BeautyPlus-AI Photo/Video Edit Mod + APK 7.7.010 Kilitli

BeautyPlus-AI Photo/Video Edit MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi BeautyPlus-AI Photo/Video Edit
Tür Photography
geliştirici Meitu
Boyut 263.58 MB
En son sürüm 7.7.010
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-23

BeautyPlus-AI Photo/Video Edit açıklaması

Mod Özellikleri:

BeautyPlus, selfie'nizi başka bir seviyeye taşımanıza yardımcı olur

Bu uygulama bu uygulamadan çok daha iyi çünkü BT tüketicisini de anlıyor. Ayrıca kendi fotoğraflarını bulanıklaştırabilirler. Bu tür araçlar, enstantanelerini bir profesyonel gibi düzenlemelerine yardımcı olur. Bu araçlar süper güçlü ve size profesyonel sonuçlar verecekler. Bu uygulama hakkında çok ilginç şeyler var ve aşağıda daha fazla bilgi edineceksiniz. Herhangi bir kullanıcının isteyeceği birincil kullanım, özellikle kadınlar, sıradan bir fotoğrafı etkileyici bir fotoğrafa dönüştürmektir. Fotoğraf özelliğinde, yukarıdaki ile aynı düzenleme özelliklerini de bulacaksınız. Bu nedenle, bir selfie almadan önce ayarlama özelliğiyle ilgili istatistikleri saklamalısınız. Beauty Plus ile, güzel bir fotoğraf veya video selfie oluşturmak için çok strese girmeniz gerekmeyecek.

BeautyPlus-AI Photo/Video Edit MOD APK

Bu uygulama en eksiksiz galeriye sahiptir

Ve son olarak, BeautyPlus şimdiye kadar gördüğüm en eksiksiz galeriye sahip, bu önceden ayarlanmış koleksiyonda söyleyecek çok şey var: selfie alan herhangi biriniz genellikle telefonun, web kamerasının veya diğer birçok kişinin ön kamerasıyla hayal kırıklığına uğradı. Photography Apps.premium Lockingedin kısa, pahalı bir kamera satın almak zorunda değilsiniz, ancak yine de harika fotoğraflara sahipsiniz. Selfie ateşi dünyanın dört bir yanından gün geçtikçe yayılırken, kullanıcılar selfie'lerini bir profesyonel gibi düzenlemeye heveslidir. Fotoğrafın içindeki karakter sadece BeautyPlus tarafından güzelleştirilebilir. Bu, görüntüdeki bazı gereksiz unsurları renklendirmeniz gerektiğinde uygulama içi AIS için mükemmel bir özellik sunuyor. ve farklı çıkartma türleri. Bu kadar kullanımı kolay bir uygulama bulamazsınız. Beauty Plus sonsuz olasılıklar sunuyor, bu yüzden tereddüt etmeden indirmelisiniz. Beauty Plus Mod APK'yı ücretsiz indirin.

BeautyPlus-AI Photo/Video Edit MOD APK

Süper harika fotoğraflar ve video selfie'ler çekmeye çalışın

Ve en önemlisi, arka plan bulanıklığı özelliğinden bahsetmek için. Yani, işiniz sadece kamerayı alıp bir fotoğraf çekmek. Uygulama gerisini yapacak. Aynı zamanda, uygulama görüntünün içindeki birçok öğeye müdahale eder ve bunu kullanıcının isteğine göre ayarlayabilir. Beauty Plus'ı şimdi süper havalı fotoğraflar ve video selfie'ler çekmeye başlamak için.
Bu uygulama bile, “Slim” işlevi, kollar, bel, yüz, burun asansörü gibi belirli alanlara biraz ayrıntıyı ayarlayabilir… ”Fonksiyon, cildi yumuşatma, gözenekleri daraltma, size kusursuz bir cilt vermesi etkisine sahiptir. Daha önce bu uygulamaya maruz kalmayan herhangi biri bu uygulamayı çok kolay bir şekilde çalıştırabilir. Böylece sizin için neler yapabileceğine tamamen şaşıracaksınız ve bu düzenleme öğelerinin birbirine uymasına yardımcı olmak için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, görüntüdeki bazı öğeleri kolayca değiştirebilirsiniz. Mükemmel bir fotoğraf çekmek istiyorsanız kullanmak doğru uygulama. Mobil cihazınızda profesyonel fotoğraflar üretmeye başlamak için Beauty Plus uygulamasını indirin.

BeautyPlus-AI Photo/Video Edit MOD APK

Kullanıcılar uygulamadaki heyecan verici özellikleri deneyimlemek için zaman harcayacaklar

Her zaman acı çekiyoruz çünkü sosyal ağlarda yayınlamak için güzel, köpüklü fotoğraflara sahip olmak istiyoruz. Bu benim için gerçekten iyi, çünkü bir selfie almak için her zaman ideal bir geçmişim yok. Bu fonksiyonel kümeyi keşfetmek biraz zaman alabilir, ama inan bana, buna değer. Uygulamadaki heyecan verici özellikleri deneyimlemek için zaman harcayacaksınız ve görüntüdeki bazı istenmeyen öğeleri ve kusurları kaldırmanıza yardımcı olabilir. İyi bir fotoğraf çektiğinizde, bazı nesnelerin fotoğrafınızda görüneceği bazı sorunlar olabilir ve Bir resmi yeniden almalıyım, ama oldukça zaman alıcı olacak. Çevredeki manzaranın bozulması. Numaralarına bağlı olarak, otomatik veya manuel düzenlemeyi düşünmelisiniz. Bu uygulamanın MOD APK'sını indirmek ücretsizdir ve herhangi bir Android cihazından indirebilirsiniz.

Kullanıcılar hem resim düzenleme hem de paralel fotoğrafçılığa sahip olmak için bir fotoğraf özelliği bulacaklar

Cilt lekelerini gizlemek isteyen herkes de bu işlevi kullanabilir. Bu uygulama, kullanıcı fotoğraflarına zafer katabilecek 30'dan fazla araç bulur. BeautyPlus'ta, kullanıcılar kullanıcıların rahatça kullanabileceği hem resim düzenleme hem de paralel fotoğrafçılığa sahip olmak için bir fotoğraf özelliği bulacaklar. Beauty Plus uygulamasına zaten aşina mısınız? Bu aynı uygulama, ancak yeni bir tasarım ve yeni bir logo ile. 30'dan fazla olan kolay düzenleme araçları sayesinde bu aracı kullanmak çok kolaydır. Birçok fotoğraf editörü selfie'leri sevdiğim için ve kaliteli selfie'lere sahip olmak istiyorum. Genel olarak, BeautyPlus ile aşağıdaki şeyleri yapabilirim: sivilceyi çıkarın, daha pürüzsüz cildi, gözlere parıltı ekleyin, dişleri beyazlat, v-line yüzü, filtreleri telafi edin. Bu uygulama, kullanıcının bu uygulamada verilen bu tür yüksek sınıf aracı olan selfie'sini düzenlemesine yardımcı olur. Bu uygulama, bir kullanıcının profesyonel düzenleme tadını alabilmesi için tasarlanmıştır. Selfie'lerinin her açıdan mükemmel görünmesini istiyorlar. Bu yüzden sizin için heyecan verici deneyimler getirecek.

Sadece bir dokunuş sinir bozucu sivilceleri kaldırabilir

Ve sihirli akne çıkarma işlevini unutmayın: sadece bir dokunuş sinir bozucu akneyi kaldırabilir. Özellikle, gözler, dudaklar ve daha fazlası gibi belirli parçalara makyaj elemanları ekleyebilirsiniz. Dünya genelinde 800 milyondan fazla insan bu uygulamayı fotoğrafları düzenlemek ve selfie kamera olarak kullanıyor. Selfie kamerasını kullanmaya başlamak için şimdi cihazınızdan güzellik artı indirin. Bu sürümdeki uygulamanın tüm özelliklerinden hoşlanırsınız. Ayrıca selfie'lerinizi mümkün olduğunca “bağlamsal ve sanatsal” olarak yapın. Bu uygulama da büyük miktarda renkli filtre içerir. Aynı zamanda, renkli öğeler fotoğraflarınıza kolayca ekleyebileceğiniz uygun şeyler olacaktır. Aynı zamanda, birçok farklı formatta etkileyici metinler ekleyebilirsiniz. Modda keyif alacak çok fazla optimizasyon var. . Çok fazla derinlemesine düzenleme yapmak zorunda kalmadan bir not içindeki selfie'leri anında güzelleştirebilirsiniz. Yakında, kaybolduklarını göreceksiniz ve hepsini doğru bir şekilde doldurmanızı gerektirecektir. Profesyonel gibi fotoğrafları ve selfie videolarını düzenlemeye başlayın.

HappyMod
İndirmek