Free Fire MAX Mod + APK 2.98.2 Mod Menu

Free Fire MAX MOD APK Icon
3.4
Uygulama ismi Free Fire MAX
Tür Action
geliştirici Garena International I
Boyut 601.31 MB
En son sürüm 2.98.2
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-03-24

Free Fire MAX açıklaması

Mod Özellikleri:

Garena Free Fire Max, karakterler için seçeneklerle daha ilginç özellikler getirecek

Bu türün oyuncuları Ultra HD grafiklerle savaşı deneyimleyecekleri mükemmel bir yükseltmedir. Karakterler için seçeneklerle daha ilginç özellikler getirin. Diğer insanların ellerinde ne olduğunu asla bilemezsiniz. Ya da yeterli şansınız ve hızınız varsa, çok daha kolay olacaktır. İlginç, değil mi? Hemen silahınız için eşsiz bir stil bulmaya başlayalım.
PUBG'den sonra Garena Free Fire, birçok insanın sevdiği ünlü hayatta kalma oyunlarından biridir. Glory'ye ulaşmak için en güçlü olmak için hayatta kal. Ne kadar çok insan öldürürseniz, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Oradan, maksimum 50 karakterle birçok seviye yaşayabileceksiniz. Oyuncunun her zaman belirlenmiş bir alana taşınmak zorunda kalacak ve ölçeği küçülüyor.
Temel olarak, Garena Free Fire Max mod orijinal oyundan çok farklı değil. Ancak karşılığında, motor, çevredeki düşmanların dikkatini çeken bir ses yayar. Maç başladığında, her üyeye ekipman ve silah satın almak için 5 altın verilecektir. Ama bu oyun dengesiz olacak. Oyunun mekaniğini ve aldığı çevredeki ayrıntıları keşfetmek için zaman harcayacaksınız. Oyunun kuralları basit ve anlaşılması kolaydır. Boyadığında silahın hasarını hafifçe artırabilir.Bu öğretici, bir uçaktan atlamaktan sadece oyun oynayın. Veya arkadaşlarınızla 4 kişilik bir kadroya katılın.

Free Fire MAX MOD APK

Birlikte savaşmak için 50 oyuncu ıssız bir yere götürülecek

Son olarak, Garena Free Fire Max Mod'un grafiksel bir yükseltme olduğu, optimize edildiği sonucuna varıyoruz. Savaşın süresi boyunca, daire sürekli küçülüyor. 50 oyuncu ıssız bir yere götürülecek. 4 kişi olduğunda savaş başlayacak ve takım arkadaşlarınız üzerinde anlaşmaya varılan alanlara atlayacak. Yüksek grafikleri açın ve etrafınızdaki dünyanın hızla değiştiğini hissedin. Sizi getirdiği dürüstlükten bunaltır.
En eksiksiz hissedene kadar hepsini toplayın. Yüksek kum tepeleri ve yemyeşil vahaları olan sıcak bir çöl. Onlara takım gücünün ne kadar harika olduğunu gösterin. Arkadaşlarla, geniş bir haritaya hükmetin. Çeşitli kullanışlı silahlara ve eşyalara sahip bir ekipman listesi göreceksiniz.

Free Fire MAX MOD APK

Garena Free Fire Max'teki sınırsız dövüş becerinizi gösterin

Bu sayede, iki farklı sürüm kullanmasına rağmen birlikte bir araya gelebilir, birlikte oynayabilir. Şimdi deneyin Garena Free Fire Max Mod, ünlü hale gelen kavurucu hayatta kalma oyunu. Bu yerlere paraşütle paraşüt çekelim ve farklı arazi türlerini keşfedelim. Oyuncu bir yerde görünmek için diğer oyunculara katılacak ve onu yenmek için düşman arayacaksa bu mod tamamen anlaşılabilir. Bu nedenle, birbirleriyle tanışmak doğal bir şeydir ve takım arkadaşlarınızı tüm düşmanlarınızı yenmek için destekleyeceksiniz. Kartlar, usta silahlar ve uygulama. Sınırsız dövüş ustalığınızı gösterin. Bu yüzden stilinize göre en sevdiğiniz renkleri boyayın. Ne kadar geniş olabileceğini ve ne kadar taktik olacağını görün ..

Free Fire MAX MOD APK

Son kurtulan olmak için hayatta kalma savaşına katılır

Gökyüzündeki uçaktan gönderilen eşyalar olacak. Ama dikkat edin, diğerleri de onu seviyor. Çok çeşitli stiller ve tasarımlar arasından seçim yapmakta özgürsünüz.Bu oyunu daha çeşitli hale getirmek için, oyun üreticisi birçok farklı harita yarattı. Böylece size uygun ve çekim becerilerinizi gösteren oyun modunu seçebilirsiniz. Bir haritaya. Battle Royale, her oyuncunun hayatta kalma savaşına son kurtulan olmak için katıldığı ana oyun modudur. Bu maç haritalarının araması için kendi ilginç özellikleri var. Diğer takımları yenmek için iyi savaşmak için birbirlerini destekleyin.
Gözlerinizin önünde güzel şeyler görünecektir. Hızlı tamamlanma oranları ve kadro tabanlı çekim seviyeleri ile bir Battle Royale oyunu yaşayacaklar. Mobil için en iyi Battle Royale nedir? Ücretsiz ateş, hepsi için bu kategoride olabilir. Mobil Battle Royale'nin güncellenmiş ve geliştirilmiş versiyonu olan Free Fire Max APK sınırsız her şeyi, Android için Max seviyesini alın. Burada, gerçekten hızlı bir şekilde iyi olmak için bazı ücretsiz Fire Max Pro ipuçlarımız var. Bu sürümün sizin için herhangi bir kısıtlaması yoktur ve oynanması gereken her yönden% 100'ün tadını çıkarabilirsiniz.

Efektler ve görüntüler daha gerçekçi olacak şekilde yeniden işlendi

Etkiler ve görüntüler daha gerçekçi hale gelerek “havalı” bir his vererek yeniden işlenmiştir. Garena Free Fire Max mod sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Aynı zamanda, ilgili eşyaları donatmak ve rakibe saldırmak için ne yapmanız gerektiğini de bileceksiniz. Yani, bu seviyeyi tamamladıktan sonra, uygun oyun modunu seçeceksiniz.
Savaşmaya ve nihai hayatta kalan olmaya hazır mısınız? Garena Free Fire Max modunun APK dosyasını indirin ve şimdi savaşa katılın. Bu hasar, oyunu pek etkilemez. Gerçekten de bu, harika bir eğlence zamanına sahip olmak için görmezden gelmeyeceğiniz bir oyun. Düşmanlarınızı gizlemek ve saldırmak için çevre içindeki herhangi bir unsurdan yararlanabilirsiniz.

Düşmanla yüzleşmek için destek araçları, ekipman ve silahlar arayarak hızlı hareket etmeye çalışın

Cybernetica, usta bilgisayar korsanları için bir toplantı yeridir.Gara Free Fire Max Mod, eski oyun, 50 kişi, 10 dakika ve son bir hayatta kalan kişi tutar. Düşmanla yüzleşmek için destek araçları, ekipman ve silahlar arayarak hızlı hareket etmeye çalışın. Arabalar veya motosikletler de çok kullanışlıdır, daha hızlı hareket etmeye yardımcı olurlar. Yeterince uzun oynadığınızda, orada birçok büyük avantajdan yararlanabilirsiniz. Geleneksel Battle Royale modunun dışında, Garena Free Fire Max modunun Clash Kadrosu modunu da bulabilirsiniz. Garena Free Fire Max moduna giriş yapmak için daha önce kayıtlı hesap. Aynı şey karakter verileri, öğeler ve diğer başarılar için de geçerlidir. Diğer bir şey ise yeni tur başladığında tüm ekipman ve silahların sıfırlanacağıdır. Burada mücadele etmeye ve hayatta kalmak için savaşmaya başlayacaklar. Basit bir matematik ama aynı zamanda son derece zor. Düşmanı yendiğinizde, bir sonraki seviyenin yeni şeyler satın alabilmesi için nakit alacaksınız.

Sayısız oyuncu ile yoğun bir savaşa katılın

Kendinizi suçlamayacak bir grafiğe daldırın. Siyah silahlar sizi heyecanlandırmak için yeterli değildir. Garena Free Fire Max Mod, oyuncuların benzersiz ortamlar ve çeşitli oyunlar bulacağı bir çekim oyunudur. Güvenli Bölge Elemanı hala bu oyunun Battle Royale oyununda vazgeçilmez bir unsurdur.
Grafikleri olmasına rağmen Modern trendlere uygun olarak tasarlanan birçok oyuncu daha fazlasını elde etmek için istekli. Sizi sayısız oyuncu ile yoğun bir savaşa götürür. Bunlar diğer oyunculara karşı savunmanıza yardımcı olur. Issız şehirler, ıssız, yıllarca uzun duruyordu. Bu düşmanlar kolayca indirebileceğiniz hedeflerdir, bu yüzden becerilerinizi geliştirmeye ve kontrol becerilerinizi ustalaştırmaya çalışacaksınız. , her güç cetvel olmak istiyor. Sadece güçlülerden oluşan bir dünya yaratmak için zayıfları ortadan kaldırmaya çalışırlar. Bu modda, diğer oyuncularla eşleştirileceksiniz. Bu nedenle, oyuncuların düşmanlarla karşılaşmaları için ölçek daraltılmış ve beceri ile karar verilen maçlar oynanacaktır.

HappyMod
İndirmek