Dream Park Story Mod + APK 1.3.3 Sınırsız para

Dream Park Story MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Dream Park Story
Tür Simulation
geliştirici
Boyut 43.08 MB
En son sürüm 1.3.3
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-02-24

Dream Park Story açıklaması

Mod Özellikleri:

Dream Park hikayesi, hayalinizi yerine getirmenize yardımcı olacak yerdir

Oyuncular eğlence parkının yüzlerce çalışanını kontrol eden en güçlü patron olurlar. Oyunun karakterleri birçok farklı şekil ve tasarıma sahiptir. Yenilemek ve geri değiştirmezseniz, hiçbir konuk buraya gelmek istemeyecektir. Oyuncular eğlence parkını yükseltmek için gerekli tüm şeyleri toplamalıdır. Geniş açık alanla başlayacaksınız ve burada hiçbir şey yoktur, bu yüzden göreviniz buraya gelmek için bazı turistleri çekmek için birkaç küçük yapı oluşturmak olacaktır. Bu vazgeçilmez olarak kabul edilir çünkü insanlar parkınızdan bahsederken hatırlayacaklardır.
1. Başlangıçta, her zaman birçok zorluk ve zorluk aşılacaktır. Bir eğlence parkı büyük bir ölçekte faaliyet gösterir ve yöneticisi şüphesiz zengin bir insan olmalıdır. Biraz paraya sahip olmak da parkı daha da genişletmenize yardımcı olacaktır. En basit eğlence oyunları.

Dream Park Story MOD APK

Oyuncular öğrenmek ve işe alışmak için biraz zaman ayıracak

Harika değil mi? Tam bir bahçe inşa etmek için çok fazla iş. Tüm personelin oyuncunun yönünü nasıl beklediği ilginç. Zorlayıcı. Eğlence parkınızı oluşturmak için heyecan verici bir simülasyon dünyasına girmek için Dream Park Story Mod'u indirin. Bu nedenle, parkınızı daha büyük ve daha büyük büyütmek için en iyi stratejileri bulmanız gerekiyor. Gerçekten de oyuncular öğrenmek ve işe alışmak için biraz zaman ayıracaklar. Büyük bir eğlence parkının gerçek bir yöneticisi olma fırsatınız olduğunda eğlenceli eğlence anlarına sahip olacaksınız. İnsanların hafta sonları ya da özel bir fırsat veya bazı özel durumlarda kendilerini eğlenmek ve kendilerini aileniz ve arkadaşlarla eğlendirmek için gidebilecekleri bir yer.
- Eğlence oyun sisteminizi geniş bir eğlence kompleksine geliştirin ve genişletin ..

Dream Park Story MOD APK

Game Dream Park hikayesi, sevimli ve komik görüntülerle herkesin kalbini yakaladı

Sınırsız duygu noktaları Game Dream Park hikayesi herkesin kalbini sevimli ve komik görüntülerle yakaladı. Oyuncular, Dream Park hikayesi dünyasına daldığında en eğlenceli anlara sahip olacaklar. Küçük bir araziyi daha geniş bir alana dönüştürüyorlar, basit oyunları heyecan verici, heyecan verici oyunlara dönüştürüyorlar ve ziyaret etmek için sayısız benzersiz ve çekici yerler yaratıyorlar. Ziyaretçiler parkı gördüğünde, park daha karlı ve gelişebilir. İlk başta çok az ziyaretçi olmasına rağmen, hala birçok daha büyük şey biriktirebileceğiniz ve inşa edebileceğiniz küçük bir gelir kaynağı yaratıyor. Öyleyse, Bagajınızı Dream Park hikayesine girmek için hazırlamadan ne bekliyorsunuz? Büyülü bir dünya, oyun oyuncularının keşfetmesi ve deneyimlemesi için açılıyor. Birinci sınıf piksel grafikleri ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz deneyimi sunun. Sosyal medyayı akıllıca kullanmak birçok büyük fayda sağlayabilir. Amacınız eğlence parkınızı daha fazla turiste getirmek ve bunu yapmaktır; Onları birçok farklı şekilde çekmeniz gerekiyor. Ama en önemlisi, onları satın alabilmek için yeterli paranız var ve değilse, yeterli tasarrufunuz olana kadar bekleyebilirsiniz.

Dream Park Story MOD APK

Game Dream Park hikayesi, oyuncunun yaratıcılığını yüksek yapar

Game Dream Park hikayesi, oyuncunun yaratıcılığını yükseltir. Çok çalışarak ve atanan tüm görevleri tamamlayarak kendinizi kanıtlayın. Eğlence parkınızı 5 yıldızlı bir cazibe haline getirelim. Parklarınızı bir roller coaster, dönme çarkı, dönme dönemi veya daha fazlası gibi dekore edebileceğiniz bazı basit ve temel yapılar.
Oyuncular bu eğlence parkında kendi hikayelerini yazacaklar. Oyuncular eğlence parklarını en iyi yere dönüştürmek için ne yapacaklar? Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın en üst düzeye çıkarılmasına izin verin. Yetişkinler, çocuklar veya erkekler ve kadınlar oyuncuların izlemenin tadını çıkarmak için yeterlidir. Ancak o zaman oyuncunun eğlence parkı ziyaretçileri çekebilir. Oyun pazarında başlattıkları ürünler her zaman dünya çapında milyonlarca oyuncu çekiyor ve bu oyun bir istisna değil.
Oyunun ödül toplamak için sunduğu tüm görevlerin üstesinden gelin. Oyuncuların oyun alanlarını geliştirmek için aldığı ipuçlarını kullanın. Dream Park Story ayrıca uygulamada uygulanabilecek birçok değerli deneyim ve ders getirir. Her seviyede bazı harika özellikler ve bazı harika özellikler açılacak, bu yüzden ne kadar yüksek olursa, daha güzel binalar inşa edebilirsiniz.
- için heyecan yaratın Eğlence parkınıza çağırılan canavarlar, festivaller,…
- müşterilerle iyi ilişkiler kuran ve sosyal medyadan geri bildirim alan müşteriler.

Dream Park hikayesinin oyuncuları yolculuklarına basit bir küçük parkla başlayacak

Uzay ve zaman, gece gündüz açık bir bölünme ile esnek bir şekilde değiştirilebilir. Dream Park Story, garip ama aynı derecede sevimli birçok maskot yarattı. Hayvanat bahçesinde, oyuncuların onlara bakmasını bekleyen sevimli hayvanlar da var. Adını yeni müşterilerle popülerleştirin, ancak önceki müşterilerin gözden geçirmesine izin verin. Dünya çapında ünlü bir eğlence parkının gerçek yöneticisi olarak en iyi deneyime sahip olmak istiyorsanız, Dream Park Story bunu gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, müşterilerinize en iyi deneyimleri getirmek için küçük yapıları ve bunun yerine daha maceracı oyunlarla değiştirin.
Güzel bir günde oyuncunun bir parkın sahibi olduğunu bildiğini hayal edin. Personeli yönetin ve her operatörle mükemmel çalışmayı en etkili şekilde ayarlayın. Dream Park Hikayesi Oyuncuları Yolculuğuna basit bir parkla başlayacaklar. Birçok farklı maskot sunuyor. Çok karmaşık değil ve heyecan verici özelliklerle eğlenmeniz için sadece birkaç musluk yeterlidir. ve sonra ne yapmalı? En fazla müşteriyi çekmek için oyuncular onu ünlü hale getirmelidir. Ziyaretçi olmadan güzel bir bahçe olmazdı. Komik kıyafetler giyecekler ve herkese kahkaha getirmek için parkın etrafında dolaşacaklar.
-Karakteristik 8 bit grafikler benzersiz, ilginç ve çekici noktalar getirecek. Sonuçta her şeyin kontrolü. Bahçeyi düzgün çalıştırmak için zengin hayal gücünüzü ve girişimci yeteneğinizi kullanın. Sadece basit bir dönce dönme tekerleği ve zayıf cazibe merkezleri ile. Oyuncular parkın en köpüklü resimlerini sosyal ağlarda yayınlamalıdır. Oyuncular parklarının nerede iyileşme olmadığını bilecekler. Bununla birlikte, gelirinizin fazladan bir kısmını kazanmanıza yardımcı olabilmeleri için yüksek popülerliğe sahip maskotları da seçtiyseniz yardımcı olacaktır.

HappyMod
İndirmek