Farming USA 2 Mod + APK 1.80 Ücretsiz satın alma

Farming USA 2 MOD APK Icon
4.2
Uygulama ismi Farming USA 2
Tür Simulation
geliştirici Bowen Games Llc
Boyut 159.32 MB
En son sürüm 1.80
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2023-11-21

Farming USA 2 açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun 100'den fazla farklı makineyi kontrol etmenizi sağlar

Farming USA 2 MOD, pulluklar, ekskavatörler, meyve hasatçıları vb. Tercihlere ve pazarlara bağlı olarak farklı bitki türleri ile. Ayrıca, 2000'den fazla domuz onlarla ilgilenmenizi bekliyor. İlk kez maruz kaldığınızda, odunları ovalara taşımak gibi deneyimler getirme sözü,… Çiftçilik USA 2 modunuz çevrimiçi olarak dünyanın dört bir yanındaki birçok farklı oyuncunun çiftliğiyle bağlantılıdır.
Çiftlik simülasyonu türü kesinlikle yardımcı olamaz, ancak Farming USA efsanesini bilmek. Bugün en son güncelleme ile Farming USA 2 Mod, bu ihtiyacı karşılamak için hemen bir gübre mahzeni ekliyor. Oyun her zaman kişisel egonuzu çiftlikte ifade etmeye teşvik eder. Ve tam tersi, arkadaşlar hayran olmak için çiftliğinize gelebilir. Ayrıca, deneyim ve piyasa oynaklığına dayalı akıllı stratejiler de sunun.

Farming USA 2 MOD APK

Kışın, buradaki her şey her zaman beyaz kar katıyla kaplıdır

Güzel bir günde hayal etmeye çalışın ve büyük bir çiftlik bahçesinin sahibi olursunuz. Hayvancılık ve kümes hayvanları her yerde dondurulur, hareket edemez veya hareket edemez. Bu nedenle, en modern araçlara ve makinelere dikkatli bir yatırım her zaman takdir edilmektedir. Mükemmel bir çiftlik hayvancılık ve kümes hayvanları şekli olmadan olamaz. Hayvancılık çiftliklerinden sıkıldıysanız veya boş zamanlarınızda çiçeklerin çiçek açmasını, olgun meyveleri vb. Görünüm de şiirsel görünüyor, ancak bahçenize her zaman olumsuz bir etki getiriyor. Sizi akıllıca çalışmanız için destekleyecekler, çok az çaba ile ama son derece etkili sonuçlar. Bahçelerini izinle ziyaret edebilirsiniz.

Farming USA 2 MOD APK

Oyuncular alanınızı daha büyük bir ölçekte genişletebilir

Bununla birlikte, piyasa talebi her zaman ihraç edilecek malların kaynağını garanti etmez, bu nedenle boş bir mahzen gereklidir. Modern makinelerin görünümü, ganimet mallarınızın gittikçe daha fazla büyümesine yardımcı olur. Arpa, soya fasulyesi, vb. Gibi sık sık büyüdüğünüz bazı ürünler. Bu, tarlalarınız ve çiftlikleriniz etrafında herkes için sohbet etmeniz ve ilginç hikayeler paylaşmanız için bir fırsattır. Çok fazla yağmur taşkın, çamur vb. Ayrıca, gelecekte alanınızı daha büyük bir ölçekte genişletebilirsiniz. Kendi çiftlik modelinizi kendi tarzınıza ve kişiliğinize uyacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Her zaman günden güne değişir, koşullara bağlı olarak dalgalanmalar meydana gelir. Göreviniz, onu incelemeye odaklanmak için zaman ayırmaktır.

Farming USA 2 MOD APK

Oyuncular sığır eti, domuz eti, inek sütü, tavuk yumurtası satarak para kazanabilir

Bu bir sonraki versiyonudur, ancak geliştirilmiş ve optimize edilmiştir ve çiftlik büyüklüğü eski çiftlik alanından 4 kat daha büyüktür. Birikmiş deneyime sahip profesyonel çiftçiler için çiftçilik ve üreme son derece gelişmiştir. Kar küreklemenize ve mümkün olduğunca bahçeden çıkmanıza yardımcı olur. Farming USA 2 Mod'u Krallık'ta yaşamak için en zengin yer haline getirme umuduyla, yardım etmek için daha fazla işgücünü seferber edersiniz. Sonuç olarak, yeni projelere araştırma yapmaya ve yatırım yapmaya devam etmek için çok zaman ve çaba tasarrufu sağlarsınız. İnekleri kendiniz yetiştirebilir, inek sütü alabilirsiniz.
Bunu geliştirmek için ne yapacaksınız? Bu rüya çok uzak görünüyor ama Farming USA 2 moduna ayak bastığınızda tamamen gerçekleşir. Kar fırlatma soğuk kıştaki hazinenizdir. 250 dönümden fazla 9 tarlanın sahibi sizden başkası değildir. Hay bile bugünlerde aranan bir emtia haline geliyor. Sığır eti, domuz eti, inek sütü, tavuk yumurtası vb. Satarak para kazanabilirsiniz.

Oyuncular oyunda pulluk yapabilir, gübreleyebilir, meyveleri hasat edebilir

Oyuncular, ekinleri için pulluk yapabilir, gübreleyebilir, meyve verir. Bu aynı zamanda sizin için harika bir gelir kaynağıdır. Aynı zamanda, özel çiftlik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir, bitkilerle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca, çiftliğin müreffeh gelişimi hava durumuna bağlıdır.

HappyMod
İndirmek