaman biraz sinir bozucu olabilir ve düzenli molalar almak, güzel yeni telefonunuzu bir pencereden atmaktan ve bu süreçte komşunuzu devirmekten kaçınmanıza izin verecektir.
Bu oyunun sizin için birçok farklı seviyesi ve zorluğu vardır. birçok başarının kilidini açmak için oynayabilir. Bu yüzden oyuncuları tarafından internette her yerde en iyi derecelendirmeler ve incelemeler var. Oyuncular, karakterleri seçerek, oluşturulacak formu ve rengi özelleştirerek deneyimle başlayacaktır. İlk kapı, kasa, 10 gümüş madeni para topladığınızda açılır. Mario'dan farklı olarak, öldüğünüzde başlangıç ​​çizgisine döneceksiniz. Ya da, bu haritayı diğer oyuncularla paylaşmak için oluşturabilirsiniz. Grafiklere gelince, renk tonları her seviyede değiştirilir, oyuncuları görsel olarak uyarılmış ve heyecanlandırır. Daha hızlı ilerlemek ve oyunda daha havalı stillerin kilidini açmak istiyorsanız, tam olarak bunu yapmak için bu modu indirin.

Geometry Dash MOD APK

Bu oyun oyuncuları için zevk zamanı sağlayacak

Oyun eğlence, oyun, görseller ve müzik konusunda eğlenceli. Aynı seviyede, sahne değişiklikleri oldukça sık gerçekleşir ve oyuncuları daha önce hiç görünmeyen engellerle farklı boyutlara götürür. Örneğin, derin deniz manzarasına adım atan karakter, suda yüzen bir dalış gemisinde oturacak. Bu iki önemli faktör olmadan başarılı değil, 9 benzersiz parça ritim ile birleştirilmiş ve her bulmaca seviyesi için özel olarak tasarlanmıştır.Bu modda tasarlanmıştır. Seviye ilerlemenizi etkilemez ve ölürseniz başlamak için piyasaları bırakabilirsiniz. Birçok oyuncu seviyenin% 99'una ulaştı, ancak bir diken yanlış yerde büyüdüğü ve cennet kapısının önüne düştüğü için oyun görüntüleri basit, çok seçici değil. Ayrıca, MOD sürümü kullanıcılarına ücretsiz olarak sınırsız para verir. Sadece bu da değil, Sır Kasası'nın kanadında oynamak için 50 elmasa sahip olmanız gerekir. Engellere atlayabilirsiniz ve sonra bir yüzükten geçtiğinizde, bir uçağa dönüşeceksiniz ve her türlü tehlikeden uçmanız gerekecek-bazen baş aşağı.
Bu oyunda göreceksiniz Birçok engel ve engel, bu yüzden bu sıkıntıları atlatmak için karakterinizi atlamanız ve uçmanız gerekiyor. Bu kadar sıcak olan oyun nedir? Geometri Dash - Bugün oyunculara çok tanıdık bir oyun. Genel olarak, oyun oyunun başında sizin için zor görünüyor, ancak buna alıştıktan sonra sizi bağımlı hale getiriyor. Zorlu zamanlara ek olarak, Geometri Dash, oyuncularının pratik yapması için bir uygulama modu özelliği ekledi. beceri ve seviyelerini geliştirin. Şu anda mobil cihazlarda mevcut olan en zor ve bağımlılık yapan platform dokunmatik oyunlardan birini deneyimlemek için Geometry Dash World Mod APK'yı indirin. İyi bir oyun özellikleriyle bilinir, bu yüzden bu oyunu diğer Arcade oyunları arasında en iyi hale getiren özelliklere göz atalım.Geometri Dash Game, zevk zamanı sağlayan harika bir oyundur ve bu oyun Robtop Games geliştiricileri tarafından başlatılan standart sürümde geliyor. Dedik… Sık sık ara vermezseniz, muhtemelen çok geçmeden beyninizi yakacaksınız.

Geometry Dash MOD APK

Geometri Dash, oyuncuların yeni renkler ve simge kullanabileceği özelleştirme özellikleri sağlar

Ne kadar çok oynarsanız, üstesinden gelene kadar oyuna o kadar çok yakalanırsınız. Bu nedenle, bu oyunun MOD APK sürümü, kullanıcılarına tüm seviyelerin kilidi açılacağı ve oynatılabileceği eksiksiz bir kilidi açılmış oyun sağlar. Zaman Odası için, bu, oyuncunun iki ayrı arayüz arasındaki ayrılıkta açılacak kadar 500 elmasa sahip olması gereken en üst düzey gizli kapıdır. Platform oyunlarının son yıllarda geri dönüşü, sadece nostaljiden daha fazlası tarafından beslendi - oynamak için gerçekten çok eğlencelidir.Geometri Dash APK, en iyi platform oyunlarının parlayan bir örneğidir - oyun eğlenceli, bağımlılık yapan, zorlu ve her yaştan oyuncu için yeterince basit. , o zaman geometri çizgi oyununun birden fazla zorluğunu oynamalısınız, çünkü bazen bu zorluklar çok zorlaşıyor ve imkansız görünüyor. Herkes, oyunun iyi bir oyuncusu olmak için becerilerini keskinleştirmek için kolayca pratik seviyeleri oynayabilir. Geometri Dash Game, onları en iyi hale getirmek için yeni renkler ve simgeler kullanabileceğiniz özelleştirme özellikleri de sağlar. Ancak, atlamak için, ekranın herhangi bir yerine tıklayın, kare otomatik olarak yukarı atlayacaktır.
Oyun iyi, eğlenceli ve ilgi çekici film müziklerine sahiptir. Nedenmiş? Cevap şu ki, baslı müzik, oyun tarzınız için bir ritim yaratan ritimler. Bu zorluklarda birçok engel ve engelle karşılaşmanız gerekir, bu yüzden bu oyunu oynarken çok aktif olmalısınız. Strateji oyunlarını bir kenara bırakın ve eğlenceli aksiyon oyununu ziyaret edin. Başarıların kilidini açma, arkadaşlarınıza meydan okumak için kendi seviyelerinizi oluşturma ve karakterlerinizi özelleştirme yeteneği sadece oyunu daha da keyifli hale getirir. Tüm bunların başında, oyun çeşitli ve süper fondur.

Geometry Dash MOD APK

Oyunda yüzden fazla seviye oyuncuların asla sıkılmasına izin verecek

Normal sollama moduna ek olarak, Geometri Dash'in oyunun sıkıcı olmamasına yardımcı olan başka modları da vardır. Geometri Dash'te başka ilginç özellik, haritalar oluşturma, kendiniz zorluklar yaratma yeteneğidir. Oyun, o zaman burada durmalısınız çünkü aradığınız oyunu sizinle paylaşacağız. Bu oyunda, nesnenizi ritim tabanlı bir platformda atlayıp uçurmanız gereken birçok farklı zorluk elde edeceksiniz. Bununla birlikte, aşinalıkla, en iyi oyuncu da olabilirsiniz. Reflekslerinizi meydan okumaya getirin. Geometri çizgi oyunu hakkında en iyi şey, yüzlerce seviyeye sahip olması, yani asla sıkılmayacağınız anlamına gelir. Bu para asla tükenmeyecek, bu yüzden tadını çıkarın.Geometri Dash Apk kolay bir oyun değil. En iyi şekilde oynadığınızdan emin olmak için aşağıdaki ipuçlarına ve püf noktalarına dikkat etmelisiniz.

Oyuncular Editör Araçlarını kullanarak kendi seviyelerini oluşturabilir

Ancak bu, oyun hızının sürekli olarak daha fazla engel eklemek için itildiği sonraki aşamalarda artık doğru değildir, bu da oyuncuların ileri gitmek istiyorlarsa ona uyum sağlamasını gerektirir. Mod sürümü oyunun tüm özelliklerinin kilidini açtı. Geometri Dash oyununun standart sürümünde birçok seviye kilitlenecek, ancak bu oyunu adım adım oynayarak kilidini açabilirsiniz. Bu benzersiz özelliği asla başka bir oyunda alamazsınız, ancak Geometri Dash oyunu, oluşturabileceğiniz bu özelliğe sahiptir. Bu oyunda Editör Araçları kullanarak kendi seviyeniz. Bu yararlı özelliğe sahipken, herkes bundan yararlanabilir. Geometrik engelleri atlamak ve uçmak için ekrana dokunmanız gerekecek.
Bu oyunu oynayın ve rakipsiz bir oyuncu olmak için tüm başarıların kilidini açın. Bu, ilgi çekici seviyelere ve heyecan verici bir oyuna sahip dinamik ritim tabanlı bir platform oyunudur. Tuzak ve engellerle dolu bir ortamda bir maceraya gitmek için küpünüzü kontrol etmeye çalışın. Ancak, ruhu korursanız, mümkün olduğunca ileri gidin. Keyfini çıkarın.
Oradan, dev sütunlar veya yeraltı volkanları gibi yeni engeller, araziye ve yeteneğinize uyacak şekilde son derece beklenmedik görünüyor. Arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi etkilemek için bu oyunda kendi koleksiyonunuzu yapmak için her bir öğenin kilidini açtığınızdan emin olun. Blocky blok oyunları oynadıysanız, kesinlikle Geometri Dash'i görmezden gelmemelisiniz. Özünde, oyunun amacı, bu kareleri kontrol etmeniz ve tuzaklara düşmeden dikenli engellerin üzerinden atlamanız gerektiğidir. Ancak, bloğun hızını kontrol edemezsiniz, ancak hızı değiştirmenin bir yolu hız değişim kapısına dokunmaktır.

Geometri Dash oynamak kolay bir oyun değil

İlk bakışta, birçok insan Geometri Dash'in oynamak kolay bir oyun olduğunu düşünecektir. Ne kadar korkunç. Bu makalenin altındaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Sizin için süper zor ama daha az komik ve bağımlılık yapan bir uçan blok oyunu. Ayrıca, zorluklar da her düzeyde kademeli olarak arttırılır.
Bu oyunu kazanmak ve düşüncelerinizi bizimle yorum kutusuna bıraktığınızdan emin olun. Oyna. Aslında, oldukça zor. Korkmayın, tüm bu platformları eksik risk almadan atlamak için parmağınızı ekranda tutabilirsiniz. Herhangi bir platform oyunu gibi, gittikçe para toplamak ve toplamak isteyeceksiniz. Bununla birlikte, herhangi bir platform oyunu gibi, sadece düz olan bazı paralar olacak.
Renk tonları engelleri görmek için çok parlak değil. Tüm bu muazzam özelliklerle, oynayarak kolayca eğlence getirebilirsiniz. Buradaki tehlikeli ortamlardan geçebilir misiniz? Oyunun sonuna doğru ilerlemek için tehlikeli engellerin üzerinden geçin. Bunlardan bazıları daha yüksek atlamanıza izin verirken, diğerleri biraz yavaşlayabilir.

Bu oyun, oynamak gerçekten eğlenceli olan çok eşsiz bir oyun

Eğitim odası oyunu geçen ancak yine de yeteneklerini geliştirmek için oynaması gerekenler içindir.Bu arcade oyunu çok hafiftir, bu yüzden bu oyunu çalıştırmak için üst düzey bir mobil cihaza ihtiyacınız yoktur. Bu oyunu elde etmek için paraya ihtiyacınız yok çünkü Mod sürümü, akıllı cihazınıza kolayca indirip yükleyebileceğiniz bu tam oyunu ücretsiz olarak sağlar. Bu para nedeniyle bu oyundaki her şeyi kolayca satın alabilir ve özelleştirebilirsiniz. Bir kişilik oyunda sonsuz koşu seviyelerinde görünür ve hazırdır. Bazen, birbiri ardına atlamak için üç veya dört platformunuz olacak. Geometri Dash oyunundaki daha fazla seviyeler bu oyunun başlangıcında kilitlenecek ve zaman alan yeni seviyelerin ve zorlukların kilidini açmak için sırası açısından çalmanız gerekiyor.Geometri Dash oynamak için çok eşsiz bir oyundur. Burada, oyuncu bu kareyi ritmik ve sakin olacak şekilde kontrol etmek zorunda kalacak. Ayrıca, oyuncular tehlikeli engellerle dolu koşu pistinde zorlu atlama görevleriyle kendilerine meydan okuyorlar. Çevrimiçi oyun ekranında oldukça faydalıdır. Tüm seviyeler ve zorluklar tamamen açılacaktır, böylece Mod APK sürümünde Geometri Dash'e sahipken beklemek zorunda kalmazsınız. Seviyeler hakkında bazı harika fikirleriniz olduğunu düşünüyorsanız, seviyelerinizi oluşturmak için herhangi bir şey kullanmakta özgürsünüz, çünkü hiçbir şey üzerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Anlatılma şekli basit görünse de, hiç de kolay değil. Ne kadar zor yapabilirsin? Geometri Dash APK'nın uygulama içi satın alımı yoktur, bu yüzden oyun sizin olduğunda, sonsuza kadar sizindir ve tam sürümünüz olacak. Bu paraları toplama seviyenizi riske atmaya çalışmayın.

HappyMod
İndirmek