Dream League Soccer Mod + APK 6.14 Sınırsız para

Dream League Soccer MOD APK Icon
4.5
Uygulama ismi Dream League Soccer
Tür Sports
geliştirici First Touch Games Ltd
Boyut 333.7 MB
En son sürüm 6.14
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2021-10-28

Dream League Soccer açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyundaki görsel efektler havalı ve daha da büyük görünüyor

Bu aynı zamanda EA'nın FIFA serisine benzer bir beş-lisanslı futbol oyunudur, yani uluslararası oyuncuların resmi isimlerini ve görüntülerini kullanır. Görsel efektler havalı ve daha da büyük görünüyor ve Dream League futbolunu ilginç ve keyifli hale getiriyor. Aynı zamanda, etkileyici bir maçla, stantlardaki tezahürat karakterleri ve yorum, maçı daha benzersiz ve heyecan verici hale getirecektir. Oyuncular bulabilir ve kullanabilir. Not: Bu makale DLS 2019 veya DLS'ye başvurabilir. Herhangi bir önemli zorlukla karşılaşmadan oyunun özelliklerine kolayca alışabilirim. Aynı zamanda, oynama sürecinde, ileride birçok zorluk bulursunuz ve yüksek vasıflı oyuncularla yüzleşme fırsatına sahip olursunuz. Bu, oyunda birçok unsur geliştirmek için zaman harcamanızı gerektirir.

Dream League Soccer MOD APK

Diğer rakiplerin üstesinden gelmeye çalışın ve topu rakibin hedefine göndermeye çalışın

Ve iki, Dream League futbolunun kombinasyonu, futbol oyunlarında hala değerli bir seçimdir, oyunda gerçekten sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Sevdikleri süperstarları takip etmek ve takip etmek için topu seçerler. Çevrimiçi etkinliklerde rekabet edin ve harika ödüller almak ve onları becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek ve ekibinizi dünyanın en iyi şekilde kanıtlamak için kullanın. Şimdi Dream League Soccer'ın harika özelliklerini keşfedelim. Diğer rakiplerin üstesinden gelmeye ve topu rakibin hedefine göndermeye çalışacaksınız. Buna ek olarak, birçok farklı gol almak için, oyunda farklı mevsimlerde maçları geçmeniz gerekir. Puanlama sürecindeki zor şey, hedefe yaklaşmak için belirli sayıda rakibin üstesinden gelmeniz gerekecek. Gerçekten de bu sizin için çok etkileyici eğlence zamanı getirecek bir oyun.

Dream League Soccer MOD APK

Bu oyun ağ bağlantısı gerektirmez

Dream Football Soccer, Dream Team FC olarak hayalinizdeki takım oluşturmanızı sağlayan bir futbol yönetimi oyunudur. Özellikle sahneler ve animasyon 2018'in eski versiyonundan çok yükseltildi. Bununla birlikte, futbol taraftarlarının kolayca görmezden gelebileceği bazı küçük sınırlamalar var. İstediğiniz her oyuncuyu satın alın. 3 yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri Dream League Soccer'a başladım ve bu gerçekten değerli bir oyun. Dream League Soccer, Dream League Soccer'ı diğerlerinden farklı kılan en iyi ve harika özelliklere sahiptir. Dream League futbolunun en ilginç kısmı, Dream League Online dışında ağ bağlantısı gerektirmemesidir. Yani, hiçbir şey için endişelenmeyin. Kendi stadyumumu inşa etmeyi ve efsanevi oyuncuları toplamayı seviyorum. Hiç şüphe yok ki Dream League Soccer, oynarken en iyi oyun deneyimi sunuyor.

Dream League Soccer MOD APK

Bu oyunda, ilgi seviyenizi koruyacak gerçekçi yeni bir oyun var

Para tasarrufu ve oyuncu satın almak için kullanmak, oyunda çok keyifli bir deneyimdir. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirin. Dream League Soccer, ilgi düzeyinizi koruyacak gerçekçi yeni bir oyuna sahiptir. Futbol yöneticisi 2019 çarpıcı görünüyor, ancak daha çok yönetim ve ücretli bir oyun hakkında. İlk Touch Games'in bu fantastik kontrol sistemine büyük yatırım yaptığını düşünüyorum. Kesinlikle can sıkıntısını öldürecek birçok fantastik mod var. Buna ek olarak, oyun sırasında, başarılı bir şekilde yaptıktan sonra puanlama performansınızı tekrar göreceksiniz ve elbette tasarruf mümkündür ..

HappyMod
İndirmek