EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner Mod + APK 3.53.0972 Kilitli

EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner
Tür Auto-vehicles
geliştirici Outils Obd Facile
Boyut 42.64 MB
En son sürüm 3.53.0972
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-09-21

EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner açıklaması

Mod Özellikleri:

EOBD Fasile, karmaşık ve derinlemesine bir medya yöneticisi sunar

EOBD Fasile APK, Outils OBD Feetile Web Geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. Bu aynı zamanda arayüzün dostluğunu ve birçok karmaşık öğeyi de içerir, böylece tüm bilgiler periyodik olarak güncelleme yerine gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde görüntülenir. İyi olan şey, aynı anda birden fazla sayaç izlemenin dikkatini dağıtmasına rağmen daha iyi sürüş deneyimleri için yeni görünürlüğü keşfedebilmeleridir. Uzun bir yolculuktan sonra, araç hakkında endişelenmek açıktır, böylece kullanıcılar sistemi kontrol etmek için hızlı bir kontrol çalıştırabilirler. veya başka şeyler. EOBD Fasile APK ayrıca tüm kodların ve gerekli bilgilerin 15000'den fazla tanımını içerir. Aracın konfigürasyonuna bağlıdır. Belirli bir aralıkta bağlantı kurma yeteneği sayesinde, insanlar dış ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için arabada olmasa bile önemli istatistikleri izleyebilirler.

EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner MOD APK

Bu uygulama, 7/24 hizmet sunuyor.

EOBD kolay APK sorunlu parçalar için ıslak bir sinyal verirken, iyi olanlar için yeşil bir sinyal.EOBD Fasile APK, 24/7 büyük hız ve iyi performansla hizmetler sunar. Bu sayede, kullanıcılar mekanikler için mutlak profesyonellik ile arabalarında her sorunu, bütünlüğü ve daha fazlasını bileceklerdir. EOBD kolaylığının olanakları, kullanıcıların arabalarında devam eden her şeyi takip etmelerine yardımcı olmak için birçok ilginç kullanımı olduğu için sınırsız olarak kabul edilir. en detay. Kullanıcılar ayrıca sistemdeki her şeyi kullanım stillerine uyum sağlamak ve uygulamanın en yüksek performansta çalışması için en iyisini elde etmek için özelleştirebilir. Bu, uygulamanın gerçek zamanlı olarak güncelleme kabiliyetine bağlıdır ve izlenirken güvenli bir şekilde sürebilecekleri diğer gizli parametreleri gösterebilir. araba. Bu, kullanıcıların bakım yapması için aracın her bölümü için gerekli bilgileri güncellerken uygulamanın taranmasını daha kolay hale getirir. Bu nedenle, sistem sorunları anlayabilmeleri ve bir dahaki sefere doğrudan en etkili şekilde düzeltilmesi için herhangi bir hatayı anlayabilmeleri için ek açıklamalar veya yararlı bilgiler sağlayacaktır. Bu gibi bilgiler aracılığıyla, araçlar kolayca onarılabilir ve kullanıcıların arabalarına girmeleri ve tekrar sorunsuz bir hisle çalışması için gereken süreyi tasarruf edebilir.EOBD Fasile, kullanıcıların küçük sorunlarla araçlarını izlemelerine veya korumalarına yardımcı olmak için olağanüstü performansa sahip çok yönlü bir araçtır. Bu genellikle araçlarda görünür.

EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner MOD APK

Uygulama birçok farklı motor ve şanzıman arıza kodundan oluşur

EOBD kolay APK, birçok farklı motor ve şanzıman arıza kodundan oluşur, ayrıca bir arıza göstergesi ışığı içerir. Kullanıcı araç hızını, motor RPM'sini, motor sıcaklığını, kontak zamanlamayı, motor torkunu, hava alımının miktarı vb. cihazlarının depolanması. Tüm hizmetler maliyetsiz sağlanır. Aksesuarlar için dayanıklılık raporları sağlamaya yardımcı olan EOBD Fasile, kullanıcıların araç parametrelerini yeni bir tarzda izlemelerine yardımcı olur. Ayrıca, dahil edilen özelleştirmeler yararlıdır ve araçlarını çeşitli yöntemlerle izlerken en iyi kullanıcı deneyimini getirme sözüdür. Sorunu teşhis etmek için, EOBD kolay APK uygulamasında, kullanıcının yalnızca bir dokunuşla erişebileceği bazı parçalar vardır. Uygulama EOBD Fasile APK, kullanıcıların OPD bağlantı noktalarının işleyiş düzeyini bilmelerine olanak tanır. Tüm veriler gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir. Haritalar. Tabii ki, bazı otomatik özellikleri özelleştirebilir, arabayı daha akıllı hale getirebilir ve sistemi ne kadar uzun olursa olsun mükemmel bir şekilde optimize edebilirler. Uygulama EOBD kolay APK'nın yüklendiği cihazın üzerinde veya üzerinde kendi akıllı telefon. Uygulama EOBD kolay APK, neredeyse her türlü üreticiye özgü ODB2 hata kodlarını görüntüler. EOBD-Facile Windows veya MacBook yazılımımız EOBD Fasile APK, kullanıcıların arabanızın hızlanma performansını 0-100 km / saat arasında ölçmesine izin verir. kullanıcıları. Dahası, kullanıcıların maliyetleri tasarruf etmek için küçük hatalarla arabaları en etkili ve güvenli bir şekilde onarmaları için birçok özel talimat ve belirli adımlarla birlikte gelir. Kullanıcının anlayışının ötesinde daha karmaşık sorunlar varsa, her sorunun raporlarını veya ekran görüntülerini yazdırabilir, böylece Mekanik her şeyi anlıyor.

EOBD Facile: OBD 2 Car Scanner MOD APK

Bu uygulama, kullanıcılara gerekli tüm bilgileri sağlar

Bir kullanıcının arabanın karşılaştığı sorunu bilmelerine yardımcı olarak kendilerini düzeltmesini sağlar. OBD2 problemlerini teşhis ederek onarımları kolaylaştırır. Bu, Renault, Peugeot, Citroën, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes, GM, Chevrolet, Pontiac ve daha pek çok marka için kullanıcıya ek bilgiler getirecektir. İnsanların gerçek bir tamirciye ihtiyaç duymadan arabalarını onarmalarına yardımcı olur. Buna ek olarak, sistem otomatik olarak birçok parça veya sorun için etkili onarım yöntemleri bulabilir ve kullanıcılara her zaman, herhangi bir yerde, bir yere yıkılıyorsa,
EOBD Fasile APK, samimi ve sezgisel bir arayüzle birlikte gelir. Aracın kısımları düzgün çalışmıyor. EOBD kolay APK uygulamasının kullanıcısı, ELM327 OBD2 arabirimi ile Bluetooth veya Wi-Fi uyumluluğuna sahip olmalıdır. EOBD Fasile APK, kullanıcıların araç sensörlerini gerçek zamanlı olarak bile görüntülemelerini sağlar. İspanyolca, Portekizce, Almanca, Arapça ve daha fazlası gibi farklı diller sunmaktadır. Ayrıca, motor verileri ayrıntılı grafiklerle görüntülenebilir ve mekaniğin bir şeyleri düzeltmek için sıklıkla kullandığı birçok parametre ile birlikte gelir. Uygulama EOBD kolay APK, kullanıcılara OBD2 motorları ve şanzıman arıza kodları için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlar. EOBD Fasile APK'yı indirmek abonelik için herhangi bir ücret gerektirmez. Uygulama EOBD kolay APK, arabaları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanlar için harika bir uygulamadır.Bu günlerde her makine akıllı sistemler tarafından taranabilir ve yerleşik işlevleri entegre edebilir böylece kullanıcılar performanslarını değiştirebilir.

EOBD kolay uygulamasının çalışması çok kolaydır

Uygulama EOBD kolay APK, kullanıcılara otomobilin performansını değerlendirme olanağı sağlar. Diğerleri bilimsel bir yaklaşım gerektirir. Bu, kullanıcıların motorun arıza kodlarını ve şanzımanın arıza kodlarını okumasını sağlar. EOBD Fasile APK, kullanıcının zorluk çekmeden bir kategoriden diğerine kolayca gezinmesine yardımcı olan kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir. İşleri ortalamaları içinde tutarak, çok fazla temel maliyet tasarrufu sağlayabilir veya ekonomiyi araçları onarmak için optimize etmek için gerekli bilgiye sahip olabilirler. Bu, kullanıcıların otomobilin karşılaşabileceği sorunu tamamen anlamalarına yardımcı olan grafikler içerir. Airtel Kodun anlamının kullanıcıları. Uygulama EOBD Fasile APK, kullanıcıların gösterge tablosundaki arızalı gösterge ışığını temizlemelerine olanak tanır.İser kullanıcıların çoğu yeni mekaniğin onarım yapmak için anladığı çeşitli profesyonel terimlerle gelir. < BR> Uygulama EOBD kolay APK, kullanıcının telefonunun, bağlantı ayarlarının ve cihaz ve uygulama ayarlarının depolanması için izin gerektirir. EOBD kolay APK'nın çalışması çok kolaydır ve yeni kullanıcıları için adım adım kılavuz sunar. Feetile APK, kullanıcıların istedikleri zaman kodları (OBD2 hata kodları) silmelerini sağlar. Bu, coğrafi veya topografik sınırlara bakılmaksızın herkesin istedikleri dilde kullanmasını kolaylaştırır.

HappyMod
İndirmek