CamScanner - PDF Scanner App Mod + APK 6.50.0.2309210000 Ücretsiz ödedi

CamScanner - PDF Scanner App MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi CamScanner - PDF Scanner App
Tür Productivity
geliştirici Intsig Information Co Ltd
Boyut 188.1 MB
En son sürüm 6.50.0.2309210000
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2023-09-27

CamScanner - PDF Scanner App açıklaması

Mod Özellikleri:

CamScanner, kullanıcının metnin parlaklığını artırmasına veya azaltmasına yardımcı olacaktır.

Kelimeleri akıllıca tanır ve mükemmel tarama performansı sunar. Belgeleri taramak için bilgisayar, akıllı telefonlar, iPadler ve tabletler gibi birden fazla cihazla da bağlantı kurabilirsiniz. Belgelerinizi gizli tutmak için, görüntülenirken şifre istemek için özelliği de ayarlayabilirsiniz. Uygulamadaki detaylar, nazik, uyumlu renklerle açıkça düzenlenmiş ve koordine edilmiştir. Bu, premium sürümde mevcut olan bir özelliktir. Farklı fotoğraf türlerini kimlikler, notlar, çizimler ve daha fazlası gibi dijital belgelere dönüştürebilirsiniz. Güvenli ve paylaşın - CamScanner Modu, bunlara bir parola ayarlayarak herhangi bir belgeyi güvence altına alabilmenizi sağlar.
Hatta bile yapabilirsiniz. Kusursuz, keskin, görüntü kalitesini korurken bir görüntüyü saniyeler içinde dönüştürün. CamScanner MOD, metnin parlaklığını buna göre artırmanıza veya azaltmanıza yardımcı olacaktır. Bu, genellikle o zamanlar yaptığımız gibi bunları manuel olarak yazmanız veya kodlamanız gerekmediğinden yararlı bir özelliktir.

CamScanner - PDF Scanner App MOD APK

CamScanner, depolama alanını azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca kullanıcıların belgeleri depolamasını kolaylaştırır

4.Camscanner modunu ödemeniz gerekecek. Bunun gibi belgeleri dijitalleştirmek, depolama alanını daha fazla azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca belgeleri depolamanızı kolaylaştırır. Bu, herhangi bir belgeyi daha uygun dijital formlarına dönüştürmeniz gerektiğinde son derece kolaylaştıracaktır. Sonuç olarak, mobil cihazlarınızı, dizüstü bilgisayarlarınızı veya PC'lerinizi kullanarak dijital dosyalar üzerinde serbestçe çalışabilirsiniz. Çevrimiçi sürücüler aracılığıyla dijital çalışmalarınızı düzenlemek ve çalışmalarınızı birden fazla platform arasında kolayca paylaşmak için diğerlerine katılın. Burada, ihtiyacınız olan tek şey cihazın kamerasına uygulama aracılığıyla erişmek ve tarama seçeneklerini etkinleştirmektir. CamScanner, makbuzlarınızı, notlarınızı, faturalarınızı, kartvizitlerinizi, sertifikalarınızı ve diğer birçok belgeyi veya resminizi derhal dijitalleştirmek için görüntüyü kolayca yakalayacak ve akıllı taramalarını gerçekleştirecektir. Taranan dosyalar standart PDF'ye veya JPG, TXT, Word, Excel ve diğer birçok dosya formatı kullanılarak dışa aktarılabilir.

CamScanner - PDF Scanner App MOD APK

CamScanner sadece bir tarama ile harika bir kağıt ürünü üretecek

Aynı zamanda, saklamak istediğiniz formatları seçme hakkına da sahipsiniz. Aynı zamanda, kenar boşluklarını hızla kırpmanıza ve metnin açısını ayarlamanıza yardımcı olur. Bu metinler, seçtiğinize bağlı olarak çeşitli şekillerde saklanır. Bununla, daha önemli şeylerle devam edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey uygulamanın içindedir.
Çoğunlukla, 4 yıldız veya daha düşük bazı incelemeler kullanıcının ücretsiz sürümü kullanmasından kaynaklanmaktadır, bu nedenle bir reklam görünümü vardır ve deneyimlerini gerçekten iyi değildir. Damonps2 Pro Mod ApkTurbo VPN Apkapp Kloncu Premium Apkaptoide TV Apk Açık ve özlü bir kağıt belge için, kullanıcılar hemen CamScanner Mod'a gidebilir. Sadece bir tarama ile bu uygulama harika bir kağıt ürünü üretecektir. Sonuç olarak, belgelerinizi nerede olursanız olun düzenlemek ve gözden geçirmekte özgürsünüz. CamScanner Mod, herhangi bir belgedeki metinleri tanıyan bir özellik olan OCR veya optik karakter tanıma adlı bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar uygulamada bulunan renkleri metinleri için de kullanabilirler. Bu sayede, belgeleri bulmak daha hızlı hale gelir. Kaydedilen belgeni anahtar kelimelerle kolayca arayabilirsiniz. Özellikle bu uygulama faturalar, taslaklar veya makbuzlar, notlar ve hatta el yazısı belgeler gibi her türlü belgeyi tarayabilir. Bu, akademisyenler ve işçiler için işleri çok daha kolay hale getirir.

CamScanner - PDF Scanner App MOD APK

CamScanner'ın güzel ve son derece göz alıcı bir arayüzü var

Uygun, değil mi? Depolama alanı gelince, telefon belleğinize kaydedebilir veya geliştiricinin ücretsiz olarak sağladığı bulut alanını kullanabilirsiniz. Bedava. Bu uygulama optimize edilmiştir ve her akıllı cihazda gerçekten pürüzsüz çalışır. Bu sayede, kağıt belgeleri daha verimli bir şekilde CamScanner moduna alarak, kullanıcılar uygulamanın temiz ve minimalist bir şekilde güzel ve son derece göz alıcı bir arayüzün tadını çıkarabilirsiniz. İçeriği OCR özellikleriyle düzenleyin ve istenen dosya biçimine aktarın. Çoğu belge bu günlerde uygulama tarafından tanınabilir.

App CamScanner'ı kullanarak tüm belgeleri serbestçe tarayın

Ayrıca, kitap tarama modunu destekler. CamScanner Mod'u kullanırken, kullanıcılar taramak istedikleri belgeleri serbestçe tarayabilir. Kağıt belgeleri taradıktan sonra, uygulama sizin için düzenleme adımlarını da otomatikleştirir.
Kullanabilir ve doğrulayabilirsiniz. Doğrudan veya Google Play'de kullanıcı incelemelerini okuyun. 4'e ulaşır. Ek açıklamalar yapın ve uygulamanın içinde istediğiniz gibi düzenleyin.
Daha yüksek bir talep istiyorsanız, daha güçlü araçlar için premium sürümü kullanmalısınız. Kullanıcılar, son derece yüksek çözünürlüklü belge fotoğraflarına sahip olabilirler. Bu metinleri mükemmel bir şekilde düzenlenebilir belgelere çıkarır, böylece bunları kolayca ekleyebilir veya silebilirsiniz. Kolay düzenleme ve paylaşım için elle yazılmış tüm belgeleri sayısallaştırılmış metin dosyalarına dönüştürmesine izin vermekten çekinmeyin. Bu, TXT, Word veya Excel dosyalarına kolayca dönüştürebileceğiniz standart metin makaleleri ve sayfa belgeleri üzerinde çalışır.

HappyMod
İndirmek