Dash.io - Roguelike Survivor Mod + APK 0.9.9 Reklamları kaldırmak

Dash.io - Roguelike Survivor MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Dash.io - Roguelike Survivor
Tür Casual
geliştirici Trfle Amp Co Game
Boyut 102.78 MB
En son sürüm 0.9.9
mod bilgisi Reklamları kaldırmak
Güncelleme 2023-10-31

Dash.io - Roguelike Survivor açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun, oyuncuların en iyi okçu gibi becerilerle tam olarak donatılmasını gerektirir

İşinizin% 9'u koşmak, eğmek ve saldırmaktır (geri kalan% 1'i becerileri yükseltmeyi ve şansı döndürmeyi seçmektir). Her başlangıç ​​her zaman engebeli ve zordur, ancak cesaretini kırmaz, ancak üstesinden gelmeye çalışırlar .. Oyuncular macera savaşlarına katılırlarsa hedeflerine yaklaşırlar. Düşmanlara atmak ve onlara ek ağrılı hasar vermek için bu büyük, ağır kasaları kullanın.
Ana karakterin beceri etkisi de çok büyük. Karakterlerin hepsi güzel bir şekilde tasarlanmıştır.Besides, oyunlarda, oyuncular onlara karşı karşıya olan tüm düşmanları yenebilmek için okçuluk becerilerini göstermelidir. insanların ilerlemelerinin önünde duran büyük yaratıklarla yüzleşecekleri. Ayrıca, Legend of Heroes ayrıca oyuncuların dev patronlarla savaşmak için kullanmaları için esnek bir silah sistemi sağlar. Bu nedenle, bir mesafe tutmak ve sürekli hareket etmek, mermilerden kaçınmamıza ve hızlı bir şekilde yok etmek için zayıf noktasını bulmamıza yardımcı olacaktır. Hemen yakalamaktan çekinmeyin, çünkü bunlar, para veya bonus puan değilse, bazı iyi silahlar veya beceri olabilecek bazı hediyeler almanız için şanslı dönüşler. Kahramanlar? Dasher: Archer Sword 3D mod şimdi, en sevdiğiniz karakterleri rol oynayın ve en güçlü canavarlarla savaşın. Bu oyuna katılmanın oyuncuların en iyi okçu gibi becerilerle tam donanımlı olmasını gerektirdiği söylenebilir. Bununla birlikte, oyuncular hedefi dikkatlice hedeflemeli ve tanımlamalı ve daha sonra enerji tasarrufu için doğrudan çekim yapmalıdır.

Dash.io - Roguelike Survivor MOD APK

Oyuncular labirentlerde sayısız gizemli canavarla karşılaşacak

99. Patronla karşılaştığında, püf noktası asla hareket etmeyi bırakmıyor. Karakterimiz, podyumlarda iş sahibine zafer ve servet getirmek için zekasını kullandı. Arkadaşlarla yürüyen kediler Youkai'nin inine gidecek. İlk veya son kişi olursanız olun, endişelenmeyin. Taze manzaralar son derece hoş görünüyor. Kediye ve asalarla savaşlarda kediye katılın. Tüm savaş yakın savaş. Kendinizi en iyi arkadaşlarınızla dahi bir savaşçı olarak kanıtlayın. Efsane Of Heroes'ın sizin için hedeflediği vurgu, herhangi bir kurala güvenmeden istediğiniz şekilde çekebilmektir.
Bu üç şeyi aşırı heyecan ve artan hız ile sürekli olarak yapacaksınız. Bu aynı zamanda her insanın taktik yeteneğinin oyuna getirildiği zamandır. Bu rol yapma oyunu çılgın, hızlı yoğunluk, güzel görseller, güzel beceri efektleri ve süper sevimli canavarlar gibi şiddetli savaşlar içerir. Buna ek olarak, görüntüler ve sesler göz alıcı ve eğlencelidir. Oradan, güçlü bir kahraman olun ve yeteneğinizi kanıtlamak için en güçlü büyülere sahip olun.Dashero aynı kıtadan esinlenir, en vahşi rüyaların ötesinde büyülü bir toprak.
Bu durumda, seviyeyi bitirmenin tek yolu Sadece hepsini öldürmek için. Bu macerada, labirentlerde sayısız gizemli canavarla karşılaşacaksınız. yenilmez olmak. Olaylar, iki sosyal sınıfın karşılaştığı her şeyi değiştirebilir ..

Dash.io - Roguelike Survivor MOD APK

Oyuncu, oyunu yapmak için hareket etmek ve serbest bırakmak için ekranını tutmalı ve serbest bırakmalıdır.

Kahramanların Efsanesi'nin, ekrana dokunmanın oyuncu için şiddetli bir zevk haline geldiği noktaya kadar, çılgın bir saldırı hissi veren nadir savaş macerası RPG'lerinden biri olduğu kabul edilmelidir. Ve beceri serbest bırakıldığında, bir dizi son derece çekici ışık yayar. Başlangıçta, oyuncu en sevdiği karakteri seçecek. Sonra zaten canavara saldırmak zorunda olduğunuz silahları kullanın. Sayısız benzersiz hareket yaratmak için aynı zamanda veya hatta diğer mevcut becerileri birleştirin. Oyuncuların savaşırken çok dikkatli olmaları gerekir. Hediyeler aralarından seçim yapmak için rastgele çizilecek. Önümüzdeki birçok harita ve sürpriz. Bu oyunda, oyuncular 3D'de destansı okçuluk savaşları yaşayacak, güçlü saldırılar yaratmak için büyülü batı karakterleriyle etkileşime girecekler.
Oyuncu için büyük bir sürpriz olacak, değil mi? aynı zamanda çevredeki tüm nesnelerle de etkileşime girin. Bu, Efsane Of Heroes: Archer Sword 3D'deki macera. Lider canavarla tanışmadan önce, oyuncu çok küçük canavarları geçmek zorunda kalacak. Canavarların sağlığını sıfıra geri dönmek için saldırılar yapmanız en iyisi olurdu. Oyuncu, oyunu yapmak için rakibi vurmak veya kesmek için hareket etmek ve serbest bırakmak için ekranını tutmalıdır.

Dash.io - Roguelike Survivor MOD APK

Sihirli kılıcınızı kullanın ve fırtına benzeri saldırıları serbest bırakın

Oyunda, demir kılıç ve bir dizi büyüye sahip bir kahraman olan Dashero, yüzlerce canavarla felaket dünyasında kesintisiz bir savaşa giriyorsunuz. Bunu neden yapmalısın? Çünkü bu oyundaki patronların çoğu da çok hareket ediyor ve yüksek ve menzilli hasara sahip ağır silahlarla donatılmış. Genel olarak, Legend of Heroes'ı hemen oynamak için hiçbir neden yoktur. Bazılarına göre, Legend of Heroes, oyuncuların çok çeşitli yeni çatışmalarda çok çeşitli güç seçeneklerinin kilidini açmasına olanak tanıyan Break System gibi unsurların eklenmesiyle gelişti. Ayrıca, oyuncular okları, okçuları ve greatswords için daha kalıcı teşviklerin kilidini açmak için becerilerini yükseltmelidir.
Gizemli labirentlerde saklanıyorlar. Sihirli kılıcınızı kullanın ve fırtına benzeri saldırıları serbest bırakın. Süper kahramanlar canavarlara yakın mesafeden yaklaşmalı ve daha sonra onlara hassas eğik çizgiler sunmalıdır. Her seviyeden sonra, sistem size yeni dövüş becerileri gösterecektir. Bu oyunda, oyuncular savaşta yeni yetenekler kazanmak, tempolu dönüşe dayalı savaşlardan stratejileri öğrenmek, sonra yeni olasılıkları keşfetmek için birçok üyeyle eğlence dolu bir hayatın tadını çıkarmalıdır.

Oyuncuların skor sıralaması her gün sürekli değişecek

Silah düşmanı vurduğunda ve öldürdüğünde görsel ve ses efektleri de mor ışık yanma, sıçrayan skorlar ve düşmanlar yenildiğinde bir dizi mor duman yükseliyor. Bu sahne, heyecanla havalı herhangi bir serin kafayı yapabilir. Oyun gerçekten eğlenceli olduğundan, her şey süper sevimli ve çok sevinç ve zevk yaratıyor. Üst pozisyon size ait mi? Bilmemeliyiz, değil mi? Her gün oyuncular Legend of Heroes: Archer Sword 3D'den sürpriz bir hediye alabilir. Cesur bir kahraman olun ve becerilerinizi geliştirmek için çok çalışın. Oyunda, düşmanı iyice yok etmek için oyuncunun araziden yararlanması gerekir. Saldırıları da değişiyor. Oyuncuların skor sıralaması her gün sürekli değişecek. Beceri ve sıkı çalışma sizi zirveye çıkaran faktörlerdir. Ödüller savaşlarınız için yararlı öğeler olacaktır.

Kılıç bir yakın dövüş silahı, sihir menzili bir silahtır

Kılıç bir yakın dövüş silahıdır, sihir menzilli bir silahtır. Her yeni beceri olduğunda, kahramanın etrafında, renk yeni yükseltilmiş beceri türüne bağlı olduğu hareketli bir renk çemberi görünecektir. İyi ve ilgi çekici içeriğe sahiptir. Misyonları son derece asil, yani krallığın barışını korumak için kötü canavarları yok etmek. Bu şekilde kazanabiliriz. Bu oyun serisinin asla oyunculara vaatlerini yerine getiremediği iddia edilebilir. Bazı bonus puanlar. ” Ama sadece son hedefe odaklanın: Bir sonraki sahneye gitmek için çıkış kapısını bulun. Bu bugün modaya uygun bir macera oyunudur. Efsane Of Heroes: Archer Sword 3D'deki grafik tasarım saygın. Canavarlar korkutucu, ama bazen güzel, yakın şekillerle de görünürler. Bu sürekli gelişimin yanı sıra, Dashero etkileyici seviyeler yayınladı. Işık ve hareket efektleri yaratmanın bu yolu, izleyicilerin sadece etrafta birçok düşmanın bulunduğu karmaşık sahnede karakterlerini kolayca gözlemlemelerine, bulmakla birlikte bulmakla kalmaz, aynı zamanda kahramanın hareketleri üzerinde büyük bir izlenim verir. Hepsini öğrenin ve yükseltin: Kılıcınızı Salla, Spitfire, Yıldırım Yaratın ,. Patronla tanışmak için bir dizi ardışık saldırı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Süper havalı zırh, pelerin ve kılıç giyiyorlar.

HappyMod
İndirmek