Dawn of Zombies: Survival Mod + APK 2.194 Ücretsiz satın alma

Dawn of Zombies: Survival MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Dawn of Zombies: Survival
Tür Action
geliştirici Royal Ark We Craft Best Action Games Every Day
Boyut 1592.41 MB
En son sürüm 2.194
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2022-12-05

Dawn of Zombies: Survival açıklaması

Mod Özellikleri:

Dawn of Zombies ilerlemesi farklı toprakların keşfi

Belki sahip olduğunuz kaynakları çalmak için size saldırırlar. Oyunun sahneleri, zombilerle hayatta kalma savaşı hakkında ünlü filmlerden farklı değil. Orada ne olacağını gerçekten bilmiyorsunuz, bu yüzden belaya girmeniz durumunda bazı temel malzemeleri taşımasına yardımcı oluyor. Tamamlanan her savaştan sonra yeniden yapılandırılmış hazinelerdir ve hazineler ortaya çıkar. AK47, M416, M-16 Makarov tabancası vb. Zombilerin şafağında eklenen yeni silahlar. Oyun, oyuncuları hayatta kalmak için dövüş dünyasına getirecek ve oyuncuların hayatlarını daha fazla takdir etmesini sağlayacak. Bu kolay bir hayat değil. Korkusuz, duygusuz ve yorulmazlar. Oyun ilerlemesi farklı toprakların keşfi ile uzanacaktır. Gecenin destansı ve ürpertici denemelerinde hayatta kalmak için kötü zombilerin ordularına karşı savaşmanız gerekecek. Sizi ve müttefiklerinizi korumak için eşyalar hazırlayabilir ve sığınağınızı yavaşça bir kaleye inşa edebilirsiniz.Hat oyun oynadığınız her zaman, gözleri gözleri uçurmadığınızdan emin olmak için her zaman bazı ipuçları ve hile yapmanıza yardımcı olur.

Dawn of Zombies: Survival MOD APK

Bu oyun bir hayatta kalma oyunudur ve en ölümcül mutantlardan ve zombilerden çok fazla tehdidiniz var

Aynı amaç ve bağlam olmasına rağmen, her oyun oyunculara farklı hikayeler getiriyor. Herkes iyi değil ve her oyuncu size yardım etmek istemiyor. Korku, canavarlarla çevrili karanlıkla çevrili olduğunda çoğaldı. Yeni topraklara taşınmak için araç seçimi. Bazı zırhlar sizi zombilerden koruyabilir. Bir savaşçı rolünü oynuyorsunuz, zombiler yok edici. Kuşkusuz, Dawn of Zombies, grafikler nedeniyle tüm zamanların en iyi oyun deneyimini sunar.Bu özellik muhtemelen oyuncuları en çok böyle hale getirecektir. Oyuncular ayrıca savaş sırasında hızlı hareket etmek için bisiklet veya UAZ araçları gibi araçları serbestçe kullanabilirler. Hayat hiç bu kadar kırılgan olmamıştı. Bunun bir hayatta kalma oyunu olduğunu bildiğiniz gibi ve en ölümcül mutantlardan ve zombilerden çok fazla tehdidiniz var çünkü sizi öldürmek için arıyorlar. Gündüzleri o kadar da kötü değil - ama geceleri… o zaman canavarlar gerçekten oynamaya çıkıyor.

Dawn of Zombies: Survival MOD APK

Oyunda 150'den fazla tür silah ve zırh tasarımı

Mutantları yok ederek ve yiyecek toplayarak oyuncunun enerjisi geri yüklenir. Sizi sadece bir parça et veya bir bardak su için öldürmeye isteklidirler. Tehlikeli hayatta kalma zorluklarını fethetmek için şafak zombi modunu indirin. 150'den fazla tür silah ve zırh tasarımıyla, 60'tan fazla tabanca, tüfek ve esnek araçlarla birlikte oyuncular için çeşitli seçenekler yaratıyor. Dawn of Zombies oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmaz. Doğal bir hayatta kalma içgüdüsü ile, üstesinden gelmeniz ve doğal bir uzman olmanız gerekir. Zombilerin şafağı oynarken: Hayatta kalma, oyuncular savaştan sonra son toprakların gizemlerini keşfedecekler. İstiflediğiniz ahşapla, evinize genişleme yapabilirsiniz. Dünyada son günün uzun süredir oyuncusuysanız ve yeni deneyimler bulmak istiyorsanız, Zombies Dawn of Zombies benim önerim. Dünyanın felaketi nedeniyle, birçok insan öldü, sadece birkaç kişi hayatta kaldı.

Dawn of Zombies: Survival MOD APK

Oyuncular kendi yaşamları için uyum sağlamanın ve savaşmanın bir yolunu bulmalı

İstediğiniz kaynakları almanız için birçok yol vardır. Mod Menü - Ücretsiz İşçilik - Ücretsiz İnşaat. Yolunuzu tıklayın ve bazı müttefikler yapın - hayatta kalma kendi başınıza imkansızdır. Endişelerinizin yok olmasına izin vermek için. Diğer oyuncuların üslerini ziyaret ederken de kaynaklar bulabilirsiniz. Dawn of Zombies hakkında söylenecek çok şey var, ancak bir makalenin sınırları dahilinde hepsini söyleyemem. Her savaşta boğulma hissi, her oyuncuya verdiği hisdir. Oyuncuların gözlerini teşvik etmek için hem yerde hem de yeraltında gerçekçi alan ve bağlam. Dawn of Zombies, oyuncular için heyecanı teşvik eden korkunç vahşi doğa ile birlikte, bulutlu geceye kadar bir zaman uzunluğunda tasarlanmıştır. Açlık ve susuzluk yenildi. Dawn of Zombies, Fallout serisinden ve The Walking Dead gibi zombi hitlerinden ağır bir ilham çekiyor. Gecenin canavarları her yerdedir ve gerekirse alanınızı ölüme savunmanız gerekir. Biraz hurda metal bulduğunuzdan emin olun. Şimdi dene. Oyunun her gün giydiğimiz kıyafetlerden özel kıyafetlere kadar birçok farklı kıyafet türü var. Kendi hayatınız için uyum sağlamanın ve savaşmanın bir yolunu bulmalısınız. Dronlar casusların rolünü en üst düzeye çıkarır ve diğer oyuncuların üslerini izole eder. Bu yüzden kendinizi öldürerek kendilerini onlardan korumalısınız.

Game Dawn of Zombies size zombileri öldürmek için gerçek bir deneyim sunacak

Orada çok az silah var. Ayrıca takım arkadaşları ve köpekler, robotlar gibi evcil hayvanlar içeren çok oyunculu modlar arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok modern silahı kullanmak için, oyuncuların satın almak için para kazanmak için birçok zombiyi öldürmesi gerekiyor. Bu mod zombilerle daha iyi savaşmanıza yardımcı olacaktır. Game Dawn of Zombies size gerçek bir deneyim sunacak. Mağazanız oyunun ilk aşamalarında hızlı bir şekilde dolacak. Sokakta, süpermarketlerde, eczanelerde, restoranlarda,… bazı şanslı insanlar bazı gizli binalarda saklanıyor. Hiçbir şey silahsız arazilere sıkışıp kalmaktan daha zararlı olmayacak. Uyandıktan sonra kim olduğunuzu veya ne olduğunu hatırlayamazsınız. Kana susamış zombiler ve mutantlar sizi arıyor ve insanlarınızı ve kasabanızı kurtarmak için onları öldürmelisiniz. Kullanıcı seçimine göre seçebileceğiniz birçok harika karakter var. Oyunda yapılacak ilk şeylerden biri garajdaki eski bisikleti restore etmektir.