Beelinguapp Language Audiobook Mod + APK 3.023 Kilitli

Beelinguapp Language Audiobook MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Beelinguapp Language Audiobook
Tür Education
geliştirici David Montiel
Boyut 27.4 MB
En son sürüm 3.023
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-16

Beelinguapp Language Audiobook açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar üç sekmeye ayrılmış basit bir arayüz bulacaklar

Ne yazık ki, bugün, bu geleneksel yöntemle yabancı dil öğrenimini destekleyecek çok fazla uygulama ve araç yoktur. Benimle aynı görüşe sahipseniz ve klasik bir okuma tarzında yabancı dil öğretmek için bir başvuru arıyorsanız, sonra aşağıda okumaya devam edin. BeelinguApp.audiobooks ve BeelinguApp'taki karikatürler haftalık olarak güncellenir ve gerektiğinde kullanılacak çevrimdışı modları destekler. Öğrenmek istediğiniz tüm dil ihtiyaçlarının burada olduğundan emin olun. BeelinguApp'ta, kullanıcılar üç sekmeye ayrılmış basit bir arayüz bulacaklar: hikayelerim, kütüphane ve daha fazlası. Aynı anda pratik yapmak için dört beceri verecektir: kitabın her sayfasını okuma ve anlama yoluyla dinleme ve konuşma, kitaptaki dilbilgisinin yazımını ve düzenlemesini gözlemleyerek okuma ve yazma. Oradan kitap okuyabilir, yeni kelimeler arayabilir, dilbilgisi yapılarını görebilir ve uygulamada bulunan yerel sesli ses özelliği aracılığıyla kitap okumayı dinleyebilirsiniz. Bu özelliklere hakim olduktan sonra, kullanıcılar Kütüphane bölümünde kitap seçerken ilk deneyime başlayacaktır. Yabancı dil ve kullandığınız orijinal dil arasında bölünmüş bir arayüz göreceksiniz.

Beelinguapp Language Audiobook MOD APK

Beelinguapp, çizgi filmler aracılığıyla sevimli ve güzel dersler getiriyor

Yardımcı arama özelliğiyle istediğiniz kitabı aramak için zamanınızı harcayacaksınız. İki dilli bir belge okumak, kullanıcıların okuma becerilerini artırmalarını ve işte yeni kelimeleri tam kolaylıkla öğrenmelerini sağlar; Bu yöntem BeelinguApp'ta çoğaltılmıştır. Oradan, hem bilgileri okumanız hem de ilgili telaffuzu özelleştirilebilir bir hızda duymanız için ilgili sesi oynatacaksınız. Ayrıca bir cümlenin en önemli özelliğini de değiştirebilirsiniz ve avantajlı olduğu için kapatmamalısınız. Dilleri okumak her zaman size zorluklar getirir ve her dilin zorlukları vardır. Gerçekten de, bu özelliği görmezden gelemezsiniz, not almayı ve kelime dağarcığını artırmayı kolaylaştıramazsınız.
Çoğu insan daha modern şeyler arıyor, ancak etki bilinmiyor. Özellikle, sadece uygulama kütüphanesinde favori bir başlık seçmeniz gerekir. Ek olarak, BeelinguApp ayrıca çizgi filmler aracılığıyla sevimli ve güzel dersler getirir. Aynı zamanda, kullanım sırasında ek özellikler alırsınız ve kitaptaki bilgileri izlemeyi kolaylaştırırsınız.Bu uygulamayı kullanmanın güzel bir yanı, belirli bir kitabı okurken bağlantı özelliğini bulmaktır.

Beelinguapp Language Audiobook MOD APK

BeelinguApp, sesli kitapları kullanan bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır

Ve bu şekilde muhtemelen sadece binyıllar tarafından kullanıldığını düşünüyorsunuz, o zaman yanılıyorsunuz. Ve zamanla, yeterince iyi olduğunuzda, aktif olarak farklı seviyeler seçebilirsiniz: marş/geliştirici/usta… Her seçim size zorluklarını getirecektir, her gün İngilizcenizi korumanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak bir okuma alışkanlığına sahip olacak. UnlockedBeelinguApp, güzel, görülmesi kolay, kullanımı kolay bir arayüze, zengin bir sesli kitap sistemi, takip etmesi kolay yerel telaffuzlara ve yabancı diller öğrenme konusunda diğer birçok çekici özelliğe sahiptir. Bu nedenle, bu uygulamada görmezden gelemeyeceğiniz ve birçok kullanıcı için uygun bir araçtır. Ayrıca, okuduğunuz kitapların çoğunda yerleşik ses vardır ve telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olur. Dolayısıyla, kendinize yabancı bir dil öğrenmek için motive edilecek kitapların bir listesine sahip olacaksınız. Her şeyi anladıktan sonra, uygulamada da mevcut olan farklı zorluk seviyelerinde okuma ile ilgili egzersizleri tamamlayarak becerilerinizi tekrar uygulayabilirsiniz… Yavaş yavaş okuma konularınızı genişleteceksiniz. Filmler içine girmek çok kolay bir şey ve bu yeni kelimeleri aşılamayı ve düzeltmeyi kolaylaştırmayı kolaylaştırıyor.Bu işlev çok uygun. Kesinlikle, BeelinguApp aşağıdaki dillerde mevcuttur: İspanyolca, İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, Korece, Hintçe, Rus, Türk, Çin, Arapça, Japonca, İtalyan, İsveç. Buna ek olarak, belirli bir düzeyde yabancı bir dil öğrenmeye başlayan kullanıcılar, seviyelerine uygun zorluk seviyesini kendi başlarına seçebilirler.

Beelinguapp Language Audiobook MOD APK

BeelinguApp tamamen özelleştirilebilir iki dilli bir okuma deneyimi sunar

Eski yöntemlerden biri ve sizi şaşırtacak o kadar temel ama etkili, okuma yoluyla yabancı bir dil öğrenmektir. Yeni bir dil öğrenen herkes Beelinguapp'ı hemen telefonlarına indirmelidir. Bu uygulamada desteklenen birçok farklı dili öğrenebilirsiniz ve elbette, okumanızı devam ettirmek için her zaman özellikler olacaktır. Kütüphane sekmesi size kendi başınıza bulabileceğiniz farklı kitap türlerinin bir listesini sunar. Çok sayıda yanı sıra, sık sık okuduğunuz kitap türlerini bulmanıza yardımcı olacak sürekli filtreleme özellikleri olacaktır. Otobüsteki kulaklıkları çalışmak için dinleyebilir, yatmadan önce her gece dinleyebilir veya evdeki çocuklarla dinlemek için hoparlörü açabilirsiniz. Bu klasik öğrenme yöntemi, bence hala en etkili olanıdır.BeelinguApp, kullanıcıların dil becerilerini geliştirmelerini sağlayan tamamen özelleştirilebilir iki dilli bir okuma deneyimi sunar. Ayrıca, listede bulduğunuz, kullanıcı bir yükleyici görecek. hepsi öğrenme yöntemlerini öğrenmişlerdir. BeelinguApp'ı kullanırken, öğrencilere çeşitli bilgi getirmek amacıyla aynı amaçlarla birçok farklı türde sesli kitaplar bulacaksınız. Ve yeni başlayansanız, endişelenmenize gerek yok çünkü Beelinguapp'ta okumanın iki dili vardır: Öğrenmek istediğiniz dil Ve anadiliniz, böylece başlamakta baskı ve zorluk yok. Nerede olursanız olun BeelinguApp'tan sesli kitapları dinleyebilirsiniz. Yükleyici, okuma sürecinde belirli bir karşılaştırma yapmak için öğrenmek istediğiniz yabancı dili ve akıcı olduğunuz dili seçmenizi sağlar. Böylece kitapta kullanılan kelimelerin ve diğer anlamların anlamını bilebilirsiniz.

Kullanıcılar yaygın olarak kullanılan birçok dil bulacak

Ve bazı insanlar daha dikkatlidir, her yöntemi kendileri için bile deneyimler, onlar için en uygun olanı görürler. Yeterince iyi olduğunuzu hissettiğinizde, ana dilinizi kapatın. Okumak istediğiniz sürece, neredeyse her konu BeelinguApp'ta mevcuttur. Her özellik tamamen keşfedilebilir, bu nedenle genel olarak, kullanıcılar bunu kullanmakta çok fazla sorun yaşamayacaklar. BeelinguApp'ta bulun ve kullanım sırasında yararlı olduğunu kanıtlıyor çünkü takip etmeyi kolaylaştırıyor.

HappyMod
İndirmek