Boom Karts Multiplayer Racing Mod + APK 1.39.0 Kilitli

Boom Karts Multiplayer Racing MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Boom Karts Multiplayer Racing
Tür Action
geliştirici Fingersoft
Boyut 172.33 MB
En son sürüm 1.39.0
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-11

Boom Karts Multiplayer Racing açıklaması

Mod Özellikleri:

Boom karts bir yarış oyunudur

Bir yarış oyunu olarak, elbette, çekirdek hala yarışıyor. Rakipleri çekmek ve diğer oyuncuların arabalarının çatısını üflemek, başarmanız gereken nihai hedeftir. Oyun şimdi sizin elinizde, bakalım rakibin nasıl mücadele edeceğini görelim. Her şey coşku ve enerjiyi yayıyor. Şimdiye kadar oynadığım en heyecan verici, teşvik edici ve esprili yarış oyunu. Yarış sırasında daha yenilikçi silahlar tanıtılacak ve oyunculara yarışmayı her zamankinden daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için daha cesur fikirler verecek.
Kim birçok yarış oyunuyla oynadı? Onlar hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin. Bu değerli eşyaların çoğunu alarak, silahları sürekli olarak yükseltme ve her oyun sahnesindeki rakibi özgürce yenme fırsatınız var. Ayrıca, herkes için daha heyecan verici zorluklar yaratmak için birçok engel ve zorluk, pistte yaygın olarak ortaya çıkacaktır. En iyi yanı, oyuncuların heyecan verici ve dikkate değer etkiler için diğer insanlara bombalar atabilmeleridir. Buna ek olarak, diğer birçok etkileyici ve olağanüstü içerik, oyunculara farklı silahlar kullanmada daha fazla seçenek sunacaktır.

Boom Karts Multiplayer Racing MOD APK

Boom kartlarındaki yarışlar gerçek zamanlı modda

Ancak Boom Karts'ta, iyi sürüş ve yarış sadece yarısı. Ancak düşmanın hareketsiz durmadığını unutmayın, yapay zekaya karşı çok oyunculu modda veya solo modda bile ne yaparsanız yapın. Tüm karmaşık 3D yarış oyunlarını unutun. Boom kartlarında neredeyse hiçbir psikolojik engel yoktur. Yarışta, herkes diğer yarışçıları tahriş etmek için çeşitli özel eşyalar veya araçlar kullanarak tüm becerilerini kazanmak için kullanmalıdır. Her yarış modunda potansiyel eğlencenin dışında, kontrol mekanizması oyuncuların en iyi yarış deneyimine sahip olması için esnektir.
Boom kartlarındaki yarışlar gerçek zamanlı modda, bu nedenle düşünebileceğiniz en çılgın eylem mobil ekranda ritmik ustaca hareketlerle yapılabilir. Oyunun ayrıca bir nişancı olmanız gerekiyor. Ayrıca, oyunculara sistemi kişiselleştirmek için bol miktarda yeni fikir ve diğer oyuncuları manevra yapma veya atlatma esnekliği sunar. Çevrimiçi bağlantı mekanizması basittir ve herkes oyundaki tüm potansiyeli arkadaşlarla keşfetmekten keyif alabilir. Bomba her yarıştaki tek silah değildir, ancak oyuncular başkalarının ruh halini yok etmek için başka birçok şey kullanabilirler. Bununla birlikte, eğlence ve potansiyelleri, oyuncuların arkadaşlarınızla eğlenmeleri için unutulmaz ve harika anlar yaratmak için sonsuzdur.

Boom Karts Multiplayer Racing MOD APK

Boom kartlarındaki yarışlar gerçek zamanlı modda

Pist boyunca sayısız güçlendirme eşyası olduğunu unutmayın. Bu oyunda, bazı sevimli çizgi film karakterleriyle maceraya çekinmeyin. Ve Boom Karts ikinci okuldur. Ama “ciddi olmamak” “disiplinli olmak” anlamına gelmez. Dahası, kontrol sistemi aynı zamanda deneyimlerini veya eğlencelerini geliştirmek için birçok çevresel etkiye sahiptir.Bom Karts esas olarak her karmaşık ama tehlikeli ırktaki herkese getirdiği eğlenceyi ve heyecanı vurgular.
İkincisi, komik bir yarış oyunudur. Futbol, ​​çekim, Shuttlecock gibi başka bir aksiyon türüyle birleştiğinde… bunun gibi oyunların ortak noktası, komik çizgi film grafikleri ile sevimli bir komedi ve bizi oynamaktan mutlu ediyor. Ne kadar iyi yarışırsanız, ne kadar çok kazanırsanız, görünüşü, aksesuarları, şapkaları, yarış arabalarına ve hatta karakterlere, hatta her şeye, her şeye, yarışmaya ve iyi çekim yaptığınız sürece, istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Oynamak için oyunu indirin. Boom Karts, aksiyon ve yarış unsurları yeni bir varyasyon yaratmak için harmanlandığında oyuncuların hareketli ve kaotik ırkları hissetmelerine izin verecek. Her oyuncunun heyecanı. Böylece, oyuncunun bombalama tekniği ne kadar iyi olursa, her maçta yarışı kazanma şansları o kadar yüksek olur.

Boom Karts Multiplayer Racing MOD APK

Boom Karts, her yarışın bombalarla daha şiddetli ve kaotik olmasını istiyor

Bugün size normal eğlenceli ama aşırı eğlenceli olmayan bir çekim yarış oyunu tanıtmak istiyorum, ünlü yayıncı Fingersoft'tan Boom Karts. Sadece ekrana dokunmanız, sola ve sağa sürüklemeniz, yukarı ve aşağı sürüklemeniz gerekir, sonra arabanızın tam kontrolüne sahip olursunuz. Keskin köşeleri ele alma esnekliği, her bir kişinin ustaca deneyimine ne ölçüde bağlı olduğu aşırı bir otomobil, diğer çevrimiçi oyuncularla rekabet etmek için PVP moduyla oynarsanız, Boom Karts'ta oldukça “çılgın” bir işleviniz var: Kendi Arena Oluşturun , lobiden, pistten, mermi sayısı, oyuncu sayısı, her turda alacağınız güç sütunları. Bilirsiniz, aristokrat nezaket bizi her zaman mükemmel olmaya zorlar, ancak bazen kendinizi özgür bırakır. Boom Karts, her yarışın bombalarla daha şiddetli ve kaotik olmasını ister ve oyuncular tehlikeli bombalar oluşturmak ve diğerleri için engellemelere neden olmak için diğer eşyalarla bile birleşebilirler.
Tüm zamanların en uyarıcı gerçek zamanlı çekim yarış oyunu. Her türlü beceriyi kullanmanız, diğer arabalarınızı vurmak ve rakiplerinizi felç etmek için muhteşem saptırıcı grevlerle zarif bir şekilde sürme yeteneğinizi birleştirmeniz gerekecek. Kostümler, aksesuarlar, silahlar (temel eşyalar), kasklar, yarış araçları açısından yarışçı karakteri… oyunun çok fazla seçeneği olmadığını varsaymayın. Boom Karts'taki her bağlam, renk şeması, detay, öğe ve silah hem fonksiyonel hem de esprili akıllıca tasarlanmıştır. Gerçekten saf eğlence olan ve oynadıktan sonra sizi sıcak hissettiren bir spor oyunu bulmak istiyorsanız, Boom Karts gibi bir oyun oynamalısınız.

Boom Karts, her yarışın bombalarla daha şiddetli ve kaotik olmasını istiyor

Bunlardan biri saf yarış, belki 2D veya 3D tasarımla, ancak her şey standartlara, netliğe ve ilkelere göre yapılır. Birçok ilginç şey sizi önde bekliyor. Boom Karts'ta her şey beklenmedik esprili mizahla gerçekleşir.Ayımdaki tüm araçlar kart tarzıdır, bu yüzden her yarışı keyifli hale getirmek için harika bir performans ve hıza sahiptirler. Bu sayede, herkesin eğlence yolları olacak, sadece oyunu daha karmaşık hale getiren birkaç saçma kural nedeniyle bile savaşacak.
Benim için bu tür iki ayrı okula ayrılabilir. Boom Karts'taki Arsenal de en üst kategoride: bombalar, sabun, biber, biber… Dünyadaki her şey bir rakibin çok acı çekmesini sağlayabilir. Onları “yut”, böylece bir ok gibi yolda uçabilir, herhangi bir rakibe çılgınca çekilir. Sadece yarış ve rahatça ateş et. Oyun ayrıca samimi ve eğlenceli bir grafik motoru kullanır, her durumu veya oyuna özgü unsurun herkes için sonsuz eğlenceye sahip olmasını sağlar.

Boom Karts, her yarışın bombalarla daha şiddetli ve kaotik olmasını istiyor

Ancak zor bir oyun alanı oluşturmanın yapabileceğiniz bir şey olduğunu unutmayın, ancak turu geçip geçemeyeceğiniz, rakibe savaşıp savaşamayacağınız size kalmış. Hepsinden iyisi, çevrimiçi bir oyun, herkesin arkadaşlarını yoğun yarış kurslarıyla kızdırmak için mükemmel bir fırsat. Ayrıca, oyuncular otomobilleri, görsel efektler veya her bombayı benzersiz ve sürprizlerle dolu hale getirmek için çevre ile etkileşimler gibi etkileyici kavramlara sahip birçok olağanüstü ve benzersiz tasarımla özelleştirebilirler. Oyuncular ayrıca ödüller aracılığıyla gelecekte farklı oyun modlarından daha özel araba tasarımları bulabilecekler.

HappyMod
İndirmek