DMCA Politikası

Happymod.com'daki tüm içerik ya e-posta yoluyla happymod.com'a gönderilir ya da İnternet'in çeşitli yerlerinde hazır bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. İçerik (resimler ve videolar dahil) yayınlananlar, ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası'na (Başlık 17 , U.S. Code.) göre haklarımız dahilinde yayınlanmak zorundadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

happymod.com 17 U.S.C. ile uyumludur. §512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA"). Bu Dijital Binyıl kapsamında ihlal bildirimlerine yanıt verme ve uygun önlemleri alma politikamız Telif hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz happymod.com'da yayınlandıysa veya telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar iade edildiyse bir arama motoru aracılığıyla ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, ayrıntıları içeren yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Aşağıdaki bölümde listelenen bilgiler. Lütfen hasar göreceğinizi unutmayın (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış sunarsanız. Önce bir avukatla görüşmenizi öneririz bu konuda hukuki yardım için.

Telif hakkı ihlali iddianızda aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır:

İntihar edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. ihlal edildi.

E-posta yanıtı için lütfen bize 3-5 iş günü süre tanıyın.

Lütfen sorununuzla ilgili sayfa bağlantısını sağlayın

Göndermek

HappyMod
İndirmek
{literal} {/literal}