Free Fire: The Chaos Mod + APK 1.103.1 Sınırsız para

Free Fire: The Chaos MOD APK Icon
3.2
Uygulama ismi Free Fire: The Chaos
Tür Action
geliştirici Garena International I Private Limited
Boyut 72.28 MB
En son sürüm 1.103.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-01-26

Free Fire: The Chaos açıklaması

Mod Özellikleri:

Savaş alanında 29 oyuncu ile oynayın ve sonuna kadar hayatta kal.

PlayerUnknown's Battlegrounds gibi, oyunda 29 kadar oyuncu ile eşleşen herhangi bir sistem kullanarak maçlar bulacaksınız.Yes, herhangi bir oyun sahtekarlığı ve hacklemeyi kesinlikle yasaklıyor. Bu adım adım video. Savaş alanında oyuncular artık yalnız değil. Garena Free Fire - New Age, oyuncuların 49 oyuncu ile tehlikeli bir ortamda hayatta kalmaya çalışacağı bir Battle Royale oyunudur. Aynı zamanda, yeni bir silah, MAC10 ve elbette yeni bir silah denemek isteyen herkes en sevdikleri silahı seçebilir. Ayrıca, oyundaki diğer oyuncularla savaşabileceğiniz yeni bir moda erişiminiz var. Sırt çantaları, zırh, silah ve destek eşyaları gibi alabileceğiniz birçok unsur olacak. Bu mod size daha çeşitli bir deneyim sunar, çünkü bulabileceğiniz her silahın sayısı birçok farklı silah türü ile oldukça büyüktür.

Free Fire: The Chaos MOD APK

Savaş alanında herhangi bir yerde bulut olan düşmana dikkat edin

Düşman beklemediğiniz herhangi bir pozisyonda olabilir. Buna ek olarak, gerekli pozisyona geçmek ve oyundaki diğer oyuncularla yüzleşmeye devam etmek için güvenli bölgeye dikkat etmeniz gerekir. Oyun, dünyanın dört bir yanından birçok oyuncunun erişmesi ve eğlenmesi için birden fazla bölge için kullanılabilir. Aynı zamanda, Clash ekibindeki birçok silaha erişebilecek ve doğru silahları kullanırken çekim becerilerinizi göstereceksiniz. Yenilecekler ve topladıkları eşyalar sizin olacak. Battle Royale Mode of Garena Free Fire - New Age'in yanı sıra, oyuncular başka bir heyecan verici Clash ekibi modu bulacaklar. Bu deriler için dikkat çekmeye değer bir şey onların özellikleridir. Açabileceğiniz kaplamaları kullandığınızda bazı silah parametreleri değiştirilecektir.

Free Fire: The Chaos MOD APK

Oyun ücretsiz ateşinde sürükleyici ve gerçekçi silah oyununu deneyimleyin

Her iki durumda da, bitirdikten sonra, sürükleyici ve gerçekçi silah oyununu, hayatta kalmayı, oyununu deneyimlemek isteyeceksiniz. Bu olmadan, Android APK dosyalarına veya diğer mobil içeriğe erişiminiz olmayacak. Adaya herhangi bir düşmanla yüzleşmeye hazır olacak kadar erken dağılmış birçok yararlı öğe.Luck, oyuncuların bu özellikte hazırlanmış elmas, silah, altın, almalarına yardımcı olabilir. Glory'nin zirvesine tırmanacak rakipler. Daha önce bahsettiğimiz gibi Jio Phone, Android veya iOS uygulamalarını desteklemediğiniz Akai işletim sistemi var, bu yüzden bu çarpıcı oyunu her iki cihazda da oynayamayacağız Jio, Jio Phone ve Jio Phone 2. Yani, düşmanlarınızın nerede olduğunu bilmediğiniz büyük bir dünyada, bu kalkanlar kesinlikle oyunun sonlarında önemli yerlere saklanmanıza ve taşınmanıza yardımcı olacaktır. Kaynak toplamak hayatta kalma şansınızı artıracaktır. İlk olarak, ücretsiz ateş oynamak için bir Android emülatörü indirmeniz gerekecek.

Free Fire: The Chaos MOD APK

Bu oyundaki haritalar çeşitli havaalanlarına, kamplara, depolara, kimyasal bölgelere ayrılmıştır

Özellikle, ulaşım hızlı bir şekilde istediğiniz yerlere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ücretsiz ateşte müttefikleriniz yok, her şey kendiniz karar vermelidir. Ücretsiz Yangın Mod Menüsü OB27 kurmak için talimatları izlemeniz gerekir. Jiophone'da ücretsiz ateş oyunu çalıştırmak için en uygun durum yoktur.
”Oyuna girerken her zaman bu değişmez kuralı her zaman hatırlayın. Oyun Ücretsiz Ateş, bu oyun Garenacorporation tarafından yaratıldı. Sadece bu değil, oyun da her zaman heyecan verici ve eğlenceli etkinlikler veren harika karakterler veya seri ile işbirlikleri ile ünlüdür. Bu nedenle, herkes istedikleri silaha erişimi olduğu için savaşlar da daha yoğun hale gelir. Kendiniz bazı basit adımlar gerçekleştirin. İhtiyacınız olan tek şey, bilinmeyen kaynakların cihazınızda değişiklik yapmasına izin vermektir. Ateş ayrıca oyunculara çekici oynama modunu da verir. Nişancı için moda stilini değiştirmek, asistan satın almak, tüm pakete sahip olmak istiyorsanız, oyuncular da dükkanda performans sergiliyor. Free Fire, eşi organize ettiğiniz veya aradığınız bir dolap gibi başka birçok temel işlevi de var. Oyun modlarının çeşitliliği, insanların Garena Hack Free Fire'ı (FF) sevmesi için mükemmel bir unsurdur ve bu nedenle, oyuncu topluluğundan her zaman birçok olumlu yorum alır.

Oyuncu, düşmandan silahlara direnmek için bazı savunma becerileri kullanabilir

Karakter sistemi birçok farklı türe ayrılır ve hatta sadece oyuncu minimum görevleri tamamladığında sahip olabilirler. Oyuncuların bu oyunu deneyimlediğinde sevdikleri ilginç bir nokta, karakterin düşmandan silahlara direnmek için bazı savunma becerilerine sahip olacağıdır. Yeni sürümün adı. Bu oyun modu sadece belirli bir sınır içinde gerçekleşir, bu yüzden kesinlikle deneyimlemeyi unutmamalısınız. Oyunu sadece 4V.4 maçlara gireceğiniz için çekime odaklanır. Özellikle, dönebileceğiniz ödüller tamamen rastgele ve bunlardan biri silahın cildidir.

Sürekli olarak gerekli eşyaları arıyor ve diğer oyuncularla karşılaşıyor

Bulacağınız yeni oyun modu, Clash ekibine benzer oyunla yalnız Wolf modu, ancak oyuncu sayısı sınırlı. Başka bir deyişle, diğer oyunculara karşı farklı bir silah kullanacaksınız. Garena Free Fire-New Age'de oyuncular, oyuncuların çekim becerilerini ve durumsal kararlarını göstereceği çok sevilen oyun: Battle Royale'i bulacaklar. Diğer 49 oyuncuya karşı bir maç gireceksiniz ve bu maç süresi azalacak, ancak cazibe ve gerilim azalmayacak. Böylece sürekli olarak gerekli eşyaları arayacak ve diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, her oyun ekranında, önceki maçın sonuçlarına bağlı olarak bir miktar alacak ve rakibe saldırmak için doğru silah ve ekipman satın almanıza yardımcı olacaksınız.

Oyuncuların bu oyunda silahları bulmak için sürekli hareket etmeleri gerekiyor

Buna ek olarak, bu mod aynı zamanda oyundaki çekim becerilerinizi turlarla göstermenize yardımcı olur ve seçtiğiniz silahların bir bekleme süresi eklenir. Yani, herhangi bir yere indikten sonra, ihtiyacınız olan silahları bulmak için sürekli hareket edeceksiniz. Aynı zamanda, seviyeye bağlı olarak, sırt çantası ve zırh da daha etkili olacaktır. Özellikle, kendilerini korumak ve diğer taktikleri uygulamaya devam etmek için sert bir kalkan oluşturabilecekler. Buna ek olarak, belirlenen hedeflere ulaşan ekip kazanan olacak. Garena Free Fire - New Age'i deneyimlediğinizde, bu oyunun size dönebileceğiniz derilerden verebileceği izlenimini kesinlikle görmezden gelemezsiniz.

HappyMod
İndirmek