Do Not Feed The Monkeys Mod + APK 1.15 Ücretsiz ödedi

Do Not Feed The Monkeys MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Do Not Feed The Monkeys
Tür Adventure
geliştirici Alawar Entertainment Inc
Boyut 256.03 MB
En son sürüm 1.15
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2020-06-20

Do Not Feed The Monkeys açıklaması

Mod Özellikleri:

İsimleri araştıran her türlü şey

Ve Stalker ayrıca davranışınızı izlemenin tamamen yasadışı olduğu anlamına gelir. Kurbanın bilgisi ve izni olmadan insanları takip ediyorsunuz. Kulübe katılmaya karar verirseniz, Monkey Vision adlı tescilli bir yazılımın gözetim güvenlik kameraları aracılığıyla “yaratıkları” gözlemleme görevine sahip olacaksınız. İsimleri, nerede, “maymunların” alışkanlıklarını kişisel bilgilere araştırmaktan araştırmaktan her türlü şey de karışacaksınız çünkü oyundaki her senaryoda bir dizi etkinlik var. Vicdanınızı seçecek veya günlük yaşamın önemsizlikleri tarafından karanlığa sürükleneceksiniz. Belirli habitatlarda meydana gelen faaliyetlerin “araştırması” konusunda uzmanlaşmış spontane bir organizasyondur. Ancak kıçınızı bilgisayara taşlamaya devam ederseniz, aç olacaksınız. Ve bunu yapmak için, gündüz gündüz izlemelisiniz, gözlerinizi sürekli olarak bakmak için zorlamak için çaba sarf etmelisiniz. Daha sonra daha fazla maymun kafes satın aldığınızda, ekrandaki kamera sayısı çok fazla çünkü kafanız karıştı.

Do Not Feed The Monkeys MOD APK

Garip 2D indie oyunu, Pixel Graphics hakkında konuşacak bir şey değil

Gizli büyük sırlar veya küçük sırlar var ve elbette kimsenin bilmesini istemiyorsunuz. Gizliliği istila etmekte özgürsünüz ve aynı zamanda izleme işlemi sırasında, ekranda sarı renkte vurgulanan kelimeler veya ayrıntılar aracılığıyla birçok ilginç sır keşfedeceksiniz. Bu sırlar bazen eğlence düzeyinde oldukça normaldir, bu da sohbet etmek için kullanılabilir. İşletim sırasında üç değişmez ilkeler: Toplamda, Seviye 1'e 3'e karşılık gelen 16 günümüz olacak ve en fazla yirmi beş kamerayı gözlemleyeceğiz. Sizin için hile, kamerayı ilk başta kısa bir süre izlemektir. Yayıncı Alawar Entertainment Inc.'den oyun türü kısaca, bu oyunu oynamak bir takipçi olmak gibidir. Dahası, her zaman para baskısı hatırlatılacaksınız çünkü her 3 günde bir kötü bir ev sahibiniz ve garip bir kiranız var. Neden zor olduğunu söylüyorum? Kamerayı izlemenin yanı sıra, günlük yaşamda kirayı ödemek için para kazanmak, sahibiyle konuşmak, süpermarkete gitmek, yiyecek satın almak, temizlik, banyo, yemek, egzersiz yapmak gibi birçok çeşitli şey yapmanız gerekiyor. Bunlar da çok zaman alır.Strange 2D indie oyunu, Pixel Graphics hakkında konuşacak bir şey değil.
Herkesin sırları olduğu doğru. Bununla birlikte, bazen keşfedilirse bütün bir yaşam boyunca hapsedilebilecekleri dünyayı parçalayan eylemler ve eylemlerdir. Aksi takdirde, bu yakalanan klipleri internet koymak ve para toplamak için kullanabilirsiniz. Oyunda bu kadar büyük ve karmaşık sayıda hikaye ve ayrıntı ile, tekrar tekrar oynasanız bile, tüm sonlarını bilemezsiniz. Giderken, bazı hayati detayları kaçırabilirsiniz.

Do Not Feed The Monkeys MOD APK

Bu oyun en tuhaf 2D indie oyunlarından biridir

Bu, şimdiye kadar oynadığım en tuhaf 2D indie oyunlarından biridir. Göreviniz, güvenlik kamerası ekranı aracılığıyla başkalarının tüm eylemlerini izlemek için bir “amir” olarak hareket etmektir. Üyelerin faydalarını korumak için, bu kulübün zorunlu bir kuralı, üyelerin sürekli olarak yeni maymun kafesleri satın almalarıdır. Günün hangi saat diliminin “maymun” nun genellikle tekrarlayan şeyler yaptığını anlayacaksınız ve çalışma, yemek, temizlik gibi olağandışı şeyler yapmak zor ... o zaman bu zamanı kişisel eşyalarınızı yapmak ve sonra geri dönmek için kullanırsınız. Ekran. Ama hiçbir fikriniz olmadığında, her zaman merak ediyorsunuz ve ilgileniyorsunuz, değil mi? Bu, programınızı nasıl dengelediğinizle ilgilidir. Diğer kulüpten alınan yetersiz maaşla her gün kazanmalısınız, ancak durumdan para isteniyor. Her geçen gün olur. Karar size kalmış.

Do Not Feed The Monkeys MOD APK

Oyunu da garip

Bir takipçi olmanıza rağmen, kendi yaşam ilkeleriniz de var. Sağlığı ve “çalışmayı” dengelemek için kendi “iş” programınızı ayarlayacaksınız. Dengelemek zor, değil mi? Kulüp tarafından atanan görevleri de iyi tamamlamanız gerekiyor (önceliği bile belirleyin çünkü bu sizin ana işinizdir). Belirtilecek altın ayrıntılarınız olsa bile, aynı anda meydana gelen tüm ayrıntıları kontrol etmeniz zordur. Enkarne olduğunuz karakterin durumsal bağlamını incelemek; Ayrıca son derece fakir olduğunuzu da fark etmelisiniz.
Oyunu da garip. Bunun yapılmaması kulüpten atılmasına neden olacaktır. Ekranda belirli bir maymunun ilk sırrını keşfettiğinizde, kendi vicdanınızla yüzleşmenin zamanı geldi: saklayın ve zor bir hayatı kapsayacak şekilde para almak için bilmiyormuşsunuzdur veya satmak. Başkalarının işlerini övmekle ilgileniyor musunuz? Tüm bunları önemsiyorsanız, oynamadan ne bekliyorsunuz, maymunları beslemeyin? kurbanlar. Bu yazılım size kulübün terminolojisinde “Maymun Kafesi” olan dört kamera verecektir. “Altın bölümü” kaçırma riski azaltılabilir. Aynı şeyin açıkça farklı açılarını görmek için ekran karoları arasında ileri geri hareket etmelisiniz. Bahsetmeye değer olan şey, oyundaki hikayeleri oluşturan anlam ve fikirlerdir.

HappyMod
İndirmek