Earth Protect Squad: TPS Game Mod + APK 2.82.32 Mod Menu

Earth Protect Squad: TPS Game MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Earth Protect Squad: TPS Game
Tür Action
geliştirici Kisunja Free Shooting Games
Boyut 94.49 MB
En son sürüm 2.82.32
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2023-11-21

Earth Protect Squad: TPS Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun herkese aşkın savaşçılar arasındaki en sert savaşları getiriyor

Ayrıca, taktiksel bir avantaj sağlamak için silahları özgürce değiştirebilecekleri her yere yayılmış bir dizi laboratuvar var. Her yerde duman, ateş ve silah sesiyle dolu bir savaş alanıdır. Yani, uzaylıları ve hayatta kalma oyunlarını birleştirdiğinizde, Earth Protect ekibini alacaksınız. Burada, diğer oyunculara karşı değil, uzaylılara karşı savaşacaksınız. Yetenli görevler ve yerler - eğer sıkılırsanız, bu oyunu saatlerce oynayabilirsiniz.
Hepsi dünyadaki en modern silahlarla donatılmış cesur savaşçılardır savaş botları ve zorluk silahları gibi. Her karakter sınıfı yalnızca belirli ekipman taşıyabilmesine rağmen, oyuncuların hasar, yangın hızı ve daha fazlası gibi seçebilecekleri birçok farklı seçeneği olacaktır. Bu nedenle, patron savaşları her zaman takım arkadaşlarıyla savaşırken en heyecan verici duyguları getirme potansiyeliyle doludur. Bununla birlikte, bu yaratıklar tek bir mermi tarafından öldürülemeyecekleri için ortalama insanlardan daha güçlüdür. Bunun yanı sıra, farklı istatistiklerle açabileceğiniz farklı karakter türleri vardır. Zor görevleri yerine getirmeden önce patlayıcı mühimmat. Ekranın altında, el bombası fırlatıcıları, kurşun geçirmez zırh, harç kaskları, kapsamlar, duman bombaları, ilk yardım kitleri, dronlar gibi bir dizi gerekli yardımcı program ve ekipman sağlayan ana alan var… Ekranın geri kalanı bir dizi silahtır, bu nedenle Savaş sırasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz. Her seviyeyi tamamladıktan sonra çok para alacaksınız. Bu arada, çevrelerden, karakterlerden ve daha fazlasını görsel efektler heyecanı teşvik etmek için canlı ve son derece gerçekçidir. Çeşitli oyun modları, uzaylılarla savaşırken oyunculara en heyecan verici hissi vermek için her zaman farklı kurallar ve stiller sunacaktır. Dünya, hepsi karmaşık oldukları ve her durumu her durumu daha karmaşık hale getiren eşlik eden minyonlara sahip olduğu için kadroyu korur.

Earth Protect Squad: TPS Game MOD APK

Earth Protect Squad, dinamik mekanik ve sürükleyici 3D grafiklerle bir TPS aksiyon stili uygular

Oyun ayrıca, herkesin en iyi deneyime sahip olması için dinamik mekanik ve sürükleyici 3D grafiklere sahip bir TPS aksiyon stili uyguluyor. Her maç için savaş alanı boyutu büyüktür ve düşmanlar farklı açılardan geçebilir, bu nedenle optimize edilmiş grafikler herkesin istikrarı için gereklidir. Oyunda satın alabileceğiniz birçok silah ve el bombası, dron ve daha fazlası gibi yardımcı olacak diğer eşyalar var. Özellikle, bu garip yaratıklar insanlardan daha güçlü olan uzaylılar ve zombiler gibi görünüyor. Solo veya çok oyunculu - bu oyunda, solo ve çok oyunculu 2 ana oyun modu var. Ancak mutantlara karşı mücadelede size yardımcı olmak için, dronlar, savaş botları ve kuvvet alanları gibi kullanabileceğiniz birçok gelişmiş teknoloji var. uzaylılardan. Yaratıcı oyun modlarına ek olarak, daha fazla unsur ortaya çıkacak, oyuncuları birçok şeyden sürekli korku ve baskı içinde tutacak ve durumları daha yoğun hale getirecek. Ama aynı zamanda savaşmanız gereken birçok yer ve düşman da var, böylece dikkatli olmanız gerekiyor. Bunun yerine, Dünya'nın koruyucuları olarak cephelerde olacaksınız. Bu yüzden de farklı silahlar almalısınız. Silahları ve Gelişmiş Teknolojiyi Enjoyu Enjar - Bu oyunda, tüfek tabancaları, makineli tüfekler ve daha fazlası gibi kullanabileceğiniz birçok normal ve güçlü silah var.
Bu Ayrıca en uygun perspektif, böylece durum beklenmedik bir şekilde değiştiğinde silahları özgürce değiştirebilir ve derhal hızlı tepkiler verebilirsiniz. Tüm insanlığın kaderini içeren bu şiddetli savaşta sayısız düşmanı yok etmelisiniz. Gerektiğinde saklanmanız için çok aşina olduğunuz dünyadaki araziden yararlanmayı veya tüm düşman ilerlemelerini engelleyen güçlü saldırılar başlatmak için doğru zamanda ileriye ve geri hareket etmeyi unutmayın. Heyecan hissi de ağır silahlarla birçok kez arttırılır ve tetik çekildiğinde farklı destansı sesler yaratır. Ayrıca en fazla avantajı elde etmek için silahlarınızı değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Ayrıca, yoğun eyleme alışmanıza izin vermeyi amaçlayan bir öğretici ve eğitim görevleri de var. Amaçlı üçüncü şahıs perspektifi size en geniş görüşü ve en destansı savaş deneyimini verecektir. Oyuncular ayrıca yeni performansla karakterleri yükseltebilir ve en iyi performans için farklı döngülerdeki güçlerini sürekli olarak artırabilirler. Dünyayı çöküşün eşiğinden kurtarmak için farklı yerlerde, silahlarda ve görevlerde savaşın. Ne kadar çok görev tamamlarsanız o kadar zor olur.

Earth Protect Squad: TPS Game MOD APK

Özel Operasyonlar Olarak Oynayın Dünyanın Askeri Koruma Takımı

Bir gün, Dünya'nın yörüngesinde çok sayıda dev uzay gemisi ortaya çıktı. Dünya arkadaşlarınızın yabancı düşmanlardan saldırıları önleme amacına ulaşmasına yardımcı olmak için inatla savaşarak Dünya Koruma Takımının özel bir operasyon askeri olarak oynayacaksınız. Beyaz kutup bölgesi veya boş modern şehir… her yerin farklı bir duygusu var. Karakterler ve yaratıklar çoğu zaman gerçekçi görünüyorlar. Saldırı, savunmak, sonuna kadar hayatta kalmak ve uzaylıların işgalinin arkasındaki birçok korkunç sır bulmak için sürekli olarak birbirini destekleyin. Görünüm seçenekleri saçma ve herhangi bir temayı takip etmeyin, böylece insanlar şakalar yapabilir ve bir palyaço ile daha fazla kahkaha yaratabilir. Bunlar zombi oyunları ve normal atış oyunları içerir. Bir tutamdığınızda size yardımcı olmak için bir hava grevi bile arayabilirsiniz. Bu oyunun ses etkilerinden de etkileneceksiniz.
Uzun savaş sırasında soru ortaya çıkıyor: Bu dünyada arayan agresif uzaylılar nelerdir ve bunu başarmak için ne kadar ileri gidecekler? Sadece her savaşta onlarla nasıl savaşacağınızı öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda hepsinin nedenini bulmak ve gezegeninizi korumak için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışırsınız. , yürümek ve sürekli çekim… hepsi herhangi bir müdahale olmadan son derece rahat ve kesintisizdir. Sadece çok fazla yatırım ve ilgiye sahip gerçek atıcılar bu karmaşık hareketleri alabilir. Ne için bekliyorsun? Şimdi bir deneyin. Oynamak için en popüler ve en keyifli oyunlardan bazıları olduklarını inkar edemeyiz. Bu mutantlar insanları yiyor, böylece çoğalabilirler, böylece onları durdurmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Earth Protect Squad: TPS Game MOD APK

Bu oyunda savaş her zaman çok daha zordur

Bu oyunu oynarken operasyon da oldukça klasik. Bu kooperatif moduna ek olarak, Earth Protect Squad'ın sizi “kaçamaz” sağlayan birçok şeyi var. Bir oyuncunun birincil savaş performansı için en önemli şey hala ekipman. ve birçok gelişme ve etkileyici derinliğe sahip silah sistemi. Onlardan kurtulmak için emrinizdeki silahları kullanın. Bu Kisunja tarafından geliştirilen bir oyun. Ama şükür ki, kullanmak için çok fazla silahınız olacak ve farklı gelişmiş teknolojiler de olacak. Farklı silahlarla doğruluk sağlarken, yeni olan veya savaş alanının daha rahat bir şekilde tadını çıkarmak isteyenler için hedefleme işlevi. Yukarıda bahsettiğim gibi, her savaşta takım arkadaşlarımızla savaşacağız. Dünya Protect ekibinde, savaş her zaman garip olandan çok daha zordur, kaynaklar da daha nadirdir. Bunun yanı sıra, bu yaratıkları birlikte bitirmek için bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Çöl, Tibet, Kale, Şehir ve Köprü gibi birçok yer var. Çekici ödüller toplamak veya giderek daha zor seviyelerle yüksek kazanmak için takıma katılmak için tek görevlere katılın. Bu yüzden uzaylılar, zombiler ve her türlü çılgın yaratık içeren sayısız film ve şov yapıldı. Burada, herkese saldırmaya çalışan farklı savaş mutantları var. Burada, her görev farklı düşmanlardan oluşur.

Oyuncular birçok etkinlikle yeni kıyafetlerin kilidini açabilir

Dünya dışı uzay gemileriyle nasıl savaşacağınızı öğrenin ve hiçbir yer, uzayda veya başka bir boyuttan, tehlike aniden uyarı yapmadan vuruldu. Süren birçok düşmanın her birini sürekli olarak vurmalısınız. Bunu yapabileceği sadece birkaç oyun var. Geçtiğimiz yıllarda çok fazla hayatta kalma ve çekim oyunları gördük. Burada, botlarla veya gerçek insanlarla oynayabilir ve görevleri temizleyebilirsiniz. Tüm oyun karakterin görünüşünü tasarlama sürecidir ve oyun insanların daha yaratıcı olması için geniş bir seçimle gelecek. İnsanlar birçok aktivite yoluyla yeni kıyafetlerin kilidini açabilir ve atmosferi daha az stresli hale getirebilir. Bu arada, görünüm veya fiziksel unsurlar gibi mizahi içerikler savaşların ruh halini veya atmosferini artıracaktır.İn insanlar var olmayan bilinmeyen ve gizemli yaratıklara takıntılıyız. Android için bile.

Silahların, bombaların, patlamaların ve ayak seslerinin ses efektleri gerçekten iyi

Bu eleştirel durumun ortasında, Dünya Protect Squad, insanlığın son umut ışığıdır. Ama bunun dışında, hayatta kalma oyunlarına olan sevgimiz de sonu yok gibi görünüyor. Earth Protect ekibini şimdi indirin ve dünyayı korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu parayla, yeni silahlar eklemek, menzili ve saldırı yeteneğini artırmak için önemli silah bileşenlerini değiştirmek veya hatta kadro savaşçısının kendi saldırı becerilerini yükseltmek gibi asker Earth Protect ekibi için bazı iyileştirmelerin kilidini açabilirsiniz. Her oyun modunun temposu, oyuncuların takım arkadaşlarıyla uzun süre hayatta kalmaları için uygun bir strateji oluşturmaları veya oluşturmaları için değişecektir. durumlar. Savaş botları, dronlar, kuvvet alanları ve her türlü gelişmiş teknoloji var. Yüksek bir cihaz gereksinimi olmasına rağmen, birçok insan hala Earth Protect Squad gibi oyunlar oynayacaktır. Oyunu çekim meraklısı topluluğunda “sıcak” yapan üç faktörden biri, etkileşimi ve son derece özel takım işbirliğini destekleme yeteneğidir. Arkadaşları davet edin veya mevcut oyunculara katılın, birçok farklı rolle bir dizi kahramanca saldırı gerçekleştireceksiniz. Ve bu zorluk her zaman iyi ödüller getirir. Karmaşıklık ve diğer birçok faktör de zaman geçtikçe savaşı daha şiddetli ve tehlikeli hale getirerek oyuncuyu olumsuz bir durumda bırakıyor. Dahası, her ayrıntı, takım arkadaşlarıyla stratejik olarak koordine etmek için herkesin dövüş stillerini oluşturması için derinliğe sahiptir.

HappyMod
İndirmek