Archero Mod + APK 4.6.2 Mod Menu

Archero MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Archero
Tür Action
geliştirici Habby
Boyut 358.63 MB
En son sürüm 4.6.2
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2022-11-29

Archero açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunda çeşitli efektlere sahip çeşitli farklı beceriler var

Giriş, sırtınız veya tam durduğunuz yer gibi her yerden görünebilirler. Yay ve okunuzu yükselttikten sonra bu sayı 7 oka çıkarılabilir. Her aşama numaralandırılmış kapılara göre düzenlenir. Düzenli olarak yükselterseniz mücadele gücü önemli ölçüde artacaktır. Bu, çekimlerinizin düşmanlar arasında zıplamasına izin verecek ve rakipler nispeten zayıf olduğunda ve patronlarla savaşmadığınızda oyunun başlarında çok etkilidir. Seviyeyi daha hızlı ve daha kolay tamamlamanıza yardımcı olmak için Archero mod sürümümüz, saldırı başına hasarı artırmanıza yardımcı olur. Umarım, sağladığımız üç özellik ile bu oyunu daha iyi oynamanıza yardımcı olabilir. Bu oyunda birçok ilginç şey sizi bekliyor. Daha fazla gücü artırmak için ekipmanınızı ve diğer becerilerinizi de yükseltebilirsiniz. Çeşitli etkilere sahip çeşitli farklı beceriler vardır. Archero modunu kullanırken muhtemelen bu konuda çok endişelenmemize gerek yok.archero bir eylem ve stratejik oyundur. Yeni sürüm yakında duyurulacak.

Archero MOD APK

Oyuncuların keşfetmesini bekleyen birçok arazi haritası ve canavar

Sadece imkansız çünkü. Sayısız farklı arazi haritası ve keşfetmenizi bekleyen çok sayıda canavar var. Kendi savaş istatistiklerinizi artırın ve en yüksek seviyeye ulaşın. Saldırı hızı, düşmanlara daha hızlı saldırmanıza izin verdiği için de kullanışlıdır. Google Play'de slayt: blok bulmaca veya yanan çekirdek gibi nispeten popüler oyunlar var. Aşağıda Archero'nun bir incelemesi bulunmaktadır. Bu, özellikle büyük bir düşman grubuna karşı olduğunuzda yararlıdır. Birkaç saniye hasara neden olabilir veya sizi sersemletebilirler. Çünkü grafikler yüksek çözünürlüklü ve çok keskindir, bu da bu oyunu daha keyifli hale getirir. Oyun yüzlerce seviyeye giriyor, bu yüzden oynamak için yeterli olmama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Archero MOD APK

Archero, yeni canavarı yok etmek için okçuluk ile bir aksiyon oyunudur

Bu yerde şeytanlar ve canavarlarla dolu ölmek istemiyorsanız, uyanık kalın ve ihtiyacınız olan konsantrasyonu koruyun. Parlak renklere sahip çarpıcı 3D grafikler, yorgun hissetmeden sürekli olarak birkaç saat boyunca oyun oynamanıza yardımcı olur. Bir meydan okuma veya eğlenceli bir zaman öldürme oyunu bulmak istiyorsanız, bu hala mükemmel bir seçim. Yeni canavarları yok etmek için okçuluk oyunu ile Archero aksiyon oyunu. Her zaman kahramanca bir okçu, tehlikeden önce feda etmeye hazır. Oyuncular, sahip oldukları ekipmanı daha güçlü olmak için yükseltebilirler. Kısa bir süre piyasaya sürülmesine rağmen, son oyunları Google Play'de çok sayıda olumlu geri bildirim ve inceleme ile yüz milyonlarca indirmeye ulaştı. Ama gerçek zorluk her kapının arkasında, girdiğinizde çok savaşmanız gerekecek. Genel efektler oldukça eğlenceli ve ilginçtir.

Archero MOD APK

Krallığın en iyi okçusu olarak oynayın ve karanlık güçlerle savaşın

En yakın topraklar çok zorsa, geri dönüş ve önceki aşamaları oynayın. Zorluk tamamlanmazsa, kaçarken veriler kaydedilmez. Bir zindan gibi karanlık ve korkutucu bir yerde, her taraftan, sıçanlardan ve uyanmış canavarlardan tehlikelerden kaçmanın bir yolunu bulun. Tüm farklı arazi türlerinin üstesinden gelmek ve diğer tarafta sizi bekleyen heyecan verici şeyleri bulmak, bu şimdiye kadar yaşadığınız en uzun yolculuktur. Becerilerinize inanıyoruz. Archero'da, karanlık güçlerle savaşma sorumluluğuyla bir krallığın en iyi okçususunuz. Oyundaki canavarların çeşitli saldırı yetenekleri var, uzun menzile saldırabilirler, lazerler çekebilirler… Nasıl saldırdıklarını bildiğinizde, mermilerden kaçınmak için nasıl hareket edeceğini, saldırı için uygun ve güvenli bir yer seçeceksiniz. Buna ek olarak, şeytanlarla karşılaşırken, HP'yi su üzerinde yürüme gibi özel yetenekler için bir ölüm ustası gibi özel yetenekler için değiştirebilirsiniz. Final Fantasy XV Pocket EditionBlade Boundafk Arenathe Walking Dead: Sezon İkinci Archero, Lone Archer Hero'nun destekleyecek buzlu bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaret ediyor. Oyun için klasik stil kullanan Archero yakında oyuncunun birçok vurgu keşfetmesini sağladı. Rakip hızla oklarla yenilecek. Bu nedenle, zorluk artırılacak ve hangi becerilere sahip olduklarını tahmin etmelisiniz.

Oyuncuların farklı güçlerle canavar derslerinin üstesinden gelmesi gerekiyor

Her aşama, farklı güçlerle canavar sınıflarının üstesinden gelmeniz gerekir. Yukarıdan aşağıya görünüm için, tüm oyunu gözlemleyebilir ve canavar saldırılarından kaçınmak için hareket edebilirsiniz. Gerçek bir okçunun coşkusu ve adalet seven kalbi ile kahraman havuzuna kaydolun. Daha kolay ve daha destansı bir oyun deneyimine sahip olmak istiyorsanız, düşmanları hızlı bir şekilde yenmek için Archero APK Mod One Hit, God Mode'u indirebilirsiniz.