Dynamons World Mod + APK 1.8.61 Sınırsız para

Dynamons World MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Dynamons World
Tür Roleplaying
geliştirici Kizi Games
Boyut 52.92 MB
En son sürüm 1.8.61
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-26

Dynamons World açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun, oyuncuların tonlarca dinamonla savaşmasına izin veren harika ve destansı bir RPG oyunudur

En önemlisi, hasar yeteneklerinin özelliklerini, beş öğeye göre karşı önlemleri (klasik pokemon gibi) ve kadroyu diğerini destekleyebilmesi için düzenlemenin yollarını anlayın. Dynamon Zenix ve Klaude Castle? Dynamons World Mod, her yerde onlarla savaşıyor, aynı adı taşıyan oyun serisindeki öncülerine kıyasla birçok yeni ve benzersiz unsur sunuyor. Dahası, PVP savaşlarından elde edilen ödüller, herkesin dükkandan temel öğelere dönüşmesi için cömert ve kaynak açısından zengindir. Dinamonlarınızla yakalayın, eğitin ve savaşın ve herkese gerçekten ne kadar iyi olduğunuzu gösterin. Her biri benzersizdir ve Pokémon ile benzerliklere sahiptir. . Haritadaki bazı özel aktiviteler, insanların seviyelerini test etmek için gerçek zamanlı savaşlarda diğer kaptanlarla rekabet etmelerini sağlıyor.Pokémon, son birkaç on yıl içinde oyun dünyasını çok etkiledi. Her zaman yeni bir şey arayan Raving hayranları nedeniyle, geliştiriciler orijinalin onuruna yeni oyunlar yarattılar. Burada savaşmak için yakalayabileceğiniz ve eğitebileceğiniz benzersiz yeteneklere sahip tonlarca benzersiz dinamon var. Ordunuzu diğer birçok oyuncunun çağrılı canavarlarına meydan okumak ve fethetmek için alın. Sonra yavaşça alışın, arkadaş olun, yeni arkadaşınızdaki gizli güçlü yönleri ve yetenekleri keşfedin. Habitatlar veya alanlar artık daha çeşitli ve kapsamlıdır, macera sırasında toplanacak daha fazla kaynak veya öğe ile. Bunları seviyorsanız, bu oyunu seveceksiniz. Dünya çapında en başarılı franchise'lardan biri olmaya devam ediyorlar.

Dynamons World MOD APK

Dinamonlarınızın özelliklerini ve becerilerini unutmayın

Yalnız eğlenebilir veya dünyanın dört bir yanından birçok oyuncu ile rekabet edebilirsiniz. Pokemon'un mobil bir versiyonu olarak, yine de klasik dizilerden geçeceksiniz: tüm zamanların en iyi eğitmen pozisyonu için kafa kafaya savaşlar aracılığıyla çağıran canavar lejyonunuza av, evcil, tren ve eşlik edin. Oradan, uygun savaş ve savunma taktikleri geliştirin. Dynamons World Mod, Pokémon serisine benzer bir oyundur. Bunun yanı sıra, dinamonlarınızın özelliklerini ve becerilerini aklınızda bulundurmalısınız.
Taktik savaşlarınız için daha taze savaş mekaniğinden yararlanmak için onları beceri kartlarıyla iyi birleştirmeyi unutmayın. Çağırılan canavarınız için, aynı zamanda, bazı yeni nadir ve değerli canavarların kilidini açın. Oyuncular artık geniş bir dünyada arkadaşlara eşlik edebilir veya oyunla kendi deneyimlerinde yeni potansiyellerin kilidini açmak için şiddetli savaşlarla birbirlerine meydan okuyabilir.Dynamons World Mod, Google Play Store.maps'da 5 milyondan fazla indirme olan Kizi Games tarafından geliştirilen bir RPG oyunudur. , Beceri Kartları ve daha fazlası - Burada, yakalamak için daha nadir dinamonlar bulmak için özgürce keşfedebileceğiniz büyük haritalar var. Bununla birlikte, benzersiz karakterler, haritalar ve oyunun genel arayüzü içerir. Güçlü bir garip orduya. Bu yeteneği en üst düzeye çıkarmanın bir yolunu düşünün. Dünyayı seyahat ederken, oyuncular aktif olarak ek maliyetler için birçok savaşa katılmak veya koleksiyon için yeni dinamonlar toplamak zorunda kalacaklar. RPG oyunlarını seviyorsanız, bunu seveceksiniz. Bu nedenle, geliştiriciler her zaman sevdiğimiz bir şeyi yeniden tanıtmanın yeni yollarını arıyorlar. Sınırsız para modunu şimdi indirin.

Dynamons World MOD APK

Oyuncular arasındaki gerçek zamanlı savaşlar

Her vurulduğunuzda, HP çubuğu düşecektir. Düşmanı öldürdükten sonra, sağlık otomatik olarak orijinal tam seviyeye dönecektir. Tabii ki, oyundaki yeni savaş türlerine bağlı olarak, oyuncunun deneyimi tamamen çeşitlendirilecektir. Lider tablolardaki safları yükseltmek de karmaşıktır, ancak oyuncular olağanüstü performanslar için sayısız nadir ve yüksek değerli ödül talep edebilirler.Pokémon'u duymadıysanız ya yalan söylüyorsunuz ya da inkar ediyorsunuz. Buradaki her şeyin bir amacı var ve bunları etkili bir şekilde nasıl kullanacağınız konusunda size kalmış. Yeni oyun konsepti, tipik bir oyun ile ve sizi savaşlara girmeye zorlayan bir dizi egzotik türle ilişkilendirin. Haritanın etrafında gidip keşfedebilir, sonra yanlışlıkla güzel bir canavar yakalayabilir, rahat bir şekilde çekebilir ve evcilleştirebilirsiniz. Kadroya nasıl koyulacağını düşünün, bu yeni canavar olduğunda tüm takım nasıl değişecek.Dynamons World moduyla ilgili en iyi şey, oyuncular arasında her şeyi bir sonraki seviyeye taşıyan gerçek zamanlı savaşlardır. Onlarla yakalamak, eğitmek ve savaşmak size kalmış. Diğerlerinden daha fazla oyuncuyu yenerek liderlik tablolarına çıkın. Ayrıca, en iyi şey, Dynamon adı verilen yeni yaratıkların ortaya çıkmasıdır ve oyuncunun seyahatini daha keyifli hale getirmek için birçok zengin yetenekleri vardır. Oyuncunun tüm ana savaş birimleri dinamonlardır, ancak savaş performansını artırmak için özel ürünler veya araçlar da ekleyebilirler. Bazı önemli anlar bazen oyuncuların takımın yeteneklerinden yararlanmasını ve en etkili ve güçlü stratejileri yaratmasını ister. Bunları her dövüşte etkili bir şekilde kullanın. Bu oyunları oynamak için bulabilirsiniz. Güçlü rakipleri yenmek için serbest bırakabileceğiniz güçlü beceriler var. Burada, hayvanlara dinamon denir, ancak temelde dinamonlarınızı kullanarak başkalarına karşı yakalanabilir ve savaşabilirsiniz. Sahneyi alma ve harika ödüller alma şansınız.

Dynamons World MOD APK

Bu oyunda tonlarca harika özellik var

Çoğunuz hala meydan okumayı seviyorsunuz, diğer oyuncuların takımlarının çağrılı canavarları arasındaki savaş. Şahsen, ormana dalmayı ve ilginç yetenekler bulmayı seviyorum. Şimdi, her zamankinden daha büyük bir ölçekte dünya yenilenmesi ve hatta çevrede daha fazla yeni yaratık türünden bahsetme de dahil olmak üzere çok fazla potansiyel ve eğlence ile geri döndü. Turnuva ile ilgili tüm içerikler, oyuncuların ana savaş oluşumlarına katılmaları için birçok çekici özelliğe sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin. Burada, hayvanlara dinamon denir ve orada her biri benzersiz yetenekleri ve nitelikleri olan bir sürü vardır.
Bu bir öğrenme, oynama ve düşünme sürecidir. Bu oyunda, dinamonların renkli dünyasında oynayacaksınız. Şu anda temelde birçok kültürün bir parçası olduğunda bu hanehalkı ismini kim duymamış? Bu nedenle, dünya çapında bu popüler anime'nin sayısız yinelemesi oldu. Bu oyunda sizi bekleyen çok fazla görev, hikaye ve destansı dövüş var. Ayrıca, bunları düşmanlara karşı etkili bir şekilde kullanmak için ustalaşmanız gereken beceri kartları da vardır.
Her yer sürprizler, eğlenceli etkinlikler ve keşfedilecek yüzlerce şeyle doludur. O zamandan beri, en agresif eğitmenlerle yüzleşmeye hazır güçlü bir canavar koleksiyonu için gittikçe daha eksiksiz ve çeşitli hale geldi. Oyuncular ayrıca onları daha güçlü hale getirmek için birkaç özel unsur ekleyebilir ve her saldırı bile ekstra hasar vermek için yeni bir unsur taşır. Diğer birçok benzer oyunun Thrive ve Eşsiz Olmasına izin verdi.Dynamons World Mod, Google Play Store'da 5 milyondan fazla indirme ile popüler bir RPG oyunudur. Bu oyunda tonlarca fantastik özellik var.

Bu oyun, arkadaşlarınızla savaşabileceğiniz çevrimiçi bir savaş arenasına sahiptir.

Bu efsanevi başarının yanı sıra, birçok spin-off piyasaya sürüldü. Bunun yanı sıra, bu oyunda birçok özellik var.Online Battle Arena - Bu oyun, dünya çapında arkadaşlarınız ve rastgele oyuncularınızla savaşabileceğiniz çevrimiçi bir savaş arenası içeriyor. Genel olarak, bu oyunda yanlış bir şey yok. Oyunlar, Dinamonlar ve Dinamonlar 2.Dynamons World Mod, oyunlarına sayısız yeni aktivite veya unsur sunarken seleflerinde yeni bir değişiklik. Bunun yanı sıra, sizi bekleyen tonlarca özellik var. Burada, gerçek dünya hayvanlarına benzeyen farklı dinamon türleri bulabilirsiniz.

Tüm savaş klasik sıraya dayalı savaş oyununda gerçekleşecek

Kafa başlık maçlarında, kazanma şansınızı artırmak için, sadece kendiniz için güçlü bir ordu toplamazsınız. Tüm bunların, oyundaki düşünceden harekete ve karara gitmek, her iki stratejiye de sahiptir ve oyuncunun deneyimini ve sabrını gösterir. Aşağıda okumaya devam edin. 2D grafiklerde savaşabilirsiniz, ancak animasyon akıcıdır ve karakter tasarımı kusursuzdur. . Ama derinlerde, hala çok iyi, her bir özellik ve yeteneklerin yanı sıra çağrılan canavarların zayıflıklarını bilmelisiniz. Saldırılar başlatmak, rakibin çağrılan canavarını hızla yenmek zorunda kalacaksınız, ancak yine de Ekibinizin çağrılan canavarından çok fazla HP'yi kaybedin. Benim için bu hem beklenmedik hem de heyecan verici ve çok sabır gerektiren bir süreçti. Dinamonlar dünyasının geri dönüşü, herkesi benzersiz ve yeni bir dünya getiriyor, etrafı keşfetme özgürlüğü ile.
Çok oyunculu moda ek olarak , Dynamons Camp ve Tapınak harabesi gibi açık dünya dinamonları dünyasındaki tüm topraklara macera için hikaye modu ile de gidebilirsiniz. deneyimler. Savaş sistemi çok fazla değişmedi, ancak taktiklerin veya eşyaların bireysel kullanımı herkesi zafere götürmek için hayati önem taşıyor. Bu harika oyun, Pokémon Games.Graphics'ten sevdiğiniz tüm RPG öğelerine sahiptir. Bu oyun Pokemon dünyasını kapatır ..
Pokemon'a benzer, çoğu zaman Dinamonlar Dünyasında Mod Açık Dünyayı keşfetmek için harcanır. Vahşi çağrılmış canavarlar, onları eğitmek, eğitmek, her türün gücünü en üst düzeye çıkarmak, onları işe alım ordusuna getirmek ve her yerde savaşmak için göndermek. Dinamonlar gerekli seviyeye ulaştığında, daha fazla yeni becerilerin kilidini açmak veya savaş yeteneklerinin kilidini açmak için görünümlerini geliştirecek ve değiştireceklerdir. İşte: Benzersiz oyun - Pokemon bugün birçok oyunun nasıl olduğunu etkiledi. Her birinin, onları diğer dinamiklere karşı etkili veya zayıflatan kendi becerileri ve özellikleri vardır.

HappyMod
İndirmek