Fun Battle Simulator Mod + APK 1.03 Sınırsız para

Fun Battle Simulator MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Fun Battle Simulator
Tür Strategy
geliştirici Isset Studio
Boyut 82.03 MB
En son sürüm 1.03
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-05-08

Fun Battle Simulator açıklaması

Mod Özellikleri:

Eğlenceli Battle Simulator eşsiz bir ragdoll savaş oyunu

Eğlenceli Battle Simulator APK, Isset Studio tarafından sunulan benzersiz bir Ragdoll savaş oyunudur. Ortaçağ zamanlarında, kötü niyetli düşmanlarla dolu bir fantezi dünyasını keşfedeceğiniz. Oyuna başladığınızda, savaş alanına bazı birlikler yerleştirmeniz istenecektir. Basit kontroller ve oyun oyunu oynamayı kolaylaştırır, kazanma Öte yandan, macera modu daha doğrusal oyuna sahiptir. Oklar her yerde uçacak ve aksiyonun ortasında olacaksınız. Bu oyunun birliklerinizi yükseltmenin birçok yolu var. Bu modda, farklı seviyeleri tamamlamanız gerekecek ve birlik sayısı sınırlıdır. Seviyelerde ilerledikçe daha zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız. Savaş alanında pozisyonlarınızı aldıktan sonra, ordunuzu kontrol etmek için bir joystick kullanacaksınız. Farklı kılıçlar, inanılmaz kalkanlar ve güç zırhı bulacaksınız. Düşmanı yıkmak için mancınık gibi ortaçağ kuşatma motorlarını da kullanabilirsiniz. Kazanma şansını artırmak için ordunuzu en iyi ekipmanla donattığınızdan emin olun.

Fun Battle Simulator MOD APK

Eğlence Battle Simulator, benzersiz ve büyüleyici bir oyun deneyimi sunan mükemmel bir oyundur

Bu şekilde, dövüşü kazanma şansınızı artıracaksınız. Stratejik olarak düşmanı devralmak için konumlandırmalısınız. Düşman savunmalarını kırmak için kuşatma motorlarını da kullanabilirsiniz. Bu oyun sizi her zaman ayak parmaklarınızda tutacak bir kampanya temalı oyun deneyimi sunar. Emrinizde kırmızı ve mavi ordular olacak. Bu oyun esnektir ve Sandbox veya Macera Modunda oynayabilirsiniz. Bu özellik, birliklerinizi hızlı bir şekilde yükseltmenize ve onlar için en iyi ekipmanı satın almanıza olanak tanır. Hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve kazanma şansınızı artırmak için ordunuzu en iyi silahlarla donatın. Tüm kaynaklarınızı akıllıca kullanın ve her zaman savaşa hazır olduklarından emin olmak için birimlerinizi düzenli olarak yükseltin.Fun Battle Simulator, benzersiz ve büyüleyici bir oyun deneyimi sunan mükemmel bir oyundur.Ondround, Fun Battle Simulator Mod Apk Android sınırsız para sağlar ..

Fun Battle Simulator MOD APK

Onları kılıç, kalkan ve zırhla donattığınızdan emin olun

Tıpkı bir ortaçağ savaş oyunundan beklediğiniz gibi, etkileyici bir silah cephaneliği var. Daha fazla, silahlar gerçekçi davranıyor. Kılıçların metalik çatışmasını ve kalkanların kırılmasının sesini duyacaksınız. Sandbox modunda, herhangi bir askerle kendi savaşlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu, dikkat dağıtıcı olmayan mükemmel ordu yaratmaya odaklanmanızı sağlar. Her hit, hareket ve patlama gerçekçi. Eylemin daha iyi bir görünümünü elde etmek için kamerayı bile hareket ettirebilirsiniz. Oyun, gerçekçi bir deneyime sahip olmanızı sağlamak için kapsamlı bir silah seçimi sunuyor. Her zaman rakiplerinizin eşit derecede güçlü olduğunu unutmayın. Bunları birliklerinizi yükseltmek ve onlar için en iyi ekipmanı satın almak için kullanabilirsiniz.
Onları kılıç, kalkan ve zırhla donattığınızdan emin olun. Stratejik olmanız ve düşmanı düşürebilecek bir ordu oluşturmak için tüm taktik becerilerinizi kullanmanız gerekecektir. Düşmanın gücünü de seçebilirsiniz ve neler yapabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Dahası, oyuna bir eğlence ekliyor. Renk temalı birlikler, yapay zeka destekli ordu yerleşimi ve gerçekçi grafikler gibi inanılmaz özelliklere sahiptir.

Fun Battle Simulator MOD APK

Eğlenceli savaş simülatörü kolay değil ve kazanmak için tüm taktik becerilerinizi kullanmalısınız

Dahası, ses efektleri, hayat benzeri bir deneyim sağlayarak noktada. Her savaşı kazandığınızda cömert ödüller kazanacaksınız. Bu mod, denemek ve farklı taktikleri denemek isteyen oyuncular için mükemmeldir. Bu oyunun en havalı yönlerinden biri, birliklerinizi renklendirebilmenizdir. Eğlenceli savaş simülatörü mod APK sınırsız para size sınırsız paralar vermek için değiştirilir. Dahası, tüm gizli birimlerin en başından beri açılacak.
Oyun kolay değil ve kazanmak için tüm taktik becerilerinizi kullanmalısınız. Her birimin benzersiz güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bunları birimlerinizi yükseltmek ve daha güçlü hale getirmek için kullanın. Bu renk kodlama sistemi, birlikleriniz ve düşman arasında farklılaşmanızı kolaylaştırır, savaş sırasında asla bir hata yapmamanızı sağlar.
Hareketler gerçekçi ve karakterler hayatta gibi görünüyor. Karakterler hayatta gibi görünüyor ve hareketler akıcı. Bu nedenle, ordunuzu oluşturacak birimleri dikkatlice seçmelisiniz. Her zaferden sonra paralar kazanacaksınız, onları yeni silah, zırh ve kalkan satın almak için de kullanabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek