Black Pie - Icon Pack Mod + APK 3.7 yamalı

Black Pie - Icon Pack MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Black Pie - Icon Pack
Tür Personalization
geliştirici
Boyut 26.44 MB
En son sürüm 3.7
mod bilgisi yamalı
Güncelleme 2023-03-23

Black Pie - Icon Pack açıklaması

Mod Özellikleri:

Black Pie simgeleriyle ünlüdür

Basit bir yaşam tarzı, simge arka planının mat siyah bir renkle kaplanması için ilham verir. Zor. Artık simgeleri anahtar kelimelerle arayabilirsiniz. Kolaylığı nedeniyle geleneksel takvimin yerini almış gibi görünüyorlar.Bu uygulama, kullanıcı önizleme özelliğini de destekliyor.
Küresel pazarı takip eden bir beyefendi ve bayan kesinlikle onları kaçırmayacak. Bu, kullanıcıların yeni arayüzü kullanırken tanıdık hissetmelerini sağlayacaktır. Binlerce farklı tema içeren galeride küçük bölmelerin kurulduğunu göreceksiniz. Ana arayüz haline geldiğinde, memnun kalırsınız ya da değilsiniz, bu özelliği hemen kullanın. İsterseniz, çalıştırmasına ve cihaz belleğine kaydetmesine izin vermeyi seçebilirsiniz; Aksi takdirde, bunu görmezden gelebilirsiniz.
Bu, basit bir yaşam tarzını seven kullanıcılar için ilk tercihtir. Bunlardaki simgeler, gözlerinizi rahatsız etmemek için mümkün olduğunca minimum olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünüz büyük bir kek parti haline gelir ve her pasta bu uygulama için bir veri bloğudur. Simgeler, farklı mobil cihaz türleri için benzersiz özelliklere sahiptir. Siyah turta, koyu tonlarla kaplı kekler gibi simgeleriyle ünlü olmasına rağmen, diğer birçok kullanıcı sunar. Vurgu, dinamik takvim özelliğidir.

Black Pie - Icon Pack MOD APK

Black Pie'da 2500'den fazla önerilen simge var

Her zaman gerçekleşen en son trendlere göre tasarlanmıştır. Kesinlikle, siyah turta içinde 2500'den fazla önerilen simge mevcuttur. Simge içerik çizimleri, orijinal uygulamanın orijinal görünümünü takip etmek için tasarlanmıştır. Uygulamayı açtıktan sonra, siyah bir daire uygulama seçimine göre özelleştirin. Özellikle, size çekici görünen bir konu seçebilirsiniz. Simgeler sevimli kekler gibi yuvarlak şekillerde görünür. Bu eğlence, bu yuvarlak ikon koleksiyonu ile size harika deneyimler sunmayı vaat ediyor. Bir kullanıcı bir tema seçmek istiyorsa, simge havuzuna dalmak zorundadır. Son olarak, önünüzde görünmek gereksinimlere göre bir arayüzdür.

Black Pie - Icon Pack MOD APK

Bu uygulama tüm temanın tadını çıkarmanıza izin verecek

Uygulamayı temsil eden simgeler basit çizimlerden oluşur, ancak anlaşılması son derece kolay ve benzersizdir. Bu renkli ama çok göz kamaştırıcı olmayacaksınız. Bu bölüm, kullanıcıların tercihlerini seçmelerini ve kişiliklerini arayüz ekranında ifade etmelerini kolaylaştırır. Bu yüzden arama sistemini kurduk. Süreç oldukça hızlı ve çok uzun sürmeyecek.
Kendinizi bu hazineye daldırmak ve istediğiniz bir konu seçmekte özgürsünüz. Ayrıca, ana karakterin içindeki uygulamayı vurgulayan asistan olarak asil bir görev gerçekleştirir. Modern kullanıcı sistemi ile dijital takvimler yaygınlaşmıştır. Siyah turta kullanabilmek için sadece 4 hızlı adımdan geçmeniz gerekir. Resmi olarak uygulandığı zaman olduğu gibi tüm temanın tadını çıkarmanıza izin verecektir.

Black Pie - Icon Pack MOD APK

Siyah turtada tasarlanan simgeler giderek artan bir sayıya ulaşır

Atsumi Zaman, ana renk tonu ana duvar kağıdı ve simgeyi vurgulamak için koyu bir arka plan olarak görünür. Temel amaçları, kullanıcıya hoş ve konforlu bir duygu getirmektir.Ankonlar, siyah turtada tasarlanan iconlar giderek artan bir sayıya ulaşır. Sadece küçük bir ayrıntı, onu diğer uygulamalardan daha üstün kılar. Bu 2 adımı tamamladıktan sonra, programın çalışmasına izin verin. . Bu aşinalık yeni bir temaya sahip olmanıza yardımcı olur, ancak uygulama simgesinin değişimini hatırlamak ve uyum sağlamak uzun sürmez. Popüler modellerin isimleri olan ve onları ünlü kılan simgeler olan temalar var. Getirdiği yardımcı programlar kesinlikle kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmaya ve şikayet etmeyecek.
Bu nedenle, doğan her simge koleksiyonu her zaman dikkat çeker Simgenin öne çıkan özelliği yuvarlak şeklidir, renk tonu da birçok müşteri çeker. Kullanılan renkler çoğunlukla çok belirgin tonlardır, ancak pastel tarzda. Sadece bu değil, çok fazla konuya maruz kaldığında, artık güzelliğini tanımayan yavaş yavaş baş dönmesi olacaksınız. Dinamik takvimler, kullanıcılar için sıkıcı değil, yeni bir duygu getirmek için değişen arayüzleridir.

HappyMod
İndirmek