카운터사이드 Mod + APK 5.2.229451 Sınırsız para

카운터사이드 MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi 카운터사이드
Tür Roleplaying
geliştirici
Boyut 55.46 MB
En son sürüm 5.2.229451
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-24

카운터사이드 açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunun görüntüsü çok keskin

İki yıllık gelişmeden sonra, oyun 14 Şubat'ta muslukta yayınlandı. En son oyunları Elsword ile aynı geliştirme ekibine sahiptir. Oyunun görüntüsü çok keskin. Karakterlerin hepsi güzel ve seksi anime kızlar. Kaçırma.

카운터사이드 MOD APK

Bu oyun ilk görünüşle ilgilenen çok sayıda oyuncuyu çekti

Ama ondan önce, bu oyunun neden ilk görünüşle ilgilenen çok sayıda oyuncuyu çektiğini öğreneyim. Dünya ordusunun bir komutanı gibi, kartlarını ekrana yerleştirip canavarın tabanını yok ederek oyundaki karakterleri çağırıyorsunuz. Birkaç karakteri birleştirmek göz alıcı kombinasyonlar oluşturacak ve muazzam miktarda güç yaratacaktır. Kartların kilidini açarken, maçta kullanmanıza izin verilir. Çekici bir savaş sistemi, birçok görev, karakter seviyesi sistemleri ile kendinizi anime karakterleri dünyasına sokacak ve dünyayı korumak için onlara katılacaksınız.

카운터사이드 MOD APK

Bu oyun size son dakika zaferlerini getirecek

Şu anda, oyun Google Play ve App Store'da mevcut değil. Grafikler açısından genel olarak Nexon, oyuncuları asla hayal kırıklığına uğratmadı. Kritik durumlarda savaşı hızlı bir şekilde değiştirebilir ve size son dakika zaferlerini getirebilir. Karakter seçimi taktiklerinizi büyük ölçüde etkiler.

카운터사이드 MOD APK