Forest Camp Story Mod + APK 1.3.0 Sınırsız para

Forest Camp Story MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Forest Camp Story
Tür Simulation
geliştirici
Boyut 41.73 MB
En son sürüm 1.3.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-21

Forest Camp Story açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun Orman Kampı Hikayesinde kendi kamp alanınızı yönetin

Oyun katılımcılara büyüleyici kamp oturumları deneyimlemek için her şeyi sağlar. Güzel bir atmosfer, oyuncuların eğlence günleri deneyimlemesini bekliyor. Bu nedenle, ormanlarda, açık zeminde, plajlarda ve rahatlatıcı bir süre aranan her türlü yerde kamp yapma eğilimindeyiz. Ama bugün dünyanın dört bir yanında birçok kamp sitesi işletmesi olduğunu biliyor muydunuz? Birini kendiniz kurmak, orman kampı hikayesini indirmek ve kendi kamp alanınızı yönetmek istiyorsanız. Mağazalar ayarlayın - burada para kazanmak için kamp malları gibi çeşitli mağazalar da kurabilirsiniz. Ancak burada para kazanmanın birincil yolu, insanların çadırlarını kurmaları için kamp alanları kurmaktır. Rehberlerle turlar tasarlamak için. Kamp ve sevgi doğası konusunda tutkulu olanlardan biriyseniz, bu mükemmel bir seçimdir. Bugün en iyi kamp işinin tadını çıkarın. Ayrıca bir salon alanı, kamp ateşi ve daha fazlası gibi çeşitli yapılar da kurabilirsiniz. sunduğu güzel alanlarda. Kamp alanını geliştirmek ve bölgeyi genişletmek ve müşterilere en iyi şekilde bakmak için hizmeti yükseltmek için birçok projeye cesurca yatırım yapın. Burada, tesisleri ne kadar çok kurarsanız daha fazla insanı çekebilirsiniz ve rehberli turlar bile kurabilirsiniz. Burada, nihai kamp alanını ağaç, çitler, çadırlar, şömineler ve her türlü dekorasyon yerleştirerek hazırlayabilirsiniz.

Forest Camp Story MOD APK

Eğlenceli bir kamp deneyimi için bu oyuna katılın

Ve bir tane yok, ama daha sonra bu gibi bir dizi destansı, heyecan verici kamp alanları, ülke çapında yayılacak.Gent, oyuncuların konsantrasyonlarını ayarlaması için birçok makul molaya sahip nazik, melodik bir arka plan müziği var. Bu yüzden bir kamp alanını yönetmek ve aynı zamanda genişletmek hiç de kolay değil. Zor bir günün ardından herkes dinlenmek için bir an bulmak istiyor. Ayrıca otomatlar kurabilir ve onlardan çok para kazanabilirsiniz. Oğlumu suçlamıyorum… Önceki oyunları gibi, üretici Forest Camp hikayesi için tanıdık bir piksel grafik stili seçti. Oyun sistemi inşaat için değerli ürünler sağlayacaktır. Karakterler kostümlerle ilgileniyor ve canlı görüntülerle birleştirilen yüz ifadeleri, rahatlık duygusu getiren eğlenceli sesler. Müşterileriniz için sinek balıkçılığı, binicilik, kuş gözlemciliği ve daha fazlası gibi aktiviteler de kurabilirsiniz.
Ancak yine de karakterin hareketlerinin ritmini, renklerin keskinliğini ve sahnenin zenginliğini ve Oyuna katılırken, oyuncu bu kamp alanının yöneticisi olacak. Yalnızca kamp alanının inşaatçısı değil, ancak oyuncu bunu arkadaşlarınız ve akrabalarıyla da deneyimleyebilir. Kamp alanında oyuncuların katılması için birçok tesis var. Eğlenceli bir kamp deneyimi için Forest Camp Story'ye katılın. Müşterilerinizin çadırlarını burada ayarlaması için ihtiyacınız olan kadar çok arazi alanının kilidini açabilirsiniz.

Forest Camp Story MOD APK

Orman Kampı Hikayesi, oyuncular için çok çekici bir oyundur

Nihai hedefiniz, diğer tüm kamp alanlarıyla aynı: Ziyaretçilerin sizinle mümkün olduğunca uzun süre kalmasını sağlayın ve buradaki en eğlenceli zaman ve alanı verin. Sadece biraz, ama her çıktığında, sizi gülümsetiyor. Forest kamp hikayesi, oyuncular için çok çekici olan yeni bir isim. Kamp ile, tüm sorunlarınızı bir kerede bırakabilir ve şehrin koşuşturmasından uzaklaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kamp alanınızı iyi tasarlayarak müşterileri çekmek. başlangıç. Başından beri mümkün olduğunca çok ziyaretçi getirmek, sonra onlardan para almak, eksik parçaları yavaşça inşa etmeye devam etmekle ilgili değil.Players kamp alanını düzgün bir şekilde inşa etmek ve yönetmek zorunda kalacaklar. Kirlilik olmadan ağaçların ve temiz havanın tadını çıkarabileceğiniz için doğa ile keyif alabileceğimiz çok şey var. Çok para kazanın ve şimdi kamp alanınızı dekore edin.

Forest Camp Story MOD APK

Kamp yapmaktan hoşlanırken bir kamp alanını kendiniz yönetmeye çalışın

En başından beri elinizde iyi bir sermaye var ve birçok şey yapmasına izin veriliyor. Bir yandan, çok arkadaş canlısı (çünkü eğlenceli simülasyon oyunlarının çoğu aynı stile sahip), oynaması ve kontrol edilmesi kolay (çünkü oyuncu türe ve biçime çok aşina olduğu için), ancak diğer yandan, Biraz sıkıcı hissedin. Forest Camp hikayesine katılmaya başladığında, oyuncular sistemden talimatlar alacaklar. Ekranda görüntülenen oyun ipuçları katılımcılar için çok yardımcı olacak.Parching, birçok insanın yapmayı sevdiği bir şeydir, çünkü açık havada arada bir deneyimlemelerine izin verir. Burada amacınız, kamp alanınızı insanlara olabildiğince çekici hale getirmek, böylece kamp kurmaları ve para kazanmanızdır.
İkinci fark, oyundaki iş yönelimi ile ilgilidir. Tabii ki, daha fazla yatırım yapmak için, geliştiriciyi birçok şeyi takas etmeye zorlamak için daha fazla zaman harcayın, ancak bunu yapmaya hazır olmayabilirler. Gittikçe daha fazla seviye geçerken, katılımcılar daha fazla özellik açabilecekler. Oyun Orman Kampı hikayesinde kamp yapmaktan hoşlanırken bir kamp alanını kendiniz yöneteceksiniz. Bu yüzden Forest Camp Story'de yapabileceğiniz mükemmel bir iş.

Orman kampı hikayesi çok güzel bir oyundur ve düşündüğünüzden daha fazla heyecan getirir

Görev, balıkçılık, binicilik, kamp ateşi, ormanda gezi gibi diğer eğlence aktiviteleri ile birlikte bir kamp hizmeti alanı oluşturmak, yönetmek ve işletmektir. Her neyse, piksel emülasyon türünde hala iyi bir oyun. Arkadaşlarınız ve akrabalarıyla birlikte kapsamlı bir kamp alanı inşa edin. Oyunun konforlu ve modern bir kamp alanı oluşturmak için sağladığı arazi alanını ve konumu alın. Bugün bu oyunda nihai kamp alanı işini yaratabilirsiniz. Rehberler yaparak para kazanabilirsiniz - ekstra para için ziyaretçilerinize rehberli turlar sunabilirsiniz. < BR> Her alan kendi öne çıkan ve özellikli görüntülere sahip olacaktır. Örneğin, eğlence parkı, kamp alanı, yemek alanı;… Oyundaki detayların çoğu, müşterilerin gelmesi için serin ve konforlu bir alan getirmek için parlak renklerle inşa edilmiştir - bir kamp deneyimi. Anıtsal ve modern bir kamp inşa edin. Bugün en iyi iş oyununun tadını çıkarın. Burada, bugün nihai kamp alanını oluşturabilirsiniz. Her türlü tohum ekebilir ve ayrıca bir pişirme alanı, masalar, çöp kutuları ve daha fazlası kurabilirsiniz. Hikaye, oyun şirketi Kairosoft'un sıkıcı bir piksel grafik simülasyon oyunudur. Ama aslında, bu çok harika bir oyun ve poster gördüğünüzde düşündüğünüzden daha fazla heyecan getiriyor. Kamp beldenizin herkes için çekici bir yer haline gelmesini ve ülkedeki kamp çılgınlığına liderlik et. Birlikte lezzetli yemek ve eğlencenin tadını çıkarın. Tur alarak para kazanabilmeniz için her türlü kampçıyı almanın tadını çıkarın.

Oyundaki görüntüler komik ve güzel

Size eşlik etmek asistanınızdır. Elbette herkes kamp yapmak için zaman ayırmak istiyor. Oyundaki görüntüler komik ve güzel. Katılımcıların kamp yapmak için daha fazla insanı çekmek için öğeleri bilimsel olarak nasıl düzenleyeceklerini bilmeleri gerekir. Peki mükemmel bir kamp zamanı neye benziyor? Oyunculara güvenli bir uyku gecesi için nasıl bir çadır kuracakları öğretilecek.
Hayal gücünüze ve iş zihninize bağlı olarak, Robins ile sabah, kahverengi bir sincap kafesini ziyaret etmek gibi Rabbit'in evini ziyaret etmek gibi birçok benzersiz tur inşa edebilirsiniz ... Daha sonra, ziyaretçileri kampınıza çekmek için sürekli olarak tanıtmanız gerekecek.Bu oyunun oynamak kolaydır, ancak kolay değil. Oyuncular ayrıca arkadaşlarınızla anıları tutmak için fotoğraf çekebilirler. Ayrıca geceleri yıldızlara bakabilir, balık tutabilir ve endişelenmeden istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca, bunları yükseltebileceğiniz gibi bir bülten tahtası, ağaç kütük ve daha fazlası da yerleştirebilirsiniz.

Toprağınızı devralmak ve ilk kampı inşa etmek için en iyi yeri bulmak için

Mobil oyunlarda uzmanlaşmış ve Burger Bistro Story, Dungeon Village 2 gibi oldukça popüler oyunlar yapan Kairosoft… hepsi oynaması oldukça kolay, sevimli ve oyuncuların binalarını göstermesi ve yeteneklerini göstermesi kolay simülasyon oyunları. Anlamak zorunda, ziyaretçilerin kaliteli bir kamp alanında bulmak istedikleri çadır ve kirli çamur değil. Aynı zamanda müşterilere cazip hizmetler sunar. Ayrıca açık hava meraklıları için, belki bir gölde balık tutmak veya arkadaşlarınızla takılmak için eğlence aktiviteleri de vardır. Burada, otomatlar, çiçekler, ağaçlar, şeritler ve daha fazlası gibi her türlü şeyi kurabilirsiniz. Sıkıştırılmış, rüzgar, cıvıl cıvıl kuşlar gibi derin ormanların sesleridir. Oyunda inşa edilen tüm görüntüler hayranlık uyandırıcı. Oyuna gelince, katılımcılar en iyi anlarla uyum içinde olacaklar. Birçok insan kamp yapmaktan hoşlanıyor çünkü doğa ile bir tane olmalarını ve sevdikleri insanlarla bağ kurmalarına izin veriyor. Build, diğer kamp alanlarıyla karşılaştırılacaksınız. Her neyse, bu oyunu oynamak hala çok eğlenceli ve rahatlatıcı. Akıllı ve bilgili bir yöneticinin rolü üzerine alın.Camping, açık havada olduğumuzda yaptığımız ve keyfini çıkardığımız bir şeydir. Burada daha fazla insan kurulur ve kurduğunuz dükkanlardan para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kamp alanlarınızda kalacak ziyaretçileri çekmek için en iyi kamp alanını kurmaktır. Kamp yaparken tüm aktiviteler kendi anlamları vardır ve oyuncular bu güzel anları koruyacaklar. Bazı insanlar doğayı tüm ağaçlarla ve temiz hava ile deneyimlemek için sık sık kamp yapmayı severler. Çadırları ve yapıları belirleyin - kamp yaptığımızda, genellikle vahşi doğada uyumamıza izin veren farklı yerlerde çadır kurarız.

HappyMod
İndirmek