Family Island™ — Farming game Mod + APK 2022218.1.23866 Mod Menu

Family Island™ — Farming game MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Family Island™ — Farming game
Tür Casual
geliştirici Melsoft Games
Boyut 497.59 MB
En son sürüm 2022218.1.23866
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2022-12-03

Family Island™ — Farming game açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun, oyuncuların huzurlu bir hayat yaşayabileceği bir macera oyunudur

Karakterler sevimli ve eğlenceli bir şekilde tasarlanmıştır, tıpkı şimdiye kadar gördüğünüz 3D karikatürler gibi.Besyonlar, Family Adası oynarken yatıştırıcı müziğin tadını çıkaracaksınız.Family Island, huzurlu bir hayat yaşayabileceğiniz bir macera oyunudur. Ada'da kendi yolculuğu. Çiftliğinizi, evinizi, hayvanlarınızı ve çok daha fazlasını güncelleyin. Süper şef olmayı şimdi deneyimleyin. Bu sayede, kilidini açabilir, bazı yeni kaynak türleri üretebilir ve para kazanmak için kaynaklarınızı satabilirsiniz. Family Island'ın grafikleri ilk oynadığınızda sizi etkileyebilir. Adanızın daha ilginç hale getirmesi için güzel takipçileri büyütün. Family Adası sırasında zor sorular ve zorluklar sayesinde oyuncular sıkılmayacak, ancak aksine, kendilerini çekici ödüller almak için Family Adası'nı kırmak isteyecekler.

Family Island™ — Farming game MOD APK

Kendi maceranızı keşfedin ve başlatın ve yararlı bir şey bulun

Başlangıçta, Bruce ve Eva'nın rehberliğiyle öğreticiden geçeceksiniz. Family Adası'nın onu daha benzersiz ve keyifli hale getiren oldukça büyük etkileri vardır. En iyi macera ile oyununuzun tadını çıkarın ve adanızdaki kayıp insanlara yardım edin. Hileleri çözmek veya yeni topraklara daha da ilerlemek için gizemli nesneler bulma gibi görevlerin üstesinden gelmeniz gerekecek. Bruce, Eva ve çocukları aynı durumla karşı karşıya. Family Island'ın müziği, çalışkan bir günün ardından rahatlamak için uygun, huzurlu hissetmeme yardımcı oluyor. Kendi maceranızı keşfedin ve başlatın ve sizin ve halkınız için daha heyecan verici bir şey oluşturmanıza yardımcı olabilecek yararlı bir şey bulun. Küçük kabilelerin inşası ve geliştirilmesi de önemlidir. Aileye ve topraklarına çarpan felaketten bu yana bir süre geçti.

Family Island™ — Farming game MOD APK

Çiftlik ve adada harika tasarımlar ve süslemeler yapmaya çalışın

Öğeleri ve farklı şeyi mümkün olan en iyi şekilde yükseltin. Çiftliğinizde ve adanızda harika tasarımlar ve süslemeler yapın. Bu durumda ne yapmaya karar vereceksiniz? Şu anda Family Island'ı deneyimleyelim. Yeni toprakları keşfetmek ve sevgili bir kabile ve çiftlik inşa etmek için her iki olay olan bir oyun. Modern yaşamda insanlar teknolojiye çok bağımlıdır. Herkes her zaman telefona odaklanır, ancak etraflarındaki arkadaşları ve aileyi unutur. Bundan sonra, yiyecekleri depolamak için bazı kulübeler, ateş sobaları veya depolar inşa edebilirsiniz. Bu şeyler kullanıcıya gerçekçi bir bakış atıyor ve can sıkıntısını öldürüyor. Bu kabilede, topraklarınızda üretmek, evler inşa etmek, çiftlikler inşa etmek, hasat yapmak ve daha kapsamlı düşünüyorsanız, yeni bölgeleri tam olarak keşfedip fethedebilirsiniz. Family Island'ın ilkel bir planı var, bu yüzden makinelerden herhangi bir yardımınız veya anakaradan insanlarla iletişim kurma fırsatınız yok. En heyecan verici şeyleri deneyimlemek ve keşfetmek için oyunu şimdi indirin, özellikle arkadaşlarınızla oynayabilir, uzun, stresli ve yorucu günlerden sonra rahatlayabilirsiniz. Topluluğunuzu güzelleştirin.

Family Island™ — Farming game MOD APK

Bu oyun oyunculara barış ve rahatlama hissi verecek

Güzel grafikler ve klasik bir çiftlik oyununun oynanışı ile Family Island, stresli bir iş gününden sonra size barış ve rahatlama hissi verir. Bazı evler inşa etmek için ahşap ve taş gibi kaynakları kullanın. Güçlü olmak için kabilenizi geliştirin ve inşa edin. Telefon yok, internet yok, wifi yok. Toprağın iyileştirilmesine başlayın, bazı kayalar ve ağaçları ayıklayın ve kırın. Ancak, şimdi yeniden inşa etme zamanı - ve onlara yardım etmek size kalmış.