Asphalt Nitro Mod + APK 1.7.5 Sınırsız para

Asphalt Nitro MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Asphalt Nitro
Tür Racing
geliştirici Gameloft
Boyut 45.01 MB
En son sürüm 1.7.5
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-10-09

Asphalt Nitro açıklaması

Mod Özellikleri:

Asfalt nitro, sürüklenme becerileri, nitro, hız ve çarpma

Bu bir yarış oyunudur, bu yüzden sürüklenme becerileri, nitro, hız ve çarpma,… ancak, bu nitro versiyonda azaltılmış yapılandırma nedeniyle, bu yüzden görüntü çok keskin değil. Daha fazla, yine de dünyanın çoğunu deneyimleyeceksiniz Brezilya'dan Çin'e en güzel ve ünlü yollar, Lamborghini Veneno veya Ferrari La Ferrari gibi birçok süper otomobil. Her modda tamamen farklı oyun modları, hedefleri ve görevleri (Gate ve Öldürme modu ve diğer modlar gibi) olacaktır. Bu, daha önce hiç görmediğiniz gibi mobil cihazlarda yarışıyor. Bir yarış oyunu deneyimlemenin en iyi yolu, kazanmak için mücadele eden gerçek insanlara karşı çevrimiçi oynamaktır ..
Artık yakın arkadaşlarınızla saatlerce ve yanan yarışlarda rekabet etmek için birlikte oturabilirsiniz. Sık sık eğime binmeniz, havada arabayı fırlatmanız, yarışı yeni bir seviyeye taşımak için güzel stuntlar yapmanız gerekir. , Asya ve Güney Amerika, bir konsol veya PC oyununa kolayca rakip olabilen harika 3D grafiklerde. Gameloft SE, her dönüşün, her frenin ve her sürüklenmenin mümkün olduğunca gerçekçi hissetmesini sağlamak için çarpıcı bir çaba sarf etti, böylece mümkün olan en iyi oyun deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Mobil oyun pazarındaki hız oyununda 1 pozisyon. Bu sürüm aynı şaşırtıcı özellikleri sağlar, ancak daha küçük boyutta. Oyunun en son sürümü güncellendi ve önceki birçok sürümün hatalarını düzeltti. Kısacası, bu ciddi bir adrenalin enjeksiyonudur. Yarış oyunlarına bağımlıysanız, asfalt nitro mod apk - yeni versiyon - kesinlikle sizin için oyundur.

Asphalt Nitro MOD APK

Asfalt nitro'nun arayüz tasarımı, tanıdık unsurlar olmaya devam ediyor

Özellikle, sürüklenme aşaması veya havaya fırlatma aşaması beni heyecanlandırıyor. Daha spesifik olarak, asfalt serisinin “eski ama altın” modlarından biri olan polis kovalamacasının geri dönüşünü memnuniyetle karşılayacağız. Bununla birlikte, konfigürasyonun maksimuma indirilmesi asfalt nitro ısısını soğutmaz. Buna ek olarak, ses canlı arka plan müzik sistemi ile titizlikle yatırılır, hızlı ve öfkeli bir yarışta hissetmenizi sağlar. Sevgili oyuncular.
Oyunun arayüz tasarımı, asfalt 8'e aşina olan oyunculara yakın tanıdık unsurlar olmaya devam ediyor. Hız konusunda tutkulu olanlar. Yaklaşık 1 gerektiren Mükemmel Yarış Oyunu Asfalt 8'i hatırlayın. Amacınız pistteki tüm rakipleri yenmek ve yarışın galibi olmaktır. Bu, başarılı hedefinize yaklaşmanıza yardımcı olur. Asfalt Nitro Mod APK, önemli bir sürücü ekibi ile çeşitli süper otomobillerden oluşan bir dünya yarattı. Bu oyunun en önemli özelliği, birçok farklı oyun moduna göre oyunculara meydan okuyan oyundur. Diğer rakiplere meydan okumak için size sekiz oyun modu sunar. Hedefinizin yüksekliklerini yarışmak ve fethetmek için tekniğinizi kullanın. Dünyanın her yerinden insanlara karşı oynayın ve giderken arkadaş edin.

Asphalt Nitro MOD APK

Bu oyundaki hız, ile başa çıkmanız gereken ilk şeydir.

Şimdi, Nitro'nuz hız şampiyonu olmak için sokakları yakalım. Bu oyun her oyuncunun en sevdiği bu yüzden özellikleri ve özellikleri fark etmeye değer. Otomobiller, oyuncuları gittikçe daha fazla delicesine dönüştüren gerçek hayattaki bir araba benzeri desenle tasarlanmıştır. Sadece pisti yırtmak ve diğer kararlı yarışçılara karşı rekabet etmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda bazı çılgın dublörleri de çekeceksiniz - potansiyel olarak felaketle sonuçlanacaksınız. Asfalt nitro'daki hız, ne zaman konuyla ilgili olacağınız ilk şeydir. Oyunu oynuyor. MOD APK versiyonumuzda, size sonsuz miktarda para sağlanır. Düşük profilli cihazlar için asfalt 8'in sadece klon versiyonu olmasına rağmen, Asfalt Nitro gerçekten beklentilerin ötesine sürprizler getirmiştir. Asfalt Nitro'ya gelince, sınırın olmadığı heyecan verici yarışlara götürüleceksiniz. Tazminatsız yarışlarda arkadaşlarınızla savaşın ve birinciye yükselin. Dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı yarışabilir ve hatta işleri daha ilginç hale getirmek için polisi eyleme geçirebilirsiniz.

Asphalt Nitro MOD APK

Asfalt nitro, asfalt 8'in harika bir klon versiyonudur

Gameloft'un coşkusu ve kapsamı sayesinde, bir kez daha No.'u teyit ettiler, bu, oyuncuların karaktere daldırılmasına izin veren çekici yarış oyunlarından biri. Hala yarışıyor, ancak her oyun farklı tasarlandı. Oyun birçok insanı kurup keşfetmeye çekerken, içinde birçok harika şey olmalı. Bununla birlikte, bir akıllı telefonunuz yoksa, ancak yine de bu oyunu bilgisayarınızda deneyimlemek istiyorsanız, BlueStacks'i destekleyen ek yazılımlar yüklemeniz gerekir. Asfalt 8, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için ve sadece yaklaşık 35 MB depolama alanına sahip birçok düşük kaliteli telefon için yaygın olarak mevcut olabilir. Bu, tüm grafikleri yayınlayan ve kıran en iyi yarış oyunlarından biridir. Asfalt nitro mod apk ücretsiz, ama size gerçek hayat hissi verir. Her mod kendi müthiş oyununu masaya getirir ve sekiz kişinin de keşfetmesi ile birlikte, yakın zamanda oyundan sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tüm arabalar oldukça hızlı, bu yüzden yarış kazanma şansına sahip olmak istiyorsanız bu kombinasyonu hedefleyin.

Her hız meraklısı oyuncusu bu muhteşem yarış oyununu biliyor

Ancak, toz, kaya gibi daha gerçekçi sahne efektlerine sahip vahşi yollarda yeni bir deneyim gibi görünüyor… çok daha gerçek hissi getirin. Eğer bir yarış oyuncusuysanız, asfalt Nitro Mod APK ile bundan daha da fazla keyif alacaksınız çünkü size 35MB canavar paketinde boğulma hızında yarış deneyimi sunuyor. Bu dramatik yarışa katılan birçok modaya uygun otomobilleri deneyimleyeceksiniz. Yarışlar İtalya, Çin, Brezilya ve daha fazlasının inanılmaz manzarasında gerçekleşiyor. Her şey çok hızlı oluyor. Bu, oyunun oyuncular için ekipman tasarlamaya önemli ölçüde yatırım yaptığını gösterir. Rakiplerinizi akıllıca ve akıllıca üstesinden gelmek için gizemli kısayolları keşfettiyseniz yardımcı olacaktır. Diğer yeni modeller satın alma fırsatına sahip olmak için çok fazla patik toplamaya çalışın. Bu oyunu karmaşık, büyüleyici duygularla denemek için indirmemenizin bir nedeni yok, değil mi? Akıllı telefon kullananlarınız için, bu oyunu indirmek için Google Play'e gidin. Elbette, düz bir yolda, iyi bir en yüksek hız ve nitros kombinasyonu kazanan bir kombinasyon olacaktır.
Asfalt 8'e atıfta bulunarak, her Hız meraklıları oyuncu bu muhteşem yarış oyununu biliyor. Bu arabaların hızı ve motoru inanılmaz bir eşikte olmalıdır; Bunları kullanmaya başlarsanız, getirdikleri güçten sürekli şaşıracaksınız. Son derece basit ve hızlı. Pitoresk parkurları birlikte geçerek dünyanın en iyi süper otomobillerinde macera hissinin tadını çıkarın. Karlı dağların, üzüm bağlarının ve tarihi kasabaların muhteşem arka planlarına karşı yarış. Android ve iOS'ta en iyi yarış oyunu koleksiyonu olarak kabul edilen asfalt serisine yeni bir ek.

Bir süper otomobil sahibi olmak ve diğer rakiplere karşı yarışmak için kullanabilirsiniz

Gameloft SE'nin üreticisine atıfta bulunarak, asfalt Nitro da dahil olmak üzere en iyi yarış oyunlarını hemen düşüneceksiniz. Bir süper otomobil sahibi olma ve diğer rakiplere karşı yarışmak için kullanma fırsatınız olacak. İşiniz Nitro'yu yakmak ve önce bitiş çizgisine ulaşmaktır. Eşzamanlı olarak, oyunu kullanıcılar için daha uygun olacak şekilde düzeltmiş ve yükselten başka birçok iyileştirme vardır. Bazen, parçaya katılmak için yardımcı ekipman kullanmanıza izin verilir. Otomobiller ünlü markalardan geliyor; Gerçek hayatta, bunları kullanmaya zorluyorsanız, bu oyunda, hayallerinizi yapmanıza yardımcı olur, çok değerli süper otomobillere sahip olur. Örneğin, polis kovalamanın kaçış modu oyuncuları tüyler diken dikenleri yapar. Özellikle, bahsedilmesi gereken temel faktör grafiklerin kalitesidir. Bu, yarışta daha erken yarışmanın önüne geçmenize yardımcı olacaktır ve köşeleri daha etkili bir şekilde keşfetmenize yardımcı olacaktır. Atlayın ve hiçbir enkaz hala zorluklarla dolu değildir. Çevrimdışı modlar, çok oyunculu veya etkinlik hala ana ekran arayüzünde görünür, ancak grafikleri maksimum olarak azaltmak için daha fazla uyum ve sadelikle. 5 GB kurulum alanına mı? Geliştiriciler, insanların gerçek ihtiyaçlarını anladılar ve herkesin eski akıllı telefonlarında bu kadar ağır bir asfalt nitro mod APK oyununu indiremediğini öğrendi. Mesele şu ki, parçaların çoğunun aslında çok fazla bükülme ve dönüş var, bu yüzden nadiren en yüksek hızınıza ulaşıyorsunuz.Bu nedenle, bu nedenle sağlam bir ivme ve iyi kullanım genellikle çarpıcı bir en yüksek hızdan daha kullanışlı olacaktır.

HappyMod
İndirmek