Chordify - Instant Song chords Mod + APK 1844 Kilitli

Chordify - Instant Song chords MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Chordify - Instant Song chords
Tür Music-audio
geliştirici Chordify B V
Boyut 22.03 MB
En son sürüm 1844
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-12-01

Chordify - Instant Song chords açıklaması

Mod Özellikleri:

Chordify App, kullanıcılara platformlar arası kütüphane entegrasyonu sağlar

YouTube ile sorunsuz özel entegrasyona sahiptir. Bu, gerektiğinde sesi kolayca düzenlemelerine izin verir. Chordify'da, kullanıcılar şarkılarından herhangi birini uygulamak için bazı destek özellikleri bulacaklar ve bu destek genellikle şarkının akorlarını sağlar. Chordify'ın kütüphanesini ziyaret ettiğinizde, şüphesiz 22 milyondan fazla desteklenen şarkı bulun ve bu şarkıları keşfetmek için zamanınızı geçireceksiniz. Bu özellik gereklidir, çünkü bazı durumlarda kullanıcılar en sevdikleri şarkıları hatırlayamazlar, bu nedenle favoriler listesi aramaları daha hızlı gerçekleştirmelerine yardımcı olacaktır. Hizmetlerinin sağlanmasında oldukça etkilidir. Deneyimi daha da eğlenceli ve üretken hale getiren birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, uygulamayı kullanırken, kullanıcılar uygun depolama ve uygulama için bir PDF dosyasına ihtiyaç duyduklarını dışa aktarabilir. arkadaşlara ve akrabalara. Chordify şu anda üç tür enstrüman için doğru şarkı akorları oluşturmayı destekliyor: gitar, piyano ve ukulele.v. Ay sonundan en az 24 saat önce seçilmelidirler. Bu enstrümanlar gitar, ukulele ve piyanodur ve kesinlikle, bu enstrümanların akorlarını alırken uygulama farklı olacaktır. Herhangi bir melodinin akor kombinasyonu size çok fazla iş kazandıracaktır. App Chordify APK, kullanıcılara farklı müzik aletleri seçme ve ondan öğrenme yeteneği sağlar. Chordify APK, kullanıcının zorluk çekmeden bir kategoriden diğerine kolayca gezinmesine yardımcı olan kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir. Premium'un müzik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bulunduğu bu uygulamanın kullanımı. Bu, coğrafi veya topografik sınırlardan bağımsız olarak herkesin istedikleri dilde kullanmasını kolaylaştırır. Onunla ilgili bilgileri kontrol edecek ve en sevdiğiniz listeye koymalısınız.

Chordify - Instant Song chords MOD APK

Kullanıcılar istediğiniz herhangi bir müzik türünü oynayabilir

Teori kitaplarında veya klasik el egzersizlerinde tekrar tekrar eski şarkılar uygulamak bazen oyuncuyu daha fazla ilgilendiremez. İstekli müzik öğrenenleri için birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Hatta kullanıcıların hesaplanan akorları PDF olarak yazdırmasına izin verir. Kullanıcılar premium sürümünü premium hizmetleri için küçük bir miktar ödeyerek de kullanabilirler. Chordify arayüzüne girecek ve daha sonra farklı şarkılarla bir şarkı kütüphanesi gireceksiniz ve yapmanız gereken tek şey şarkı adına yazmaktır. İstediğiniz. Aynı zamanda, bu kullanıcıların uygulama deneyimlerini değiştirmelerine, uygulamanın özelliklerini kullanırken çeşitli şarkılar oynamasına ve yüksek becerilere sahip olmalarına izin verir. ve diğer öğrenme materyalleri. Chordify APK'nın kullanıcısı, kaya türü veya pop türü ile ilgili olup olmadığı için istedikleri şarkıyı çalabilir. Daha sonra, sevdiklerine göre gitar, piyano veya ukulele gibi bir enstrüman eklemelerini sağlar. Uygulama Chordify Apk büyük bir akor kataloğu. Birkaç saniye sonra sonuçlar görüntülenecek ve yanında video bulunan önceden düzenlenmiş akorların bir listesini göreceksiniz. en son şarkılarla tam olarak güncellenmez. Chordify, keşfedilmeyi bekleyen tüm stillerin binlerce parçasına sahiptir. Chordify B tarafından geliştirilmiştir. Chordify APK kullanıcısı, uygulamanın ayarlarına girip devre dışı bırakılan seçeneği seçerek bir aboneliği bitirebilir. Bunu, resmi web siteleri, e -posta ve Instagram ve diğer sosyal medya sayfaları aracılığıyla iletişim yeteneğini sağlayarak yapar. Herkesin bunu kendi başlarına yapmak için zamanı ve sabrı yok. Chordify kullanarak, ülke, rock, blues, caz veya metalden istediğiniz herhangi bir müzik türünü Noel, Yeni Yıl gibi özel tema şarkılarına çalabilirsiniz. Sevgililer, vb. Capo özelliğinin mevcudiyeti, şarkıyı daha da iyi öğrenmek için yavaşlatma ve zor parçaları profesyonel bir müzisyen gibi sıkıştırmak için bir döngüye dönüştürme yeteneği, premium sürüm favori akorlarını indirmek için tüm özellikler Uygulama, kullanıcıya birçok farklı şarkının bir listesini sağlar ve bu akorlar yalnızca üç ana enstrüman için uygundur. Bu dosyalar, uygulayıcı için her zaman açabildikleri ve paylaşımı uygun hale getirebildikleri için gereklidir.

Chordify - Instant Song chords MOD APK

Bu uygulamanın premium sürümü birçok farklı ve şaşırtıcı özelliğe sahiptir

Chordify, bir şarkının akorlarını ve ses ipuçlarını otomatik olarak tanıyarak, daha sonra onları şarkınızla senkronize ederek öğrenme sürecini kısaltmanıza yardımcı olacaktır. Müzik çalmaya ve akor oluşturmaya ek olarak, Chordify ayrıca öğrenme sürecinde çeşitli görevler yapmanıza yardımcı olur. Ve Müzik Enstrümanları Uygulamak: Premium Unlockedno Aradığınız müzik türü veya stil önemlidir, Chordify'da ihtiyacınız olanı bulacaksınız. Chordify APK'nın premium versiyonu birçok farklı ve şaşırtıcı özelliğe sahiptir. Chordify APK'yı indirmek, abonelik veya herhangi bir kayıt ücreti için herhangi bir ücret gerektirmez. Kullanıcıların karşılığında hiçbir şey ödemeden yeni müzik enstrümanları öğrenmelerini sağlar. Chordify'da çok sayıda şarkı ile sevdiğiniz birçok şarkı bulabilirsiniz ve onları bulduktan sonra başka bir şarkı bulmak için acele etmemelisiniz.
Ancak kısa, modern, popüler ve ünlü şarkılar pratik yaparken heyecan yaratabilir. Uygulama, kullanıcılara müzik öğrenmelerine izin veren doğru müzik akorları sağlar. App APK'nın çalışması çok kolaydır ve yeni kullanıcıları için adım adım kılavuz gerektirmez. Dolayısıyla akoru bulmak gereklidir ve arama işlemi basit adımlarla yapılır. Yani bu birçok müzik sever için yararlı bir uygulamadır.

Chordify - Instant Song chords MOD APK

Chordify App ayrıca kullanıcılara premium bir abonelik sağlar

Müzik öğrenme ve uygulama sürecinde, çoğu zaman bir şarkının akor dizisini veya ilginç bir müzik parçasını bulmanız gerekir. Bu müzik çalar ve akor üreticisi uygulaması, müzik öğrenme yolunuzu her zamankinden daha pürüzsüz hale getirecektir.Cordify APK ayrıca kullanıcılara premium bir abonelik sağlar. Bazı durumlarda, kullanıcılar bazı şarkıların akorlarını karmaşık gösterimle uygulamakta zorluk çekecektir. Bu yüzden uygulamalarını ezberlemek ve devam etmek için birkaç saniye sürecek ve elbette, iki akor arasındaki geçiş bazen bir sorun olabilir. Bu, başkalarıyla pratik yapmalarını ve birçok insanın müzik tutkusunu paylaşabildiğinde daha heyecan verici olanı mümkün kılar.
Bu premium abonelik Google hesabı üzerinden kolayca ödenebilir. Bunun nedeni, uygulamanın kullanıcılara bu öğrenme için gerekli olan akorları sağlamasıdır. Chordy APK, kendisini düzenli olarak güncellemeye devam eder, bu da onu daha da arzu edilir hale getirir. App Chordify APK, müzik severler için harika bir uygulamadır. Arama yapabilir ve farklı içerik ve türlerle çeşitli şarkılar yaşayabilirler.

Uygulama Chordify uygulaması, kullanıcıların bir kuruş bile ödemeden uygulama aracılığıyla müzik öğrenmelerine olanak tanır

Ne yazık ki, yeni başlayanlar için zorluklardan biri, en sevdikleri şarkılar için akorları her zaman bulamamasıdır, bu yüzden pratik yapmakta zorlanabilirler. Müzikte yeni olan veya müzik teorisine hakim olan herkes onu kullanabilir.Pordify APK, kullanıcıların bir kuruş bile ödemeden uygulama aracılığıyla müzik öğrenmelerine izin verir. Kullanıcı, uygulamanın başlatılmasından sonra, ilk önce müzikal aletin seçmesi gerekecek, piyano, gitar, ukulele vb. Gibi herhangi bir enstrümanı seçebilirler. onlara prosedür hakkında görsel bir fikir veren görüntüde. En sevdiğiniz şarkılar için akor oluşturmaya yardımcı olacak bir uygulama olsaydı, bir enstrüman öğrenme süreci çok daha eğlenceli olurdu. Uygulamanın kullanımı kolaydır, çalıştırılması basittir. En sevdiğiniz şarkıyı seçmek ve daha sonra ihtiyacınız olan akor dizisini almak için uygulamayı açtığınızda, tüm ilgili enstrümanların doğru ile nasıl oynayacağını görmek için bir animasyon modu açabilirsiniz. akor. Bu akorlar melodi ve şarkıyı telafi eder ve kullanıcıların kolayca oynamasına yardımcı olur. Web geliştiricileri. Uygulama Chordify APK, kullanıcılara 7/24 müşteri hizmetleri sunar. Bu premium özellikler, kullanıcı farklı bir anahtarda oynamak istediğinde akorları kolayca aktarma yeteneği içerir. Uygulamanın ne sağladığını kavradıktan sonra, şarkıyı çalabilir ve belirli bir akorun dönüşünü duyurmak için gösterge hareketini izleyebilirsiniz. Bu akor listelerini PDF dosyalarına dışa aktarabilirsiniz.

Chordify uygulaması, bir kişinin dilleri tercihlerine göre değiştirmesini sağlar

Her şarkı, her melodi akorların bir kombinasyonu ile başlar. Her zaman müzisyen olmak istiyorsunuz? Ama nasıl oynayacağınızı bilmiyorsunuz ve yeterli hizmetiniz yok mu? Daha fazla görünmeyin, Chordify APK sizin için orada. Bu sürümün hiçbir reklamı yoktur, bu nedenle kullanıcılarına kaliteli zaman sunar. İspanyolca, Portekizce, Almanca, Arapça ve daha fazlası gibi farklı diller sunuyor. Ayrıca, uygulamanın kütüphanesinde bulunan 22 milyondan fazla şarkı akor kataloğunda kolayca arama yapabilirsiniz, böylece benzersiz akorlar bulabilir ve nasıl ustalaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Sonra oradan, ustalaşmak daha kolay ve daha hızlı olacak. Bu katalog yüz binlerce şarkı akorundan oluşur. Chordify APK, bir kişinin dilleri tercihlerine göre değiştirmesini sağlar. Kullanıcılar sevdikleri şarkıları aramalar yapabilir ve aramayı daha uygun hale getirmek için bir listeye koyabilirler. Twitter, Facebook'ta resmi hesapları var ve kullanıcılara orijinal resmi web sitelerinde onlarla etkileşim kurma olanağı sağlıyor. favori şarkı. Doğru akor ile pratik yapmak, kullanıcının şarkının ritmini tam olarak kavramasını ve en iyi şekilde gerçekleştirmenin uygun olduğunu düşünmesini mümkün kılar. Bu nedenle, bir şarkı uygulamak hiç de kolay değildir. Ayrıca, desteklenen enstrümanlar arasında geçiş yapmak tek bir dokunuşla tamamen hızlıdır, bu da tek bir uygulamada bulunabilir.

HappyMod
İndirmek