Duolingo: Language Lessons Mod + APK 5.140.2 Kilitli

Duolingo: Language Lessons MOD APK Icon
4.4
Uygulama ismi Duolingo: Language Lessons
Tür Education
geliştirici Duolingo
Boyut 43.34 MB
En son sürüm 5.140.2
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-20

Duolingo: Language Lessons açıklaması

Mod Özellikleri:

Duolingo ünlü bir yabancı dil öğrenme uygulamalarıdır

Bugünün gençlerinin uygulamalar aracılığıyla yabancı dilleri öğrenme eğiliminde oldukları yabancı dile ulaşmanın ve alışmanın daha kısa ve daha kolay bir yolu vardır. Seviye bölümü gerçek hayatta gerçek bir yabancı dil merkezine çok benziyor.Duolingo şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Koreli, Çin, İtalyanca, İspanyolca, Hollandalı gibi dünyanın çeşitli ihtiyaçlarına hizmet eden birçok dile sahiptir… Duolingo , bugün ünlü yabancı dil öğrenme uygulamalarının yanı sıra, herkesi tatmin edemeyecek bazı noktalara da sahiptir. İyi dersler ve öğrenmek için iyi yollar getirin. Bu uygulamayı geliştiricilere hiçbir şey ödemeden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ama bugün hepimiz farklı diller konuştuğumuz için, sadece başkalarını daha iyi anlamak için öğrenmek mantıklıdır. Birçok İngilizce bilgi ve becerisini sentezleyin. Tüm dilleri ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Şimdi 300'den fazla öğrenciden oluşan bir topluluğa katılabilirsiniz. Şimdi bu özelliklerle bilmenin hızlı, kullanışlı ve kolay bir yolunun tadını çıkarın: yeni bir dil öğrenmenin kolay bir yolu - bugün birden fazla dil konuşursanız, o zaman zaten birçok insanın önündesiniz. Tüm premium özelliklere şimdi erişin.
Bilgiyi öğrenmeniz ve yakalamanız için. Uygulamanın hemen derecelendirme sistemi ile yeni dilleri öğrenmeye ne kadar iyi gidiyorsunuz. Bir dili öğrendiğinizde bahsedilmesi gereken faktör, bulabileceğiniz çeşitli dersler sistemidir. Eşzamanlı olarak, ses öğesi her zaman herhangi bir yabancı dil öğrenme uygulamasının göz ardı edemeyeceği bir unsurdur. Ayrıca, tamamlamanız için yararlı bilgilerle ilişkili oyunlar da deneyimleyebilirsiniz.
Yabancı diller düz dünyadaki birçok yerin kapısıdır. Yanlış sınırdaysa, geçersiniz. Çeşitli dillerle ücretsiz dil öğrenme uygulaması. Kelime grupları ayrıca Duolingo MOD'a konulara göre bölünür. Duolingo modunun benzersiz bir özelliği, telefon platformunda ve istediğiniz her yerde çalışmanıza yardımcı olacak web sitesi gibi diğer platformlarda mevcut olmasıdır. Bugün var olan dünya.

Duolingo: Language Lessons MOD APK

Duolingo uygulaması ile öğrenme dili daha eğlenceli ve daha erişilebilir olacaktır

Duolingo Mod, Haziran 2012'de Carnegie Mellon Üniversitesi'nde (ABD) iki bilgisayar programcısı Luis von Ahn ve Severin Hacker tarafından geliştirilen bir yabancı dil öğrenme projesidir. İsterseniz 30'dan fazla dil öğrenelim. Kullanıcılara diller hakkında yeni bilgi verir. Öğrencilerin kolayca ve kolayca hatırlaması için. Dinleme ve konuşma becerilerini giderek daha istikrarlı bir şekilde geliştirin. Duolingo Mod ile, uygulama size ihtiyacınız olan her dersi vermeyi amaçladığı için öğrenme hiç daha eğlenceli ve daha erişilebilir olmamıştır. Paylaşmak için Duolingo forumunu ziyaret edebilir. İngilizce okumak isteyenler için gereklidir. Dil becerileriniz egzersizlerle geliştirilecektir. İster anadili bir İngilizce konuşmacı ya da Rusça ya da Filipinli olun, yeni diller öğrenmenin çok fazla değeri var. Ancak Duolingo'da, bugün 35'ten fazla sayılan en popüler dilleri öğrenebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Duolingo Mod, uygulama mağazalarına resmi olarak yüklendikten sonra,
, Duolingo Mod, sadece ilk iki yıla katılan on milyonlarca insanla yankılandı. Çünkü oyun oynamak gibi, her turdan sonra Lingots puanları biriktireceksiniz, rozet kazanacaksınız. Duolingo'yu seçmediyseniz üzücü olurdu. Becerilerinizi çeşitli konuları kapsayan derslerle geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Tamamen harika bir yeni özellik, herhangi bir dil öğrenirken ipuçlarıdır.
Binlerce bilgi almanızı bekliyor.Duolingo, bu uygulamalardan biridir İngilizce öğrenmek için yollar sunmak. Böylece, daha önce göz ardı ettiğiniz veya unuttuğunuz bilgiyi alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yani, bu, nereden başlayacağınızı bilmeden öğrenmeniz için mükemmel bir uygulama ve zamanla egzersizler tamamen farklı. Bu yüzden ortaya çıkan hiçbir şeyi görmezden gelmeyin.

Duolingo: Language Lessons MOD APK

Duolingo akıllı öğretmeniniz olacak

Diploma, temel, gelişmiş. Bazı zor testlerle bile, sizi İngilizce öğrenmeye motive etmek için her zaman bilgisayarda saklanan sertifikalar vardır.Duolingo Mod da eğitim egzersizleri sunacaktır. Bu uygulamanın akıllı öğretmeniniz olduğunu da söyleyebilirsiniz. Kolay ve uzun süreli öğrenme amacı için bu uygulama öğrenciye bazı temel testler ve egzersizler sağlayacaktır. Uygulamanın bu ödüllendirici özelliği, bir öğrenciyi öğrenmek için motive etmek için çok iyidir.
Bu nedenle, çocukluktan beri her zaman “öğrenirken oynamanın” her zaman en iyi yol olduğunu düşündüm. Oldukça etkili öğrenme stillerine sahip olacaksınız. Bu çok kullanışlı bir öğrenme aracıdır. Duolingo Mod aracılığıyla oturma tamamen ücretsizdir. Bu uygulamayla şimdi öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirin.

Duolingo: Language Lessons MOD APK

Hala kaliteli kurslar sunarken çalışmak ücretsiz

Keşke bu uygulama aracılığıyla öğrenerek dili hızlı, verimli ve ekonomik olarak geliştirebilirsek. Hızlı bir bilgi tabanına sahip olmanıza ve iyi bir bilgi tabanına sahip olmanıza yardımcı olur. Sadece Duolingo Mod ile çalışarak, İngilizce becerileriniz her geçen gün iyileşecek. Hala kaliteli kurslar sunarken çalışmak ücretsizdir. İngilizceyi doğru kullanmanız için. Sıradan konuşmaları dinlemek ve tekrarlamak için podcast'ler ve hikayeler bulabilirsiniz ve zamanla günlük iletişim seviyesine ulaşabilirsiniz. Duolingo Mod size bir İngilizce öğretmeni gibidir. Bu uygulama, neredeyse 30'dan fazla dil öğrenmenize yardımcı olacaktır. Daha hızlı öğrenebilmeniz için uygulamada ilerlemeyi hızlı bir şekilde göreceksiniz. rahat. Özellikle zamanı olmayanlar için bu mükemmel bir seçim olacaktır. Bugün dünyanın dört bir yanında insanların konuştuğu birçok dil var. İyileşip gelişmediğinizi görmek için uygulamanın içindeki ilerlemenizi izleyebilirsiniz. İbranice, Macar, Alman, Türk, Hollanda, Latin, İspanyol, Koreli, Norveççe ve daha fazlası gibi farklı dilleri öğrenebilirsiniz. Burada, dersleri kendi zamanınız ve temponuz olarak bitirebilir ve bıraktığınız yerde geri dönebilirsiniz.

Uygulama hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur

Duolingo Mod ayrıca Flash Kartlar - tamamen ücretsiz küçük kartlar özelliği var. Çalışırken kısıtlanmış hissetmeyin, bu nedenle bilgiyi en iyi şekilde emmenize yardımcı olacaktır. Atalarımız dillerimizi yapmazsa bugün sohbet edemeziz. Bu uygulama ile yeni bir dil öğrenmek artık çok zor olmamalıdır.Darip dersler - Bir kitap, insanların öğrenmek için kullandıkları en yaygın yöntem olmasına rağmen Yeni bir dil, Duolingo daha etkilidir.
Duolingo Mod önemli bir bilgi tabanı sağlar. Peki öğrenmediğin için ne bekliyorsun? En etkili ve kaliteli öğrenme uygulaması.Bu uygulama da ödül verir. Uygulama hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur, böylece kolayca konuşma, dinleme, okuma ve yazma pratik yapabilirsiniz. Bununla birlikte, tüm bunları yaşamımızda bile öğrenemeyiz. Anlayın ve canlı görsel öğrenme modelleri, Duolingo'yu şiddetle tavsiye ederim. İngilizce konuşmanıza daha hızlı ve akıcı konuşmanıza yardımcı olur. Bu 30'dan fazla dil, İspanyolca dili, Fransızca dili, İtalyan dili, İsveç dili, Hollanda dili, Alman dili, Portekiz dili ve İrlanda dilidir. Oradan sanal öğeler ve kaynaklar da alacaksınız; Öğrenme süreci sırasında sizi tamamen motive etmenizi sağlayacak unsurdur.Bu uygulama, yeni bir dili hızlı ve daha eğlenceli bir şekilde öğrenmek isteyen bireyler için özel olarak hazırlanmıştır.
artık İngilizce konuşurken utangaç hissetmez. Bu paralar, daha fazla öğrenmede size yardımcı olacak farklı ve yeni seviyelerin kilidini açmanıza yardımcı olur. Bu, geniş bir kitleye mükemmel bir şekilde uygun bir platform. Hepsini konuşamasak da, bu diller atalarımızın iletişim kurmasına ve medeniyet yaratmasına izin verdi. Bu uygulama ile İsveççe, İspanyolca, Polonya, Rus, Hollandalı, İrlanda, Arapça, Vietnamca, Japonca gibi tonlarca yeni dil öğrenebilirsiniz. , İngilizce, Korece ve daha fazlası. Bu diller Türk, Danca, Fransızca, Almanca, Korece, Japonca, İngilizce, Esperanto, Ukrayna, İsveç, İspanyol, Portekiz, Hollanda, İrlandalı, Galce, İbranice ve daha fazlasını içerir.

Size ihtiyacınız olan her şeyi öğretecek çok fazla ders var

Duolingo kaliteli bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. İngilizce açısından Duolingo Mod birçok ders sunmaktadır. Daha kolay anlamanız için kaliteli öğretim dersleri. Kalite dersleri de dahil olmak üzere, çok çeşitli bilgi sağlayan bu uygulama, değerlendirmede size yardımcı olur i. Size bir dil hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek çok fazla ders var.
Daha yanlışsa, meydan okumayı yeniden yapmanız gerekir. Kullanıcılar iletişimden daha güvende olacaklar. İngilizceniz de gelişecek, iletişim becerileriniz daha iyi olacak. Bu derecelendirme sistemi, egzersizi her denediğinizde daha iyi performans göstermenize yardımcı olur. Bir dersin simgesine dokunarak oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz ve oradan ipuçları ve başlangıç ​​görünecektir.

Duolingo, tonlama standardını düzeltmenize ve telaffuz etmenize yardımcı olacaktır

İngilizceye ek olarak, Duolingo Mod da başka birçok dil sunuyor. E. Bu uygulama olarak çok çeşitli en iyi özellik sunuyor, bu yüzden bir şeye mal olmalı mı? Hayır, bu uygulamanın hiçbir maliyeti yok. Bugün, çoğu insan sadece ana dillerini ve diğer dillerin parçalarıyla birlikte nasıl konuşacağını biliyor. Şimdi, size öğretmek için kişisel bir öğretmene ihtiyacınız yok. Duolingo modunu bir yerli gibi kullanarak indirin. Aynı zamanda, her yerde çalışabildiğinizde öğrenme de daha keyifli hale gelir. Ama daha da iyisi, bu derslere ısırık boyutunda hizmet vermesidir, böylece bunaltıcı olmazsınız. İlerlemenizi izleyin-Duolingo ayrıca öğrendiğiniz her dil için ilerlemenizi izlemenize izin verir. kendi özellikleri ve güçlü yanları. Özellikle, birçok uzmana göre, Duolingo'nun ses tanıma fonksiyonu oldukça standarttır. Dil becerilerinizi kendiniz test edin. Birçok farklı egzersizle uygulama. 2011'de yayınlanan bu uygulama, milyonlarca insanın farklı diller öğrenmesine yardımcı olduğu için hızla uluslararası bir his haline geldi. Daha sonra dinlemenize, okumanıza, konuşmanıza ve öğrenmenize izin verecek çeşitli derslerin tadını çıkarabilirsiniz. belirli bir dilin dilbilgisi.

HappyMod
İndirmek