Calibria: Crystal Guardians Mod + APK 2.2.11 Sınırsız para

Calibria: Crystal Guardians MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Calibria: Crystal Guardians
Tür Roleplaying
geliştirici Mars Game Hongkong Network Technology Co Ltd
Boyut 1.04 GB
En son sürüm 2.2.11
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2020-12-22

Calibria: Crystal Guardians açıklaması

Mod Özellikleri:

Calabria Dünyası: Crystal Guardians, harikalarla dolu bir 3D fantezi dünyası

Burada güçlü bir koruyucu olabilirsiniz. En önemlisi, hiçbir yasa sizi geride tutamaz. Calabria topraklarının refahını sürdüren değerli şeyler için koruma. Karanlıktan gelen şeylere karşı tanrılar adına hareket edecekler. Yetenekleri savaş becerileri ile gösterilmiştir.
Hasar çarpan - oyuncu hasarını arttırır. Her iki taraf da sırayla savaşacak ve sadece bir saldırı seçebilir. Bu savaşçıların hepsi özel görünümlere sahiptir. Bazı modlarda, diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizi sizinle oynamaya davet edebilirsiniz. Bunlar, hayallerinizi yerine getirebileceğiniz Calabria: Crystal Guardians Modu Makyajı.
Daha yüksek bir ideal için savaşın. Mükemmel resimlerin ve harika seslerin tadını çıkarın. Farklı dövüş yöntemlerine sahip oluşumları düzenleyin. Birlikte, ganimet toplamak için atanan büyük görevleri tamamlayın.

Calibria: Crystal Guardians MOD APK

Düşman takımdaki her kişiyi öldürmeden önce düzgün vurmaya çalışın

Bu görevi yerine getirmek için sadece en iyi savaşçılar seçilir. Düşman takımdaki her kişiyi öldürmeden önce düzgün vurmaya çalışın. Bu becerilerin iyileşme, büyük hasar vermesi vb. Gibi faydaları vardır. Ödüller yakışıklıdır. Birbirleriyle kolayca iyi ve etkili ipuçları değiştirin. Birlikte, anlayışlarını ve güçlerini hızlı bir şekilde artırırlar. Takım üyelerinin tüm yeteneklerini kullanın. Bunları koleksiyonunuza ekleyerek seçmekte özgürsünüz. Garip kombinasyonlarla destansı ekibler oluşturun. Daha hızlı gelişmek için mi? Büyük loncalara katılabilirsiniz. Günlük aktivitelerden büyük faydalar elde edin.

Calibria: Crystal Guardians MOD APK

Dünyanın her yerinden güçlü savaşçılara sahip olmayı seçin

Olağanüstü güçlere sahip olma hayalinizi gerçekleştirin. Dönüş sona erdiğinde, diğer taraf karşı saldırı hakkına sahip olacaktır. Şimdi onları durdurmak için ekibinize katılın. Kontrol becerileri zaman satın almak ve ekstra hasar vermek için kullanılabilir. Zorlukların üstesinden gelin ve değerli şeyleri geri getirin. Zaten bilgili oyunculardan öğrenin ve yeni stratejiler oluşturun.
Güçlü insanlarla dolu bir takıma liderlik etmek. Dünyanın her yerinden güçlü savaşçılara sahip olmayı seçin. Kusurları tamamlayın ve birleşik bir bütün oluşturun. Birleştirin ve güçlü bir kolektif oluşturun ..
Her zaman düşünmeye cesaret ettiğimiz ancak dokunamayacağımız şeyler. Savaş etkisini geliştirmek için makul ve etkili bir oluşum. Farklı kahramanların yeteneklerini iyice araştırın. Bu küçük ucubelere dayanarak karanlığın gücünü asla hafife almayın. İn'e koş ve hayatta kalmak için bir savaşa meydan oku. Kahramanlarınızı güçlendirmek için yükseltin.

Calibria: Crystal Guardians MOD APK

Uygulama yüksek zorluk seviyelerinde daha esnektir

Oyun yapıcılar tam bir hikaye oluşturmak için her şeyi yazarlar. Hepsi farklı oyun ekranlarına ayrılacak. Her biri gizemli bir potansiyele sahip olan bu dünyada sayısız kahraman var. Eğlence hala geride, devam etmenizi bekliyor. Büyük bir tutkuya sahip olmak, bu dünyanın düşmesini sağlamaktır.
onları muhriplere karşı yola çıkar. Her seviyede, farklı canavarlarla savaşacaksınız. Her biri kendi cazibesi olan beş farklı sisteme ayrılırlar. Uygulama yüksek zorluk seviyelerinde daha esnektir. Sadece bir vuruşla, her şey uçabilir. Güçlü koruyucular kötülük güçlerine karşı savaşıyor. Kendinizi klasik dönüş tabanlı oyuna sokun. Zayıf saldırılarla dönüşleri boşa harcamayın. Becerileri birleştirerek yeni kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Oynamak için diğer insanlarla yemek pişirmekten daha eğlenceli. Oradan, maçlar için daha ilginç savaşlar oluşturun. Önemli boyutlarla birlikte büyük güç kaynaklarına sahip olanlar. En güçlü son patronlarla savaşmak için birbirinizi destekleyin.
Yeterince uzun oynadığınızda, savaş unsurlarını iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz. Koordineli saldırılar onları tepki verememelerini sağladı. Tüm bu insanlar birçok farklı ülkeden gelebilir. Burada üyeler birçok etkinlikte birbirlerini destekleyeceklerdir. Büyük güçlerle yan yana savaşın.

HappyMod
İndirmek