Fishdom Mod + APK 6.92.0 Sınırsız para

Fishdom MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Fishdom
Tür Puzzle
geliştirici Playrix Games
Boyut 262.19 MB
En son sürüm 6.92.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-30

Fishdom açıklaması

Mod Özellikleri:

Yüzlerce güzel 3D balıkla su dünyasını keşfedin

Üç veya daha fazla nesneyi “Büyük Hareketler” kazanmak ve tahtada bir alanı temizlemek için Fishdom to Fishdom'a, yüzlerce güzel 3D balıkla su dünyasını keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Dahası, kişiliği de var. Sadece onları yemeyin - Unutmayın: Balıklar arkadaşlar, yemek değil. Yedi nesneyi bir araya getirmeyi başarırsanız, tüm tahtanın neredeyse yarısını yok edecek bir savaş başlığı alırsınız. Harika olan şey, daha sonra tankınızı daha da güzel hale getirmek için bu parayı harcayabilmenizdir. Akvaryumunuz için balık satın alın ve sonra oynamaları için dekorasyon ve oyuncak satın alın. Kimse o sevimli küçük balıkları umutsuzluk çukurlarında görmek istemez. İlk kez herhangi bir oyun oynayacaksanız, sizi erken aşamalarda ayarlamak için bazı ipuçları almaya yardımcı olur. Dolu olduktan sonra, bir swoop içinde birçok tahtayı patlatmak için kullanabilirsiniz. , dekore etmek için akvaryumunuza dönme fırsatınız olacak. Paradan tasarruf edin ve seviyeleri tamamlamak için hedefler belirleyin çünkü yeni balıklar, eşyalar ve temalar keşfi açmanızı bekliyor. ve seviyenize bağlı olarak deneyim. Herkesi eğlenmek ve zihinlerini temizlemek için katılmaya teşvik edelim. Yine de, Fishdom Mod APK oynarken anlaşmanıza yardımcı olacak bazı hileler.

Fishdom MOD APK

Balık tankınızı temiz ve düzenli tuttuğunuzdan emin olun

Henüz değil, balıklar ilerlemeye teşvik etmek için toplanacak. Yaratıcı olma ve akvaryumu tarzınızda dekore etme hakkına sahipsiniz.Fishdom Mod, saygın geliştiriciler Playrix'in en son oyunlarından biridir. Beşinci eşleşirseniz, daha fazla hasar verecek bir bomba alırsınız. Size sorduklarında veya beslediklerinde onları beslemek için size bonus para vermeyecekler.
Renkli bir yapboz mu arıyorsunuz ve kişiliğinizi özgürce ifade etmenize yardımcı oluyor musunuz? “Hem kurşun hem de balıkçılık” almak için Fishdom Mod'u deneyin. Her balık oldukça eşsiz bir şekle sahiptir, renkli bir su resmi oluşturur. Bu akvaryumun en güzel ve unutulmaz olmasını istersiniz. Match-3 oyunları söz konusu olduğunda, şüphesiz temellere aşina olursunuz. Tabii ki, bunlar çok nadirdir-ama yine de en iyisini deneyin, özellikle de hareket tabanlı turnuvalarda. Bazı seviyelerde, belirli sayıda hareketle hedefleri tamamlamanız gerekir. Aynı tipte oyunlar? Bu akvaryum. Balık tankınızı temiz ve düzenli tuttuğunuzdan emin olun, aksi takdirde balığınız depresyona girecektir. Mümkün olduğunca çabuk temizlemek için bomba ve havai fişek kullanmak için mümkün olduğunca az hareketle mümkün olduğunca çok nesneyi temizlemeye çalışın. Sonunda işe yarar. Balık maması simgesi ekranın altında birkaç saatte bir görünecek ve düzenli olarak basmaya çalışmalısınız. temalı nesneler. Tabii ki, üç veya daha fazla nesneyle eşleşmeniz ve bazı şeylerin özel renkli kutularda olacağını unutmayın. Çeşitli çözümleri esnek ve zengin bir şekilde geliştirmenin yeni ve yaratıcı yollarını nasıl yapacağınızı bilin. Sizinle bir arkadaş gibi konuşabilirler, son derece arkadaş canlısı ve yakın. En akıllı stratejiyi çözdükten ve geliştirdikten sonra, her şeyi isteklerinize göre tamamen ele aldınız. Oyun, Jewel Quest gibi oyunlarla aynı Match-3 dinamiklerini takip ediyor, ancak işleri biraz renklendirmek için eğlenceli bir balık unsuru ekliyor.

Fishdom MOD APK

Oyundaki birçok benzersiz bulmaca ve zorlukla başa çıkmak

Sınırsız Para: Çok fazla paranız ve elmasınız var. Balıkçılık moduna gelince, birçok benzersiz bulmaca ve zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak bu, korktuğunuz ve tereddüt ettiğiniz anlamına gelmez ve sadece en çeşitli ve çekici oyun bulmak için enerjinizi ve yeteneğinizi kullanmaya devam edin. Fishdom Mod'da böyle güzel ve canlı bir çerçeve gördüğünüzde daha mutlu ve daha heyecanlı hissedeceksiniz. Arkadaşınızın heyecan verici hikayelerini yaymak ve getirmek için bu oyunu sayfanızda tavsiye etmeyi ve paylaşmayı unutmayın. Güzellik sayacını doldurmak için süslemeler ekleyin ve sonra bundan bonus nakit almanız için sürekli olarak temizleyin. sen. Oyunculara sizi daha eğlenceli hissettiren üç zorluk ve birçok heyecan verici bulmaca verir. Her insanın farklı bir düşünce ve bir seçimi olacaktır, bu nedenle oyun stilleri de önemli ölçüde farklıdır. Her seviye size çözmeniz için farklı durumlar ve bulmacalar verecektir. Birçok karmaşık zorluk üstlenmeniz ve bunları zamanında tamamlamanız isteneceksiniz. Dahası, onları besleme, onlarla oynama ve onlarla konuşma görevine sahip olacaksınız. Bu nedenle, tüm bu bulmacaları tamamen ve doğru bir şekilde cevaplamayı dikkatlice düşünün. Bu nedenle, akvaryumu canlandırmak için dekorasyon yapmanız ve birçok yeni güzellik yaratmanız ve harika bir sualtı alanı yaratmanız gerekir. Balıklarınız iyi beslenirse, o zaman size bonus para vermeye başlayacaklar (tüm balık işletmelerinden).
Bu, tüm farklı izleyiciler için yeni bir oyundur. Tüm stres ve yorgunluğunuz bir anda kaybolacak ve bunun yerine hayatınızı dolduran küçük bir sevinç ve pozitif enerji alacaksınız. Balık arkadaşlarınızla etkileşim kurabilir ve onları yüksek ruhlarda tutmak için onlarla oyun oynayabilirsiniz. Dört nesneyle eşleşirseniz, birkaç nesneyi havaya uçuracak bir havai fişek alırsınız. Balıklarınızda yeşilden kırmızıya giden bir sağlık çubuğu vardır.

Fishdom MOD APK

Rakiplerin her biri son derece akıllı

Makul bulduğunuz sürece, işi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, bu oyunla oynamak için bir internet bağlantısına veya wifi'ye ihtiyacınız yoktur, ancak her zaman, her yerde oynayabilirsiniz. Her zaman üçten fazla nesneyi bir araya getirmeyi hedefleyin - bu size bir bonus verecektir. Tahtayı kalan hareketlerle temizlemeyi başarırsanız, kalan her hareket için bir bonus alacaksınız. Bonus paranın başka kolay yolu, akvaryumunuzu temiz tutmaktır.
Etrafınızdaki oyuncular seviyenizi geliştirmek ve daha fazla oynama deneyimini geliştirmek için. Rakiplerin her biri son derece akıllıdır ve akvaryumlarıyla nasıl yaratıcı olacağını bilir. . Her zaman düzenli olarak besleyerek yeşil tutmaya çalışın. 4 veya daha fazla nesneyi temizlemeye devam ederseniz, yıldırım çubuğunuz yavaş yavaş doldurulur.

Her balığın karakteri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve öğrenmek için etrafında bir akraba olun

Belirlenen hareketlerde her seviyeyi tamamlamanız gerekecek, böylece zorluk artacak, daha fazla “hareket etmeniz” gerekir. Bu, bulmaca zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için çok özel ve tatlı bir yoldur. Yüzme havuzunuzu daha iyi ve daha hızlı bir şekilde geliştirmek ve yükseltmek, sonra birçok oyuna katılmak ve birçok rakiple rekabet etmek istiyorsunuz. Her balığın karakteri ve kişisel yaşamı hakkında daha iyi anlamak için daha fazla bilgi edinmek ve öğrenmek için etrafında bir akraba olun. Tutkunuzun doğru şekilde keyfini çıkarın ve bu ilhamın etrafınızdaki herkese nasıl yayılacağını bilin. Match-3 oyunlarının basit ama heyecan verici mekaniği, kısa sürede bağlanmanızı sağlar.