Bus Simulator : Ultimate Mod + APK 2.0.6 Sınırsız para

Bus Simulator : Ultimate MOD APK Icon
2.1
Uygulama ismi Bus Simulator : Ultimate
Tür Simulation
geliştirici Zuuks Games
Boyut 126.46 MB
En son sürüm 2.0.6
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-09-06

Bus Simulator : Ultimate açıklaması

Mod Özellikleri:

Otobüs ses efektleri harika ve oyun otobüs simülatörü Ultimate'da çok gerçek görünüyor

Otobüs sesi efektleri harika ve çok gerçek görünüyor. Oyunda buna göre satın alabileceğiniz ve yönetebileceğiniz neredeyse 13 şaşırtıcı antrenör var. Bu simülasyon oyunu gerçekten en iyi grafiklere sahiptir. Çok oyunculu lig bile katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra, otobüs simülatörü Ultimate'ta seveceğiniz çok oyunculu modlar ve diğer özellikler var.

Bus Simulator : Ultimate MOD APK

Şehirde otobüs sürecek bir otobüs şoförü olarak oynayın

Hava durumu özelliği oyunu daha gerçekçi ve ilginç hale getiriyor. Grafikler, düşük kaliteli cihazlar için büyük ölçüde optimize edilmiştir. Üzerinde tutuluyor Apkdragon City Mod ApkChoices Mod Apkbitlife Apk Otobüs Simülatörü: Ultimate, herkese otobüs şoförü olurken ve sayısız başarıyı gerçekleştirirken en otantik deneyimi ve hissi verecektir.
Bu destansı simülasyonda , şehirde otobüs sürecek bir otobüs şoförü olarak oynayacaksınız. Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, normalden daha fazla kontrol var. Otobüs detayları o kadar harika ki, gerçek hayattaymış gibi hissedeceksiniz. Ayrıca, uzun yolculuklarda bile nihai konfor için birçok gelişmiş özellik ve premium olanaklarla birlikte gelirler. Her şeyi idare etmek için aşinalık ve esnekliğe sahip olmanız yardımcı olur.

Bus Simulator : Ultimate MOD APK

Oyun, oyunculara en iyi otobüs sürüş deneyimini sunacak

Otobüs Simulator Ultimate en iyi otobüs sürüş deneyimini sunar. Zor yollardan geçin ve becerilerinizi geliştirin. Otobüs sürüş becerilerinizi diğer oyunculara gösterin ve onları kıskandırın.
Ofislerinizi birçok yerde oluşturun ve farklı yollardan geçin. Rota ve program otobüs simülatöründe de önemlidir. Arabayı istediğiniz gibi dönecek şekilde kontrol etmek için sol veya sağ tuşları kullanın. Sürüş işlemi sırasında, farklı davranış stillerine sahip yolcularla yüzleşmeniz gerekecektir. Ve en önemlisi, aynı anda birçok insanı barındırıyorlar.

Bus Simulator : Ultimate MOD APK

Destinasyonlarına çok fazla yolcu alın ve onları güvenliğe götürün

Oyuncular, gerekli seviyeye ulaştıklarında yavaş yavaş kilidini açabilir veya kiralamak yerine doğrudan satın almak için yeterli paraya sahip olabilirler. Araç yavaşça yuvarlanacak ve ilerleyecektir. Zengin Avrupa harita sistemi size birçok farklı seçenek sunacaktır.
Bunun üzerine, sözleşme sistemleri veya otobüs özellikleri de gerçektir, oyunculara çeşitli benzersiz etkileşimler verir ve yeni nesil bir otobüsün tüm olasılıklarını araştırır. İşte özellikleri: Benzersiz oyun - orada çok sayıda yarış oyunu var. Otobüs Simülatörü: Ultimate, otobüs sürmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan benzersiz bir simülasyon oyunudur. Otobüs Simülatörü Ultimate Modu Arabanın hareket etmesi için, Başlat düğmesini seçmeniz gerekir. Araç ne kadar büyük olursa, güçlü motorla o kadar lüks olur, fiyat o kadar pahalı olur. Seyahat rotanızı seçecek, konukları yolda alacak ve onları güvenle hedeflerine götüreceksiniz. Hedeflerine kadar çok yolcu getirin ve onları güvenliğe götürün.

Otobüs Simülatörü: Ultimate'ın zarif grafikleri ve fiziği var

Bu oyunun en önemli özelliği, her süreci veya anı cilalı hale getiren ve saf zevk için derinliğe sahip olan zarif grafikleri ve fiziğidir. Bugünün otobüsü, yolculuk boyunca yolcuları en rahat ruh hali içinde tutmak için birçok olağanüstü özelliğe sahip bir mobil ev olarak görülüyor. Bu, yeni nesil otobüsleri keşfetmelerine yardımcı olacak ve hatta yolcuları birçok ayırt edici yolla bile lütfen. Otobüs simülatörü: Ultimate, profesyonel bir otobüs şoförü olduğunuzda size heyecan verici deneyimler getirecektir. Sadece mobil cihazlarda sanal bir oyun olmasına rağmen, aynı zamanda gerçekçi simülasyon çalma işlemleriyle de yüklenir. Başlangıçta, oyuncu diğer sürücülerden yardım almadan kendi başına faaliyet göstermelidir, çünkü yakın zamanda firmasını kurdu ve henüz yeni bir sürücüye girecek fonlara sahip değil. Simülasyon oyunları her zaman popüler olmuştur. Bu tür oyunlar hızlı, oynaması kolay ve çok keyifli! Sims'i seviyorsanız, bu yeni oyunu seveceksiniz!

Bu oyunda otobüs sürüş süreci çok gerçekçi

Buna ek olarak, sözleşme sistemlerinin çeşitliliği ve zenginliği, oyuncuların bu çalışmanın tadını çıkarması için birçok yeni olasılık açacaktır. Bu nedenle, otobüs simülatörü: Ultimate, kullanılabilir tüm işlevlerle etkileşime girerken, oyuncunun sürüş deneyimini mutlak hale getirmek için en doğal ve rafine sistemleri uygular. Otobüs sürüş süreci de oyuncuyu daha sürükleyici hale getirmek için gerçekçidir ve her yolcuya sürekli hizmet vermek için her özellik ile etkileşime girmeleri gerekir. Bu sürüş kariyerini takip etmek istiyorsanız veya otobüs sürüşünü merak ediyorsanız, bu en otantik deneyime sahip olmak için mükemmel bir fırsattır. Sürücüler firmanın ayırt edici özelliğidir ve oyuncuya ek olarak şirket için otobüsü yönlendiren ve gelir sağlayanlardır. Son zamanlarda, bu oyunların çoğunun popüler hale geldiğini gördük. Çok başarılı oldukları Sims gibi oyunları düşünün ve normalde insanlar olarak yaşamakla ilgilidirler. Otobüs Simülatörü: Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur ve Google Play Store'da 50 milyondan fazla indirime sahiptir!