Firefight Mod + APK 7.5.0 Ücretsiz ödedi

Firefight MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Firefight
Tür Strategy
geliştirici Sean O Connor
Boyut 126.37 MB
En son sürüm 7.5.0
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2023-11-30

Firefight açıklaması

Mod Özellikleri:

İtfaiye, oyuncular güzel ve modern savaş tanklarına sahip olma hakkına sahip olacaklar

Oyuncular, tıbbi yardım isteyen yaralı askerler gibi farklı şeyler yaşayacaklar; Doktor ilk yardımı yönetmek için acele edecek. Firefight Apk Android'de, oyuncular her ayak askerinin silahını, rütbesini, adını, kalan mühimmatı, yorgunluğu ve kalp seviyelerini görebilir. FireFight APK Son sürümü, elit bir ekibin kontrolünü ele geçirmenizle ilgilidir Askerlerin. Aldığınız her görev için silahlarınızı yükseltmenize izin verilecek, çünkü bu size muzaffer olmak için daha iyi bir şans verecektir. Bu oyunu indirdikten sonra, özelliklerinin tam olarak tam olarak nasıl keyif alacağınızı düşüneceksiniz. Bir itfaiyeye göre, oyuncular kendileri için güzel ve modern savaş tanklarına sahip olma hakkına sahip olacaklar. Her mermi ve kabuk, okuyucunun daha ilgilendiği ve heyecanlı hissetmesini sağlamak için 3D olarak çizilir. Askerler, daha fazla cephane ve kadro üyelerini, eğer varsa onlara yedek cephane vermek için acele eden askerler işletiyorlar. Oyunculara, ekibini bir araya getirdiklerinde - keskin nişancı, komutan, radyoman, doktor, testere topçu ve mırıldandıkları zamandan seçim yapmaları için altı farklı asker türü verilecek ve çok önemli bir görev olduğu için akıllıca seçmeleri tavsiye edilir.

Firefight MOD APK

FireFight, gençlerin tercih ettiği popüler bir oyundur

Her keskin nişancı yetenekli bir atıcıdır ve skoru hızlı bir şekilde geri kazanmak için akıllı oyunun nasıl geliştirileceğini bilir. Onlar bir motivasyon kaynağıdır ve savaş sırasında size son derece yardımcı olabilecek ve destekleyebilen insanlar. Oyuncular ayrıca askerlerinin becerilerini silahları dışında yükseltebilecekler. Oyun, takımlarını özelleştirmek için kullanabilecekleri çok sayıda kafa ve üniforma sunuyor. Sitemiz, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi için daha fazla fayda sağlayan değiştirilmiş bir FireFight sürümünü sunuyor.
Yukarıda belirtildiği gibi, FireFight APK gerçek zamanlı bir II. yakın dövüş. Bu oyunda, oyuncular II. Gerçekçi grafikler nedeniyle, oyuncular gerçek hayatta yaşıyormuş gibi hissedecekler. favori. Bu oyun sitemizden indirmek ve oynamak için ücretsizdir - sitemiz, doğru bir şekilde ulaşabilmeniz için basit bir FireFight APK ücretsiz indirme işlemi sunar.

Firefight MOD APK

FireFight heyecan verici bir savaş oyunudur

Ayrıca, yüksek hasar fonksiyonu olan silahlar da verilir. Tüm bu özelliklerle, oyuncular kesinlikle sürükleyici bir deneyim içindedir. Diğer takımlara karşı gerçek zamanlı olarak rekabet edebilir ve liderlik tablolarına hakim olmaya çalışabilirsiniz.Firefight, kaçırmak istemediğiniz heyecan verici bir savaş oyunudur. Bu sorun nedeniyle oyun sürecinizin tam olarak tadını çıkaramayabilirsiniz. Her stresli günden sonra en iyi eğlence kaynağıdır.
Ayrıca, bu oyunun yedi farklı savaş senaryosu vardır ve herkesin gece ve gündüz görevleri ve 3D haritaları vardır. Sizin için şanslı, doğru yere geldiniz. Şimdi itfaiye için bildiğiniz için bu oyunun sunması gereken bazı heyecan verici özelliklere bakalım. Bir kavga sırasında cephane bittiğinde, yardım isteyebilirsiniz, Ve takım üyeleriniz varsa size yedek bir mühimmat getirecek. Kavga ediyorsanız ancak cephane tükeniyorsanız, takım arkadaşlarınızı mücadele için yakıt ikmali için arayabilirsiniz. Sadece bu değil, her yaştan, çocuktan veya yetişkinden oyuncular, tutkusu olduğu sürece bu oyunda heyecan verici bir atış macerası yaşama hakkına sahiptir. Hızlarını, savunmalarını, doğruluğunu, hasarını ve sağlıklarını yükseltebilirler. Oyunu oynamaya başladığınızda, enerjinizi odaklamanız gereken ilk şey, daha güçlü olmak ve becerilerinizi geliştirmek için gerekli olan oyun içi para birimini biriktirmektir. Ayrıca, keskin nişancılar çok yetenekli ve kullanışlı olacak - düşme puanlarınızı hızlı bir şekilde geri kazanmak için harika bir yol olarak hizmet ediyorlar ve savaş sırasında sizi büyük ölçüde destekleyecekler.

Firefight MOD APK

FireFight, eski savaşlarda zamanı simüle eden modern bir çekim oyunudur

FireFight, Eski Savaşlardaki zamanı gerçekçi ve ustaca simüle eden modern bir çekim oyunudur. Dahası, hayatı böyle bir savaşta keşfetmek ve deneyimlemek istiyorsanız, hemen katılabilirsiniz. Her kabuk veya mermi 3D olarak gösterilir ve çok gerçekçi görünüyor. Bu, bu oyunu sitemizden indirdiğinizde keyif alacağınız faydalardan biridir. Ayrıca, tanklar gerçekçi araç hareketine sahip olmak için tasarlanmıştır - bir fizik motoru ile modellenir ve devir sayaçlarına, dişlilere, speedos'a sahiptirler ve fren kolları ile hareket edebilirler. Bu oyundaki amacınız, askerlerinizi itfaiyeye götürmek, tam atış ve hedefleme ile diğer takımlara karşı savaşlara katılmak ve zaferin en iyi takım olması için mücadele etmektir. Bu oyunun en iyi özelliklerinden biri çok fazla olmasıdır. Oyuncuların keşfetmesi için özelleştirme seçenekleri. Oyuncular, savaşı kaybediyor gibi göründüğünde güçlü taktik kartları kullanabilecekler - bu kartlar her savaşı lehinize kaydırmaya yardımcı olur - ve son olarak, tamamlanacak kırk başarı var ve özel ödüller kazanabilirsiniz. Her silahtan (3D olarak çizilmiş), oyuncular kendilerini oyuna dalmış bulacaklar.

Her silah birçok farklı tasarımda tasarlanmıştır

Gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilir, fizik motorundan sonra çalışabilir ve başka benzersiz parçalara sahiptir. Buna ek olarak, profesyonel ayak askerlerinin her bir yorgunluk seviyesini restore etmek ve yeniden enerji vermek için izleme ve gözden geçirme özgürlüğüne de sahipsiniz, bu da hayatı her zamankinden daha neşeli hale getiriyor. Yani, her zaman bir savaş ortamının nasıl olduğunu deneyimlemek istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu budur. Değiştirilmiş sürümümüzle, oyuncular oyun içi öğeleri satın almak için oyun içi para birimine sınırsız erişime sahip olacaklar. FireFight APK indirme sürecimiz basittir - peki ne bekliyorsunuz? Şimdi bu indirme düğmesine basın.
Her silah birçok farklı tasarımda tasarlanmıştır; Her türün belirli bir süreci olacaktır, ortak amaç tüm rakipleri vurmak ve öldürmektir. İki taraf arasındaki yoğun ve yoğun savaşı sürdürmek, maalesef yaralanırsanız, lütfen hevesli tavsiye ve destek almak için tıbbi personel arayın. Bandajların uygulanması ve yara iyileşmesi. Bu sayede, oyuncular zaman içinde seyahat eden ve düşmanlarına karşı eski moda bir şekilde savaşan tarihi etkinliğin bir parçası olurlar. Boş zamanınızı geçirmenin güçlü bir savaş ekibi inşa etmekten ve farklı savaşlarda savaşmaktan daha iyi bir yolu yoktur.

HappyMod
İndirmek