Bloons TD 6 Mod + APK 32.4 Sınırsız para

Bloons TD 6 MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Bloons TD 6
Tür Strategy
geliştirici Ninja Kiwi
Boyut 53.54 MB
En son sürüm 32.4
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-09-16

Bloons TD 6 açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun oyunculara son derece canlı ve ideal bir oyun verir

Bu kez, oyun 3D grafik ve aksiyon dizilerini her zamankinden daha hızlı ve daha iyi getiriyor. Ve sorun şu ki, her oyunda çok fazla kabarcık var. Bazı şaşırtıcı zorluklarla oynamaktan asla sıkılmayacaksınız. Taktiklerinizin çoğu liderliğinizden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda her kahramanın gücü ve sinerjisi etrafında yeni oyun stratejileri de yaratıyorsunuz. Bu size büyük bir avantaj sağlayacak ve oyunun başından itibaren en iyi kuleleri yükseltmenize izin verecektir.
Bu uygulama her şeyden tamamen güvenli ve güvenlidir. Birkaç basit adım. Her zamanki gibi, oyun piyasaya sürüldüğünde sadece üç seviyeydi, ancak şimdi tadını çıkarmanız için 40 seviyeye yükseltildi ..

Bloons TD 6 MOD APK

Bu oyunun amacı, bu kabarcıkların yol haritasını tamamlamasını önlemektir

Ne kadar çok balonu yok ederseniz, makinelerinizi yükseltmek için o kadar çok para alırsınız. İyi bir maceracı oyun arıyorsanız, o zaman sizi temin ederim, bu sizin için olanıdır. Daha fazla, oyunda Moab (tüm baloların annesi), mor, müstahkem, acımasız gibi birkaç farklı baloon türü var. B. Şimdi Bloons TD'ye kısalılan franchise, bugün mobil cihazların en popüler strateji oyunlarından biridir ve kemerinin altında bir sürü farklı oyun vardır. Bu, yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak yeni kulelerin, yükseltmelerin ve bonusların kilidini açmanıza olanak tanır. Dahası, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harita, farklı güçler, daha çılgın silahlar, yeni düşmanlar ve daha fazlası gibi farklı yükseltmeler var. İndirme ve inanılmaz bir deneyime sahip. Bu sürüm, kullanıcılar için bir sürü kahramanın kilidini açtı, böylece sadece bir tane değil, farklı kahramanlarla oynamanın tadını çıkarabilirler. Oyun 3D kuleleri tasarımdaki diğer 2D öğelerle birleştirerek size daha pürüzsüz bir genel bakış sunuyor.
Her seviyenin farklı zorluk seviyeleri ve farklı ödülleri vardır. İnanılmaz bir deneyim sunan çok neşeli ve keyifli bir oyun. Kullanıcıların cihaza giren herhangi bir virüs hakkında endişelenmeleri gerekmez. Savunma modu ile, onlara karşı son savunmaları inşa ederek rakiplerinizi daha uzun süre dayandırmaya çalışırken maymunun son maçı. Tüm balonların (MOAB) annesi, bir şeyle mücadele etmek için belirli kuleleriniz olmadığı sürece size gerçekten zor zamanlar verecektir. Artık her biri 20 benzersiz yükseltme ile dokuz kahraman maymundan birini kullanabilirsiniz.

Bloons TD 6 MOD APK

Oyuncu kabarcıklı kırılırken tatmin olacak ve rahatlayacak

Yeni heyecan verici oyun modları, çok sayıda silah yükseltmesi, maymun kuleleri ve oyunda oynadığınız tüm harika şeylerle Bloons TD 6 mod, kabarcıklı kırılırken sizi tatmin edecek ve rahatlayacaktır. Oyuncular çeşitli düşmanlarla taktik savaşlar yapıyorlar. Oyun, yeni güncelleme ve 11 yeni başarı ile Trophy mağazasında 18 yeni öğeyi yükseltti. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncular yeni uzman haritasındaki en yeni kahramanla manevi potansiyellerini de keşfedebilirler. Her zaman doğru olanları araştırdığınızdan emin olun. Yeni haritalar.
Maymunlarınızı gittikçe daha fazla balon kırabilecek seviyelere yükseltmeyi unutmayın. Örneğin, tüm balonu tek bir maymun kulesi ile yok etmeniz veya en tehlikeli toplarla uğraşmanız gerekir. Efektler ve birçok kaplama da göz alıcı ve canlı bir maymun kulesi oluşturmak için yükseltildi. Deriler ve oyun içi seslendirmeler, nasıl oynadığınızı özelleştirmenize izin vermek için açılabilir. . Bloons TD 6 modunu daha fazla sınırsız para almak için indirin, oynarken tüm bilgi ve diğer bonusları açın. Oyunun kilidini açmak için para harcayın. Bu muhteşem oyun, dışarıda 58 milyondan fazla kişi tarafından indirildi, bu da şaşırtıcı görünüyor. Burada, oyun sizi yeni bir makyajla süper en iyi 3D Tower savunmalarını tasarladı. Tüm kuleleriniz için üç yükseltme yolu arasından seçim yapabilirsiniz, yani en uygun savunmayı yerine getirmek için alabileceğiniz çeşitli talimatlar vardır.

Bloons TD 6 MOD APK

Oyun çevrimdışı bir oyun her yerde oynanabilir

Oynamak için tüm kullanıcıların yapması gereken kuleler oluşturmak ve baloların üssünüze girmesini uzak tutmaktır. Özünde, bu, Ninja Kivi tarafından oluşturulan ve oyunculara en etkileyici ve en iyi seviyeleri veren bir 3D Tower Savunma oyunudur. Bu güçlü balon ordusuyla yüzleşmeye hazır mısınız? Bloons TD 6 Mod, oyunculara, karşıt maymunlara karşı stratejik oyun becerilerini test etmek için çeşitli oyun modları sunar. Saldırı modu, bloonlara karşı kule savunmaları oluşturduğunuzda ve daha fazla güç kazandığınız için bir savaş olacak. Artık her biri beş yükseltme olan 21 kule var - önceki oyunda dördünden. Ninjalar ortalama balonunuza karşı tam olarak etkili olmasa da, inanılmaz durma gücüne sahiptirler, bu da oyun ilerledikçe hızlı bir şekilde karşılaşmanız gereken kamuflaj balonlarıyla mücadelede onları çok yararlı hale getirir.
Dahası, oyun bir Çevrimdışı oyun nerede olduğunuz önemli değil, internet bağlantısı gerekmediğinden her yerde, her zaman çalınabilir. Cihazınız% 100 korumalı olacak. Oyun size 49 tür orijinal harita ve bazıları seviyenizi test etmek için yeni özel savaşlarda görüş hattını engelleyebilecek 3D nesnelerle birlikte, Bloons'a karşı her saldırı asla durmaz. Oyunun temel amacı, hedeflerini tamamlayamayacak şekilde bu topları durdurmanın yollarını bulmanız gerektiğidir. Başka bir deyişle, sadece bir tür kule inşa etmeyin. Keskin nişancılar, baloları yok etmenize yardımcı olacak ve ninjaların nihai durma gücü var. Genellikle, her seviyenin farklı zorlukları olacaktır ve oyun modları da farklıdır. Belli bir miktar balonun savunmalarınızı geçip üssünüze girmesine izin verilirse, kaybedersiniz. Artık balonlarla her zamankinden daha fazla şekilde savaşabilirsiniz. Tabii ki, başa çıkmak için yeni düşmanlar da var.

Bu oyunda oynanacak 36 benzersiz harita var

Farklı renk kabarcıkları farklı zorluklar sunar. Bunlar arasında, ilk kabarcık geçmek için son derece zor tehdidi taşıyacak. Oyunun detayları aşağıda belirtilmiştir. Oyun, size daha iyi bir oyun deneyimi sunan Odyssey gezisi lansman hatasını yükseltti ve düzeltti. Baskın maymun olmak için oyundaki her bir haritayı oynayın. Ayrıca bazı keskin nişancılar ve ninjaları oyunun erkenden karışıma almak isteyeceksiniz. Patlama festivali, şimdiye kadarki en havalı. Bununla birlikte, oyuncular blolarını harika çıkartmalarla da özelleştirebilirler. Şimdi oyunun en etli versiyonu. Onları deneyin. Bloons TD 6 modunda oynamak için 36 benzersiz harita var.

Oyunda bir sürü farklı ve ölümcül silah kullanılabilir

Bu oyun, her biri farklı yeteneklere ve yeni yükseltmelere sahip farklı kuleler içerir, örneğin mühendis maymunu, kimyager parası ve daha fazlası daha fazlası, oyunun yeni versiyonuna farklı ve ölümcül silah yükleri de eklenmiştir. Sadece bu değil, Bloons TD 6 modunda, imparatorluğunuzu korumak için bu renkli balonları patlatacaksınız. Çoğunlukla, Bloons TD 6 modunda, kurallar standart kule savunma oyunu türünün özelliklerine bağlıdır. Bazılarının görme alanınızı engelleyecek 3D nesneleri bile var ve oyuna daha fazla meydan okuma ekliyor. Bu birinci düzeyde işe yarayabilir, ancak her zaman yeni balon türlerinin olduğunu ve genellikle yenilgiye farklı bir yaklaşım gerektireceğini fark edeceksiniz.
Oyunun birkaç seviyesi oldukça zorlu bazı kullanıcıların tamamlaması zor olabilir.Günlük, oyun oynayabileceğiniz farklı benzersiz haritalar içerir. Ancak, her oyun modu size meydan okuyacak benzersiz oyun değiştiren işlevlerle birlikte gelecektir. 20'den fazla seviye özellikli olarak, her kahraman için iki kabarcık yeteneği uyarırsınız. Tamamen yeni mor balonlar da var. Kullanıcılar ayrıca mümkün olduğunca çok sayıda davetsiz misafir oynayabilmeleri ve direnebilmeleri için sınırsız miktarda güç alırlar. Balonların büyük bir başyapıtı geri döndü ve bugün tüm oyun neslini çılgınlaştırdı, Bloons TD 6 modundan başka bir şey yok. Bunda, insanların her maymun kulesini sadece 3 parçası olduğunda yükseltmelerine izin verilir ve son kısım sadece kalifiye olduğunuzda kilidini açabilir. Bunlar balonlardan kolaylıkla parçalanabilir ve oyununuzu daha benzersiz hale getirmek için derilerini özelleştirebilirsiniz.

Ne kadar çok balonu yok ederseniz, o kadar çok para alacaksınız

Bloons TD 6 Mod APK: Her yıl bizi çıldırtan bir sürü oyun var. Burada, eğlenceli ve hızlı tempolu savaşlara hayran olabilirsiniz. Ancak, ne kadar çok balonu yok ederseniz, makine eşyalarınızı yükseltmek için o kadar fazla para alacaksınız. Oyun artık her zamankinden daha fazla tahkimat, rakip ve yükseltme var.
Tüm kuleleriniz için aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı yol var. Daha da başarılı olmak için oyunlar, Ninjia Kivi ailesi Bloons T 6'yı tamamen yeni bir görünümle yayınladı. Oyuncular, bloları yok etmek ve mükemmel savunmayı inşa etmek için haritalara güvenecekler. Bir mühendis maymunu, bir simyacı maymun ve hepsi yeni görünümler olan bir druid maymun var. Tabii ki, bu hedefleri her tamamladığınızda bonuslar alacaksınız ve bu yüzden bunları tamamlamaya çalışacaksınız. D ve daha fazlası. Uygulamanın karşılaştığı tüm büyük ve küçük hata sorunları çözüldü. Druid ve simyacı olmak üzere 2 yeni kule tipi dahil olmak üzere 21'den fazla maymun kulesi sağlanmaktadır. Keskin nişancılar zırhlı balonları uzaktan almakta harikadır, bu yüzden kesinlikle bunlardan bazılarına oyunun erken yatırımına yatırım yapın. Yeni Zelanda'dan Kivi Geliştiricisi. Ardından, maymunları yere inmeden önce kabarcıkları yok etme stratejisine göre düzenleyin. Yapmanız gereken tek şey yükler ve bir sürü kulede inşa etmek ve davetsiz misafirlerin bulunmadığından emin olmaktır. Ne kadar heyecan verici. Her şeyden önce, maymunlara eşdeğer kendi garip makinelerinizi seçin ve onları haritaya dikkatlice yerleştirin ve bu kabarcıkların saldırısına karşı top ve dart çekin. Hiç mobil - hatta flaş - oyunlar oynarsanız, o zaman, o zaman Muhtemelen Bloons Tower savunmasını duydu.