CarX Rally Mod + APK 19001 Sınırsız para

CarX Rally MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi CarX Rally
Tür Racing
geliştirici Carx Technologies
Boyut 604.75 MB
En son sürüm 19001
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-02-01

CarX Rally açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun oyunculara mutlak ve gerçekçi bir deneyimi getirecek

Her iki durumda da, tek amaç piste uyarlanabilirliği artırmak ve daha etkileyici sonuçlar elde etmek için otomobilin daha hızlı refleksler sağlamaktır. Kontroller söz konusu olduğunda, insanlar kolay ve basit kontrol kurulumunu severler. Simülatör tipi kontrolleri oyunu çarpıcı ve gerçekçi hale getiriyor. Ralli türünün kuralları ve yarış stili olağan oyunlardan farklı ve yeni görünüyor ve Carx Rally, oyundaki her şeyi ayrıntılı olarak başarılı bir şekilde yeniden çiziyor. Pistin zorluğu bile sürekli artıyor ve her turnuvanın her zorluğundaki oyuncular için zaman baskısı yaratıyor.Carx Rally, oyunculara karmaşık turnuvalarla gergin atmosfere eşlik ederken ralli yarışının mutlak ve gerçekçi deneyimini getirmeyi vaat ediyor.
Her araç türü olacak. MAX Hız, Motor Gücü, Tork, Weight.jpg "," Süre "parametreli 3D görüntülerde görünür:" PT28M19S "," Emmedurl ":" Https: // www. Şimdi bu off-road yarış oyununun ana özellikleri hakkında konuşacağız. Bu oyunun keskin ve canlı renkleri onu daha çarpıcı hale getiriyor. Yarışırken hasar detaylarını da görebilirsiniz. Herhangi bir araba satın alabilir ve yarışa başlayabilirsiniz. Ayrıca oyuncuları eğitmek içindirler. Ne kadar harcarsan harcama yap, sorun değil. Sınırsız kaynakları ve parayı ücretsiz alın. Kontrol mekanizması değişir, onlara en iyi kontrol hissi için birçok seçenek sunar ve oyuncular yeni deneyimler için gamepad'e bağlanabilirler.
Ve operasyonlara gerçekten aşina olana kadar. Carx Rally son derece zor bir yarış simülasyon oyunu olarak görünecek. Ancak ilginç bir şekilde, oyun ekranlarının çoğunda, harita sadece kısa bir mesafe gösteriyor ve oyuncu engellerin veya zor dönüşlerin tam yerini bilemez. . Tüm parçaların kilidi açılır, böylece otomobilleri sorunsuz bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu oyun, herhangi bir Android cihazında oynamak için kesinlikle ücretsizdir. Daha fazla içerik, oyuncunun ilerlemesine göre kademeli olarak kilidini açacak ve güçlü bir araç oluşturmak için daha fazla seçenek sunacak.

CarX Rally MOD APK

Oyuncular birçok farklı duygu seviyesi yaşayacak

Ancak Carx Rally'de, barışçıl ve doğal ülke yollarında yarışırken birçok farklı duygu seviyesi yaşayacaksınız. Pist büyük ve havadar bir alana açılıyor. Araba bakımı konusunda endişelenmenize gerek yok veya para eksikliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Ama bu sayede, oyuncular yürekten parkuru fethetmeye odaklanabilirler. Birleşmiş Para Bir yarış oyunu nasıl bir rakip otomobil olmadan nasıl oynayacağınızı merak ediyorsanız, lütfen bir kez Carx Rallisini deneyimleyin. Arabanızı garajda özelleştirebilirsiniz. @context ":" https: // schema. Tüm otomobiller bu mod sürümünde tamamen açılır. Arabanızın rengini değiştirin, harika ve daha fazlasını yapmak için çıkartmalar kullanın.
Diğer yarış oyunları gibi, fethetmelisiniz Tek hedef: Zaman kazanmak ve kademeli olarak sıralamaların yüksek pozisyonlarına yükselmek. En sevdiğiniz ralli arabanızla yarışın ve yarışınız sırasında herhangi bir kontrol noktasını kaçırmayın çünkü basit bir yarış oyunu değil. Bunun kontrollerinde ustalaşmanız gerekiyor Oyun Ralli yarışlarını kazanmak için. Otomobilleri normalden süper otomobillere keşfedebilirsiniz. Her şeyi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ama başarma hedefi aynı: Zamana karşı yarış ve kendinizi aşıyor. Keskin T'ye dikkat edin Haritadaki urns ve yolun kenarındaki çimlere düşmeden önce dengeyi yeniden kazanmak için hızlı bir şekilde tepki veriyor ve patlama.Cars bu oyunun ana unsuru ve seçmek ve sürülecek çok şaşırtıcı otomobiller var. Arabanızı özelleştirebilir ve istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bir oyuncunun kariyeri ancak dünya çapında düzenlenen turnuvalara katılarak tanıtılabilir veya tanınabilir.

CarX Rally MOD APK

Oyuncular, görünümü de dahil olmak üzere tamamen yeni bir birim oluşturabilir

Game'de bazı şaşırtıcı özelleştirme seçenekleri var. Bu oyun tamamen taranır ve tüm virüsler tamamen ondan çıkarılır. Farklı pistlerde farklı arabalar sürmenin tadını çıkarın ve oyundaki en iyi ralli yarışçısı olun. Yine de, görünümü, iç mekanı, ekipmanı, temel özellikleri de dahil olmak üzere tamamen yeni bir birim oluşturabilir ve her öğeyi en iyi deneyim için serbestçe özelleştirebilirler. Etrafındaki doğal manzara, zihninizi rahatlatmanızı ve yorulmadan yarışa koşmanızı sağlar. Dünyadaki gerçek oyunculara karşı oynayın. Kontrollerin düzenini ihtiyacınıza göre bile değiştirebilirsiniz. Oyunun hem güzel manzara hem de iyi müzik sunduğunu düşünün, yine de yarışa odaklanıyor musunuz veya sadece onları görmek ve dinlemek için zaman harcıyor musunuz? Carx Rallisi çevresindeki manzara gerçek bir şaheser. Buradaki güzellik ve bağımlılık unsuru yavaş ve derinden geliyor, tıpkı geçeceğiniz şiirsel ülke yolları gibi. Sitemizden kurtulabilirsiniz. Çoğunlukla ölümcül veya karmaşık dönüşlere sahip belirli kir pistlerinde gerçekleşir. Bu, oyundaki her sahneyi güzelleştirir ve çevredeki nesnelerle çarpışsa bile aracı daha dinamik hale getirir.
Ekrandan geçen küçük zamana karşı yarışmalısınız. Bitiş çizgisine ne kadar erken ulaşırsanız ve başarı ne kadar iyi olursa, küresel oyuncu sıralamasında o kadar çabuk olursunuz. Yarışmayı unuttuğunuz manzaraya bakmakla meşgul olmayın. Bu oyunda herhangi bir araba satın alabilirsiniz. Farklı ödüller kazanmak için düzenli turnuvalarda oynayın.

CarX Rally MOD APK

Oyuncular, yeni araç türlerinin kilidini açmak için Carx Rally'deki mağaza özelliğini kullanabilir

Ayrıca, hedefe giderken, birçok engel, zorluk ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Ortalama şerit, dolambaçlı dağ yolu veya tehlikeli keskin dönüş olabilirler… buradaki engeller yoldan gelir ve kasıtlı olarak diğer birçok yarış oyunu gibi yerleştirilmez. Dünyada milyondan fazla oyuncuya sahip yeni bir immerging oyunu. Tüm kontroller dokunmatik ekranda mevcuttur. Aracınızı eşzamanlamak size en iyi kontrole sahip olma konusunda ekstra bir his verir.Players, yarışlara getirmek için yeni araç türlerinin kilidini açmak için Carx Rallisi'ndeki mağaza özelliğini kullanabilirler. sınır. Kalan pozisyonlar, geri sayılan harita, hız ve zaman içindir. Sürüş sırasında istikrarınızı korumaya çalışın, birçok farklı yolda saatlerce sürüş yaşayarak kendi sürüş becerilerinizi geliştirin. Tracks güzel tasarlanmış ve gerçekçi görünüyor. Bir sürü avantajla en iyi ralli yarışını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, ralli yarışının her pisti veya sıcak etkinliği boyunca oyuncunun deneyimini teşvik etmek için üstün ve üst düzey 3D grafiklerle birlikte gelir.

Bu oyunda kontrol operasyonu oldukça basit

Her yarıştan sonra başarıya karşılık gelen bir ödül alacaksınız. Çünkü sadece arabanın sesi, tekerleğin çığlık atması ve hızlanırken ses olduğu için… oyunun neredeyse hiç arka plan müziği yoktur, bu da güzel çevreyle oldukça zıttır. Harika detaylara sahip inanılmaz 3D grafiklere sahiptir. Seçilecek ve oynamak için çok sayıda araba var. Farklı arabalar satın alın ve garajınızı genişletin.
Carx rallisindeki kontrol operasyonu oldukça basittir. Hepsini yeni bir arabanın kilidini açmak için harcadığınızda bile, sorun değil çünkü yavaşça tekrar biriktirebilirsiniz. Yarışlar kazanmak için en iyi ralli becerilerini göstermelisiniz.Carx Ralli Oyunu, aşırı kalite ve detaylandırma ile dinamik 3D grafiklere sahiptir. Yüksek kaliteli ve son derece ayrıntılı grafikler oyunu daha gerçekçi ve harika hale getirir. Off-road yarış pistleri ve diğer yerler bu oyunda güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Off-road Racing, bu çarpıcı oyunun önemli bir konseptidir. Arabalar mükemmel tasarlanmış ve gerçekçi görünüyor. Son derece sezgisel ve duyarlı kontroller. Yine de, oyunun görünümü ve görsel kalitesi kusursuzdur ve oyunculara her yarışı tamamlamak için ihtiyaç duydukları alanı verir.

Oyun, oyuncuların ralli yarışının harikalarını keşfetmeleri için mükemmel bir fırsattır

Bu nedenle, yarış duygusu sokak sürüş oyunlarında olduğu gibi katı boğulmaya sahip değildir, ancak çok şiirseldir ve huzurludur. Oyuncular isteğe bağlı olarak kısa veya uzun bir yol seçebilirler. Bu nedenle, sadece iyi refleksler, arabanın hızına ayak uydurmanıza ve kaldırıma çarpmamanıza yardımcı olabilir.Carx Rallisi, oyuncuların ralli yarışının büyüklerini keşfetmeleri ve her yarıştaki başarılarıyla diğer oyuncuları kışkırtmaları için mükemmel bir fırsattır. Dahası, bu türün birçok ilginç varyasyonu vardır ve hepsi oyunun zenginliğini arttırmak için bu oyuna dahil edilir. Oyundaki kontrol mekanizması ve görüntüleme açıları, oyun boyunca en önemli özelliklerdir ve oyuncuların temel unsurlarda ustalaşmasına yardımcı olur
Oyunda birçok seviyeden geçmenin sadece bir yolu var. Sonsuz para alın ve oyunda ne istersen satın alın. Bu nedenle, bu tür mutlak gözlem ve konsantrasyon gerektirir; Bir kaza veya tehlike herhangi bir zamanda yakın olduğunda, oyuncu bile en iyi başarıya sahip olmak için aracı nasıl mükemmel bir şekilde kontrol edeceğini bilmelidir. Kısacası, kontrol mekanizması ve perspektifi oyun değerini büyük ölçüde artıracak ve oyunculara ralli yarışında çok eğlenecek. İtiraf etmeliyim ki şimdiye kadar oynadığım en huzurlu ve güzel yarış pistine sahip bir oyun. Arabanızı yükseltebilir ve spesifikasyonlarını ve performansını artırabilirsiniz. Araç özelleştirme sisteminin benzersiz özgürlüğüne ek olarak, Carx Ralli gerçekçi grafikler ve birinci sınıf fizik sunar.
Birkaç rengi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz ve sonra Hızla piste çarptı. Ralli arabanızı ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. Son derece ayrıntılı ve dinamik grafikler nedeniyle, bu oyun biraz büyüktür, ancak en iyi oyun deneyimini sunar. Arabanın her bir bölümünü açıkça görebileceğiniz son derece ayrıntılı arabalar ..

HappyMod
İndirmek