Acode - code editor | FOSS Mod + APK 1.8.7 Ücretsiz ödedi

Acode - code editor | FOSS MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Acode - code editor | FOSS
Tür Productivity
geliştirici Dellvenjack
Boyut 6.13 MB
En son sürüm 1.8.7
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2023-09-25

Acode - code editor | FOSS açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, kullanıcılara hızla çalışma yeteneği sağlar

Kullanıcılar, her türlü metin için HTML kodlarını veya Java komut dosyası kodlarını düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilir. Uygulama ayrıca kullanıcılara yeni oluşturulan web sitelerini kontrol edebilecekleri dahili bir web tarayıcısı sağlar. Bu şekilde kullanıcı karşılığında hiçbir şey ödeyerek kodları düzenleyebilir. Kullanıcılarına uyarı fırsatı veren 50000'den fazla farklı hat içerir. Bu, tarayıcıda kodların adımlarını yürütmeye yardımcı olan bir komut satırı arayüzüdür.
Uygulama, kullanıcılara güçlü bir kod oluşturmalarına yardımcı olan birçok şaşırtıcı avantaj sağlar. Dil Python, CSS, HTML, Java, JavaScript, Dardo ve daha fazlası olabilir. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcılara özelliklerini kullanarak hızla çalışma yeteneği sağlar. reklam kampanyaları veya bu tür reklam içeriği nedeniyle bir tür engel veya rahatsızlık. Ardından, bir web sayfası için bir kod snip tasarımı, bu nedenle eylem gerçekleşir.

Acode - code editor | FOSS MOD APK

Bu uygulama, kullanıcılara Sözdizimi Vurgulama özelliğini kullanma olanağı sağlar

Uygulama Foxdebug Web Geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcıların uygulamada gezinmesini kolaylaştıran sezgisel ve samimi bir kullanıcı arayüzünden oluşur. Kullanıcının kodlamasını kolaylaştıran çok sayıda satırı destekler. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcıların şaşırtıcı çoklu dosya açıcısı tam durması nedeniyle birinde birden fazla dosyadan kullanmasına izin verir, bu da kullanıcıya yardımcı olur ve Uygulama, kullanıcıların dosyalarının herhangi birini düzenlemelerine ve şaşırtıcı özelliklerini kullanarak kodlamalarına yardımcı olun. iş takvimi 2 Pro ApksWiftscan - PDF belge tarayıcısı Apkavg Temizleyici Pro Mod Apksimple Notes Pro Apkacode Dahil harika özelliklere sahip Özellikle mobil cihazlar için size çalışmak için bir bilgisayar kullanmaktan daha az harika bir kullanıcı deneyimi sunar. Kullanıcının deneyimlerini özelleştirebileceği çeşitli farklı temalar. Uygulama ayrıca kullanıcılara GitHub Internet ana bilgisayarını kullanma olanağı sağlar. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcılara Sözdizimi Vurgulama özelliğini kullanma olanağı da sağlar. Kendinizi akıllı telefonunuzla programlayın. Uygulama, kendi ihtiyaçlarınıza veya iş gereksinimlerinize uygun olarak hem yazı tipini hem de rengi değiştirmenizi sağlar.
Bu uygulamanın kullanımları, büyük bir ağır yazılım gerektirmeden kodlarını kolayca düzenleyebilir. Bu, kullanıcıların istedikleri gereksinime göre kolayca özelleştirebilecekleri açık kaynaklı bir uygulamadır. Birincil işlev, kullanıcılara birçok farklı iş için kod yazabilmek için kullanışlı bir platform sağlamaktır. Normal programlama için kod yazmanın yanı sıra, uygulamanın size verdiği diğer harika işlevleri öğrenelim. Kişisel bir hesap oluşturabilmek ve tüm iş ilerlemenizi burada depolayabilmeleri için Acode, yardımcı programlarınız tarafından programlamanız için size adanmış çok yönlü bir uygulamadır.

Acode - code editor | FOSS MOD APK

Bu uygulama, kullanıcılara bir dosya aktarım protokolü desteği sağlar

Uygulama ayrıca, yakın zamanda geliştirdikleri kodların hatalarını veya uygulamada bulunan konsoldaki hataları veya günlükleri kontrol ederek bu uygulama aracılığıyla oluşturdukları web sitelerinin hatalarını düzeltme olanağı olan kullanıcılara da izin verir. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri ayrıca kullanıcılara bir dosya aktarım protokolü desteği sağlar. Uygulama tarafından sağlanan tüm hizmetler ücretsizdir. Yalnızca işe hizmet etmekle kalmayıp aynı zamanda kişiselleştirme ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılaması harika. - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcılarına BT hizmetlerini kullanarak arzunun herhangi bir dosyasına izin verir. Bu uygulama, kullanıcılara bir kuruş bile ödemelerini istemeden tüm bu şaşırtıcı avantajları sağlar. Bu özellik, terim kategorisine göre metni farklı renklerde ve yazı tiplerinde görüntüler. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri ayrıca kullanıcılara bir JavaScript konsolu sağlar. Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri ayrıca klavye kısayollarından oluşur. Kullanıcı çalışma kalitesini kullanabilir ve artırabilir. Bu, programlamanızı bile küçük detayları yönetmenize olanak tanır, böylece programlamanızı kolayca kavrayabilir ve çalışmanız için istenen düzeni oluşturabilirsiniz.

Acode - code editor | FOSS MOD APK

Acode size işi yapmanıza izin veren mükemmel bir araç getirdi

Uygulama Acode - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri, kullanıcının her birini manuel olarak aramak zorunda kalmadan dosyalara göz atmasına yardımcı olan dahili bir dosya tarayıcısından da oluşur. Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla dağıtılmış sürüm kontrolünü ve kaynak kodu yönetimini de kullanabilir. Bu, kullanıcılara dosyanın bir sunucudan bilgisayar ağındaki bir istemciye aktarılması için kullanılan standart iletişim protokolünü kullanma olanağı sağlar. Bu seçeneği kullanarak kullanıcılar HTML önizlemesini veya Markdown önizlemesini kolayca görebilecektir. Bu uygulamayı kodlamak için kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız, çünkü sadece mobil için tam olarak entegre değil, aynı zamanda işinizi iyi yapmanıza izin veren birçok yardımcı programı da var. Bununla birlikte, programlamanızı kompakt bir telefonla uyguladığınızda bu imkansız değildir, çünkü şimdi Acode size işi yapmanıza izin veren mükemmel bir araç getirmiştir.
Kullanıcının onlara oluşum gibi bazı izin vermesini gerektirecektir. Fotoğraf ve medya dosyaları ayarlarına ve depolama ayarlarına erişebilir. Kullanıcılar, akıllı telefonlar veya diğer elektronik cihazlar gibi tabletler olsun, bu uygulamayı elektronik cihazlardan herhangi birinde kullanabilirler. Bu, kullanıcının yazılım geliştirme için İnternet barındırma sağlayıcısını kullanma yeteneğini sağlar. APP ACODE - Güçlü Kod Düzenleyici APK özellikleri ayrıca kullanıcılara uygulama önizleme seçeneği sağlar. Genellikle yazma kodu yalnızca dizüstü bilgisayarlar gibi cihazlarda iyi bir şekilde yapılabilir , Yazma kodunun manipülasyonunda gereken karmaşıklık nedeniyle PC'ler ve benzer cihazlar.

Bu özellik, metin editörlerinin kullanmasına izin verir

Bu uygulama yalnızca kullanıcılara düzenleme hizmeti sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının kendi web sitesini oluşturmasına da yardımcı olur. Uygulama, kullanıcıların birçok farklı dille uyumlu olduğu için kaynak dosyayı her türlü düzenlemesine izin verir. İşin bitmesini ve sınırlı bir süreyi hızlandıran hızlı çalışma ve işleme yeteneğine sahiptir. Bu özellik, metin editörlerinin programlama komut dosyası veya HTML gibi işaretleme dillerini kullanmalarını sağlar. Hızlı iş akışı ve kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle herkes bu uygulamayı ikinci bir düşünce vermeden kullanabilir. Uygulamayı birçok farklı cihazda kullanabilirsiniz, böylece kullanıcıların bir ayarlamasına izin veren yardımcı program sayesinde çalışmanıza herhangi bir yerde devam edebilirsiniz. Hesap ve depolayın Tüm bilgiler ve çalışmanız her zaman arşivlenir ve tamamen kişiselleştirilir.

HappyMod
İndirmek