Tiles Hop: EDM Rush! Mod + APK 4.4.1 Sınırsız para

Tiles Hop: EDM Rush! MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Tiles Hop: EDM Rush!
Tür Music
geliştirici Amanotes
Boyut 128.17 MB
En son sürüm 4.4.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-03

Tiles Hop: EDM Rush! açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun tüm popüler müziğe sahip ve şarkıların kilidini açmak için seviyeleri tamamlamanız gerekiyor

EDM şarkıları ile oyunun hızı yukarı itilir. Şarkıların kilidi nakit veya mücevherlerle açılabilir. Tek yapmanız gereken topu sürüklemek ve müzik karolarına atlamak. Oyunu farklı bir top, fayans ve arka planla her oynadığınızda, kesinlikle Fayans hop'a bağımlı olacaksınız çünkü bu oyun sizi nasıl hayranlayacağını biliyor. Oyun, Fayans Hop tüm popüler müziğe sahiptir ve sadece şarkıların kilidini açmak için seviyeleri tamamlamanız gerekir. Oyunu çalarken cihazlarınızdaki reklamların sürekli görünümü nedeniyle de tahriş olursanız, o zaman kurtulabilirsiniz. Bu sorun Fayans hop mod apk indirerek. Sadece para harcamakla tam VIP erişimi alacağınız Fayans Hop Mod APK'yı indirmeniz gerekiyor. Başarılarınızla liderlik tablosundaki yeni kayıtlar belirleyin, skorbordun tepesine tırmanın ve aynı anda arkadaşlarınıza karşı yarışın .

Tiles Hop: EDM Rush! MOD APK

Topunuzu kontrol etmek için hızlı ve basit hareketler kullanılır

(Mod Sınırsız Para), oyunda en sevdiğiniz şarkıları kolayca açabilirsiniz. Bu yüzden çoğu insan karo hop oynamayı sever. Topunuzu kontrol etmek için hızlı ve basit jestler kullanılır. Oynamak için temel kontroller vardır: müziğe sıçramanın yanı sıra ekstra özellikler de vardır.
Piyano müziğine daldınız. Ve bu özel olanın en iyi yanı - kendi müziğinizi bile ekliyorsunuz. Oyunun kontrollerini öğrenmeye çalışırken herhangi bir zorluk yok.
Bu sefer Fayans Hop: EDM Rush. Top otomatik olarak kullandığınız herhangi bir şarkının ritmine atlayacaktır. Dansınızın her adımı şarkının ritmi ile aynı hizada, EDM müziğinin canlı ritmi ile bir piyanoda sörf yapmak gibi hissedebilirsiniz.Ond hop oyununda her 24 saatten sonra günlük olarak ödül alacaksınız. Bazen elmasları ödül olarak alacaksınız ve bazen müziği çalmak için farklı toplar alacaksınız.

Tiles Hop: EDM Rush! MOD APK

Tiles hop, oyuncuya en iyi grafikler sağlar

Bu Amanotes tarafından yayınlanan en son müzik oyunu. Tahtalar gibi benzer sonsuz koşucu oyununa sahip, daha fazla engel, daha fazla engel veya hareketli tahtalar. size çok daha heyecan verici müzikler verir.Geliş performansının grafiklere dayandığını biliyoruz, bu yüzden Fayans hop grafikleri için endişelenmeyin, çünkü bu oyun size en iyi grafikler sağlar ve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.
Unutmayın, Oyun her şarkının ritmi ile değişecek. Bu, engellerin üstesinden gelmek için hızlı ve usta olmanızı gerektirir.İşin Hop'un Kullanıcı Arayüzü Çok iyidir ve görsel temsil, oyun oynadığınız zaman, asla gecikme yaşamayacaksınız, karo hoptiles hop apk, standart bir versiyonudur. Müzik karolarını bir topla oynadığınız fayans hop.

Tiles Hop: EDM Rush! MOD APK

Bu oyun aynı zamanda rahatlatıcı bir oyundur çünkü müzik zihni yatıştırır

Bu yüzden günlük ödüllerinizi asla kaçırmayın ve ödülünüzün hazır olması durumunda, ancak toplamadıysanız, hatırlayacaksınız, böylece oyundan bildirimleri alacaksınız. Fayans hop da rahatlatıcı bir oyundur çünkü müzik zihninizi rahatlatır ve Fayans Hop'ta görebileceğiniz kombinasyon mükemmeldir. Bu müzik fayans oyununun tadını çıkarmak istiyorsanız, web sitemize gidin ve Fayans Hop'u indirin ve deneyimlerinizi yorum bölümünde paylaşırsanız minnettar olacağız.

Oyunun oyunun zorluklarının üstesinden gelmek için konsantrasyon ve el becerisini koruması gerekiyor

Tahtalar, oyuncunun odaklanmasını sağlamak için birçok renk ve farklı şekillerle tasarlanmıştır. Yolda, meydan okuma daha da zorlaşıyor. Oyunun zorluklarının üstesinden gelmek için konsantrasyonunuzu ve el becerisini korumalısınız. Her tonda mavi bir top vardır, daha fazla puan almak için toplayabilirsiniz. Şaşırtıcı nefes kesici 3D grafikler de oyuna hoş bir ektir. Görünüş ve ses, duyu izleyen deneyimlerin bağımlılık yapan bir karışımını yapmak için bir araya geliyor. elementler. Oyunda 30'dan fazla mevcut şarkıya göz atmaktan çekinmeyin ve her yeni güncellemeyle yenileri için bizi izlemeye devam edin. Hepsi farklı melodiler ve ritimler içerdiğinden, her parça ile ferahlatıcı oyun tarzları deneyimleyin. Fayans hop'taki sonsuz seviyelere dalarken oyunun tekrarlayıcı olduğunu asla bulamayın.

Bu oyun, telefonunuzdan şarkı yüklemenizi sağlar

Daha spesifik olarak, bu oyunun telefonunuzdan şarkı yüklemenizi sağlayan bir özelliği vardır. Bu, birkaç müzik oyununun sahip olduğu son derece ilginç bir özelliktir. Çoğunlukla mevcut şarkıları seçtik. Ünlü şarkıları dinlemek için bir hobiniz varsa, bu büyük bir dezavantajdır. Bu nedenle, oyun her oyuncunun müzik tercihlerini karşılamaya çalışır. Top otomatik olarak kullandığınız herhangi bir şarkının ritmine atlayacaktır. En sevdiğiniz şarkılar benzeri görülmemiş bir rekor kırmanıza yardımcı olacak mı? Eğer hepsi olduğunu düşünüyorsanız, ne yazık ki yanılıyorsun. Daha da kişiselleştirilmiş oyun, kendi topunuzdaki derileri değiştirme şeklinde gelir. Toplama ve etrafta oynamak için tonlarca kaplama var. Canlı ve canlı renklerle farklı zorlukların tadını çıkarın ve aynı zamanda, her seviyede tamamen farklı olan ilginç arka planlar. Toplanmak için 20'den fazla farklı seçenekle, her gün her zaman yeni deneyimlerin tadını çıkarabilirsiniz.