Ball Blast Cannon blitz mania Mod + APK 3.0 Sınırsız para

Ball Blast Cannon blitz mania MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Ball Blast Cannon blitz mania
Tür Arcade
geliştirici Voodoo
Boyut 98.02 MB
En son sürüm 3.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-12

Ball Blast Cannon blitz mania açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncuların numaralandırılan kayaları yok edilene kadar daha küçük parçalar halinde yok etmeleri gerekir

Para artık sorun değil çünkü bu versiyonda ücretsiz olarak sınırsız paralar alacaksınız. Numaralı kayaları yok edilene kadar daha küçük parçalara ayırmanız gerekecek. Aynı zamanda, belirli bir seviyeyi tamamladığınızda, önemli bir seviyeye gidecek ve daha ciddi zorluklarla etkileyici patronlarla karşılaşacaksınız. Bu, aynı anda yolunuza çıkan birden fazla toptan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bu şekilde, toplar size ulaşmadan önce toza çevirilecektir. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan akıllı cihazlarında bu harika oyunun tadını çıkarıyor çünkü kullanıcı dostu bir oyun. Reklamlar sizi rahatsız edecektir, çünkü Ball Blast oyununun standart sürümü kötü bir izlenim bırakan reklamlar içeriyor. Mod APK'da top patlaması yaparken yeni seviyeler oynamak için beklemek zorunda değilsiniz, çünkü bu sürüm size her zaman kilidi açılmış bir oyun sağlar, böylece hiçbir şey beklemenize gerek kalmaz. Böylece hem onları vuracak hem de dikkatlice atlayacaksınız ve korkutucu düşmanlar gözlerinizin önünde yavaş yavaş görünecek.

Ball Blast Cannon blitz mania MOD APK

Bu oyunu oynamak çok kolay çünkü zor kontrolleri yok

Dune, Ateş veya Rolly Vortex'ten top her zaman oyunun odağıdır. Yükseltilmiş toplar da güzel aksesuarlarla donatılmıştır. Bununla birlikte, her topla hala gerekli seviyeye ulaşmanız gerekir. Yükseltmeler mevcuttur, böylece paralarınızı bu oyunda geçirerek topunuzu kolayca yükseltebilirsiniz. Böylece bu paralarla tam bir yükseltme ile tüm topları satın alabilirsiniz. Bir vaka, küçük toplar olan ancak normal topların sayısının birkaç katına sahip olan bir vaka vardır. İstatistikler, öldürülen oyuncuların% 30'unun bu küçük toplardan kaynaklandığını gösteriyor.Ball Patlama Oyununun oynanması çok kolay, çünkü zor kontrolleri yok, bu yüzden asla herhangi bir komplikasyonla karşılaşmayacaksınız. Seviyelerde oynayarak onları rafa; Toplar da sizin için para düşürecek. Rakibiniz gökyüzünden düşecek ve farklı sayılar getirecek. Oyuncuların odaklanması gereken kritik hedefin patron olduğu söylenebilir ve oyunun size güçlü düşmanlarla savaşma gücü vereceği söylenebilir. Yukarıda belirtildiği gibi, top patlamasında yüksek sayılarla kayalar bulacaksınız, bu yüzden Onlara karşı temel güç elde etmek imkansız. Voleybollarınız otomatik olarak ateşlenecek, bu nedenle hareket ve hücum arasında çoklu görev konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ball Blast Cannon blitz mania MOD APK

Oyunun göz alıcı grafikleri var, diğer oyunlar gibi basit

Bununla birlikte, oyunun zorluğu seviye ile artacak.ball patlaması göz alıcı grafiklere sahiptir, Voodoo'dan diğer oyunlar gibi basittir.Bu oyunu herhangi bir akıllı cihazda kolayca indirmezsiniz çünkü çok hafiftir, bu yüzden yapmazsınız Bu oyun uygulaması için üst düzey bir cihaza ihtiyacınız var. Ball Blast harika özellikleriyle bilinir, bu yüzden bu oyunu Arcade kategorisinde en iyi hale getiren onlara bir göz atalım. Her şeyden önce, topunuzun boyutunu ve genel hızını değiştirebilirsiniz. Top büyüklüğü bunu yapmak için yeterli olmayana kadar her çektiğinizde skoru ayırmaya devam edecekler. Android için Ball Blast'ı indirin - Gelen topu her ne pahasına olursa olsun önleyin ve bozun.Topulumsal olarak, oyunun sonraki seviyelerinde bir şansa sahip olmak istiyorsanız, topunuzu yükseltmeniz kesinlikle gerekir. Bu yükseltmeler, oyunun içindeki para birimine mal olacak. Kolay kontrol ve basit arayüz ile herkes bu oyunu oynayabilir. Ve 2018'in sonunda, bu yetenekli geliştirici Ball Blast adlı yeni bir oyun ekledi. Bu topları çekerken hareketinizde çok aktif olmalısınız, çünkü herhangi bir topa çarparsanız oyununuz tamamen bitecek ve sıfırdan tekrar başlamanız gerekir. Her şeyi satın alabilmeniz için madeni paralarınızı harcama konusunda asla herhangi bir kısıtlama veya sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda, oyundaki seviye sayısı da tamamen çeşitlidir ve temel aşamalarda daha zorlu düşmanları karşılayabilirsiniz. Oynamaya başladığınızda, bunun ne kadar sürdüğünü tam olarak anlayacaksınız. Şimdiye kadar, top her zaman Voodoo'nun ürünlerini yaratması için sonsuz bir ilham kaynağı olmuştur. Her stresli dersden sonra birkaç oyun, yorgun çalışma saatleri veya uzun gün için ilham almak için her uyandığınızda da iyi bir idealdir.Bu topları çekmek için bir top alacaksınız ve kırmak için hedefe doğru nişan almalısınız Bu toplar. Tercihiniz ne olursa olsun, deneyimin tadını çıkaracaksınız.

Ball Blast Cannon blitz mania MOD APK

Ball Blast, basit bir öncül ve muhteşem bir yürütme ile keyifli arcade oyunudur

Bu kombinasyon kesinlikle oyuncular için birçok ilginç şey getirecektir. Mod sürümü kilidi açılmış bir oyun sağladığı için hiçbir şeyin kilidini açmak zorunda değilsiniz. Bu reklamlar oyununuzu kesecek, ancak bu oyundaki reklamlardan kurtulmak istiyorsanız, mod sürümüyle gitmelisiniz, çünkü bu sürüm asla reklam içermez, bu nedenle Ball Blast Mod APK'ya sahipken asla herhangi bir video ve pop -up reklam görmezsiniz . Basit bir öncül ve şaşırtıcı bir yürütme ile diğer keyifli arcade oyunu. Voodoo'ya atıfta bulunarak, birçok insan düşünecek. Hepsi bu degil. Bu MOD APK sürümü, bu oyunda ücretsiz olarak tüm premium öğeleri sağlar, bu da tüm ücretli topları satın almadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. Oradan, bu sayı sıfıra döndüğünde, yere çarpmaya ve havaya sıçrayan daha küçük kayalar kıracak ve yaratacaklar. İlk iki faktör, odaklanacağınız ve kayaları daha kolay yok etmenize yardımcı olacağınız iki faktör olacaktır.

Bu oyunda her kayanın farklı bir şekli ve boyutu vardır

Çevrimdışı oyun pazarını fırtına ettiğinde, ne kadar çok top kırarsanız, o kadar çok puan kazanacaksınız. Tespit edeceğiniz özelliklere sahiptirler ve seviyeye hızlı bir şekilde devam etmek için kaçarlar. Taşların sayısı ve boyutu artacak, bu nedenle oyuncular daha sonraki birçok seviyeyle yüzleşmek için etkileyici tam kaçma becerilerine ihtiyaç duyacaklar. Bu oyunda bu topları çekmek için topa dokunabilirsiniz, bu da sorunsuz bir şekilde oynayacağınız anlamına gelir. Oyuncuların top patlamasında bulduğu oyun basittir, çünkü serbestçe sol veya sağa hareket edebilen tekerleklerle donatılmış bir topu kontrol edeceğiniz için. Yukarıda bahsedilen, her kaya top patlamasında farklı bir şekle ve boyuta sahiptir ve oyunda birçok seviyeden geçtikten sonra bir seferde yok etmek zorlaşacaktır.

HappyMod
İndirmek