Car Simulator 2 Mod + APK 1.44.11 Sınırsız para

Car Simulator 2 MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Car Simulator 2
Tür Simulation
geliştirici Oppana Games
Boyut 350.22 MB
En son sürüm 1.44.11
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-29

Car Simulator 2 açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular tatmin olacak ve oyunda araba tutkusu ile kendilerini sömürecek

Araba Simulator 2, çok gerçekçi, keskin 3D grafiklere sahiptir. Oyuncular Araba Simülatörü 2'yi deneyimlediğinde ilginç bir nokta, arabanızı donatmak için araba veya aksesuar gibi bazı unsurları açmak için tek bir oyuncuda görev yapmanız gerekecek.
Araba Simülatörü 2 böyle bir oyun değil, kendinizi araba tutkusuyla memnun ve sömürüyorsunuz. Güzel olanlarla yeni modeller fethetin ve kesinlikle ucuz değil. Her gün araba simülatörü 2 Mod APK'nın getirdiği kritik bir görev alacaksınız. Bu otomobil bayileri haritanın etrafında noktalı ve gelecekteki potansiyel satın alımlarınızdan bazılarını gösteriyor, ancak yeni bir spor otomobil satın almadan önce küçük bir iş yapmanız gerekebilir. Bu, arabanızı beklediğinizden daha kolay hale getirir.Yep, doğru okudunuz, araba simülatörü 2, çevrimdışı tek oyuncuda veya dünyanın dört bir yanından diğer sürücülere karşı çevrimiçi olarak veya çevrimiçi olarak tadını çıkarabilir.
Miktara dikkat edin Gittiğiniz yakıtın, sonuna yakın olduğunda doldurun. Aracınızın içi modern olarak monte edilir ve dekore edilir ve birçok oyuncunun ilk bakışta ona aşık olmasını sağlar. Kontroller pürüzsüzdür ve küçük bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa ayarlar menüsünde kolayca ayarlanabilir.

Car Simulator 2 MOD APK

Her görev bu oyundaki oyuncular için zor bir meydan okuma olacak

Ayrıca, web'deki diğer otomobil oyunlarından çok daha fazla, nispeten etli bir oyun dünyasına sahiptir. Bunlar, diğer yetenekli sürücülere karşı olduğunuzda çok daha rekabetçi olan yarışları ve zorlukları içeriyor. Araba Simulator 2'deki tüm otomobillerin kilidini açmak için mi? Kendinize sınırsız para ve en iyi yükseltmeleri almak için oyunun en son sürüm mod apk için bu indirmeden başka bir yere bakmayın. Her görev sizin için zor bir zorluk olacaktır. Görevi almak ve oyunun gereksinimlerini karşılayarak seviyeyi tamamlamak için ilgili alana gitmeniz gerekecektir.

Car Simulator 2 MOD APK

Bu oyunun, diğer araba oyunlarından öne çıkmasını sağlayan birçok harika özelliği var

Bu oyunda, profesyonel bir yarışçı ya da onun gibi bir şey değilsiniz. Bu nedenle, oyundaki karakterlerin satırlarına dikkat etmelisiniz. Örneğin, büyük yarış veya araba bakımı, otomobil simülatörü 2, tüm bu faaliyetlerin bir özeti gibidir. Diğer oyuncularla yarışa katılabileceksiniz ve sahip oldukları otomobilin performansına hayran kalacaksınız. Genel olarak, Car Simulator 2, Android'deki diğer araba oyunlarından öne çıkmasını sağlayan birçok harika özelliğe sahiptir ve işte en iyi özelliklerin bir listesi ve neden bu oyunu indirmeyi düşünmeniz gerekir. başlangıçta mevcut olan varsayılan araba. Atanan son tarihe göre tamamlamak sizin sorumluluğunuzdadır, bu yüzden zaman bitmeden her zaman denemelisiniz. Özellikle, arabanızı özelleştirebilmek için atölyeye gitmeniz gerekecektir. Yine de dikkatli olun, uluslararası sahneye çıkmadan önce arabalarınıza birkaç yükseltme almak isteyebilirsiniz, orada harika arabalar olacak. Ve unutmayın, rüşvetler genellikle resmi biletlerden daha ucuzdur. Önemli alanları keşfetmek için bir öğretici. Aynı zamanda, arabanızı yeniden boyayabilir ve farklı parçaları yükseltebilirsiniz. Açık dünya bir Android oyunu için oldukça etkileyici ve teslimatlar, mafya ve suç yeraltı dünyası için çalışmak ve hızlı tempolu sokak yarışlarındaki diğer arabalara karşı yarışmak gibi çeşitli görevler var.

Car Simulator 2 MOD APK

Bu oyun, Android'de bulunan en gerçekçi otomobil oyunlarından biridir

Bu oyunun oyunu Grand Theft Auto'ya benzer. Buna ek olarak, Rakibi Araba Simulator 2 Mod APK'da fethetmek için en akıllı oyun bulmak için biriktirdiğiniz bazı bilgi ve deneyimleri de uygulamalısınız. Her modun herhangi bir oyuncunun keyif alacağı özellikleri vardır. Dünyayı oyunda görebileceğiniz iki görüş, üçüncü şahıs perspektifi ve varsayılan olan birinci şahıs perspektifidir (sürücünün perspektifi). Bazı zorlukların çok hızlı bir şekilde sona erdiği doğrudur ve madeni paralarınızı akıllıca kullanmanız gerekir, çünkü zorluklar sona erdiğinde oyundaki her aracı satın almak için yeterli kalmamış olabilirsiniz.
Sınırsız Para : Oyuna başlarken sınırsız paranız olacak. Şehrin etrafında mı yoksa yüksek hızlı yarışlarda mı araba kullanma hobiniz mi? Her şey herkesin araba simülatörü 2'ye gelmesi için hazırdır. Başlangıçta belirtildiği gibi, oyun bir sürücünün günlük etkinliklerini birleştirir. Ama daha az para kaybetmek için düzenleyici bir para cezası mı yoksa rüşvet mi ödemeyi mi seçersiniz? Bu faaliyetler sadece sürücülere değil, herkese tanıdık değil.
Fizik de çok gerçekçi, oyuncuların gerçek bir şehirde araba sürmek ve yaşamak gibi hissetmelerine yardımcı oluyor. Araba Simulator 2 Mod APK söz konusu olduğunda, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi pazarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, birçok yeni araç açmak için çok paranız olması gerekir; Bunlar arasında pahalı ve havalı görünümlü olanlar olacak. Oppana Games'ten CAR Simulator 2, Android'de bulunan en gerçekçi otomobil oyunlarından biri olarak faturalandırıyor. Gece gündüz dönüyor geceye dönüyor, yayaların günlük yaşamlarına devam ettiğini göreceksiniz ve diğer arabalar işe ya da okula giderken yolcularla yakınlaştırıyor. Size tavsiye edin. Burası ateşli yarışçılar için bir yer değil, polise dikkat edin. Herkes sizi seviyor çünkü direksiyon simidiniz çok istikrarlı, müşterilerin yaşamlarının güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Oyun, oyunculara birçok heyecan verici aktivite ile araba kullanma deneyimi verir

Araba Simulator 2 oyunu size birçok heyecan verici aktiviteye sahip bir araba kullanma deneyimi sunar. Farklı otomobiller sistemi ile oyuncular kokpitte oturacak ve yeni yerlere gitmek için motoru başlatacaklar. Ancak, eğer deneyen, kararlılığı olan ve dayanıklılığa sahip bir kişiyseniz, bu şeyler sizin için hiçbir şey değildir. Ana işiniz müşterileri gitmek istedikleri yere götürmektir. Arabanızı benzin istasyonunda yakıt ikmali tutun, yoksa birisinin gelip sizi ve arabanızı toplaması için ödeme yapmanız gerekebilir.
Yarış oyunları oynarken, arabanın kalan yakıtını hiç önemsiyor musunuz? Şerit ve trafik kuralları ne olacak? Böylece, sürüş simülasyon oyunları, sürüş sevincinin tadını çıkarmak ve araba tutkularını tatmin etmek için “yavaş yaşamak” isteyenlere yardım etmek için doğdu. Bir taksi sürebilir, para kazanmak için yolcuları alabilirsiniz. Bu yolculuğa devam etmek için yol kenarındaki yakıt ikmali istasyonlarına dikkat edin ve zamanında yakıt ikmali yapın. Hız, bu oyunun performansına karar vermenize yardımcı olmaz, araba kullanırken işaretlere ve sinyallere dikkat edin. Aynı zamanda, uygun oyun modunu kendiniz seçebilir ve birçok yeni öğenin kilidini açabilirsiniz.
Yani, araba kapısını açabilir, yürüyebilir ve istediğiniz başka bir araba arayabilirsiniz. Güvenilir bir sürücüsiniz ve her zaman yol kurallarına nasıl uyacağınızı biliyorsunuz, kırmızı ışıklar çalıştırmamalı ve kazaları önlemek için yanlış yola çıkmamalıdır. Bu görevlerde iyi ilerlerseniz, daha hızlı araba satın almak, garajlarınızı yükseltmek ve hatta kendinize güzel bir ev satın almak için kullanılabilir, bu da madeni para kazanırsınız. Tabii ki, ilerlemeyi hızlandıran mikro işlemler var, ancak oyuna başlamak için bolca zaman verirseniz, kendi zor işinizde harika bir araba kazanamamanız için hiçbir neden yok.
Gün ve Gece döngüsü ve hava durumu etkisi de oyunu daha gerçekçi hale getirir. Yeterli arabaya sahip olmak istemenin yanı sıra, oyunda birçok şey öğrenirsiniz. Araba Simulator 2 Mod APK'daki en heyecan verici şey, gelirinizi ve tam görevlerinizi artırabilmenizdir; Bir taksi şoförü de var.

Oyuncular, istedikleri yere keşfetmek ve gitmekte özgürdür

Araba Simulator 2 Mod APK, oyuncuları son derece heyecan verici ve rekabetçi seviyelere getirmeyi vaat eden benzersiz ve çekici bir yarış dünyası açtı. Oyuncular istedikleri yere keşfetmek ve gitmekte özgürdür. Car Simulator 2, oyuncuların gerçekleştirmek için alabilecekleri birçok görevle geniş bir dünyaya gireceği bir simülasyon oyunudur. Grafikler çıldıracak bir şey olmasa da, otomobillerin performansına, görünümüne ve seslerine konan kapsamlı detay oldukça etkileyici. Araba Simulator 2, Mafya için görevleri tamamladığınız, yarışlara devam edeceğiniz veya para kazanmak için görevleri tamamladığınız Grand Theft Auto oyunu gibi performans göstermeye çalışır. Oyuncuların keşfetmesi için çeşitli unsurları ve alanları olan tamamen otantik bir dünyadır. Bir araba aşığıysanız ve her yerde araba kullanmanıza izin veren bir oyun bulmak istiyorsanız, şehri direksiyonun arkasından görün, yayıncı Oppana Games'in bir sürüş simülasyon oyunu olan Araba Simulator 2 Mod APK'yı (Sınırsız Para) deneyin. Bir yeni süper otomobil filosu ve ilgi çekici bir oyun ile, burada birçok yeni şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için şimdi denemekte tereddüt etmeyin.

Bu oyundaki trafik kuralları da ayrıntılı olarak simüle edilmiştir.

Birlikte yarışabilir ve en heyecan verici yarışları deneyimleyebilirsiniz. Araba Simulator 2 Mod APK'da kazanabilirseniz, benzersiz ödüller alacak ve biraz para kazanacaksınız. Sürüş simülasyon oyunu serisinin ikinci kısmı Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve oyunculardan birçok olumlu inceleme aldı. Gerçekçi bir sürüş simülasyon oyunudur, bu nedenle trafik kuralları da ayrıntılı olarak simüle edilir. Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra, bir görev seçmeye veya oyunda dünyayı özgürce keşfetmeye başlayacaksınız. Görevler oyun haritasında tamamen net görünecek ve mafya misyonları, polis görevleri, taksi görevleri vb. . Her gün araba simülatörü 2'ye giriş yapın ve ellerinizi bol miktarda ödül alacaksınız ve günlük yenilenmiş zorluklara katılabileceksiniz, bu da yeni arabalarınıza doğru öğütmeyi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.