Galaxy Attack: Alien Shooting Mod + APK 44.0 Sınırsız para

Galaxy Attack: Alien Shooting MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Galaxy Attack: Alien Shooting
Tür Arcade
geliştirici Onesoft
Boyut 167.83 MB
En son sürüm 44.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-03-23

Galaxy Attack: Alien Shooting açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun çok karmaşık ve kontrol edilmesi zor değil

Düşmanlara karşı oynamaya ek olarak, oyunun kaçma becerilerinizi göstermenizi sağlayan bazı seviyeleri vardır. Yine de, birçok dramatik şey vaat eden PVP oyununa katılmak için ağı açın. Son saniyede düşmanlar tarafından yenilmeyin, canlanmak için altın veya elmas kullanın. Her görevde rekabet edin ve farklı ve şaşırtıcı ödüller elde etmek için her görevi kazanmaya çalışın. Epic Sniper sahneleri deneyimlemenizi bekliyor, dünyayı istila etmek için kötü arazileri parçalıyor. Yükseltme belirli bir parametreye ulaştığında, uçağınızı geliştirmeye hak kazanabilecek yeni bir seviyeye ulaşana kadar oynamaya devam etmeniz gerekir. Bu müthiş oyundan asla delik alamazsınız, çünkü dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanla tanışabileceğiniz çok oyunculu bir mod var. Kötü adamların parsellerini durdurmak için savaşlara çıkın. Oyun hakkında, Galaxy Saldırısı: Uzaylı atıcı çok karmaşık ve kontrol edilmesi zor değil. Tek yapmanız gereken makul bir strateji vermek, birçok kez ölmek zorunda kalmanın etkili bir yolu. Savaş uçağı, füzeler ve düşmanlarla çarpışmadan olumsuz etkilenecektir. Bu uzay savaş ortamı her zaman beklenmedik düşmanlar görünecek ve düşmanı yok ettiğinizde onlarla ganimet.

Galaxy Attack: Alien Shooting MOD APK

Kötü unsurları yok etmek için savaşçıyı kontrol edin

Her birinin farklı bir dövüş tarzı vardır ve gücü en üst düzeye çıkarmak için yükseltilebilir. Ancak, vurgulanan ve cazibeyi oyunculara getiren patron savaşları. Çok paranız olduğunda, oyuncular kolayca yeni uçaklar satın alabilir ve yükseltebilir. 3 savaş. Bu yüzden değerli eşyalar almak için birçok kötü adamı öldürmeniz gerekiyor. Onesoft, oyunun düzenli güncellemelerini sağlar ve mobil kullanıcılar için Play Store'da mevcuttur. Tam bir uçak koleksiyonuna sahip olmak istiyorsanız, lütfen önce seviye gereksinimlerini tamamlayın. Gökyüzünde harika uçakları uçurun ve dünyaya gelen en ölümcül yabancılara vurun ve Dünya halkı için tek umut sizsiniz. Grafikler için endişelenmeyin, çünkü çok kaliteli grafiklere sahiptir ve iyi görünen ve gerçekçi bir sonuç veren ayrıntılıdır. Boştu kurye kralı apkdoodle ordu 2: mini milis apktanks çok.

Galaxy Attack: Alien Shooting MOD APK

1VS1 veya 3VS3 Battle'da çevrimiçi oyuncularla rekabet edin

Ancak, kolay kontrol kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Kuyruklu yıldız Rain, hayatta kalmak istiyorsanız geminizi ustaca sürmeniz gerekiyor. Oyun, gerçek bir tehlike ile karşılaşmak istediğinizi gösteren sıradan oyuncular için tasarlanmamıştır. Artan sayıda düşmana karşı yalnız kalacaksınız ve tehlikeleri de daha zorlu. Patronun keskin nişanından kaçınmak için çok fazla beceri kullanmanız gerekiyor çünkü birçok insan çok fazla öldü. En tehlikeli olanı, oyuncuların yeni savaş alanlarının kilidini açmak için yok etmesi gereken son patron. Ancak 1VS1 veya 3VS3 savaşında çevrimiçi oyuncularla kesinlikle rekabet edebilirsiniz. Bu kimse için iyi bir haber değil, gerçekten sadece uzayda değil, aynı zamanda dünyada da bir tehdit. Özellikle PVP ile Kampanya Modunda Seviye 12'yi tamamlamanız ve katılmadan önce İnternet bağlantısını kontrol etmeyi unutmayın. Seviyelerin sonunda görünecek, patronlar, savaş gücü ve daha uzun yaşama yeteneği ile en korkunç rakipler. Bununla birlikte, dikkatli olmanız, düşman gemileriyle çarpışmamanız veya savaşmayı bırakmak istiyorsanız mermilerinden vurmayın. Teknoloji son derece modern hale geldikçe, insanlar yeni uzay aracı ile kolayca hareket edip keşfedebilirler. Sizin için 160'dan fazla artı seviyesi var, bu yüzden kesinlikle can sıkıntınızı öldürecek.

Galaxy Attack: Alien Shooting MOD APK

Bu oyunda güç, savaş gücü ve mermi seviyesine sahip birçok renk savaşçısı var

Yalnızca dünyayı ve galaksiyi uzaylı canavarlardan koruyabilirsiniz. Başından beri değil, Alien Shooter oyununun tüm özelliklerini keşfedebilirsiniz. Her aşamada birçok kapı var, özellikle patron zor veya özel modda görünen son patron. Hepsi Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'da bulunur. Serbestçe seçmeniz için güç, savaş gücü ve mermi seviyesine sahip birçok renk savaşçısı vardır. Oyuncuların becerilerini kullanmalarına ve ilgili ödülleri almalarına yardımcı olan görevlerle günlük görevler ve başarılar.
Düşmanlarınız uzaylılar. Ateş gücünü yükseltme veya iyileşme, kalkan gibi faydalar sağlama konusunda çok yardımcı olur… Savaşta ateş gücünü yükseltmenin yanı sıra, yükselttiğinizde silahlarınız daha yüksek hasar verebilir. Bunlar son derece tehlikeli silahlara sahip süper uzay gemileri. Görevleri tamamladıktan sonra savaşılması gereken ve eşya alması gereken savaşlar için bizi izlemeye devam edin. 160+ seviye ve iki oyun modu ile, bir düşman sürüsü ile savaşırsınız ve tek başına kötü güçlerini bitirirsiniz.
Her silahın savaş etkinliği sağlamak için belirli bir yükseltme seviyesi vardır. Galaxy Saldırısı: Alien Shooter Mod Sınırsız Para Oyunun başlangıcından itibaren onları istediğiniz amaç için kullanın. Seviyenin kilidini açmak, patronla yüzleşmek veya zorluk seviyesini seçmek için savaşı takip etmek istiyorsunuz. Bu oyunu arkadaşlarınızla ve diğer insanlarla 1'e vs.

Oyuncuların akıllı taktikler geliştirmesi ve mermileri ve düşman gemilerini etkili bir şekilde atlatması gerekir

Hızlı gelişme bağlamında, uzaylı yaratıklar ortaya çıkıyor. Güç, mermi seviyesi değiştirilmesi gereken iki ana parça. Haksız bir şekilde öldürülmekten kaçınmak için, akıllı taktikler geliştirmeniz ve mermileri ve düşman gemilerini etkili bir şekilde atlatmanız gerekir. Son patronla savaşmanın yanı sıra, oyuncuların ilginç bulmasını sağlamak için başka birçok zorluk yaratır.
Uzay geminiz ne kadar güçlü olursa olsun, uzay geminiz düşmanlarla çarpışırsa yok edilebilir. Savaş ve PVP, ancak başka birçok seçeneğiniz var. Bununla birlikte, altta satın almanız yeterli değilse, çoğu savaşçı jetinin doğrudan Google Play aracılığıyla ödenmesi gerekecektir. Bombardıman hedeflerini belirleyin ve size ulaşmalarını önlemek için onları yok edin. Her görev tamamlandığında, insanlar altın paralar gibi ödüller alacaklar, savaş için silahlar arasında silahlar, toplar, zırh. Mevcut mod. Pist sıralama pozisyonu ve parlamak için diğer oyunculara kıyasla en yüksek rütbeye yükselir. Uzaylı uzay gemileri sizi yok etmek için her zaman çarpışmanın veya bırakmanın yollarını aradığından ustaca hareket edeceksiniz. Her uzay gemisinde ayrı bir dövüş tarzı olacak, savaşı daha şiddetli hale getirmek için birçok yeni uzay gemisi satın alacak ..

Sayısız yoğun savaşlarla 160'dan fazla seviyede

Ayrıca, her seviyenin üstesinden gelmek için patronu yenmeniz gerekir. Düşmanın güçleri her zaman çok güçlü bir durumdadır, aynı zamanda büyük bir ordusu da vardır. Bonusları toplamak için gerçekleştirebileceğiniz görev türleri vardır. Düşmanda bir teker oynayabileceğiniz tam bir aşama ve görev yelpazesine sahiptir. Gökyüzünde görünen çok sayıda uzay gemisi ile, düşmanı hareket ettirmek ve sulamak için esnek kontrol tekniklerinizi kullanacaksınız. Birçok heyecan verici ve şiddetli oyunla 160'dan fazla seviye var.
Uzaylıların boşluğundan istilayı önleyin. Bu oyunda sahiplik durumunu tamamen tersine çevirebilirsiniz. Örneğin, kampanya, sonsuz, patron, kahraman dövüşü belirli özellikler getiren diğer küçük oyun modlarıdır. MOD özelliği, sınırsız paralar için değiş tokuş etmek için kristalleri kullanmanıza olanak tanır. Ancak seviyelerinizi ve aşamalarınızı tamamlayarak bunların kilidini açtınız. Birçoğumuz Arcade oyunlarıyla büyüdük ve gerçek bir oyuncu Galaxy Saldırı Uzaylı atıcısını asla unutmayacak. Ancak onları yükseltmek ve kilidini açmak için çok fazla para harcamanız gerekir. Çok heyecan verici ve son derece zorlu görevler var. Yükseltmeler, Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'ın oyuncunun seviyesi koşulları da var. Şimdi savaşalım. Her ne kadar patronu seviyenin sonunda yenmek çok zor ve stresli olsa da, kazanırsanız, kazanacağınız eşyalar da çok. Taşları toplamayı unutmayın, aynı zamanda önemli bir öğedir. Seviye 20'ye ulaştığınızda diğer oyuncularla bağlantı kurun. Galaxy Saldırısı indirin: Alien Shooter Mod Bad Guy'un uzaylılarıyla dövüşü, onları yok etmek için uyanık olmanız gerekir. Oyun basit olsa da, kazanmak kolay değil.

Bu oyun oyunculara savaşmak için en iyi koşulları verecek

Her zaman belirli bir güvenli mesafe ve saldırı koruyun. Bu oyunun ustası olabilmeniz için kolay kontrol ile en iyi oyun. Oyun, büyüleyici uzay savaşlarında kayıp oyuncuları alır ve oyuncular yaklaşmakta olan düşmanı yok etmek için uzay gemilerini kontrol etmeyi deneyimleyecekler. Oyuncular hem bombalardan kaçar hem de düşmanları yok etmeyi hedefler. Yüksek kaliteli görüntüler oyuncuları son derece yoğun patron savaşlarına getiriyor. Oyuncular sadece düşman gemilerini kaçırmak için savaş gemilerini kontrol etmek için cihazlarının rengine dokunmalıdır. Oyuncu her seviyeden sonra daha fazla uzay gemisi ile karşılaşmalı, düşmanlarınız daha güçlü ve daha tehlikeli hale geliyor. Silahların yükseltmek için belirli bir miktar paraya ihtiyacı olacak, silahlarınızın hasarını artırmak için topladığınız parayı kullanacak. Galaxy saldırısı uzaylı atıcısının ana sloganı, insan insanlığını uzaydan saldıran düşmanlardan kurtarmaktır.

HappyMod
İndirmek