Dungeon Dogs - Idle RPG Mod + APK 3.0.1 Sınırsız para

Dungeon Dogs - Idle RPG MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Dungeon Dogs - Idle RPG
Tür Adventure
geliştirici Pocapp Studios
Boyut 118.69 MB
En son sürüm 3.0.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-21

Dungeon Dogs - Idle RPG açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun, özgürlüğü ve köpek için yeni bir hayatı yeniden kazanma fırsatı sunuyor

Ve yine de, çeşitli görev sistemi sadece size deneyim vermekle kalmaz. Bu, size sayısız heyecan verici ama aynı derecede heyecan verici savaşlar veren boş bir aksiyon rol yapma oyunu olarak kabul edilir. Ancak, zaman veya fırsatlar boşa harcamayın. Savaşları gözlemleyin ve düşmanların bıraktığı benzersiz eşyaları toplayın; Karakterlerinizi yükseltmek için bunları kullanın. Oyuncuların 100'den fazla kahraman köpeği ile koleksiyonlar oluşturmasına izin verilir ve hepsinin önceden tahmin edemeyeceği benzersiz özelliklere ve güçlere sahiptir. Sadece bu değil, aynı zamanda sahip oldukları özellikleri ve kostümleri de değiştirmenize izin verilir. Onlara bu kadar uzun süre egemen olan güçleri ezmek için savaşlarda onlara katılma stratejisi bulun. Tabii ki, oyuncular da kahramanın gücünden destek silahlarına kadar her şeyi yükseltme hakkına sahiptir.
Köpeğin ince özellikleri başka kimseye yabancı olmamalıdır. Bu oyunda, köpeklerin daha özel bir rolü var. Dungeon Dogs'un kuşkusuz birçok karakteri var. Mümkünse, farklı bir stile sahip bir köpek oluşturun ve dövüş gücüne sahip olduğunuz gibi, bu oyunun planı son derece çekici.

Dungeon Dogs - Idle RPG MOD APK

Zindan köpeklerinde yeni savaş becerilerinin kilidini açmak için zafer şansını ve avantajlarını kullanın

Lupin'deki hikaye, köpekler için her zaman zorluklar yaratan kötü bir kedi kralı olması. Her savaşın farklı bir zorluğu vardır, eğer düşman tarafından aşılmak istemiyorsanız, iyi hazırlanın. Oyuncular oyun sırasında daha fazla karakter toplamalıdır. Onları zaferin zirvesine götürün ve sonra çeşitli avantajların kilidini açabilirsiniz. Zafer köpeklerinde yeni savaş becerilerinin kilidini açmak için zafer şansını ve avantajlarını kullanın. Oradan, onlara şiddetli savaşlarda ve resmi olarak Evil Cat King'in diktatörlüğüne katılabilirsiniz. Kahraman köpek karakterlerinizin savaşa gitmesi için benzersiz bir strateji oluşturun. Buna ek olarak, her zaman farklı dövüş becerilerine sahiptirler, onları eğitirler ve onlara doğru egzersizleri verirler. Lütfen kahramanlarınızda bir fark yaratın ve bunları farklı sürümlere dönüştürün. Oyuncular, kostümlerden özelliklere kadar 100'den fazla ürün toplayabilirler. Bir köpeğe sahip olmak istiyorsanız, onlar için bir ahır hazırlamanız gerekir, bu vazgeçilmezdir. Bu sadece normal konutunuz değil, aynı zamanda tuttuğunuz tabanın yüzü de. Dungeon Dogs adlı eşit derecede ilginç bir boşta oynama oyunu, size dövüşe katılma konusunda birçok fırsat vermeyi vaat ediyor.Dungeon Dogs her zaman size zor görevler verir. 85'ten fazla heyecan verici savaş. Özel olan şey, zorlukların sayısının düzenli olarak artırılacağıdır.

Dungeon Dogs - Idle RPG MOD APK

Dungeon Dogs, oyuncunun çok eğlenceli deneyimler yaşamasını sağlar

Ve aynı zamanda birçoğu tarafından evcil hayvan olarak seçilir. Düşmana bunların zayıf köpekler olmadığını gösterin. Ekibinizdeki beceri sistemini çeşitlendirmek için en çok köpeği toplamalısınız. Dungeon Dogs, oyuncunun unsurları birleştirirken çok eğlenceli deneyimler yaşamasını sağlar. Buna ek olarak, oyuncular da özel ödüller ve eşyalar alırlar. Bu yayıncının her sürümü, oyuncuların daha fazla keşfetmesine yardımcı olmak için yeni bir sürümle güncellenir. Ve o zamanlarda meşgulseniz onlara katılabilir veya kendi başlarına savaşmalarına izin verebilirsiniz. Bununla birlikte benzersiz özellikler ve son derece şiddetli savaşlar var. Sizi tehdit ediyor ve eziyor - köpek insanlar. Son derece çok sayıda köpekle, zindan köpekleri oyuncuya düzenleme ve tasarım yapma yeteneği verecektir. Düşmanların macerayı mahvetmesine izin vermeyin, onlarla cesurca savaşın. Savaşta karakterlerinize doğrudan katılabilirsiniz. Stratejiler bulmalarında onlara yardımcı olun ve doğru hissetmezse savaşın kontrolünü ele geçirin.
Örneğin, dev ayılarla savaşta karşılaşma. Güçlü düşmanlar her zaman yolu engeller ve güç gösterir. Sınırsız savaş yeteneğine sahip oyuncularla yüksek zorluklarla görevleri fethetin. Resmi olarak bu oyundaki benzersiz görevlere katılabilmek için 100'den fazla farklı kahraman köpeği toplamanız gerekir. Kazanma şansına sahip olmak için güçlerinizi makul bir şekilde düzenleyin. Buna ek olarak, savaş gücünü karşılamak için düzenli olarak ikincil kahramanlar eklenecektir.

Dungeon Dogs - Idle RPG MOD APK

Süper kahramanlarla eşlik edin ve kendi üyelerinizle güçler yaratın

V1: V2: Hasar Çok yönlü Enemymassive Currencydungeon Dogs, maceraya ve kahramana katılmanız için bir oyundur. Süper kahramanlarla eşlik edin ve kendi üyelerinizle güçler yaratın. Misyonları önümüzdeki macerayı yerine getirmektir. Ayrıca, özelleştirebileceğiniz yüzlerce ek ürün vardır. Ancak bunları farklı seçeneklerle de değiştirebilirsiniz. Nüfus bastırma ile köpeklerin artık acı çekmesine izin veremezsiniz. Doğal olarak, köpekler aralarından seçim yapabileceğiniz için mevcut olmayacaktır. Adaleti uzun süredir adaletsizliğe maruz kalan köpeklere tasarlamak. Sadece bu değil, bu oyuna gelirken, Kahraman Köpekleri, sahip olduğunuz andan itibaren son derece özel güçlere ve görünümlere sahiptir. Savaşları tamamen zorlu seviyelerde fethediyor. Kötü adamların kontrolünden kurtulmak için stratejik bir stratejiye sahip bir karşı saldırı planlayın. En etkileyici genel bakış için kahramanlar için bir sığınak oluşturun. Bu oyundaki görevler sizin için her zaman gizemli ve hiç bitmeyen.

Bu oyunun zorluklarına eşlik etmeye çalışın

Oyuncu, savaşçıları için birçok ev modeli olacak. Dungeon Dogs Mod İndir Bu oyunun zorluklarına eşlik etmek için favori köpekleri seçin. Savaşa katılmak için güçlü silahları seçmeyi ve kullanmayı unutmayın. Tıpkı bunun gibi, sahip olduğunuz her şey en güçlü işlevlere sahip benzersiz bir cihazdır. Kahramanlarınızı en ciddi şekilde savaşmaya yönlendirin.
Mücadelenin gerçekleşmesini istemememe rağmen kaçınılmaz. Bu her zaman insanların zindan köpeklerinde en çok hoşlandığı kısımdır. Klandaki en iyi karakterle, birçok fırsat onu değiştirmenize ve özelleştirmenize izin verir. Lupinia'nın büyüleyici savaşlarına bir maceraya girerken Lyra veya Poppy gibi asi köpek savaşçılarına katılın. İstediğiniz zaman, her yerde savaşa katılabilirsiniz.

HappyMod
İndirmek