Armed Heist: Shooting games Mod + APK 2.7.4 God Mode

Armed Heist: Shooting games MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Armed Heist: Shooting games
Tür Action
geliştirici Sozap
Boyut 700.52 MB
En son sürüm 2.7.4
mod bilgisi God Mode
Güncelleme 2022-12-07

Armed Heist: Shooting games açıklaması

Mod Özellikleri:

Birçok oyuncu bu oyunun bağlamı ve içeriği ile çok ilgileniyor

Sizi çevreleyen ve ön kapıya koşmaya hazır olan tüm polisi öldürün, sonra araba bekliyor. Hemen hemen her karakter aynı şekle ve yüze sahiptir. Durumu nasıl ele aldığınıza ve ne kadar yetenekli olduğunuza bağlı olarak kazanın veya kaybedin. Bu uygulamayı aşırı bir aksiyon filmi haline getiren canlı, çekici görüntüler sunmayı umut vericidir. Bu klasik bir çekim oyunu olmadığından, birçok oyuncu silahlı soygunun bağlamı ve içeriği ile çok ilgileniyor. Karakteriniz için görünüm, kurşun geçirmez yelek, kostümler, saçlar, maskeleri özelleştirin. Bundan sonra, görevi tamamlamak için öğrendiğiniz becerileri kullanarak bankalara kendiniz girmeniz gerekecek. Maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve farklı kıyafetler gibi harici öğeleri değiştirebilirsiniz.

Armed Heist: Shooting games MOD APK

Bu oyun, oyuncunun avantajlarının uyarılmasını en üst düzeye çıkaran üçüncü şahıs nişancı dizilerinden biridir.

Bu ilginç bir oyun olmasına rağmen, en iyi oyun olarak değerlendirmek için, silahlı soygun hala birçok faktör yok. Kullanım kolaylığı için, bu yazılım ödeme SDK özelliğini güncelledi. Silahlı soygun dünyasında, katılımcılar kendi kıyafetlerini özelleştirebilecekler. Tüm oyuncunun avantajlarının uyarılması .. Serin görünüme sahip bir haydut her zaman oyuncuyu etkiliyor. Ya da, Palyaço Kostümü ile Kara Şövalye'de Joker'in soygun sahnesini yeniden yaratabilirsiniz. Soygun ölçeği ne kadar büyük olursa, bonusunuz o kadar büyük olur. Aynı türün diğer oyunları gibi, silahlı soygun da gerçekçi ve ayrıntılı 3D grafikler, silahlar ve sadakatle simüle edilen sahnelerle tasarlanmıştır. Savaş sırasında eylemi gerçekçi ve dinamik hale getirerek, kullanıcıyı bir banka soygunu yapmak ve gerçek hayatta çekim yapmak gibi hissettiriyor.

Armed Heist: Shooting games MOD APK

Bu oyun, oyunculara şehirdeki bankaların çok ayrıntılı bir veri haritasını veriyor

Başarılı bir görev titiz ve zeki bir plana ihtiyaç duyar. Bu dünyaya katıldığınızda, içinizdeki çekim yeteneklerinin uyandırıldığı son derece profesyonel bir banka soyguncusuna dönüşeceksiniz. Burada, çekim köyünde bir kahraman olmak için profesyonel zorluklar üstlenirken hem eğitebilirsiniz hem de eğlenebilirsiniz. Silahlı soygun birçok farklı alan ve zorluğun bir kombinasyonu olacağından her şeyi dikkatli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Hadi bu meydan okumayı üstlenelim. Saklanmak için iyi bir yer bulun, polis silah seslerini misilleme yapmaya hazır olun. Silahlı soygun, oyunculara şehirdeki bankaların çok ayrıntılı bir veri haritasını verir. Bazen şeylerin plana göre gitmediğini bilmelisiniz.

Armed Heist: Shooting games MOD APK