Five Nights at Freddy's: SL Mod + APK 2.0.1 Kilitli

Five Nights at Freddy's: SL MOD APK Icon
3.3
Uygulama ismi Five Nights at Freddy's: SL
Tür Action
geliştirici Scott Cawthon
Boyut 296.3 MB
En son sürüm 2.0.1
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2020-04-27

Five Nights at Freddy's: SL açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular çeşitli seviyelerde oynayarak kilidini açmalı

Bu kasvetli restoranda çalışmaya zorlanan bir elektrikçi rolünde, son derece gürültülü kötülük avı altında her gece hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Freddy's'de beş gece, SL daha fazla hareket etmek, bir yol bulmakla ilgilidir. ve kaçmak, sadece önceki kısımlarda olduğu gibi saklanmak değil. Her odada/seviyede, yeni animatronik karakterlerle etkileşime gireceksiniz. Örneğin, Ballora çok uzun süre gözlerine bakarsanız sizi öldürebilecek zarif bir dansçıdır. Her odada/seviyede olma süresini ayarlamaktan mevcut animatronik zorluk seviyesini değiştirmeye kadar her şey var.
Ama eski yollarına geri döndü. Ama bu sefer fikri daha da büyüdü. ClickTeam USA LLC, oyunu parti benzeri sahnelerle benzersiz zorluklarla tasarladı, serideki diğer oyunlardan bir sapma. Bu nedenle, onları daha dostça tutmak için animatronikleri her zaman yatıştırmalısınız. Katılımsal olarak, tüm geceleri temizlemek, kanon dışı özel gece modunun kilidini açar. Çeşitli seviyelerde oynayarak kilidini açmanız gerekecek.

Five Nights at Freddy's: SL MOD APK

Oyun, Freddy'nin beş gecesinin önceki versiyonlarının oyunlarından sapıyor

Bu süreçte, animatroniklerle birkaç etkileşime sahip olacaksınız. Bu geçişlerde zaman sınırları yoktur, bu yüzden her şey rahat ve eğlencelidir. Daha iyi, bu oyunun gelişmiş bir ödül sistemi var. Örneğin, mini oyunları tamamladıktan sonra gece 5 gizli seviyesine erişebilirsiniz. Oyun, Animatroniklerin lideri olarak bebeği içeriyor. Bu oyunda elektrik mühendisi olarak oynuyorsunuz. Tüm seri için geliştiricinin tüm yaratıcılığı ve dikkati göz ardı edilemez. Ne yazık ki, bu animatronik bir kıza bir dondurma konisi getiriyor ve üzerine boğuluyor. Sonunda bu yıldızları oyundaki diğer odaların kilidini açmak için kullanacaksınız. Just FNF 2 gibi, oyun ölüm sonrası mini oyunlar sunuyor.
Will, çocukları avlamasına ve öldürmesine yardımcı olmak için bir henchman biçimi olarak bir dizi robot manken yarattı. Yeniden açılmaya hazırlanmak için bu restoranın elektrik sorunlarını onarmak için bir görev var.Bu oyun, Freddy's'teki beş gecenin önceki versiyonlarının oyunlarından sapıyor. Animatronics'in dostça olmasına yardımcı olabilir. Bunun yerine, sizi öldürmek için kurnaz stratejiler kullanıyor.
Bu oyun sizi ayak parmaklarınızda tutacak zorluklar sunuyor. Çocuklara cupcakes ve diğer hediyeler şenlikli bir ruh halini geliştirmek için verir. Oyunun her iki ucunu açtıktan ve mini oyunları (Circus Baby) tamamladıktan sonra dört yıldız alacaksınız. Diğer animatronik karakterler arasında Bon Bon, Minireenas ve BidyBabs bulunur. Bu baskıda, görünümleri değiştirebilir ve çeşitli oyun yönlerini ayarlayabilirsiniz.

Five Nights at Freddy's: SL MOD APK

Freddy'nin Kardeş Konumu (SL) uygulamasındaki beş gece benzersiz zorluklar sunuyor

Tüm arsa çok uzun. Şimdi konumu Circus Baby's Pizza World. Kötü seri katil William Afton, ünlü Freddy Fazbear'ın Pizza Serisini (aynı zamanda önceki taksitlerin ayarı oldu) kapattıktan sonra bu şubeyi açtı. Yöntem ve oyundaki beklenmedik iyileşmeye rağmen, oyun hala oyun serilerinin doğal karanlık grafiklerini koruyor. Herhangi bir sonuca atlamadan önce tüm çevrenizi gözlemlediğinizden emin olmalısınız.
Bu katiller, harekete geçmeyi bekleyen restoranın her yerinde saklanıyor. Tartmak ve gizlemek her zaman daha akılda kalıcı olamayan yüzleri olan hayalet mankenlerdir. Ailelerde eğlenceyi ve etkileşimi artıran faaliyetlerde uzmanlaşmış bir pizza dünyasında yer alır. Oyunun hayatta kalma yönünden çok fazla yararlanmıyor. Daha fazla hazine kazanmanızı ve daha iyi özelliklerin kilidini açmanızı sağlar. Freddy'nin Kardeş Konumunda (SL) APK'daki beş gece benzersiz zorluklar sunar.

Five Nights at Freddy's: SL MOD APK

Deneyim korkunç, tatsız ama unutulmaz

Deneyim korkunç, tatsız, ama unutulmaz. Ancak, hepsi parti olmayacak. İlk elden deneyimlemek istiyorsanız, Android için FNAF 5 APK indirmelisiniz. Android 5 ile en uygun şekilde çalışır. Bu kırgın ruhlar robotları (eski adıyla restoranlara hizmet etmek için yaratılmış) ve eğlence için kuklaları aldı. Oyunun her bölümünde, yeni bir karakter genellikle hikayeyi desteklemek veya yeni sırları ortaya çıkarmak gibi görünüyor. Bu sefer yine çok daha akılda kalıcı olan uzayda korkunç bir korku. Circus Baby's Pizza World, çocuklara karşı çılgın, korkunç suçlar serisini gerçekleştirmesi için yeni bir yer. Ancak, bu tür değişiklikler oyunun başında kolayca mevcut değildir.

Oyuncunun oynadığı karakter de farklı

Cansız nesnelerden sonra dönüştüler, korkutucu ve tehditkar hale geldiler. Ancak açıkçası, grafikler veya görüntüler, hatta modern teknoloji asla bu oyunun gücü olmamıştı. Dizideki diğer oyunların yanı sıra, FNAF Sister Location (SL) bir odadan diğerine geçme esnekliği sunuyor. Ayak seslerini duyarsanız veya bir şeyin yanlış olduğunu düşünürseniz asla odasına girmemelisiniz, çünkü diğer animatroniklerinkine benzer maskelerin arkasına saklanır. Bu oyun, tekrar tekrar başarısız olsanız bile sıkılmamayı sağlar.
Oyun parçaları sırayla gerçekleşir, bu bazen biraz kafa karıştırıcıdır. Oyuncunun oynadığı karakter de farklı. Circus Baby's Pizza Dünyası artık terkedilmiş ve kimse etrafta bir sürü korkunç manken olduğunu bilmiyor. Bu sürümde taze animatronik karakterlerle karşılaşacaksınız.

Bu oyun önceki taksitlerin bir takibi olarak kabul ediliyor

Sadece failden intikam almakla kalmıyor, ancak bu perili kuklalar ve robotlar da daha önce sahnede görünenleri öldürmeye hazır (sahneler genellikle restoranlar, oyunun her bir bölümüne bağlı olarak fast food alanları). Tek yol kaçmak ve kaçmaktır. Tamamen yeni oyun, Freddy's: SL'de beş gecenin en büyük uzmanlığıdır. Durum ortaya çıktıkça, elektrikçi restoranın tüm sigortalarını sıfırlamak için büyük bir karanlık sahneye gizlice girmelidir. İçinde hayatta kalmak istiyorsanız, animatronik maskeleriniz Ennard'ınkiyle aynı olmalıdır. taksitler. Bu sefer, kapalı bir odaya kilitlenmediniz ve artık mücadele etmiyorsunuz. Serin bir kafanız, açık bir zihniniz ve kalp atışlarınızı yönetme yeteneğiniz varsa, oyunun korku dünyasına hoş geldiniz. Oyundaki drama oldukça bir şeydir ve asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin, her iki vardiya anahtarını aynı anda basılı tutarak bir odadan diğerine geçebilir veya ana menüye erişebilirsiniz. Karakter panik ve korku içinde köşeye sıkıştırıldığında boğucu durumlardan ve oyuncuların yaşama yollarını bulmak için bulmacaları nasıl çözmeleri gerektiği konusunda boğucu durumlardan geliyor. Farklı formlar alır ve kimliğini sadece maskesine yakından bakarak anlatabilirsiniz. Freddy'nin kardeş konumundaki beş gece, önceki sürümlerine kıyasla ferahlatıcı bir deneyim sunar. Freddy's: SL'de beş gecede korku Climax.0 ve üstü cihazlarına ulaşacak. Sonuç olarak, serideki önceki sürümlerin monotonluğundan uzaklaşan kapsamlı bir his alacaksınız. Her özel gece meydan okumasını tamamladığınızda, bir yıldız alacaksınız. Zararın dışında kalmanızı sağlamak için yaklaşırken dikkatli olmalısınız. Peki ne bekliyorsun? Freddy'nin kız kardeşi APK'da 5 gece indirin.