Burnout Masters Mod + APK 1.0043 Sınırsız para

Burnout Masters MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Burnout Masters
Tür Racing
geliştirici Road Burn Games
Boyut 777.74 MB
En son sürüm 1.0043
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-06-26

Burnout Masters açıklaması

Mod Özellikleri:

Nihai amaç, çok para kazanabilmenizdir

Bir sanatçı ve yarışçı olarak herkesi heyecanlandıracaksınız. Belirli bir beceriyi her başarıyla yaptığınızda puan alırsınız. Aktif rastgele oyuncularla eşleştirileceksiniz. Aynı zamanda, bu oyunun amacı, aynı türdeki bazı oyunlardan farklı olacak, hepsi oyuncunun elde ettiği puan sayısına odaklanıyor ve bunu yapmak için etkileyici performanslar göstermeleri gerekecek.Players girecekler Farklı bir alana sahip bir oyun ekranı ve çevresindeki faktörlere dokunmamaya çalışacaklar çünkü sonuçlarınızı etkileyebilirler. Tükenmişlik ustalarındaki seviyeleri tamamladığınızda, nihai amaç çok para kazanabilmeniz ve kullanabilmenizdir. İstediğiniz arabaları satın alın.
Bu şekilde canlı bir koleksiyon da elde edersiniz. Oyundan açılış sinyali geldiğinde size karşı oynayacaklar. Oyuncuların bulacağı yeni zorluk heyecan verici ve bir maçtaki diğer oyunculara katılırken çeşitlidir. Birçok performans yapabilir ve oyunda çok fazla puan kazanabilirsiniz ve kaç puan elde ettiğinize bağlı olarak, bonus miktarı da farklı olacaktır. Araba satın almayı tamamladıktan sonra, birçok şey sizi daha fazla para harcamaya zorladıktan sonra , otomobilin görünümünü ve iç kısımlarını değiştirmek gibi.

Burnout Masters MOD APK

Tükenmiş Masters, oyuncuları dumanla dolu parçalara götürür

Tükenmiş Masters'ın büyük motorları ve sürüş teknikleriyle yolları yakın. Batılı oyuncuların araba kültüründe uzun zamandır varliler. Daha zorlu teknikler yapmak için pürüzsüz yolda hareket edin.Burnout Masters, oyuncular etkileyici performanslar yapmaya çalışacakları için oyuncuları dumanla dolu parçalara ayırır. Oyun sırasında oyuncuların elde edeceği sonuçları belirleyen ana faktör bu tamamen makul. Bulabileceğiniz ve satın almaya karar vermeden önce onlar hakkında bilgi edinmek için zaman ayırabileceğiniz birçok araba türü vardır.
Uygulama ile tutku her zaman fethedilecektir. Bu nedenle, en iyi seçenek yeni bir araba satın almak olacaktır. Ayrıca güçlü motorlarla donatılmıştır. Aynı zamanda, oyuncuların katılmak zorunda kaldığı seviye sayısı çeşitlidir, bu yüzden en iyi sonuçları almaya ve sonunda kazanan olmaya çalışın. Aynı zamanda, birçok araba toplamak, onları çeşitli seviyelere götürürken farklı deneyimler getirecektir. Yani, bu, en sevdikleri renkle arabalarını daha güzel ve havalı hale getirirken herkesin görmezden gelemeyeceği bir özelliktir.
Nefes yaşamadan daha uzun süre dönebilirsiniz. Hepsi birlikte mümkün olan en iyi becerileri gerçekleştirmeye çalışacaktır. Yarışlar yaptığımızda koşullar sonuçları etkiler. Puanları kaybedeceği için yolun kenarlarına dokunmamaya çalışın. Bir araba kullanmak hiç araba satın almayı bırakmadı.

Burnout Masters MOD APK

Özel olarak tasarlanmış yüksek güçlü bir araçla performans sergileyin

Sen bir yarışçısın, ama olağan hız ucube olmayacaksın. Bu performans ve izleyiciyi heyecanlandırmak birincil hedeftir. Birçok güzel performans kombinasyonlarda birleştirilecek. Araba ne kadar pahalı olursa, performans o kadar iyi olur. Oyun ekranı başladığında, skoru artırmak için uygun yere geçecek ve otomobilin yanma durumunu koruyacaklar. Aynı zamanda, puanlara bağlı olarak, bonus seviyesine karar verilecek ve istedikleri kadar satın alabilecekler. Özel olarak tasarlanmış yüksek güçlü bir araçla gerçekleştirin. Virajlardan geçin, böylece onlara vuramazsınız. Orta ne kadar iyi olursa, güzel stuntlar yapmak o kadar kolay olur. Küresel sıralamalarda daha yüksek durma yeteneği olan zirvede olarak kazanan olmaya çalışın.

Burnout Masters MOD APK

Yarış sadece hız değil, aynı zamanda diğer birçok büyüleyici formla ilgilidir

Yarış sadece hız değil, aynı zamanda diğer birçok büyüleyici formla ilgilidir. Seyircinin tanınması ve çığlıkları itici güçtür. Arabayı sahne sanatlarının zirvesine getirin. İyi sonuçlar alın ve daha zor seviyelere meydan okun. Seviyeye başladığınızda, ilk üç pozisyonda ödül olarak kabul edilen puan sayısını ve miktarı göreceksiniz, böylece herkes en yüksek puanı almak istiyor. Bu değişikliğin arabanız üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve özellikle her değişiklik arabaya yeni ve daha etkileyici bir görünüm verecektir.
Güven, yaptığınız şeyi daha tutkulu hale getirmeye katkıda bulunur. Lastiklerin yola sürtünmesini sağlayın. Arabanın sorunsuz hareket etmesi için farklı açıları ele almanız gerekebilir. Farklı tasarımlara sahip araçlar, oyuncuların katılacağı oyun ekranlarına etkileyici deneyimler getiriyor. Tükenmişlik ustalarına katıldığınızda, yapmanız gereken ilk iş, bu oyunun sunduğu kontrollere aşina olmaktır.

Güzel lastik yanan aşamalar ustaca gösterilir

Bir yarışçı böyle daha da yüksek bir üne kavuşur. Performansı gerçekleştirmek için çok az çekiş ve sağlam bir makineye sahip olacak. Puanınızı mümkün olduğunca yüksek artırmak için çok fazla kombinasyon oluşturun. Parçalar yaptığınız şovlar için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, yeni bir öğe ortaya çıktığında, şüphesiz oyuncuların katılmasını ve kontrol becerilerini göstermelerine izin vermelerini bekleyen yeni zorluklar olacaktır. Arabalar başlatmak genellikle bu konuda oldukça zordur. Arabanızın rengini ve görünümünü beğeninize göre özelleştirin. Böylece skor optimize edilecek ve oyun sona erdiğinde en yüksek derecelendirmeyi alacak. Her oyuncu, sürdükleri tüm araba motorlarını yakarken diğer oyuncularla rekabet etmeye çalışacaktır. Oyuncular arabaları kontrol edecek ve etkileyici teknikler gerçekleştirecek:.

Oyuncular sahip olabilecekleri yeni arabalar bulacaklar

Arabayı satın aldıktan sonra garaj açılacak. Rotasyon, hacim, sürüklenme,… en zorlu tekniklerden herhangi biri yapılabilir. Yapabileceğiniz şeylerle kitlenizi şaşırtın. 360 derece döndürmeyi, yanlara kaydırmayı öğreneceksiniz. Beklenmedik bir son almamak için optimal hareketler. Tükenmişlik ustalarında, oyuncular sahip olabilecekleri yeni arabalar bulacaklar ve elbette bu güncelleme oyuncular için caziptir.
Garajı koşulsuz olarak yükseltin ve çok para edin yükseltme. Bitiş çizgisine ulaşana kadar puanınızı optimize etmenize yardımcı olun. Tükenmiş Masters modundaki herhangi bir yarışa alışacak ve ustalaşacaksınız. Bu oyunda para kesinlikle önemlidir ve arabayı hata yapmadan kontrol etmeye çalışacaksınız. Her seviyeden sonra, elde ettiğiniz sonuçların bir özetini alacaksınız ve artı noktaların yanı sıra, kaçınmanız gereken ve yapmamanız gereken eksi faktörler olacaktır.

HappyMod
İndirmek