Call of Chaos : Age of PK Mod + APK 1.3.06 Sınırsız para

Call of Chaos : Age of PK MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Call of Chaos : Age of PK
Tür Roleplaying
geliştirici Beconn Games
Boyut 112.98 MB
En son sürüm 1.3.06
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-03-21

Call of Chaos : Age of PK açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun birçok farklı alanda bir dizi zorlu savaş getiriyor

6. Her bölge zindanları ve orada yaşayan yaratıkların topraklarını içerecektir. Daha spesifik olarak, ekipman daha nadir olursa, karaktere ne kadar çok güç getirir.
Bazı görevler karakterin düşmanlarıyla savaşmasını gerektirecektir. Hepsini yok etmek için becerileri ve temel saldırıları kullanın. Tam bir ekipman seti, birçok birincil istatistik eklemeye yardımcı olacaktır. En iyi şekilde PK için daha yüksek bir eşik değerine güç oluşturacaksınız. Buna ek olarak, altın dönüşleri değiştirdiğinizde veya savaşlarda doğrudan taklit avı görevleri gerçekleştirdiğinizde, çok yüksek nakit geri dönüş alabilirsiniz. Birçok güçlü canavarı avlamak istiyorsanız, becerilerinizi geliştirmeli ve yükseltmelisiniz. Muhtemelen geliştirilecek ve belirli bir zamanla çok daha güçlü bir dövüş yeteneğine sahip olacaklar. Kaos Çağrısındaki vahşi canavarları fethetme yolculuğu sırasında muhtemelen dövüş becerilerinizdir.

Call of Chaos : Age of PK MOD APK

Sunucunuzdaki veya hatta diğer sunuculardaki oyuncular birbiriyle savaşabilir

4. Kaos -Call: Age of PK, PK stilini sevenler için bir savaş alanıdır. Yani burada sık sık gördüğümüz gerçek anlamda bir savaşçı olacaksınız. Özellikle dikey ekran özelliğine sahip dokunmatik telefon cihazları için tasarlanmıştır. Güçlü canavarları avlayan çok eğlenceli bulacaksınız. Bunun üzerine, arsayı etkileyen NPC'lerle buluşuyor. Nihai savaş yeteneğinizi hızlı ve kompakt eylemlerle gösterin. Hangi etkinlik yaparsanız yapın, kendinize çok fazla kar elde eden bir getiri alacaksınız. Sunucunuzdaki veya hatta diğer sunuculardaki oyuncular birbiriyle savaşabilir. Sadece bu değil, oyuncuların diğer oyuncuların acımasız savaşlarını gözlemlemelerine izin verilir. Gelişimin tüm unsurları tüm katılımcılar için adil bir sonuç sağlar.

Call of Chaos : Age of PK MOD APK

Savaş sırasında büyülü bebek toplamaya çalışın, onları beslemek için benzersiz eşyalar kullanarak

9999.
3. Kaos Çağrısı: Age of PK aynı zamanda bu ülkenin geliştirici Beconn oyunlarından bir üründür. Olağanüstü ilerlemelerini doğrulamak için diğer birçok oyuncu ile düzenli olarak pratik yapmalı ve PK olmalıdır. Oyuncular zorlu zindanları veya sihirli kitapları tamamladığında ve haritaları başarılı bir şekilde indirdiğinde, oyuncular bonus alacaklar. İnanılmaz derecede ünlü ve dünya için çekici. Karakterin ihtiyaç duyduğu kişilere giden yolu bulmasına izin vermek için listeye tıklayabilirsiniz. Sırada, karakter sınıfının güçlerini artırması için uygun ekipman. Yukarıdaki maçların tümü en adil dövüşleri vermek için sonuçlara dayanmaktadır. Savaş sırasında büyülü bebekleri toplayın, onları beslemek için benzersiz eşyalar kullanarak.
1. Movespeed çarpan >> 5-25 <<< 5 varsayılan hızdır. Birçok değerli ödülün kilidini açma şansı için birçok unutulmaz PVP savaşına katılın. Muazzam boyutta kötü canavarları avlarken, aldığınız eşyalar nadir olacaktır. Oyuncu, hangi öğenin veya savaş becerisinin geliştirileceğine karar vermelidir.

Call of Chaos : Age of PK MOD APK

Oyuncuların çağrılı canavarları avlamaktan ve zorlu savaşlarda onlara eşlik etmelerine izin verilir

Bu kınamak için bir şey değil, yoğun tutkumuz. Eğer düşmanı yenerseniz, arenadaki en güçlüsünüz. Çok fazla deneyim biriktirin, aldığınız görevlerden potansiyelinizin kilidini açın. Ayrıca değerli ödüller karşılığında tahsil edilebilir öğeler de vardır. Bu aynı zamanda daha da güçlü olmak için takip edeceğiniz yön. Sadece güçlü olduğunuzda Kaos Çağrısı: PK Age. Belirli bir seviyeye deneyim kazandığınızda, daha yüksek bir seviyeye yükseltileceksiniz. Amacınıza hizmet edebilecek birçok heyecan verici şey bulabilirsiniz. Birincisi, oyun sırasında belirli bir süre için savaş gücünü geri yükleyen veya artıran iksirlerdir.
Her zaman kritik pve. Oyuncular ayrıca istedikleri şekilde güç geliştirebileceklerdir. Oyuncuların çağrılı canavarları avlamaktan ve zorlu savaşlarda onlara eşlik etmelerine izin verilir. En iyi eşyaları toplayın; Zırh ve silah donatmayı asla bırakmayın. Çok fazla canavar biletiniz olduğunda, nadir eşyaları yüksek oranda satın alabilirsiniz. Bir beceri kitabınız olduğunda, onlardan benzersiz hareketleri gözlemleyin ve öğrenin.

Call of Chaos bir rol yapma oyunudur

5. Son derece göz alıcı savaş etkileri ile kaliteli grafikler. Yüzeyin yolculukta izleyeceği cinsiyet, ismi ve rolü seçebilirsiniz. Deneyimli avcılarla dolu bir yer ve tek bir yerde toplanır ve yüz yüze savaşırsınız. Rakibi kazandığınızda ya da tam tersi, kazanan başkalarının eşyalarını alma hakkına sahiptir. Bu oyunla ilgili dikkat çekici şey, en sevdiğiniz becerileri bu kitaba göre özgürce uygulayabilmenizdir.
Nispeten basit bir kural ama aynı zamanda zorlu ve risklerle dolu. Yaşarken her zaman memnun kalacağız. Oluşturulduktan sonra, tanıtılmak için görevleri gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Her zamankinden daha iyi ve daha hızlı büyüyebiliriz. Düşmanları hızlı bir şekilde düşürmek için onları belirli bir eşiğe dönüştürmeye devam edin. Birçok yeni özellik, oyuncular için en hızlı şekilde güncelleniyor. Görevler tamamlandıktan sonra, birikmek için bonus ve deneyime sahip olacaksınız. Bir rol yapma oyunu Call of Chaos olarak adlandırılıyor. En güçlü saldırıları yaratmak için gücü onlarla birleştirmekten çekinmeyin.

Karanlık güçlerine ve diğer oyunculara karşı savaşın

Beceri ayrıştırma ayarlanabilir, böylece istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, bir beceri çarpıcıdır, bu yüzden de godmod'u alırsınız. İçindeki PK ifadesine bakın. En çok hayatı kimin talep edebileceğini ve eğitimlerinin meyvesini kanıtlayabileceğini görün. Nadir eşyalara sahip olma şansı için bu güçlü canavar avcılarıyla doğrudan rekabet edin. Bunları belirli bir eşiğe yükseltme hakkına sahipsiniz veya artık ihtiyaç duyulmadığını bulduğunuzda onları yok edebilirsiniz.

2. Karanlığın ve diğer oyuncuların güçlerine karşı savaşın. İlk etapta benzersiz hareketler bulacağınızı ve düşmanlarınızı ne zaman indireceğinizi bulmalısınız. Bu oyundaki av oranının çok adil olduğundan emin olabilirsiniz. Çağırılan canavarın gelişmesine izin verdiğiniz zamana bağlı olarak, diğer güçlü yönler ve savaş becerileri alacaktır.
Mana maliyeti yok. Her bölüm boyunca birçok gizemle yeni bir toprağa geleceğiz. Zindanları açıp sürekli şiddetli canavarlarla savaşırken, bu oyuna gelmenin eşsiz zevkinden yararlanacaksınız. Patronları yenerken güçlerine ve zekalarına hayran kalırlar. Böylece, Kaos Çağrısı'ndaki en iyi canavar avcısı olma fırsatı gerçekleşir.

HappyMod
İndirmek