AirBrush - AI Photo Editor Mod + APK 5.13.0 Kilitli

AirBrush - AI Photo Editor MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi AirBrush - AI Photo Editor
Tür Photography
geliştirici Meitu
Boyut 662.12 MB
En son sürüm 5.13.0
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-09-18

AirBrush - AI Photo Editor açıklaması

Mod Özellikleri:

Uygulamadaki cilt beyazlatma teknolojisi kullanıcıları her zaman mutlu edecek

Ancak, sonuç hakkında konuşalım. Ve eğer kendinizi düzenli olan ve sizin gibi değil, sadece sahte olan resimde gördüğünüzde biraz hayal kırıklığına uğradıysanız, Airbrush Mod'u düşünelim. “Parlak Gözler” özelliği, gözlerinizin sadece bir tilki gözü gibi değil veya kontakt bir lens giymesi gibi biraz daha parlamasına yardımcı olur. Airbrush modunun da çok iyi bir işlevi vardır. Instagram veya Facebook'ta “Sanal Yaşam” için gerekli şeyler. Paylaşmaya gelince, uygulamanın çeşitli sosyal ağlarla bağlantıları da vardır ve çok fazla şey yapmanız gerekmez. Airbrush modundaki cilt beyazlatma teknolojisi, her yüz hattı veya gövde hala oradayken, diğer uygulamalar kullanırken değişmezken sizi her zaman pürüzsüz ciltten mutlu edecektir. Yukarıdaki doğal özelliklere ek olarak, Airbrush modu tabii ki Kullanıcılara her düzenleme uygulamasının arka planı bulanıklaştırdığı, kırpma, orantılı olarak yeniden boyutlandırma, görüntüye daha fazla efekt ekleme ve çıkartmalar uygulama temel özelliklerini getirin. Böylece fotoğrafın rengini yolunuza ayarlayabilir ve yüzündeki kötü noktaları silebilirsiniz. Eşsiz özelliği, yüzünüzdeki kusurlar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacağıdır, çünkü uygulama da bunları kaldırmaya yardımcı olacak özellikleri entegre eder.

AirBrush - AI Photo Editor MOD APK

Kendinizi olabildiğince seksi yapmak istediğiniz her şeyi yapmaktan çekinmeyin

Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, Airbrush Mod daha az “çekici” görünüyor. Sadece çürükleri ve sivilceleri temizler. Sadece hafif bir allık varmış gibi hissettiriyor. Bazen kendinizi makyaj olmadan bile doğru şekilde çok güzel bulabilirsiniz. Doğal çizgilerinizi kaybetmeden kendinizi olabildiğince seksi yapmak istediğiniz her şeyi yapmaktan çekinmeyin. Aynı zamanda, kullanım sırasında bunu yapmak için gerçek araçlar olmadan daha güzel olmanıza yardımcı olmak için küçük bir makyaj efekti de ekleyebilirsiniz.
Sadece “ben” in hala benim olacağı bir Photoshop uygulaması bulmak istiyorum. Artık hiçbir şey sahte gibi görünmüyor. Kaydırıcıyı değiştirmeniz gerekir, renk hemen değişir ve görüntüdeki renk yoğunluğunu hızlı bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olur, böylece eskisinden daha keskin hale gelir. Güzellik bölümünde, gözler, dişler ve akne iyileşmesi gibi yüzünüzün unsurlarını düzeltmek için birçok özellik bulacaksınız.

AirBrush - AI Photo Editor MOD APK

Airbrush modunun gücü kişisel fotoğraf için çok etkilidir

Çürükler ve sivilce tam olarak iki kadın düşmanıdır. Bu işlevi bir kez deneyelim. Bir fotoğraf düzenleme uygulaması yaşadık, yapabileceği temel özellikleri kesinlikle göz ardı etmeyeceğiz. Bu özelliklerin yanı sıra, bu uygulamanın sağladığı filtreleri göz ardı edemeyiz. Yüzlerinin bazen bazı kusurları olduğu için ancak Airbrush Mod'un bu sorunu çözmesine izin verdiğinden.
Airbrush modunun gücü kişisel fotoğraflar için çok etkilidir. Radyant bir gülümseme, köpüklü gözler için, istediğinizi tek bir muslukla alabilirsiniz. Özellikle uygulamanın yapay zekası, allık ve dudakların tonu için makul bir ayarlama için cildin mevcut renk tonuna bağlı olacaktır. Sevdiğiniz herhangi bir fotoğrafı düzenleyebilecek ve belirli bir mükemmellik seviyesine getirebileceksiniz.
Airbrush moduyla, bunun için asla endişelenmeyeceksiniz. Hepsinin kullanabileceği farklı özellikleri vardır ve düzenleme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, sihir kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tamamen etkileyici hale getirebilirsiniz ve herhangi bir kullanıcı bu özelliği kesinlikle sevecektir. Airbrush moduyla düzenlemeyi bitirdiğinizde, depolama veya paylaşım için dışa aktarmak isteyeceksiniz. Uygulamanın içinden hızlı bir şekilde paylaşmak istediğiniz platformu seçin. allık ve ruj özelliğidir. Bu, genel doğallığın korunmasına yardımcı olur. Sadece bir dokunuşla, fotoğraf anında beklediğiniz şeye dönüşür ..

AirBrush - AI Photo Editor MOD APK

Airbrush, düzenleme öğelerine temelden gelişmiş olan bir uygulamadır

Ve daha da önemlisi, sonuç son derece doğal ve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Çok çeşitli özelliklerle tüm sıradan fotoğrafları kesinlikle güzel hale getirmenize yardımcı olabilir. Airbrush modunu deneyimlediğinizde, size ne getirebileceğinden kesinlikle etkileneceksiniz. Yeni bir özellik keşfederken, uygulama uygulamayı kolaylaştırmak için size birkaç öğretici sağlayacaktır. O anda, sonuçta bu uygulamanın yaptığı fark edilebilir farkı göreceksiniz. herhangi bir fark olmadan. Airbrush Mod'un bu işlevi bu uygulamayı uzun süre telefonunuzda tutmanızı sağlayacaktır. Ve elbette, zayıflayabilirseniz, bulabilirsiniz. Ayrıntılı düzenlemeler için zamanınız yoksa, otomatik düzenleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu filtrelerden geçmek ve daha gelişmiş düzenleme özelliklerine geçmeye hazırlanırken istediğiniz bir rengi seçeceksiniz.
Ama içeriden çalıştığınızda fikrinizi değiştireceksiniz, işler ilk başta etkileyici. Bununla birlikte, diğer uygulamalar gibi tamamen silinmek, bitişik kaplamalardan daha açık renkte çizgiler bırakacaktır. Göz ardı edemeyeceğiniz iki heyecan verici özellik güzellik ve makyajdır. Böylece, çok fazla ilgili uygulamayı açmak zorunda kalmadan aynı anda birden fazla platforma aktarabilirsiniz.

Kullanıcı filtreyi istedikleri gibi kaydırabilir ve değiştirebilir

Birkaç musluktan sonra ne alabileceğimiz güzel, dramatik bir fotoğraf olabilir, ama her şey bitmiş gibi görünüyor. Çünkü Airbrush modundaki “beyazlık” özelliği, dişlerinizi sadece normalden biraz daha beyaz hale getirirken dişlerin mesafesini ve konturunu korur. Tabii ki, siyah-kahverengi cildin porselen gibi parlak beyaz bir cilt haline geldiği bir durum yoktur. Arka plan gibi resmin geri kalanını çarpmak veya değiştirmek zorunda kalmadan vücudun her küçük alanını inceltmek için iki parmağını hafifçe manipüle edebilirsiniz. Bazen uygulamanın yapay zekası daha da iyi olur. Aynı zamanda, makyajınızı uygulama aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. Bir süre düzenlemeden sonra, bu uygulamanın sizin için yaptığı farkın farkına varacaksınız. Diğer birçok düzenleme uygulaması gibi, kullanıcılar da bir görüntünün kontrast, vurgu, keskinleştirme, doygunluk vb.

HappyMod
İndirmek