Angry Birds Star Wars II Free Mod + APK 1.9.25 Sınırsız para

Angry Birds Star Wars II Free MOD APK Icon
3.1
Uygulama ismi Angry Birds Star Wars II Free
Tür Casual
geliştirici Rovio Entertainment Corporation
Boyut 62.5 MB
En son sürüm 1.9.25
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2018-09-13

Angry Birds Star Wars II Free açıklaması

Mod Özellikleri:

Angry Birds Star Wars size reklam ücretsiz bir arayüz sağlar

Bu oyun, Angry Birds serisinin diğer oyunları kadar popüler. Bu oyunlar animasyonlu bir filme benziyor. Burada kuş veya domuz eti oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Bu, birkaç değiştirilmiş ayarla birlikte standart sürümün tüm özelliklerini sunan oyunun tamamen ücretsiz bir sürümüdür. Bu nedenle kullanıcılarını kolaylaştırmak için Angry Birds Star Wars Mod APK, oyununuzun herhangi bir kesinti ile tadını çıkarabileceğiniz reklamlar ücretsiz bir arayüz sağlar. APK oyunu size sunmadan önce her türlü virüs için test edilir. Cihaz performansınızı da etkilemez ve verileriniz yetkisiz erişimden korunacaktır. Size pürüzsüz oyun için büyük bir ihtiyaç olan reklam içermeyen bir arayüz sağlar. Bu araçlar, uzun sürebilen erişim için iyi bir oyun seviyesi gerektirir. Oynamaya başladığınızda eğlence için başka bir oyun uygulamasına geçmeyeceksiniz. Her iki sürümün kontrolleri ve kullanıcı arayüzü tamamen aynıdır. Bu karakterlerin her biri rakiplere karşı savaşmak için özel becerilere ve yeteneklere sahiptir. MOD APK oyununda sınırsız miktarda para elde edersiniz. Size herhangi bir miktar şarj etmeden kullanmak için açık tüm premium öğeleri sağlar. Bu MOD APK oyununu web sitemizden kolayca indirebilirsiniz. Bu yıldızlar daha fazla bölümün kilidini açmak için gereklidir. Oyunun başka bir şaşırtıcı özelliği, size telepod için bir seçenek sunmasıdır. Daha iyi bilmek için indirin.

Angry Birds Star Wars II Free MOD APK

Oyun çok ilginç

Oyun da çok ilginç. Bu oyunda etkileyici geri bildirim ve incelemelerle tüm dünyada milyonlarca memnun kullanıcı var. Oynamak istediğiniz karakteri 56 farklı oynanabilir karakterden seçebilirsiniz. Oyuncu, amacı tüm domuzları ortadan kaldırmak olan bir dizi kuş başlatır. Oyunun MOD APK versiyonunun en şaşırtıcı özelliklerinden biri, oyunun tüm kilitli araçlarını tamamen açılmış ve kullanılabilir sunmasıdır. Çevrimiçi bir oyun sırasında bir pop -up reklamı veya video, APK oyunlarının en büyük dezavantajıdır. Oyunlar can sıkıntısını öldürmenin ve zihinleri yenilemenin en iyi yoludur. Angry Birds Yıldız Savaşı 2 olarak adlandırılan yedinci oyunudur. Oyun diğer Angry Bird oyunlarından farklıdır. Oyunda çok yeni bir özellik eklenen her türlü malar ve böcek içermez. Domuz etinden de oynamanıza izin vermesidir.

Angry Birds Star Wars II Free MOD APK

İnternette binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı oyun var

İlk oyunun başarısı ile geliştiriciler birçok bölümünü yaptı. Star War serisinin karakterleri de TJIS Game'de, ancak kuş veya domuz olarak görülüyor. Oyunun ilk iki bölümü 22 kuş ve domuz eti seviyesine ayrılmıştır. Belirli bir seviyeyi oynadığınızda, performansınıza göre üç kişiden yıldız alırsınız ..
Binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı oyun var. İnternet. Birincisi APK oyunu, ikincisi Mod APK sürümüdür. Yoda, Anakin, Mace Windu, Rey, Kylo Ren ve Boba Fett gibi en sevdiğiniz karakteri seçebilirsiniz. 100 milyondan fazla indirme var. Yıldız Savaşları heyecanını ve Angry Birds'in macerasını tek bir yerde birleştiriyor.
Çevrimiçi olarak mevcut oyunun iki versiyonu var. Bu oyun iOS, Android ve Windows gibi farklı platformlarda çalınabilir. Ödül bölümünün kilidini açmak için tüm bu seviyeleri tamamlamanız gerekir. Ancak oyunun en başındaki her aracı istiyorsanız, MOD APK sürümünü indirin. Size neşeli bir deneyim sunacak.
Rovio Entertainment ve Lucasfilms Disney tarafından geliştirilmiştir. İnternette bulunan oyunun değiştirilmiş versiyonu, Angry Birds Star Wars 2 Mod APK olarak adlandırılmıştır. Bu yıldızlara göre oyun puanları da alırsınız. Darth Maul, Darth Vader, General Grievous ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz kötü adamları Domuzlar listesinden seçebilirsiniz. Ve farklı güçlü araçlar elde etmek ve birçok öğenin kilidini açmak için kullanılır.

Angry Birds Star Wars II Free MOD APK

Oyuncuların domuz tarafının kilidini açmak için kuşlar tarafında 20 yıldıza ihtiyacı olacak

Domuz tarafının kilidini açmak için kuş tarafında 20 yıldıza ihtiyacınız olacak. Bu, galeriden bir resim seçebileceğiniz ve dövüş kuşunuz veya başka bir karakter yüzüne dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. APK oyununda bu kadar para kazanmak çok zor ve zaman almaya devam ediyor. Gerçek nakit harcamadan tüm premium özelliklere erişmek isteyenler için MOD APK oyunu geliştirilir. Büyüleyici grafiklere ve kolay kontrollere sahip olduğu için indirdiğiniz için pişman olmayacaksınız.
Bu domuzlar her zaman kuş yumurtalarını çaldı. Bu seçenek oyunu daha ilginç hale getirmektir.Bu oyun Star Wars hayranı için tasarlandığından, bu serinin ünlü süper kahramanı veya kötü adamı olarak oynayabilirsiniz. Tüm bu ürünler erişim için belirli bir miktar gerektirir.

Angry Birds Star Wars 2, benzersiz özelliklere sahip etkileyici bir oyundur

Oyun deneyiminizi değerli kılan mükemmel özelliklere ve araçlara sahip inanılmaz bir oyundur. İnternette bulunan oyunun orijinal versiyonuna Angry Bird Star War 2 Apk denir. ve ödül bölümü. Ancak her reklam atlanmaz. Ancak her premium öğe için ödeme yapmak birçok kullanıcı için bir sorundur.Argy Birds Star Wars 2, benzersiz özelliklere sahip etkileyici bir oyundur.
Ücretsiz olarak çevrimiçi indirebilirsiniz. Angry Birds kötü adamlarını ilk kez alacaksınız. Bu para, Angry Birds Star Wars 2'nin oyun içi para birimidir. Bu reklamlar oyun sırasını yok eder ve kullanıcılar bunları atlamayı tercih eder. APK oyununda profesyonel öğelerin kilitli bir bölümü vardır.

HappyMod
İndirmek