CallApp: Caller ID & Block Mod + APK 2.026 Kilitli

CallApp: Caller ID & Block MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi CallApp: Caller ID & Block
Tür Communication
geliştirici Callapp Caller Id Software
Boyut 42.82 MB
En son sürüm 2.026
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-24

CallApp: Caller ID & Block açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar bu uygulamayı bu numaraları veya kimlikleri engellemek için kullanabilir

Bu, bir Facebook fotoğrafı gibi (arayan bir telefon numarası ve bilgileri Facebook'ta halka açık olarak girdiyse) zaman, süre, arayan telefon numarası, alıcı telefon numarası ve arayan profili ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler içerir… bu kayıtlar olacaktır. Popüler formatlarda kaydedildi ve LinkedIn, WhatsApp, Facebook, Viber, Twitter, SMS sosyal ağlarında kolayca paylaşabilirsiniz ... Bu kayıt özelliği artık gerçekten çok kullanışlı. Daha iyi çağrıların güvenliği sunar, kulak misafiri olmayı/rahatsız olmayı sınırlar. Çağırırken beyaz veya siyah bir ekranla sıkıldıysanız, artık çağrı arayüzü için birçok resim bulabilirsiniz. Bu, can sıkıcı kişiler için hafif bir seviye ve yapabileceğiniz daha şiddetli, bu kişileri engelleyebileceğinizdir. İşinizin rahatlığını sık sık çağıran bir kişi olduğunuzda, çağrı kaydı özelliği bir görmezden gelmemeniz gereken özellik. Bu özelliği kullanma faktörlerinden biri, konuşmayı hızlı bir şekilde kaydetmenize izin verdikleri için diğer kişinin iznidir. Bu sayıları veya kimlikleri engellemek ve kara listeye koymak için Callapp modu. Sadece benzersiz bir telefon numarası girin, Callapp Mod kalan tüm bilgileri almanıza yardımcı olacaktır. İş veya kendini koruma amaçları için, bu aynı zamanda sahip olmanız gereken önemli bir özelliktir. Almak için istenmediğini düşündüğünüz çağrılardan rahatsız olmayacaksınız. Bunları herhangi bir sorun olmadan farklı platformlarda yeniden kullanabilirsiniz. Oradan, kullanıcı deneyimi sürekli değişeceğinden, sevdiğiniz fotoğrafları sürekli olarak değiştirirken deneyiminizi değiştirebilirsiniz.

CallApp: Caller ID & Block MOD APK

CallApp, aramalar sırasında güvenliğinizi artırmak için ideal bir önlemdir.

Ardından, arayanı tanımak için uygulama telefon defterinizi çevirici kimliği uygulaması aracılığıyla otomatik olarak günceller. Ve gerekirse, bu bilgileri kişilerinize kaydetmek için sipariş verebilirsiniz. Yerleşik OS boşluk ortamı ile Callapp MoD, çağrı sırasında güvenliğinizi artırmak için ideal bir önlemdir. Güvenlik, anonim kalmak ve daha sonra ihtiyacı olan kişiyi arayın. Kişi tanıdık değilse, aramayı kolayca görmezden gelebilmeniz için onları siyah listeye taşıyabilirsiniz. Böylece daha sonra kullanım için önemli bilgileri kaydedebilirsiniz ve uygulamanın yeni güncellenen yedekleme özelliğini denemeyi unutmayın. Callapp modunu hemen indirin. Özellikle, uygulama uygulamada depolanan dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olur. Bir telefon görüşmesi geldiğinde ve sürekli rahatsız ettiğinde, bu sayıyı tanımlamak için Callapp'ın arama özelliğinden yararlanacaksınız. Oradan, artık sizi rahatsız etmeye devam edemeyecekler. Bir Android cihazında kullanabileceğinize ek olarak, bazı cihazlar uygulamanın bazı özellikleriyle uyumlu olabilir.

CallApp: Caller ID & Block MOD APK

Uygulama spam aramalarını otomatik olarak engelleyecek veya çağrılar

Yukarıdaki liste, bu uygulamanın oldukça süper özelliklerini kısaca özetlemektedir. “Sayı yok” çağrıları veya garip bir şüpheli telefon numarasından bir çağrı yapmak ve sizi kim aradığını izlemek istiyorsunuz, Callapp Mod bu konuda yardımcı olabilir. Sizi WhatsApp, Viber, SMS'den kim çağırıyor olursa olsun… Callapp Mod gerçek arayan kimliğini tanımlayacak. Callapp Mod'un yeni sürümünde, kullanıcılar kesinlikle herkesin seveceği yeni bir uygulama işlevine tanıtılır: < BR> Bu tanımlanmış kimliklere dayanarak, Callapp Mod, kullanıcı tarafından çağrı veya çağrı almak istemediği için bildirilen numaralar veya aldatmaca modlarını otomatik olarak engeller.USers, CallApp Modu aracılığıyla tüm kişisel bilgi listelerini yönetebilir. telefonları. Bu bilgiler kimlik, isim, fotoğraf, arama numarası, konumlandırıcı numarası, doğum tarihi, sosyal ağ, e -posta adresi ve telefon numarası dahil çok ayrıntılıdır. Çağrı alırken probleminiz yok. Aynı zamanda, bu özellik genellikle uygulama tarafından kaydedilen kritik ses dosyaları için kullanılır ve bunları her yerde dinlemeyi mümkün kılar. Uygulamanın sağladığı kişilerin görünümü, cihazınızda bulunan özelliğin görünümünden ve hislerinden tamamen farklıdır.

CallApp: Caller ID & Block MOD APK

Callapp en iyi arayan kimliği ve kayıt uygulamasıdır

Anonim bir numara kullansalar bile, yukarıdaki tanımlama işlevi ile kolayca izleyebilir ve ardından birisiyle teması tamamen silmek için çağrı engelleme özelliğini kullanabiliriz. Bu şekilde, diğer kişi hangi telefon numarasından aradığınızı tanımayacaktır ve bilgilerinizi izlemek de daha zordur. Buna ek olarak, uygulama kullanıcı ile birlikte gelen diğer cihazlarla da uyumludur. CallApp Mod'da yok sayamayacağınız özellik, kişilerinizi yönetme konusunda yeni bir deneyime sahip olmanızdır. Aynı zamanda, daha sonra aramayı ve çağrı yapmayı kolaylaştırmak istediğiniz iletişim bilgilerini değiştirmekte özgürsünüz. Çoğu kaydedilmiş çağrılardan. Bu nedenle, bu tehlikeli dünyada kendinizi en iyi şekilde korumak için, özellikle birçok hassas ilişkiniz olduğunda, bir dizi gelen ve giden çağrıyı otomatik olarak kaydetmek için cihazınıza Callapp uygulamasını yüklemek sizi daha iyi koruyacaktır. Uygulama her çağrıdan sonra arayanı otomatik olarak tanıyacak, çağrı anonim bir numaradan olsa bile bu kişinin kimliğini izleyecektir. Smartphones.Ying Truecaller MOD APK, Callapp en iyi arayan kimliği ve kayıt uygulamasıdır. Böylece, egzersiz yaparken bile, uygulamanın özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Callapp Modu Cihazınızdaki uygulama, giden ve gelen tüm çağrıları istikrarlı bir kalitede otomatik olarak kaydeder ve bu çağrının ayrıntılı bilgilerini açıkça not eder. Daha sonra, sizi arayan anonim kişiye geri çağırmak gibi, gerekirse kişileri ve kullanıcı kimliğini bir sonraki amaç için özelleştirmeye devam eder. . Uygulama ayrıca, gerekli çağrıları bilmeniz için kaçırılan aramaları net bir şekilde göstermeyi tamamen destekler.

Çağrı kaydı özelliği birçok durumda oldukça yararlıdır

Ve şimdi bu incelemeyi okuyun ve daha da fazla özellik listesi göreceksiniz. Aynı zamanda, çağrı kaydı özelliği birçok durumda oldukça yararlıdır ve bunu kullanmadan önce birkaç faktöre uymalısınız. Callapp Mod'da göz ardı edemeyeceğiniz başka bir benzersiz özellik, belirli bir çağrının kapağını değiştirir. Görmezden gelemeyeceğiniz bir özelliktir. Sizi hızlı bir şekilde arayan numarayla ilgili bilgileri de arayabilirsiniz.