Fitify: Fitness, Home Workout Mod + APK 1.65.1 Kilitli

Fitify: Fitness, Home Workout MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Fitify: Fitness, Home Workout
Tür Health-fitness
geliştirici Fitify Workouts S R O
Boyut 189.85 MB
En son sürüm 1.65.1
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-12

Fitify: Fitness, Home Workout açıklaması

Mod Özellikleri:

Egzersiz planlarını en etkili şekilde kullanmak için fitify uygulaması

Kullanıcıların uygun görevleri kavramasına yardımcı olabilecek videolarda bulunan yüzlerce öğretici makale vardır. Oradan, düzenli bir egzersiz rutini oluşturacaksınız. Neden ve nasıl uygun hale getirildiğini anlamak için okumaya devam edin. Her özelliğe hızlı erişim sağlayan akıllı arayüz. Burada, daha verimli egzersizler öğreneceksiniz. Fitify size birçok farklı hareketle 900'den fazla egzersiz sağlayacak ve uygulayıcıların kas inşa etmesine ve yağ kaybetmelerine yardımcı olacak. Bu nedenle, zaman pratiği yapmak için her gün coşkuyla ve mutlu bir şekilde katılmalısınız.

Fitify: Fitness, Home Workout MOD APK

Fitify uygulamasında sizinle aynı hedefleri paylaşan birçok insanla tanışma fırsatınız olacak

Örneğin, kilo vermeyi pratik yapanlar için HIIT egzersizlerine, yağ yakma, enerji tüketimi; Veya kas geliştirme egzersizleri için, her kas grubuna ayrı egzersizlerle odaklanmak gerekir. Benzer şekilde, bu çeşitli egzersizler aynı zamanda vücut şekli oluşturmaya yardımcı olur ve aynı zamanda bunu yapmaya teşvik eden kullanıcılar için kilo verir. Ayrıca, her kullanıcının gözünde iyi bir izlenim yaratan tüm içeriğin düzeni ve düzenlemesi de görmeye ve net bir şekilde özeldir.Fitify, sizinle aynı hedefleri paylaşan birçok insanla tanışmak için birçok fırsat yaratacaktır.
İşte bu yüzden bugün sizi bu sorunları çözmenize yardımcı olacak bir uygulamaya tanıtmak istiyorum, bu da Fitify. Tüm egzersizler, her bir insanın hedeflerine ulaşmak isteyen birçok farklı seviyeye ayrılmıştır. Belirli bir hedef oluşturursanız ve her zaman en etkili şekilde belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için çaba göstermeniz yardımcı olur.

Fitify: Fitness, Home Workout MOD APK

Egzersizler ayrıca, kullanıcıların kolayca seçmesi için her kas grubu için dikkatli bir şekilde sınıflandırılır ve uygundur

Ve egzersizler de dikkatlice sınıflandırılmıştır, kullanıcıların kolayca seçmesi için her kas grubu için uygundur. Kas gücü oluşturmaya, yağ yakmaya, kilo vermeye ve vücuda şekil vermeye yardımcı olur. Size en özel egzersizleri getirecekler. Buna ek olarak, egzersiz yapmanıza ihtiyaç duyan herkesin sonuçta rahatça kullanmasına izin verilir.

Fitify: Fitness, Home Workout MOD APK

İnsanlara Sağlık Getirin ve Sağlıklı Yaşam Fitify uygulamasının son hedefidir

Kanıt, giderek daha fazla insanın standart ortamlarda egzersiz yapmak için fitness merkezlerine yöneldiğidir. Fitify'daki egzersizlerin çoğu sadece 15-25 dakika sürer. Buna ek olarak, videolar çok canlı bir sesle son derece açık bir HD. Atletik sevenler ve fitness ile ilgilenen herkes artık onlar gibi insanlar için tam anlamıyla yapılmış bir uygulamanın tadını çıkarabilir. Fitifty Pro, kendi evinizin güvenliğinden erişilebilen ve yapılabilen egzersiz planları ve eğitimde nihaidir.
Özellikle, fiziksel egzersizlerle birlikte, her program doğru diyetle beslenme paketleriyle birlikte gelir. Bu nedenle, çok çalıştığınız ve çok çalıştığınız sürece, kısa sürede istediğiniz mükemmel vücudu alacağınıza inanıyorum.Fitify başarılı bir şekilde eğitilmiş sporcuların görüntülerine sahiptir. İyi bir vücuda sahip olmanın yanı sıra, Fitify'ın nihai amacı, insanlara sağlık ve sağlıklı bir yaşam sağlamaktır, özellikle irade eğitimi, hedeflerine ulaşmak için vazgeçmemektir.Zen: Rahatlayın, Meditasyon ve Uyku Apkhome Egzersiz - Ekipman Apkfreeletics Eğitim Koçu Apkseven - 7 dakikalık egzersiz Apkif Kilo kaybına ihtiyacınız var veya daha güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, Fitify'ı görmezden gelmeyin. Güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, gayretli olmanız ve çok çalışmanız gerekir. Ayrıca, bazı tam bölüm videolarını rahatça izleyebilirsiniz. Bu süreçten sonra, kesinlikle daha değerli dersler öğrenecek ve unutulmaz deneyimler çekeceksiniz.

Oyuncular, planlarını telafi etmek için 20'den fazla önceden hazırlanmış egzersizin tadını çıkarabilirler

Bununla birlikte, yoğun yaşam ve yoğun iş, birçok insanın profesyonel uygulama odalarına gitmek için zamanları olmamasını sağlar. Profesyonel ve deneyimli fitness antrenörleri tarafından geliştirilen ve denetlenen tüm Fitify egzersizleri standart ve etkilidir. Onlardan yararlı tavsiyeler almanın yanı sıra, bu aynı zamanda zorlukların ve zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak büyük bir motivasyon kaynağıdır. Bu uygulamanın neden ve nasıl mümkün olduğunu anlamak için okumaya devam edin. Ayrıca, planlarınızı telafi etmek için 20'den fazla önceden hazırlanmış antrenmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda arayüz de tüm ana özellikleri birçok farklı kategoriye ayıracak ve her biri kullanıcıların ilerlemelerini izlemesi için ayrı bir kullanım olacak. Belirli bir süre içinde oldukça etkili olmak isteyenlerin yanı sıra kendilerini daha yüksek bir sınıra itmek isteyenler için, uygulama bunları zorluklara tanıtmaya hazırdır. Ve neyse ki, Fitify'ın ilginç mobil egzersiz uygulamasıyla, Android kullanıcıları, sağlıklı bir yaşam tarzı için yolculuğunuza hızlı bir şekilde başlamanızı sağlayacak yüzlerce etkili egzersiz, sezgisel talimatlar ve motivasyon kılavuzları ile kendilerine yararlı bir kişisel eğitmene sahip olabilirler.

Bu uygulama, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar profesyonelce eğitmelerine yardımcı olacaktır.

Fitify, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar profesyonelce eğitmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Ayrıca, kullanıcılar her gün vücudun değişikliklerini görmek için izleme geçmişine tamamen bakabilirler. Bu doğru, böyle bir uygulamanız olduğunda bu geziyi spor salonuna götürmeniz için bir neden yok. Kendi hedeflerinize, deneyime ve hatta mevcut zamanınıza bağlı olarak, kesin planınızı belirlemenin birçok yolu vardır. O zaman belki her egzersizin etkinliğini yeni bir seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek bir fitness uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Her egzersiz ayrıca resimler, sesler ve hatta ayrıntılı talimatlarla birlikte gelecek ve kullanıcıların vücuda kazalara neden olmak için gerekli tüm eylemleri kavramalarına yardımcı olacaktır. Tabii ki, kullanıcılar uygulamanın buna dayandırılması ve bir değerlendirme yapması için yükseklik, ağırlık ve hedefler gibi temel metriklere girmelidir.

FITIFY, kullanıcıların mükemmel bir egzersiz programı oluşturmasına yardımcı olurken faydalı olacaktır.

Son derece kullanışlı bir uygulama olarak Fitify, kullanıcıların istediğiniz tüm bilgileri kavramasını kolaylaştıran dost bir arayüze sahiptir. Fitify ayrıca üstesinden gelmeleri için zorluklar sunar. Biraz şüpheci hissedebilirsiniz. Senin gibi biri için bu tamamen normal. Bu, egzersizinizdeki çeşitliliği korur ve dikkatinizi çekecek her zaman taze bir şey olacaktır. Ayrıca, kullanıcıların mükemmel bir egzersiz programı oluşturmasına yardımcı olurken uygulama faydalı olacaktır ve kullanıcıların makine tabanlı veya ev egzersizi olsun, her zaman, her yerde egzersiz yapmasına yardımcı olmaya hazırdır. Kullanıcının istediği vücut kısmı ne olursa olsun, uygulama kullanılabilir egzersizi otomatik olarak kullanıcıya listeleyecektir. Ve bunun konuşursak, Android kullanıcıları Fitify antrenmanlarından bu ilginç mobil uygulamayla kesinlikle eğlenebilirler. Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları, tam mobil eğitim uygulamasını cihazlarında kullanabilir ve iyi hesaplanmış fitness planlarıyla görünümlerini değiştirmeye başladıkları için yüzlerce etkili egzersizi kullanabilirler.

HappyMod
İndirmek