Call of Duty Mobile Season 10 Mod + APK 1.0.34 Sınırsız para

Call of Duty Mobile Season 10 MOD APK Icon
2.8
Uygulama ismi Call of Duty Mobile Season 10
Tür Action
geliştirici Activision Publishing Inc
Boyut 99.79 MB
En son sürüm 1.0.34
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-09-20

Call of Duty Mobile Season 10 açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyundaki yüksek kaliteli HD kontrol paneli, oyuncuların bu oyunun tadını çıkarmasına izin verir

Yüksek kaliteli HD kontrol paneli, sesli sohbet veya oyun içi metinler gibi ayarları beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır. Her şeyden önce, önceki Call of Duty: Modern Warfare oyunlarından bileceğiniz tanıdık karakterler var - Kaptan Price ve Geri kalanını düşünün. Bu aslında bir mobil oyun için gerçekten etkileyici ve son on yılda ne kadar ilerlediğimizi gösteriyor.
Bu savaş odaklı bir oyun; Bu nedenle, bu oyunda göreceğiniz tek şey savaş, silah, şiddet ve kan dökülmesidir. Not: 1 ..
Yeni oyun modları, yeni haritalar ve birçok yeni heyecan verici ödülle, oyun oyunculara heyecan verici dövüş maceraları getirecek.Battle Royale: Call of Duty Mod, Battle Royale'yi diğerlerinden biraz daha yavaş hale getirdi Oyunlar, ama burada çaba gösterdiler. Ama tanıdık olan tek şey bu değil.

Call of Duty Mobile Season 10 MOD APK

Oyun, dünyanın en iyi FPS oyun markalarından biridir

Call of Duty Mod, dünyanın en iyi FPS oyun markalarından biridir, Battlefield, Silah Kardeşleri gibi diğer oyunların yanı sıra… Savaş temasıyla, oyun savaş alanındaki askerlerin imajından, görkemli zaferlerden ve hatta Askerlerin fedakarlıkları. Savaşın şiddetli olmasıyla, kendiniz ve takım arkadaşlarınız için hayat kazanmak için savaşmanız, düşmanları yenmeniz gerekir. Ayrıca, ellerinizi aklınıza geldiğiniz gibi muhteşem silah ve mühimmat olarak alabilirsiniz. Stalingrad'ı Alman güçlerine karşı savunduğunuz Orijinal Call of Duty: En İyi Saatten, serinin yeniden markalaşması olan ve oyunu daha karanlık ve gerçekçi bir savaş tarafına götüren en son Call of Duty: Modern Warfare'e kadar. Ayrıca bayrağı yakalama, hakimiyet ve daha fazlası gibi çeşitli Deathmatch modlarını da keşfedebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Season 10 MOD APK

Oyunun karmaşıklığı ve deneyim derinliği var

Yavaş yavaş bu oyunda ilerledikçe, içinde birçok yeni sürpriz göreceksiniz. Olaylar veya oyun modları ne olursa olsun, oyunun karmaşıklığı ve deneyim derinliği vardır. GKS, rakipleri anında devirebilecek yüksek saldırı gücüne ve hasarına sahip yeni bir alt makineli tüfek. Herhangi bir nedenle yasaklandınız ve temiz, yeni bir hesap yapmak istiyorsunuz? Lütfen bunu yapın: 1.
İyi haber nedir? Zombie modu mevcut oldu. Chams & Wall hala buggy.

Call of Duty Mobile Season 10 MOD APK

Yeni 100 oyunculu Battle Royale Survival Haritasında arkadaşlarınızla bir araya gelin

Dünyanın her yerinden çok oyunculu ile eğlenceye katılmak için yepyeni 100 oyunculu Battle Royale Survival Haritası'nda arkadaşlarınızla bir araya gelin. Call of Duty Mobile mod APK ile ilgili en çarpıcı şeylerden biri.
Video oyunlarının en iyi yanı, oyunda olmanın hislerini veren ilk kişi çerçevesidir. Bu benzersiz haritayla, oyun alanının içindeki veya dışındaki rotaları öğrenebilir veya görüş hattını daha doğru görebilirsiniz. Oyunu çalarken ek özellikler ve savaş geçişleri satın alabilirsiniz, ancak temel sürüm size bir kuruşa mal olmaz. İndirmek ve oynamak ücretsizdir.
Daha yüksek seviyelerde oynarken, düşman oluşumuna saldırmak ve birçok düşmanı aynı anda hızlı hızla yok etmek için büyük aracı uzaktan kontrol edebilirsiniz. İyi şanslar. Umarım, Pubg Mobile'ın yaptığı gibi oyun 2019'da çok başarılı olur. Bu oyunun geliştiricileri grafikler üzerinde iyi bir çalışma yaptılar. Bu oyun, zihninizi kullanmanızı ve her hareketinizi stratejikleştirmenizi talep edecektir. Oyundaki düşmanlar birçok farklı yerden gelecek, bu yüzden onlara karşı rekabet etmek ve savaşmalısınız.

Bu oyunun 3D perspektifleri oyuncusuna destansı bir deneyim kazandırır

Ayrıca, bombaların ve ses etkilerinin etkileri savaşı daha da şiddetli hale getiriyor. Bu oyunun harika grafikleri bunun bir başka hit özelliği. Bu oyunun 3D bakış açıları oyuncusuna destansı bir deneyim kazandırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla rekabet etmek istiyorsanız, Call of Duty Mobile Modu gitmenin yoludur.- Uzaklık kontrolü- AIM5'e çekim.
Karakterlerden bahsetmişken, ikonik karakterlerini seçebilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Hayaletler dahil Call of Duty Mod. Mümkün olan en pürüzsüz ve en kusursuz deneyimi elde etmek için seçenekleri ve ayarları esnek bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu, herhangi bir Fortnite veya PUBG sevgilisinin memnun olacağı iyi bir savaş royale modu. Bu istismarın geri sayımında etkinleştirilmesi ve maç sona erdiğinde devre dışı bırakılması gerekir.4. Savaşın başında, katılmak istediğiniz karakteri seçebilir ve ardından birçok farklı düşmanla savaşmak istediğiniz etkinliği seçebilirsiniz. Sizi parçalara ayırmadan önce beyinsiz düşmanları çıkarmak için en sevdiğiniz modern ateşli silahları ve yakın dövüş silahlarını kullanabilirsiniz. Lisansınız yanlış yerleştirilirse veya bu izinlerden birini unutursanız, oyun başlangıçta çökecektir.

Oyun, maç başına 100 oyuncuya kadar bir Battle Royale modu içeriyor

Call of Duty Mobile Mod, maç başına 100 oyuncuya kadar bir Battle Royale modu içerir. Seçtiğiniz bir yerde haritaya süzülecek, silahlanacak ve bir numara olmak için rekabeti çıkarmaya hazırlanacaksınız. Oyun çok oyunculu mobil oyunların zirvesidir. Oyun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan tarafından canlandırılıyor ve indirmek için tamamen ücretsiz. Bu oyunda tanıyacağınız çok şey var. Activision, hayranlarının Nuketown gibi oyun haritaları için çok fazla sevgiye sahip olduklarını biliyorlar ve önceki Call of Duty Mod oyunlarından birçok klasik haritayı eklediklerinden emin oldular. Activision, en popüler oyun modlarının bu oyunda biraz zaman aldığından emin oldu, bu da seçim için tamamen şımarık olduğunuz anlamına geliyor.